budesonide stromectol stromectol fluvoxamine generique plaquenil voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » yardım ararken sizleri gördüm.bana yardım eder misiniz?

önceki konu   diğer konu
37 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
yardım ararken sizleri gördüm.bana yardım eder misiniz?
102 Mesaj -
arkadaþlar ben çok zor günler geçiriyor ve ALLAH'a yalvarýp yakarmaktan baþka elimden bir þey gelmiyor.çok zor günler geçiriyorum ve sizlerden yardým dileniyorum.ben felçliyim ve ameliyat iþlerimle uðraþýrken borçlarýmý istemeden aksattým.borcumdan dolayý evime ve maaþýma 2 hafta sonra haciz konulacak.alacaklarým var ama alamýyorum.bu zorlu günleri atlatabilmem için 4444 salatý tefriciye ye bugün baþladým.bana yardým etmek adýna ALLAH rýzasýna sizlerde bu duayý okuyarak bana yardýmcý olur musunuz? agla Allah Razı Olsun
Gönderen: 22.06.2006 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   AglayanGuller üyenin diger mesajlarini ara AglayanGuller üyenin Profiline bak AglayanGuller üyeye özel mesaj gönder AglayanGuller üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun inþallah...

100 salatý tefriciye alýyorum inþallah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 22.06.2006 - 18:08
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HİLALAY06 dilerim ALLAH'tan her iki cihanda da yüzün gülsün.
102 Mesaj -
çok teþekkür ederim arkadaþým.SAÐOL.
Gönderen: 22.06.2006 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   AglayanGuller üyenin diger mesajlarini ara AglayanGuller üyenin Profiline bak AglayanGuller üyeye özel mesaj gönder AglayanGuller üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
bende 50 tane alým

ALLAH kolaylýk versin MEVLAM cümlemizin yardimcisi olsun

selametle....

Gönderen: 22.06.2006 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
RABBim hakkýnda herþeyin hayýrlýsýný nasip etsin can...
en kýsa zamanda feraha erdirsin...

500 tane aldým insaALLAH...

ALLAH'a emanet ol...Güle Güle
Gönderen: 22.06.2006 - 18:23
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NAZLİGÜL CANA
2765 Mesaj -
esteðfurullah can...

ne demek ya sizin derdiniz bizim derdimizdir..

çok üzüldüm gerçekten yazýnýzý okurken
keþke elimden baþka þey gelebilseydi
yapabilseydim can.... agla

100 tane daha aldým..

Hakkýnýzý helal edin...

Allah(c.c) emanet olun...

Allah(c.c) yardýmcýnýz olsun inþallah...
Dualardasýn inþallah can...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 22.06.2006 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Nazlýgül ablam zor günler dua ile RABBÝM'e sýgýnmakla geçer her zaman bir imtihanda oldugumuzu unutmayalým

ALLAH yardýmcýn olsun

kardeþim bende 250 tane alýyým fazla yardým edemedim kusura bakma

RABBÝM darda kalmýþ kullarýna yardým eli uzat

Selamün aleyküm
Gönderen: 22.06.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
benim için dua eden kalpleriniz inşaallah hiçbir zaman keder-dert görmesin.her zaman mutlu olsun
102 Mesaj -
sizlere nasýl teþekkür edeceðimi inanýn ki bilmiyorum.sizlerin bu temiz kalpliliðiniz karþýsýnda ALLAH sizleri darda koymasýn,her zaman saðlýklý kalýn demekten baþka birþey diyemiyorum.SAÐOLUN-VAR OLUN. dilerim mahþer yerin de kevser havuzundan su içenlerden olursunuz sevgili dostlarým.
Gönderen: 22.06.2006 - 18:55
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
selamun aleykum

kardeþim bende 300 tane aldým
ALLAH bir an önce feraha çýkarýr
ÝNLAALLAH
ALLAHA EMANET OLUNUZ.
SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 22.06.2006 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Nazlýgül abla biz burda kardeþiz kötü günde de iyi günde de yanýnýzdayým dualarýmla Eger

ne zamana kadar bitecegini söylersen abla bende yardým isterim kardeþlerimden onlarda yardým ederlerse yazar bildiririm

Zamaný belirtmeni isterim Nazlýgül abla

ALLAH kimseyi darda býrakmasýn Abla kabul edersen cep harçlýgýmýda veririm

Herþeyin en hayýrlýsýný bilen RABBÝME þükürler olsun
Selamün aleyküm

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yakup023 tarafından, 22.06.2006 - 19:08 tarihinde.
Gönderen: 22.06.2006 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
teşekkürler
102 Mesaj -
su damlasý saðol.teþekkür ederim.yakup 023 inan beni çok duygulandýrdýn.inþaallah herzaman ferah içinde yaþarsýn.caným kardeþim en geç pazar günü bitirmek dileðindeyim.yardým larýn ve ince düþüncen için ALLAH senin yüzünü her daim güldürsün.
Gönderen: 22.06.2006 - 19:11
yakup023 ve nazli.can size diyecek kelimeleri bulamıyorum
102 Mesaj -
canlarým saðolun.ailem bana sýrtýný dönerken sizler hiç tanýmadan bana yardým ediyorsunuz.çok çok çok teþekkürler.inþaallah dualarýmýzý ALLAH kabul eder de alacaklarýmý toparlarým.eðer toparlayamazsam size söylerim.ama utanarak . þu aralar inanýn ki hiç iyi deðilim.intiharý bile düþünüyorum.ama 8 yaþýndaki kýzýmý gördükçe sabýr diyerek dua ediyorum.ailem ameliyat parasý bile vermediki borçlarým için versin.ama sizler.....ne diyeyim her zaman ALLAH yanýnýzda olsun.gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 22.06.2006 - 19:34
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
nazligul abla ben 200 tane aliyorum

Abla Allah Safi ismiyle sana sifa versin insAllah

Allah yardimcin olsun insAllah

En guzeline emanet agla
Gönderen: 22.06.2006 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ebva su an offline Ebva  
27 Mesaj -
Nazligül Abla...bende 100 tane aliyorum.
Daha fazla okuyabilirsem buraya yazarim.
Rabbim sana acil sifalar ve dealar nasip etsin.
Tek dayanagimiz O...baska gidilecek kapi yok.
Gönderen: 22.06.2006 - 19:52
Bu Mesaji Bildir   Ebva üyenin diger mesajlarini ara Ebva üyenin Profiline bak Ebva üyeye özel mesaj gönder Ebva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NAZLİGÜL CANA
2765 Mesaj -
canlarým saðolun.ailem bana sýrtýný dönerken sizler hiç tanýmadan bana yardým ediyorsunuz.çok çok çok teþekkürler.inþaallah dualarýmýzý ALLAH kabul eder de alacaklarýmý toparlarým.eðer toparlayamazsam size söylerim.ama utanarak . þu aralar inanýn ki hiç iyi deðilim.intiharý bile düþünüyorum.ama 8 yaþýndaki kýzýmý gördükçe sabýr diyerek dua ediyorum.ailem ameliyat parasý bile vermediki borçlarým için versin.ama sizler.....ne diyeyim her zaman ALLAH yanýnýzda olsun.

................

can can intihar mý???

intihar bile demek insaný þirke götürür..

sabýr ve duanýz olduðu müddetçe
Rabbim yardým eder elbet bir kapý açar can..

biz burdayýz ne olursa olsun söyleyin
ellimizden geldiðince biþey yaparýz
yeter ki siz söyleyin can...

Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun inþallah..
bu cuma akþamýnda hayýrlý kapýlar açsýn
sizin için inþallah...

Dualarýmýzdasýn can... agla

Sevgi Selam ve Dua ie...gül

Gönderen: 22.06.2006 - 19:52
hilalay06 abim çok ama çok haklısın
102 Mesaj -
ALLAH beni ve tüm inananlarý þirkten korusun.ama........insan öyle bir noktaya geliyor ki anlatamam.gerçi insan yaþadýðý derdi büyük görürmüþ.umarým öyle bir ruh haline tekrar girmekten ALLAH'ým beni korur.dilimde dualar ve zikirle günlerimi geçiriyorum.çalmadýðým kapý kalmadý ama elimden de birþey gelmiyor. agla
Gönderen: 22.06.2006 - 20:03
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Nazlýgül abla

Sarba126 nickli kardeþimde 100 tane okumak ister

Sarba126 kardeþiniz duacýnýzdýr

Selamün aleyküm
Gönderen: 22.06.2006 - 20:13
iyi ve hayırlı akşamlar hepinize yarın görüşmek ümidi ile
102 Mesaj -
hilalay06 -yakup023 - ebva sizlere tekrar teþekkür ederim.þimdi kapatýp duama devam edeyim.sizlere hayýrlý geceler dilerim.yarýn görüþmek ümidi ile.kendinize ve ailenize iyi bakýn.müminin mümine duasý makbulmüþ.inþaallha yüce rabbim sizlerin benim için ettiðiniz dualarý kabul eder.hakkýnýzý helal edin.
Gönderen: 22.06.2006 - 20:17
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Nazlýgül Kardeþim bende 250 tane alýyým Allahýn izniyle. Rabbim Yar ve Yardýmcýnýz olsun Hayýrlýsýyla sorunlarýnýzýn altýndan kalkarsýnýz ÝNÞAALLAH
Gönderen: 22.06.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
teşekkürler
102 Mesaj -
umut yolcusu saðol.yakup023 ilgine teþekkür ederim hakkýnýzý helal edin
Gönderen: 22.06.2006 - 20:20
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
sevgili kardeþim çok üzüldüm fakat bir müslüman umutsuz olamaz olmamalý.Rabbim (cc) kulunu darda býrakmaz.bende 500 tane aldým.sabýrlý ol kardeþim.Allahu Tealaya emanetsin.dualarým seninle.
Gönderen: 22.06.2006 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
nazlýgül can mevlam yar ve yardýmcýn olsun.bende 100 tane okuyayým.sabret çünkü sabrýn sonu hep selamettir.sakýn ha sakýn intiharý aklýndan bile geçirme.can dualarýmýz hep senle.ALLAHA EMANET OL.ONA EMANET EDÝLEN ÝNÞAALLAH DARDA KALMAZ.MEVLAM KÝMSEYÝ DARDA KOYMASIN.

SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 22.06.2006 - 20:30
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
ESSELAM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN VE CÜMLE ÜMMED-Ý MUHAMMED'ÝN DE YARDIMCISI OLSUN..
ALLAH'IN ÝZÝN VE ÝNAYETÝYLE 500 TANE ALDIM EÐER VAKTÝYLE BÝTERSE TEKRAR ALMAYA GAYRET EDERÝZ..
TEKRAR GEÇMÝÞ OLSUN BÜTÜN MANASIYLA GEÇER ÝNÞALLAH..
ALLAH'A EMANETSÝNÝZ ÜMMED-Ý MUHAMMED...

..gül..
Gönderen: 23.06.2006 - 12:58
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Bende 200 tane aliyorum insaAllah
Allah yar ve yardimciniz olsun
Allah sabir versin acil sifalar versin
Gönderen: 23.06.2006 - 19:18
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Eylül... su an offline Eylül...  
68 Mesaj -
Selamun Aleykum
Ben de 100 tane alýyorum Allah tez zamanda sýkýntýlarýnýzý gidersin inþallah naligül abla
Allah'a emanet olun
Gönderen: 23.06.2006 - 19:25
Bu Mesaji Bildir   Eylül... üyenin diger mesajlarini ara Eylül... üyenin Profiline bak Eylül... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
500 taneyi okumuþtum bir 300 tane daha alayým.okunmuþ sayýn Ýmþaallah.RABBÝM TEALA HAZRETLERÝ yardýmcýn olsun,seni feraha çýkarsýn kardeþim.
Gönderen: 23.06.2006 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
birgül aydýn su an offline birgül aydýn  
20 Mesaj -
RABBÝM sýkýntýlarýnýzdan en yakýn zamanda kurtarsýn sizi ÝNÞAALLAH 200 tane alýyorum bende ALLAH emanet olunağlarağlar
Gönderen: 23.06.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   birgül aydýn üyenin diger mesajlarini ara birgül aydýn üyenin Profiline bak birgül aydýn üyeye özel mesaj gönder birgül aydýn üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Nazlýgül abla

Fatma d ablam 100 tane okumak istedi

Bilgilerle

Duacýnýzdýr

Selamün aleyküm
Gönderen: 23.06.2006 - 21:05
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
250 tane aliyorum.. Ve hemen baslayip bitiririm..

Allah yardimciniz olsun..
Gönderen: 23.06.2006 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vefalli su an offline vefalli  
22 Mesaj -
Selamün Aleyküm...........
Kardeþim yazýný okudum ve çok üzüldüm. ALLAH'tan ümit kesilmez 1 kapý kapanýr diðeri açýlýr dünya hayatý bu imtihanlarla dolu senin imtihanýnda buymuþ.üzülme sabret.ALLAH rýzasý için 200 tane ben okurum inþaallah.ALLAH yardýmcýn olsun.......... agla
Gönderen: 23.06.2006 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   vefalli üyenin diger mesajlarini ara vefalli üyenin Profiline bak vefalli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
ALLAH Yar ve Yardimciniz olsun..

DUAlarimda olucaksiniz..

Bende 200 Tane Tefriciye aliyorum..

Selam ve DUAlarimla..ağlar
Gönderen: 23.06.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
S.a Nazligül ablam...
Ravda net´e hosgeldiniz!Ins-Allah herseyin en güzeline bir vesile olur buraya gelisiniz...Nazligül okuyunca baska bir üyemiz daha var o nu sandim..sıkıntılı Allah´im...! Sen darda kalan kullarina yardim et.. Korkma! O sana cekemeyecegin yükü yüklemez...
Bende 200 tane Tefriciye aliyorum.. Allah (c.c) ömür verirse tüm tanidiklarimada söylerim.. Her zaman dualarimizdasiniz...!
Gönderen: 23.06.2006 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dunya_imtihandir su an offline dunya_imtihandir  
dunya imtihan dünyasidir
52 Mesaj -
Selamun Aleykum

canim kardesim Allah yardimcin olsun..
Ben uzun zamandir giremiyordum, bu konuyu daha yeni okudum ve bende seve seve salavati tefriciyye almak isterdim, fakat sanirim 4444 salavati tefriciyye yi tamamladiniz, saydim da artmis bile galiba..

Eger daha kalmissa bende gönülden gelen bir istekle okumak isterim.

Allah sevdigi kullarina musibetler, hastaliklar gönderir imtihan etmek icin.. sakin karamsar olma kardesim, birde söyle düsün, Allahim beni imtihan etmek icin bana böyle bir musibet gönderdin, insallah imtihanin sonucu seni razi edecek bir sekilde iyi olur.

Bu derdini eline gecen bir firsat gibi görmelisin, iste sana Allahin rizasini kazanmak icin firsat..

Sabrederek Allahin rizasini mi kazanacaksin yoksa karamsar olup, intihar etmeyi düsünerek Allah korusun müsriklerden mi olacaksin.

"Andolsun ki sizi biraz korku ve aclik; mallardan, canlardan ve ürünlerden biraz azaltma ile deneriz. (Ey Peygamber!) Sabredenleri müjdele!
O sabredenler, kendilerine bir bela geldigi zaman: Biz Allah´in kullariyiz ve biz O´na dönecegiz, derler." (Bakara Suresi, 155-156)

Allah seni sabredenlerden eylesin kardesim..

Salavati tefriciyye alamasam da dualarimda seni unutmiyacam..

Allaha emanet olunuz...
Gönderen: 23.06.2006 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   dunya_imtihandir üyenin diger mesajlarini ara dunya_imtihandir üyenin Profiline bak dunya_imtihandir üyeye özel mesaj gönder dunya_imtihandir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE:
544 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kubra_1989

nazligul abla ben 200 tane aliyorum

Abla Allah Safi ismiyle sana sifa versin insAllah

Allah yardimcin olsun insAllah

En guzeline emanet agla

Aldigim 200 tefriciye okunmustur

Allah yardimciniz olsun
Gönderen: 24.06.2006 - 02:06
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
nazlı gül kardeşim...
359 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý alemihuccet

ESSELAM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN VE CÜMLE ÜMMED-Ý MUHAMMED'ÝN DE YARDIMCISI OLSUN..
ALLAH'IN ÝZÝN VE ÝNAYETÝYLE 500 TANE ALDIM EÐER VAKTÝYLE BÝTERSE TEKRAR ALMAYA GAYRET EDERÝZ..
TEKRAR GEÇMÝÞ OLSUN BÜTÜN MANASIYLA GEÇER ÝNÞALLAH..
ALLAH'A EMANETSÝNÝZ ÜMMED-Ý MUHAMMED...

..gül..

esselam Nazlý gülüm aldýðým tefriciye bitmiþtir hatta 600 okundu Allah Yar ve Yardýmcýnýz ve Yardýmcýmýz olsun..
Allah'a emanet olun..
...gül...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son alemihuccet tarafından, 24.06.2006 - 12:48 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2006 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
RE:
366 Mesaj -
Alıntı
Orijinali umut yolcusu

Nazlýgül Kardeþim bende 250 tane alýyým Allahýn izniyle. Rabbim Yar ve Yardýmcýnýz olsun Hayýrlýsýyla sorunlarýnýzýn altýndan kalkarsýnýz ÝNÞAALLAH

Okunmuþtur Rabbim Kabul eylesin ve Hayrýný eksik etmesin

Selametle..
Gönderen: 25.06.2006 - 07:34
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gul-Demeti su an offline Gul-Demeti  
ALLAH KABUL ETSIN
90 Mesaj -
ALLAH YAR VE YARDIMCIN olsun guzel kardesim galiba ben gec kaldim ama maddi ve manevi herturlu destege bende varim kardesim
selam ve dua ilegül gül gül
Gönderen: 25.06.2006 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 890 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62157 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.