kaletra colchicine colchicine kaletra chloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » CENNETUL BAKi (resimli)

önceki konu   diğer konu
29 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
CENNETUL BAKi (resimli)
541 Mesaj -

Gönderen: 01.07.2006 - 02:55
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Allah(c.c) razý olsun...
çok güzel bir paylaþým..

Rabbim hepsine merhamet etsin inþallah..
Bizleri onlarýn yollarýndan ayýrmasýn...

Rabbim oralara gitmeyi nasip etsin bizlere
inþallah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 01.07.2006 - 10:15
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN SOFUOGLU38 ABÝM...
HÝLALAY06 ABLAM AMÝN AMÝN...DÝYORUM..gül gül
Gönderen: 01.07.2006 - 10:18
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
KINIYORUMMMM...
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM
BU SUUDÝLER DÝNARLARIN ÝÇÝNDE YÜZERKEN
BU MUBAREK ÝNSANLARIN KABÝRLERÝ BU ÞEKÝLDE
SUUDÝ ARABÝSTANI KINIYORUMMMMMMMM
KINIYORUM
KINIYORUM
KINIYORUM
ÇOK ÜZÜLDÜM VE AÐLADIM
YAZIKLAR OLSUN ONLARA

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son su damlasi tarafından, 01.07.2006 - 10:30 tarihinde.
Gönderen: 01.07.2006 - 10:28
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Paylaþýmýnýzdan ötürü Allah razý olsun kardeþim...

ONLARIN HAYATINA BAKTIÐIMIZDA DÜNYALIK HÝÇ BÝR ÞEY YOKTU.

KABÝRLERÝNE BAKTIÐIMIZDA YÝNE HÝÇ BÝR YAPILMADI VE BÝR TAÞ DÝKÝLMESÝ BÝLE KAFÝ GÖRÜLDÜ.

ONLAR KÝ GÖKTEKÝ YILDIZLAR GÝBÝDÝRLER...

gül
Gönderen: 01.07.2006 - 10:44
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: CENNETUL BAKi (resimli)
534 Mesaj -
Tþk güzel kardeþim Allah razý olsun bu resimleri ilk defa görüyorum..
ve çok duygulandým..
birde bizim mezar taþlarýna baktým / birde bunlara baktým
acaba hangisi doðru merak ettim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son k_ali_te tarafından, 07.08.2006 - 12:48 tarihinde.
Gönderen: 01.07.2006 - 10:54
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Paylasim icin Allah razi olsun kardesim, cok duygulandim..:(

Su damlasi kardesim, mezarlarin bu sekilde biraklimasi sanirim herhangi bir ihmaldan dolayi degil de sadece dinimizde dogru olanin da zaten mezarlarin bu sekilde (sade olarak) olmasi gerektigi icin böyle birakilmistir diye düsünüyorum..

Selam ve dua ile..
Gönderen: 01.07.2006 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Paylasim icin Cok tesekkür ederim sofuoglu38 Abim,
ALLAH razi olsun..

Alıntı
Orijýnalý SaHRa

Su damlasi kardesim, mezarlarin bu sekilde biraklimasi sanirim herhangi bir ihmaldan dolayi degil de sadece dinimizde dogru olanin da zaten mezarlarin bu sekilde (sade olarak) olmasi gerektigi icin böyle birakilmistir diye düsünüyorum..

Katiliyorum Can SaHRa Ablam.. gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YeSiLKuBBeM tarafından, 01.07.2006 - 11:09 tarihinde.
Gönderen: 01.07.2006 - 11:09
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sofuoglu kardesim resimler icin cok tesekkür ederim ALLAH senden razi olsun kardesimgül Bende kiniyorum kiniyorum kiniyorum...Peygamberimiz (s.a.v)bir hadisinde mezarlarinizin basina agac dikin demis bu hadis bütün müslümanlar icin gecerli hic bir müslümani ayirt etmeden.Saygisizca bir davranis kardeslerimin bu ilgisizligi ayni saygisizligi mubarek KAABEye de yapildigi kanaatindeyim ,cevresindeki otelleri KAABEden yüksek yapmalari akil isi degil. Hataliysam ALLAHA siginiyorum
Kardeslerim hepinizi agac dikmeye davet ediyorum.gül
Gönderen: 01.07.2006 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: CENNETUL BAKi (resimli)
322 Mesaj -
deðerli kardeþlerim doðru olan mezarlýk bu þekilde dir kesinlikle kýnamayýn olmasý gerekeni tam layýkýylýyla yapýyorlar
Gönderen: 01.07.2006 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuleSevdali su an offline GuleSevdali  
selamun aleyküm
122 Mesaj -
sofuoðlu38 cok güzel bir paylasým...
allah hepimize oralara gitmeyi nasip etsin. ÝNÞALLAH
Gönderen: 01.07.2006 - 11:47
Bu Mesaji Bildir   GuleSevdali üyenin diger mesajlarini ara GuleSevdali üyenin Profiline bak GuleSevdali üyeye özel mesaj gönder GuleSevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
birkerecik görebilsem yüzümü sürebilsem topragýna..ağlarağlarağlar

ALLAH razi olsun abi layýklý olan bu dünyalýk hi. birsey yok...

insaALLAH hepimize görmek nasip olur

selametle... gül

Gönderen: 01.07.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
154 Mesaj -
gül ALLAH razi olsun bu goruntuleri bizimle paylastiginiz icin.
RABBIM cumlemize nasib eylesin o guzelim kutsal topraklara gitmeyi.:(
Gönderen: 01.07.2006 - 12:01
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

SAHRA VE YEÞÝLKUBBEM KARDEÞÝM
ÇOK ÝYÝ NÝYETLÝSÝNÝZ.
EÐER SÝZÝN DEDÝÐÝNÝZ GÝBÝ OLSYDI
HZ MUHAMMED MUSTAFA (sav)EFENDÝMÝZÝN
DOÐDUÐU 1400 YILLIK EVÝ YIKMAYA KALKMAZLARDI
BUNU GÜNDEME GETÝRDÝLER SÝZLERDE BÝLÝYORSUNUZ.
BÝZLER ONUN AYAK BASTIÐI TOPRAKLARA DAHÝ
HASRETKEN ONLAR ONLAR KIYMET VE DEÐER BÝLE VARMÝYORLAR.
ALLAHA EMANET OLUNUZ.
ÖZÜR DÝLERÝM BU KONUDA ÝYÝ NÝYETLÝ OLAMAYACAÐIM
CAN KARDEÞLERÝM.
Gönderen: 01.07.2006 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
kabir ziyaretini edebiyle yapsaydık.......
1942 Mesaj -
sofuoglu kardeþim ALLAH razý olsun .
daha öncede ziyaret etmiþ oldugum yerleri bana tekrar gezdirdin.
gelelim mezarlar hakkýndaki benim yorumlarýma;
bence mezarlarýn dýþ yapýsý ve dýþýnda yaþananlar deðil,iç yapýsý ve içinde yaþananlardýr önemli olan..içi güzel ve rahat olsun.Rabbbim güzel muamele eylesin yeter..zaten bu konuda mezar üstüne yapý yapýlmasý ile ilgili hadisleri hepimiz okumuþuzdur.
birde kendi ülkemize bakalým.
edirnekapý mezarlýðýna gidin de görün neredeyse mezara elktrikle dogalgaz baglayacaklar. yapay çiçeklerden bahçe düzenlemesi yapanlar var.
arabistanýn bu uygulamasý onaylamakla beraber biraz da aþýrý buluyorum.
örnegin mezarlarýn üzerinde isim olabilirdi.
basitte olsa bir kabir þekli verilebi
lirdi.
bunun yanýnda asýl husus biz kabir ziyareti yapmanýn adabýný biliyormuyuz?
mezarlýða giden ziyaretçilerin orada neler yaptýðýný bilseniz inanýn araplara az yapmýþsýnýz derdiniz.
saygýlarýmla.........
Gönderen: 01.07.2006 - 12:30
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Utanıyorum abim...
815 Mesaj -
bunun yanýnda asýl husus biz kabir ziyareti yapmanýn adabýný biliyormuyuz?
mezarlýða giden ziyaretçilerin orada neler yaptýðýný bilseniz inanýn araplara az yapmýþsýnýz derdiniz.
saygýlarýmla.........

Utanýyorum abim bu konuya deðinmiþsiniz bilginiz varsa birþey sormak istiyorumm.abi akþam ezanýnýn okunmasýna yakýn bir zamanda
kabir ziyareti yapýlýrmý yoksa bir günahý varmý?

Gönderen: 01.07.2006 - 12:38
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

utanýyorum kardeþim ben onlarý kýnarken
anýt diksinler demedim aynen sizin gibi düþünüyorum
en azýndan bir isim bir aðaç veya bir sanduka
yapabilirler bakýn o dev binalarýn içinde kaybolup
çocuk oyun alaný olur orasý yakýnda ki olmadýðý ne malum
düþünceler ayný kardeþim ama anlatma tarzýmýz farklýi
biraz hassasiyet ve saygý istedim onlardan þu mubarekler için.
SÝZÝ ALLAH ÝÇÝN SEVÝYORUM UTANIYORUM KARDEÞÝM.
ALLAHA EMANET OLUNUZ.

gül gül gül gül gül gül gül BUNLAR BENDEN SÝZÝN GÜZEL
YÜREEÐÝNÝZE.
Gönderen: 01.07.2006 - 12:40
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
YILLARCA SAHIPSIZ BIRAKTILAR KARDESIM INSALLAH
LAYIK KABIRLER OLUR ALLAH RAZI OLSUN

Gönderen: 01.07.2006 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
SU DAMLASI BACIM ALLAH RAZI OLSUN BÝRÝBÝRÝMÝZÝ ANLAMAMIZ VE SAMÝMÝYETÝMÝZÝ BÝLMEMÝZ ÇOK ÖNEMLÝ.
BÝLÝYORSUNUZ SÝZE AYRI BÝR DEÐER VERÝYORUM.
KARDEÞÝMSÝNÝZ.
BEN BÝRKAÇ KEZ ORADA BULUNDUM.
HERKEZ BÝZÝM GÝBÝ DEÐÝL,
EGER BIRAKSIN GÖREVLÝLER GEREK KUTSAL DÝYE GEREK ÞÝFA DÝYE
GEREK HATIRA DÝYE
MÜBAREKLERÝN KEMÝKLERÝNE KADAR
MEMLEKETLERÝNE TAÞIRLAR.
KUTSAL TOPRAKLARA GELENLERÝN
ÜLKE KÜLTÜR VE DÝNÝ EGÝTÝM
YAPISINI HEP TÜRKÝYE
GÝBÝ DÜÞÜNMEYELÝM.
beautiful_cherub
KARDEÞÝM
ÝSTERSENÝZ BANA SORDUÐUNUZ
SORUYU AHMET GÜNAY HOCAMIZA
SORU CEVABA YAZINIZ.
HEM SAYGI HEMDE EHÝL AGIZ
OLMASI
HASEBÝYLE DAHA ÝSABETLÝ OLUR KANAATÝNDEYÝM.....
TÜM GÖNÜL DOSTLARIMA
gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 01.07.2006 - 13:02 tarihinde.
Gönderen: 01.07.2006 - 12:58
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
815 Mesaj -
Allah razý olsun Utanýyorum abim..saolun...

Allah Razı Olsun
Gönderen: 01.07.2006 - 13:05
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Abi cok güzel bir calisma, ellerin dert görmesin.
Ins. oralari bizzat ziyaret etmek ve görmek nasip olur.

Ayrica aramiza tekrar hos geldin...!
Gönderen: 01.07.2006 - 13:26
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
102 Mesaj -
çok etkilendim gözlerim doldu.hep merak etmiþimdir o mübarek zatlarýn kabristanlarý nasýl?babam o mübarek yerlere 46 yýl önce gitmiþ.ona sormuþtum oda kýsaca anlatmýþtý.zaten ozaman bu zamaný kýyaslarken ahh o günlerde oralar daha güzeldi.hacca gittiðini anlýyordun.çünkü herþey daha sade ve orijinaline daha yakýndý þimdi ise oteller binalar arasýnda sýkýþýp kalmýþlar diyordu.
su damlasý sana katýlýyorum.biraz daha saygý kötü olmazdý deðil mi?
affýnýza sýðýnarak þöyle düþünüyorum.
cahiliye devrinde sapýtan,kýz çocuklarýný diri diri gömen halk arap halký deðilmiydi?YÜCE RABBÝM DE onlara 2 cihan sultaný Peygamberimizi göndermedi mi?
islamýn ilk yýllarýnda inananlara iþkenceler eden,þimdi ise din adý altýnda insanlarý sömüren yine arap halký deðil mi?
su damlasý kardeþiminde bahsettiði gibi o mibarek evi yýkýp, umumi wc yapan yine arap halký deðil mi?

o mübarek zatlarýn kabirlerinin çevresine hiç olmazsa kendini bilmez insanlarýn girmesini engellemek için biraz yüksek bir duvar yapamazlar mýydý?

tamam dinimiz sadeliði emrediyor.ama o devirle bu devir arasýnda milyonlarca fark var.o zaman insanlar bu kadar kalabalýk ve bu kadar yozlaþmýþ deðildi.mezara saygý vardý.ama....þimdi öylemi?

inþaallah YÜCE RABBÝM O MÜBAREK TOPRAKLARA GÝTMEYÝ BÝZLERE NASÝP EDER.

AMÝN AMÝN AMÝN
Gönderen: 01.07.2006 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   AglayanGuller üyenin diger mesajlarini ara AglayanGuller üyenin Profiline bak AglayanGuller üyeye özel mesaj gönder AglayanGuller üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
talha serdar su an offline talha serdar  
186 Mesaj -
selamýnlaeyküm canlar öcelikle bu resimleri yayýnlamaya vesile olan kardeslerimde ve buresimleri seyrden herkezden

Allah Razı Olsun bu konu bence s.arabistanda ki mesepten kaynaklandýðýný
düþünüyorum kendi krallarýnýn bile mezarlarýný belli eden hiç birsey yok yanlýþ anlamaya meyal vermek istemiyorum yani yaptýklarýný dorulamýyorum utanýyorum kardes dediya dýþlarý önemli deyil içlerine bakmak lazým
Gönderen: 01.07.2006 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   talha serdar üyenin diger mesajlarini ara talha serdar üyenin Profiline bak talha serdar üyeye özel mesaj gönder talha serdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kolcu66 su an offline kolcu66  
100 Mesaj -
Osmanli sultanlari Kabe`i seriften yuksek olmasin saygisizlik olmasin diye dunyayi yonettikleri taa binlerce kilometre otedeki topkapi sarayini yuksek yapmaya haya etsinler

bu vehhabiler guye saygililar

koca koca otelleri hilton du bilmem neydiye versinler sonra saygidan bahsetsinler. hic mi utanma arlanma yoktur acaba bunlarda

sonra sadelik mis. adam utanir biraz yahu.
Gönderen: 01.07.2006 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   kolcu66 üyenin diger mesajlarini ara kolcu66 üyenin Profiline bak kolcu66 üyeye özel mesaj gönder kolcu66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kolcu66 su an offline kolcu66  
100 Mesaj -
osmanli kalesini de yikmisti otel yapmak icin bu firka i mel`uneler.

Ahirette sorarlar adama

Osmanli 4 kitaya din`i islami yaydi siz ne yaptiniz da utanmadan yikiyorsunuz otel yapmak icin....
Gönderen: 01.07.2006 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   kolcu66 üyenin diger mesajlarini ara kolcu66 üyenin Profiline bak kolcu66 üyeye özel mesaj gönder kolcu66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
karaahmetoglu su an offline karaahmetoglu  
AMELLER NİYETLERE GÖREDİR.
42 Mesaj -
SELAMUN ALEYKÜM..

MEZARLARIN SADE OLMASI ELBETTE GÜZEL BÝR ÞEYDÝR.
ANCAK ÝYÝ BAKALIM BU MEZARLARIN HALÝNDE
ÝLK GÖZE ÇARPAN ÞEY SADELÝK MÝ?

YOKSA BEDEVÝ VEHHABÝ KÜLTÜRSÜZLÜÐÜ VE YOBAZLIÐI MI???

TARAFSIZ BÝR GÖZLE VE HÝÇ BÝR TAASUBUN ETKÝSÝNDE OLMADAN BÝR KEZ DAHA BAKALIM..
ACI GERÇEK KARÞIMIZDA DURMUYOR MU???
BU ÝÞÝN PARAYLA PULLA ÝLGÝSÝ ZATEN YOK
SADECE YANLIÞ BÝR ANLAYIÞIN GETÝRDÝÐÝ YOZ BÝR TAASUBLA ÝLGÝSÝ VAR.

BÝZ MEZARLARI ALABÝLDÝÐÝNE SÜSLEYELÝM VE TAPINALIM DEMÝYORUZ AMA HER ÞEYÝN BÝR SINIRI VAR..
ÝFRAT VE TEFRÝT OLMASIN DÝYE DÜÞÜNÜYORUZ.

EDEBSÝZ CAHÝL BEDEVÝLER.....

SUUD YÖNETÝMÝ ÝSLAMIN YÜZ KARASIDIR.
GÜNEÞ BALÇIKLA SIVANMAZ.

ANCAK BU GERÇEÐÝ DÝLE GETÝRÝRKEN ÞUNU DA UNUTMAMAK ZORUNDAYIZ
YA BÝZÝ YÖNETENLERE NE DEMELÝ ??ONLAR DA BAÞKA BÝR ALEM.
BÝZ LAYIK OLAMADIKSADA
ALLAH(C.C)ÝSLAM ALEMÝNE HAYIRLI SAHÝBLER ÝHSAN ETSÝN
YARABBÝ
YOK MU BU KARANLIK GECENÝN NURLU BÝR SABAHI????
Gönderen: 01.07.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   karaahmetoglu üyenin diger mesajlarini ara karaahmetoglu üyenin Profiline bak karaahmetoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    RE:
249 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý k_a_r_d_e_l_e_n

gül ALLAH razi olsun bu goruntuleri bizimle paylastiginiz icin.
RABBIM cumlemize nasib eylesin o guzelim kutsal topraklara gitmeyi.:(

Gönderen: 01.07.2006 - 20:44
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Allah razý olsungül

Cümlemize gidip o yerleri yerinde görmek nasip olur inþ.
Gönderen: 03.07.2006 - 00:52
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xkeremx su an offline xkeremx  
28 Mesaj -
arkadaþlar medinede ölürsek cennetül bakinin neresine gömülüyoruz?
Gönderen: 07.08.2006 - 12:38
Bu Mesaji Bildir   xkeremx üyenin diger mesajlarini ara xkeremx üyenin Profiline bak xkeremx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 701 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60399 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.