ivermectin chloroquine kamagra ivermektin budesonide seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » SELAMUNALEYKÜM ARKADASLAR

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HOSGELDIM AMA HOSBULDUMMU???
176 Mesaj -
MERHABA ARKADASLAR

BU SITEYI TESADÜF ESERI BASKA BIR SITEDE GÖRDÜM ORADA KARDES SITELER BASLIGI ALTINDA BU SITENIN ADI VARDI ASLINA BU SITEYE DAHA ÖNCE BASKA KONULAR ARARKEN RASTLIYORDUM AMA BIR TÜRLÜ FIRSAT OLMADI GELEMEDIM

AMA SIMDI SITEYI GEZDIM COK BEGENDIM TÜM EMEGI GECEN ARKADASLARA COK TESEKKÜR EDERIM

UMARIM BENIDE ARANIZA KABUL EDERSINIZ ARTIK SIK SIK GELMEYE CALISIRIM UMARIM HERSEY GÜZEL OLUR

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DAIMA Amin

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ELIFSENA tarafından, 25.06.2006 - 15:42 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2006 - 11:36
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -

Hosgeldin Elifsena kardesim bende yeniyim insallah tanisiriz üyeligimiz hayirli olur insallah

Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 24.06.2006 - 12:25
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Elifsena hoþgeldiniz can...gül

Mina sizde hoþgeldiniz can...gül

üyeliðiniz hayýrlara vesile olsun inþallah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 26.06.2006 - 08:46
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
sagolun hilay ve mina ikiniz varsiniz iyiki kimse bizi arasina kabul etmedi malesef telaşlı
Gönderen: 26.06.2006 - 13:13
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Merhaba..

Elifsena hosgeldin bitanem üyeligin hayirli olsun güzel paylasimlarini bekleriz artik..

Nedemek benide araniza kabul edermisiniz? Canla basla basimizin üzerinde yeriniz var ablam siz degerli üylerimizle güzel oluyor bu forum..

Evinizdeymis gibi hissedin kendinizi burdaki tüm kardeslerimiz ALLAH icin
birbirini sever sayar gözetir sizde bunlardan biri oldunuz artik Ravda ailesinin bir ferdi olarak...

Dikkatet yanliz bagimlilik yapiyor hic bir yerde biz caresini bulamadik Ravdaya girmeden gayri...

Mina kardesim sende yeniymisin ablam yukardaki Elifsenaya yazdigim senin icinde gecerlidir bitanem.
Seninde üyeligin hayirli olsun gülüm...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 26.06.2006 - 13:39 tarihinde.
Gönderen: 26.06.2006 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Elifsena ve Mina ve diðer yeni üyeler hepiniz HOÞGELDÝNÝZ arkadaþlar,ben de yeni sayýlýrým aslýnda,hayýrlý olsun üyelikleriniz,ALLAH'a emanet olun.Güle Güle
Gönderen: 26.06.2006 - 13:44
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Rabia1 su an offline Rabia1  
selammmmm
22 Mesaj -
selam kardesler sitemize hosgeldiniz Elifsana nedemek bizi kabul etmediler sirf vakit bulamadik size hosgeldin demeyeaşık biz bu sitede bir aile olduk bunu zamanla göreceksin bu sitenin kapisi herkese acik Güle Güle ALLAHA EMANET OLUN KARDESLERIMaşık
Gönderen: 26.06.2006 - 13:50
Bu Mesaji Bildir   Rabia1 üyenin diger mesajlarini ara Rabia1 üyenin Profiline bak Rabia1 üyeye özel mesaj gönder Rabia1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Rabia1 su an offline Rabia1  
RavzaNur ablam selam
22 Mesaj -
ablacim elifsana ve mina baya gücenmisler onlara hosgeldin demedik diye ah ablacim bu site B A G I M L I YAPIYOR dedin gibi dur onlarda görecekler kahkaha ben isi gücü biraktim sitedeyim iyice bagimli oldum abla AMA BU BAGIMLILIK COK GÜZEL BIR BAGIMLILIK ALLAH DÜSMANIMIN BASINADA VERSINkahkaha SITEYE GIRDIKTEN SONRA DÜSMAN KALMAS KIALLAHA EMANET OL ABLACIM:(
Gönderen: 26.06.2006 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   Rabia1 üyenin diger mesajlarini ara Rabia1 üyenin Profiline bak Rabia1 üyeye özel mesaj gönder Rabia1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
RE: RavzaNur ablam selam
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Rabia1

ablacim elifsana ve mina baya gücenmisler onlara hosgeldin demedik diye ah ablacim bu site B A G I M L I YAPIYOR dedin gibi dur onlarda görecekler kahkaha ben isi gücü biraktim sitedeyim iyice bagimli oldum abla AMA BU BAGIMLILIK COK GÜZEL BIR BAGIMLILIK ALLAH DÜSMANIMIN BASINADA VERSINkahkaha SITEYE GIRDIKTEN SONRA DÜSMAN KALMAS KIALLAHA EMANET OL ABLACIM:(

Bitanemsingül

Hakli kardeslerimiz gercekden okadar yogun ilgi alaka varki Ravdamiza elhamdulillah yani hos geldin demeyi yetistiremiyoruz sakin kimse darilmasin bu konuda.
Forumda ki görevleri birakarak bir kisi tek hosgeldinle ugrassa ancak yetisir kimsede darilmazsevinçli
Sizler anlayislisiniz, darilmazsiniz hatalarimizi affedin bazen görmüyoruz gercekden hepinizi ALLAH icin seviyoruzgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 26.06.2006 - 14:24 tarihinde.
Gönderen: 26.06.2006 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
tessekkürler göz kırpma
Gönderen: 26.06.2006 - 19:43
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 844 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60859 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.