fluvoxamine lopinavir ritonavir ivermektine generique luvox ivermectine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » ALMANYADA MANGALA DAVET....

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
FATİH KARDEŞ TARİH VER...
1420 Mesaj -
SELAMUN AEYKUM
ÞU TARÝHÝ BELÝRLEYÝNKÝ
BÝZDE BÝLELÝM
HAZIRLIK YAPACAZ DAHA
KOLAY DEÐÝL HANÝ PASAPORT VARDA
VÝZE ÝÞÝ UZUN SÜRER

RAVDA ÝÇÝN ÜCRETLÝDE GÝRERÝZ
KERMESTE DÜZENLERÝZ

YETERKÝ RAVDAMIZ SAÐOLSUN
SÖYLEDÝN VALLA ARTIK
KAÇIÞINDA YOK HANÝ
BAK GECE OLMASINA RAÐMEN TALEP ÇOK
YARIN FORUM ÇÖKER ARTIKkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha BAK HALA GÜLÜYOM
ALLAHA EMANET OLUN
Gönderen: 23.06.2006 - 02:59
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Organize: RAVDA MANGAL GÜNÜ
Tarih: 22. ve 23 TEMMUZ
Mekan: Kuzey Almanya

Eðer buna ilgi olursa ayarlayabiliriz... Deniz kenarýnda Mangal... Kalacak yerde ayarlarýz çadýr sevinçli )

Meas Selam...
Gönderen: 23.06.2006 - 03:13
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
sevinçli
ravda gelemiyoruz diyenlerle çökersevinçli
þaka bi tarafa böyle güzel biþey yapýlmalý...
almayadakiler hadiyin çadýraasevinçli
Gönderen: 25.06.2006 - 13:40
Bu Mesaji Bildir   Yukari
inci tanesi su an offline inci tanesi  
73 Mesaj -
DURUN HELE BÝ DÜNYA KUPASI BÝTENE KADAR ÇAYIRA ÝNMEK YASAK DEÐÝLMÝkahkaha
Gönderen: 25.06.2006 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   inci tanesi üyenin diger mesajlarini ara inci tanesi üyenin Profiline bak inci tanesi üyeye özel mesaj gönder inci tanesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
inci tanesi koyun muyuz ki cayira inelim cayirda ne isimiz varkidüsün düsün düsün
Gönderen: 27.06.2006 - 00:56
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
İNCİ TANESİ SAGOL BÜTÜN RAVDAYI KOYUN YAPMIŞSIN....
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM
ÝNCÝ TANESÝ BÝR PROBLEMÝN VAR ÝSE BENLE HALLET
HAKARETLERÝNE BÜTÜN RAVDAYI KATMA
BU NE ÇAYIRA KOYUNLAR ÝNER
LÜTFEN NEZAKET BÝRAZ
Gönderen: 27.06.2006 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
su damlası bacım....
1942 Mesaj -

MÜSLÜMAN;
MÜ'MÝN KARDEÞÝNÝN HATASINI ÖRTER,GÜZELLÝÐÝNÝ ORTAYA ÇIKARIR. YALNIÞ ANLAMAYA DEÐÝL,YALNIÞI DOÐRU ANLAMAYA ÇALIÞIR.
ÝYÝ NÝYETLÝ OLALIM.
KARDEÞÝMÝZ BÖYLE DEMEK ÝSTEMEZ DÝYELÝM.BÝR DEYÝM YÜZÜNDEN ÞEYTANIN ARANIZA NÝFAK SOKMASINA ÝZÝN VERMEYÝNÝZ.
OLMAZ.DAHA DÝKKATLÝ OLALIM.
KABEYÝ YIKMAYALIM.HADÝ BÝRBÝRÝNÝZE BÝR GÜL GÖNDERÝNDE SÝZE DUA EDEYÝM....
HEPÝNÝZE...gül

Gönderen: 27.06.2006 - 01:42
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

1760 Mesaj -
gül gül gül gül gül gül gül gül gül Bütün güller benden sizee

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sayacgin1 tarafından, 27.06.2006 - 02:03 tarihinde.
Gönderen: 27.06.2006 - 02:02
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

1050 Mesaj -
3 Koyun, 1 dana ve 2 Davar ayarladim. Mangal günü kesilmek üzere sipariþini verdim.

Kimler geliyor þimdi? Ýzdiham yapmadan sýraya girin. Tek sýra lütfen... Ýsimlerinizi yazdýrarak devam ediniz...

Meas Selam.... sevinçli
Gönderen: 27.06.2006 - 02:27
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

1760 Mesaj -
abi hanki sehirde yapilacak onu ögrensem cevap yazarim ins-ALLAH
Gönderen: 27.06.2006 - 02:30
Moderator

1050 Mesaj -
Hamburg'un yaklaþýk 100 km kuzeyinde... Þehir deðil... Deniz sahilinde. Ostsee'de sevinçli
Gönderen: 27.06.2006 - 02:33
Admin

1760 Mesaj -
tarih belirlensin agustosun 10 nuna kadar esim izinli ins-ALLAH geliyorum
Gönderen: 27.06.2006 - 02:41
Moderator

1050 Mesaj -
Bu görevi size veriyorum o zaman...

Tarihini belirleyiniz... Ýsimleri kayýt ediniz sevinçli
Gönderen: 27.06.2006 - 02:42
Admin

1760 Mesaj -
Basüstüne komutanim yarin baslatiyorum ins-ALLAH mutlaka katilim olur agustos ayinda yapilirsa haydin bismillahkahkaha kahkaha
Gönderen: 27.06.2006 - 02:49
murat_32100 su an offline murat_32100  
104 Mesaj -
ya hep almanyada hep gurbetcý kardeslerimize oluyor buna benzer þeyler ama biz türkiyede de olsun tr oraya akar bence sizlerden birde türkiyede yapýn lütfen ben gelecem biz burada yetim kalýyoz
agla Mendilliağlar telaşlı Kararsiz
Gönderen: 27.06.2006 - 03:17
Bu Mesaji Bildir   murat_32100 üyenin diger mesajlarini ara murat_32100 üyenin Profiline bak murat_32100 üyeye özel mesaj gönder murat_32100 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

KISKANDIMMMMMMMMMMMMMM GELEMÝYORUMMMMM AÐLIYORUMMMMMMMMMMMMM
BENÝM ÝÇÝN MANGAL YEMEYÝNNNN AMA BOL BOL SOHBET EDÝN BENÝ UNUTMAYIN YÜREÐÝM SÝZÝNLE OLUCAK.
fatih kardeþ caydým sanma ama baý özel nedenlerden dolayý
gelemiyorum kalbim yüreðim aklým orada olucak.
ALLAH HER DAÝM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
OOOOOFFFFFFFFFFFF OOOOOOOOFFFFFFFFF
GELDE ÇATLAMA............
agla Mendilli agla Mendilli Mendilli
Gönderen: 27.06.2006 - 10:48
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 873 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61104 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.