generique stromectol ivermektin budesonide generique colchicine stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Sencileyin...

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sencileyin...
2338 Mesaj -
" Artýk herþey
artýk herkes
sýcak sýcak
ve çok uzak
somunlar kýlýðýnda..."

(Hasan Hüseyin Korkmazgil )

Bilmediðimden deðil ama bu demde sormak istedim.. bilsem de sormak istedim...
Herþey yakýnlaþtý zaman da... herþey daha kolay ve pratikken nedir bunca uzaklýklar..? bu kadar kalabalýklarda insan bu kadar mý yalnýz kalýr.?Herkes yabancý ve ýrakken birbirine.. hatta bazý bazý kendine... Onlar da insandýlar hani eskiler, hani masallardaki güzel insanlar... ama bizim baþ edemediðimizle nasýl baþ ettiler hiç düþündünüz mü dostlar..?...

ve neden ve nasýl bu kadar güzel kalabildiler...?

Yordu bizi aynalar.. çok ama çok...

Bile bile hem de göre göre bilmez olmayý aldanmayý sever oldum....

âh ki samimiyet seni taþýyacak ne can ne gönül kaldý eskisi gibi ...

yinede ...

"vurmak gerek
zinciri kýrmak gerek
varmak gerek o güzele
kafdaðýnda olsa bile.." þairin dediði gibi..

Gönderen: 20.06.2006 - 13:52
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
RE: Sencileyin...
1942 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DiLSuZ

" Artýk herþey
artýk herkes
sýcak sýcak
ve çok uzak
somunlar kýlýðýnda..."

(Hasan Hüseyin Korkmazgil )

Bilmediðimden deðil ama bu demde sormak istedim.. bilsem de sormak istedim...
Herþey yakýnlaþtý zaman da... herþey daha kolay ve pratikken nedir bunca uzaklýklar..? bu kadar kalabalýklarda insan bu kadar mý yalnýz kalýr.?Herkes yabancý ve ýrakken birbirine.. hatta bazý bazý kendine... Onlar da insandýlar hani eskiler, hani masallardaki güzel insanlar... ama bizim baþ edemediðimizle nasýl baþ ettiler hiç düþündünüz mü dostlar..?...

ve neden ve nasýl bu kadar güzel kalabildiler...?

Yordu bizi aynalar.. çok ama çok...

Bile bile hem de göre göre bilmez olmayý aldanmayý sever oldum....

âh ki samimiyet seni taþýyacak ne can ne gönül kaldý eskisi gibi ...

yinede ...

"vurmak gerek
zinciri kýrmak gerek
varmak gerek o güzele
kafdaðýnda olsa bile.." þairin dediði gibi..

alkıs alkıs alkıs
Gönderen: 20.06.2006 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
..... su an offline .....  
172 Mesaj -

"Bana uyuyorsun diyorlar..
Bir bilseydiniz neden uyuduðumu..
Uykularý da öldürürdünüz!..."

Gönderen: 20.06.2006 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   ..... üyenin diger mesajlarini ara ..... üyenin Profiline bak ..... üyeye özel mesaj gönder ..... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Allah Razı Olsun

vurmak gerek
zinciri kýrmak gerek
varmak gerek o güzele
kafdaðýnda olsa bile.."

Sevgi Selam ve Dua ile...gül
Gönderen: 20.06.2006 - 14:31
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý DiLSuZ

"vurmak gerek
zinciri kýrmak gerek
varmak gerek o güzele
kafdaðýnda olsa bile.." þairin dediði gibi.. [/B]

Bizleri RAVDACILERI KIMSE AYIRAMAZ

Zincirleri kýrýp geldik
Engelleri aþýp geldik
Beraber ALLAH dedik
Caný cana katýp sevdik

Sevda dersen sevda bizde
Yürek dersen yürek bizde
Ask dersen, ALLAH Aski bizde
Beraberiz son nefeste

Yüreðimiz dilimiz bir
Hislerimiz kalbimiz bir
Hissederiz görürüz biz
ALLAH icin beraberiz

InsaALLAH o güzel Insanlar gibi bizde güzel oluruz..
Gönderen: 20.06.2006 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 933 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59264 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.