generique stromectol chloroquine generique kaletra generique colchicine kaletra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » sevgili ravda dostları,kardeşlerim,CANLARIM hakkınızı nasıl ödeyeyim????

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
sevgili ravda dostları,kardeşlerim,CANLARIM hakkınızı nasıl ödeyeyim????
102 Mesaj -
hepinize çok çok çok teþekkür ederim.benim için ettiðiniz dualarýn hakkýný nasýl ödeyeceðim ben?:(ağlarağlar
sizler ne kadar iyi insanlarsýnýz!!!!sýkýntýlý ve buhranlý bu günlerimde dualarýnýz ve desteðinizle yüreðime su serptiniz.kara günüme 3 gün kaldý.Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli þuan evdeyim.düþünceden bunaldým ve sizlerle buluþmak için ravdaya geldim.þuan iyide etmiþim.sizlerin yazýlarýný okudukça mutlu olup derdimi azda olsa unutuyorum.
YÜCE RABBÝM HEPÝNÝZÝ KORUSUN.SAÐLIK VERSÝN.MUTLULUK VERSÝN.DARDA KOYMASIN.
kardeþlerim SAÐLIÐINIZIN KIYMETÝNÝ BÝLÝN,KENDÝ DEÐERÝNÝZÝ BÝLÝN VE KÝMSEYE KENDÝNÝZÝ EZDÝRMEYÝN.sizleri seviyorum.
Gönderen: 26.06.2006 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   AglayanGuller üyenin diger mesajlarini ara AglayanGuller üyenin Profiline bak AglayanGuller üyeye özel mesaj gönder AglayanGuller üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
ne hakký lafýmý olur can...

bizler bugünler için varýz
ve herzaman bütün müslüman ümmet
için dualarda birleþiriz..
bedenler ayrý olsada gönüller
birdir dualarda birleþiriz
inþallah Allah'ýn izniyle...

Rabbim hayýrlý kapýlar açsýn
sizin için inþallah...

Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun inþallah...

Rabbim kimseyi ezdirmesin ve de baþkalarýný
ezdirmekten bizleri korusun...

Herþey Allah için...

Bizde sizleri çoook seviyoruz
Allah için...

Sevgi Selam ve Dua ie...
gül
Gönderen: 26.06.2006 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
RABBÝM HER DAÝM SENÝNLE OLSUN
NAZLÝGÜL ABLAMgül

Gönderen: 26.06.2006 - 15:38
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Nazligülüm Rabbim tüm sikinti ve kederlerinden feraha cikarsin ablamm.Dag dumansiz olmadigi gibi,Müminde sikintisiz olmayacak ablam..

Sabir,sabir,sabir herseyin bize Rabbimizden birer imtihan oldugunu düsünerek sabredelim..
Gönderen: 26.06.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
talha serdar su an offline talha serdar  
186 Mesaj -
HAKLIK HUKUKLUK BÝR DURUM YOK
KARÞILIKLI DUA DA OLMAZ ZATEN
HAKTAN YANA YOLUN ACIK OLSUN
BENCEDE RAVDANIN AMACIDA BU OLMALI
SEN HAKKINI HELAL ET BACIM
SELAMETLE
Gönderen: 26.06.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   talha serdar üyenin diger mesajlarini ara talha serdar üyenin Profiline bak talha serdar üyeye özel mesaj gönder talha serdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
candostum su an offline candostum  
DÜNYA İMTİHAN YERİDİR.
38 Mesaj -
SELAMUN ALEKUM NAZLIGÜL KARDEÞÝM DÜNYA ÝMTÝHAN YERÝDÝR.HERKES BÝR ÞEKÝLDE ÝMTÝHAN EDÝLÝYOR.ALLAH'u TELA BUYURUYORKÝ "BÝZ SÝZÝ EVLATLARINIZLA MALLARINIZLA CANLARINIZLA ÝMTÝHAN EDRÝZ." KARDEÞÝM RABBÝM KALDIRAMAYACAÐI YÜKÜ YÜKLEMEZ VELEVKÝ YÜKLEDÝ ÝMTÝHANI VEREN RABBÝMÝZDÝR.ONA SIÐINIP ÝMTÝHANI KOLAYLAÞTIRMASI ÝÇÝN YÝNE ONA SARILACAÐIZ.ALLAH BÝZLERÝ ÝMTAHANLARLA SINIYOR ÝSYAN EDECEKMÝ ETMEYECEKMÝ.SABRIMIZ NETÝCESÝNDEDE MÜKAFATLANDIRILACAÐIMIZI ALLAH RASULÜ BÝZE BÝLDÝRÝYOR.SABRIN NETÝCESÝ ÇOK BÜYÜK KARDEÞÝM HER ÝNÝÞÝN BÝR YOKUÞU VARDIR.BÝZLER MUSÝBETÝN ARKASINDAKÝ GÜZELLÝÐÝ GÖREMEDÝÐÝMÝZ ÝÇÝN DAYANAMAYIP BÝTMESÝNÝ ÝSTERÝZ.SABRETTÝKTEN VEDE O GÜZEL NETÝCEYÝ GÖRDÜKTEN SONRA SABRETMANÝN NE KADAR GÜZEL OLDUÐUNU GÖRMÜÞ OLURUZ.NOLUR BÝR KARDEÞÝN OLARAK TEK AMA TEK DOSTUMUZUN ALLAH OLDUÐUNU UNUTMAYALIM.ONA YAKIN OLURSAK VALLAHÝ BU SIKINTILARI OKADAR KOLAY AÞARIZKÝ HÝÇ BÝLEMEYÝZ.ÞUNUDA BELÝRTEYÝM AMALARLA ACEBALARLA ALLAH'A SIÐINMAMALIYIZ.BENÝMDE EÞÝM ÞU ANDA RAHATSIZ ONA SIÐINIP BURADAKÝ KARDEÞLERÝMDENDE DUA TALEBÝME SAÐOLSUNLAR HEMEN KARÞILIK GELDÝ.ALLAH SÝZDEN DE ONLARDANDA RAZÝ OLSUN ALLAH'A RAM OL ONA DAYAN TEK ÇARE,TEK ÇIKAR YOL ONDADIR.SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 26.06.2006 - 16:30
Bu Mesaji Bildir   candostum üyenin diger mesajlarini ara candostum üyenin Profiline bak candostum üyeye özel mesaj gönder candostum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
talha serdar su an offline talha serdar  
186 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN KARDEÞLERÝM NE GÜZEL DEDÝN EYER DARDA KALMIÞA BÝR DUA EDEMÝYECEKSEK BÝZÝM ÝSLAMI YAÞAMAMIZIN NE ANLAMI VAR S.A.V BUYURUYORKÝ BÝRBÝRÝNÝZÝN GÝYABÝNDA DUA EDÝN BUYURUYOR CÜNKÝ HÝC KÝMSE BÝRBÝRÝNÝN AÐIZIYLA GÜNAH ÝÞLEMEZ BUYURUYOR BU FAKÝR EMRÝNÝZE AMADE YAPAMASADA BU YOLDA ÖLÜR CANLAR gül
Gönderen: 26.06.2006 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   talha serdar üyenin diger mesajlarini ara talha serdar üyenin Profiline bak talha serdar üyeye özel mesaj gönder talha serdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselamu aleykum ümmed-i Muhammed,
NazlýGülüm haklar varsa helal olsun..
Allah her daim cümlemizin Yar ve Yardýmcýsý olsun inþallah..
dünya ve ahiret saadetliði nasib eyleye..
...gül...
Gönderen: 26.06.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Nazlýgül Ablam...

RABBim naz makamýnda olan kullarýndan eylesin seni...gül

Selam ve Dua ile....gül
Gönderen: 27.06.2006 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
Rabbim sýkýntýlarýný bertaraf etsin tez zamanda,seni rahata ve feraha kavuþtursun.sabýrlý ol kardeþim,dünya imtihan yeri.Mevlam yardýmcýn olsun kardeþim.
Gönderen: 28.06.2006 - 11:12
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 991 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60491 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.