chloroquine generique luvox ivermectine chloroquine generique plaquenil cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » ravdanin en kucuk üyesi artik selami var size

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
nazar degdi kaldirdim
2687 Mesaj -
maasaallah ALLAH SIZE MUBAREK YAVRUCAKLAR NASIP ETSIN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 22.06.2006 - 16:23 tarihinde.
Gönderen: 22.06.2006 - 12:24
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Oy oy oy yeyim ben onuuuuuuu

Nasýlda bakýyo melul melul.

Allah anasýna babasýna baðýþlasýn.

Þok þekeymiþ.
Gönderen: 22.06.2006 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
SubhanaAllah SubhanaAllah
Ne bu guzelik !
MasaAllah
Cok tatli ya aşık
Mavi Mavi gozleriyle
MasaAllah

aşık aşık
Gönderen: 22.06.2006 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rana_80 su an offline rana_80  
118 Mesaj -
oy oy bu ne þekey þey böyle.hoj geldin aramýza þekeyyy
Gönderen: 22.06.2006 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   rana_80 üyenin diger mesajlarini ara rana_80 üyenin Profiline bak rana_80 üyeye özel mesaj gönder rana_80 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
a.s sevinçli

cok güzel bir cocuk ALLAH annesine babasýna bagýslasýn

selam ve dua ile
Gönderen: 22.06.2006 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
TIPKI BANA CEKMIS AMIN AMIN
MAASAALLAH SU AN BILGISAYAR DERSI ALIYOR
Gönderen: 22.06.2006 - 12:49
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
maþallah...

Rabbim nazardan kem gözlerden korusun inþallah..

Rabbim anasýna babasýna baðýþlasýn inþallah...

dayanamam çocuklara yaw
bakýþa bak maþallah...
yerim ben onu....

öptüm seni ravdamýzýn en küçük üyesi...

Sevgi Selam ve Dua ile..gül

Gönderen: 22.06.2006 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nurbahcesi Abim
1505 Mesaj -
Can abim benim demek ki bu 4 sevimli cocuklar senin
MasaAllah MasaAllah
adlari ne Abim ?
Bir sakincasi yoksa !

Abim hepsi cok tatli Busenur Ablalarinda bir op aşık aşık aşık

Abim opmeyi unutma !!
Gönderen: 22.06.2006 - 13:12
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
MasaAllahh

Rabbim nazardan saklasin sevinçli

Mavis mavis ne kadar tatli, ahh yanimda olucakti simdi o Kararsiz

Mevlam anali babali buyutsun insaAllah... gül

Benim icinde seker yanaklarindan öpersen sevinirim abi aşık aşık

Gönderen: 22.06.2006 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
selamun aleykum

nur bahçesi kardeþim yavrularýnýz öncelikle inþaallah ALLAHIN salih kullarýndan olurlar ALLAH hayýrlý saðlýklý ömür nasip etsin
inþALLAH sizlere baðýþlasýn RABBÝM
hepsini bizim yerimize öpünüz.
Gönderen: 22.06.2006 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Abi ya
Nurbahcesini susleyen minik nurlar demek bunlar
Allah bagislasin masaAllah
Cok tatlilar
abi ya sende biraz fazlasi var
Su minik bebegi bana var
bak olmaz demekahkaha düsün
Gönderen: 22.06.2006 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akarsu

Su minik bebegi bana var
bak olmaz demekahkaha düsün

Siraya gec akarsu can dil uzat kahkaha
Gönderen: 22.06.2006 - 14:01
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
Nur bahçesi abim
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Abi dört sevimli canlar senin MaþaALLAH ne kadar güzeller hepsi birbirinden tatlý þekerlerağlar Kararsiz

ALLAH analý,babalý büyütsün Abim

Dört sevimli miniklerin yüzüne Nur yagmýþ iþte abimizin bahçesi bunlar Nur bahçesi

isminin Nur bahçesi olmasýný þimdi anladým

Selamün aleyküm
Gönderen: 22.06.2006 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Abi Allah bagislasin çok sirinler ya MasAllah

Rabbim nazardan saklasin

Onlari benim yerime op abiGüle Güle
Gönderen: 22.06.2006 - 15:02
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2687 Mesaj -
cocuklari sevmeliyiz
onlar benim canlarim herkes
yavrularini yegenlerini teyze cocuklarini butun cocuklari sevin
Gönderen: 22.06.2006 - 15:05
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
v.a.s isimleri yazmiyor ama Güzellikleriyle yetinmem lazim. O gözler bakislar Mas-Allah...!
yav böyle kuru bir selamlada olmuyor ki.. Ben sekerleri aglatamam lazim..göz kırpma Rabb´im onlari korusun, kendine layik bir Kul eylesin ins-Allah.. Kocamannn öpüyorum.. Abi sizde selam götürün.. Benim selami en önce söyleyin..
sevinçli

Gönderen: 22.06.2006 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2687 Mesaj -
BUSRA
KUBRA
ZEYNEP NUR
VE MUSTAFA IZZET
Gönderen: 22.06.2006 - 15:25
1505 Mesaj -
MasaAllah MasaAllah
Ne kadar guzel isimleri var Can abim !

MUSTAFA IZZET Cok hosuma gitii !aşık aşık

Gönderen: 22.06.2006 - 15:30
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
MaaþAllah BarekAllah, Rabbim analý bablý büyütsin, hepsi çok tatlýsevinçli Rabbim kendine layýk bir kul eylesin hepsini inþ.
Gönderen: 22.06.2006 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nurbahcesi abime
895 Mesaj -
Abi cevap bekliyorumdüsün
Gönderen: 22.06.2006 - 16:12
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2687 Mesaj -
kimseye veremem maalesef akarsularin suyu tanesi kadar yalvarsan da bitsede zulum gorsemde
yine veremem malesef
kahkaha kahkaha gül
Gönderen: 22.06.2006 - 16:16
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
oyoyoyyoyyyyy

MAASALLAH, SUBHANALLAH, BEREKALLAH, ALLAHU EKBER..

NE KADAR TATLILAR OYYY RABBIM ANALI BABALI BUYUTSUN.

INSAALLAH ALLAH C.C LAIK KUL, EFENDIMIZ SAV LAIK UMMET OLURLAR..

NURBAHCESI ABI SU EN KUCUGUNU VIRI VIR BANA BEN TATLI YEDIRE YEDIRE TON TON LASTIRIP GONDEREYIM SIZE kahkaha kahkaha kahkaha

SAYGI VE DUA ILEgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdamsin tarafından, 22.06.2006 - 16:21 tarihinde.
Gönderen: 22.06.2006 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Tamam abi ben kiyamam size
Allah akarsularin suyu tanesi kadar mutluluk versin ve huzurunuz bozulmazin
Allah daim etsingül
Gönderen: 22.06.2006 - 16:21
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBimin selami kardeslerimin üzerine olsun...

güzel abim,
sen resmi kaldirsan da biz o güzelligi gorduk insaALLAH..
RABBim bu kücük mü kücük sirin mi sirin nur tanesini hayir yolunda yarisanlardan eyler insaALLAH..

güzel abim,
yasaminiza islamin örnekligi/sahidligi herdaim hakim olsun..
RABBim bizleri kendi yoluna sýmsýký tutunanlardan eylesin..

selam ve dua ile..
Gönderen: 22.06.2006 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 866 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60074 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.