generique luvox generique kaletra ivermektin ivermektin ivermectine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » 4. uluslararası türkçe olimpiyat yarışması

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
4. uluslararası türkçe olimpiyat yarışması
9 Mesaj
4.ULUSLARARASI OLÝMPÝYAT YARIÞMASINI ÝZLEDÝM ÇOK HOÞUMA GÝTTÝ ÜLKEMÝZÝ VE DÝNÝMÝZÝ TANITMA ADINA YAPILAN ÇOK SÜPER BÝR ORGANÝZASYON. SAMANYOLU TV YÝ KUTLUYORUM.
Gönderen: 18.06.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   rabbim üyenin diger mesajlarini ara rabbim üyenin Profiline bak rabbim üyeye özel mesaj gönder rabbim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
defalarca izlenmesi gerekir
mukemmel irakli hele afrikali
Gönderen: 18.06.2006 - 16:23
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
bende izledim, ama malsef yarim izliyebildim misafir oldugundan..
ama izledigim kadariyla bile cok guzeldi..
MasaAllah o cocuklara!
Gönderen: 18.06.2006 - 16:36
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
bende yarim izledim ama çok guzeldi gerçekten MasALLAH
Gönderen: 18.06.2006 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ R_E ]=- su an offline -=[ R_E ]=-  
56 Mesaj -
Ben evde olmamam nedeniyle tamamýný izleyemedim, fakat küçük ama büyük,sessiz ama gür sesli,masum ama hiddetli kardeþimizin istiklal marþýmýzýn 10 kýtasýný ezbere haykýra haykýra okumasý karþýsýnda gözyaþýmý tutamadým.Tüylerim diken diken oldu,madden küçük ama manen kocaman yüreðine saðlýk kardeþim.Ýstiklal marþýmýz ancak bukadar güzel okunabilirdi.Eminimki M.Akif Ersoyda ordaydý,alnýndan öptü minik kardeþimizi þehitlerimizde gözyaþlarýyla izledi,dinledi.Salondaki herkesin ayakta alkýþlayýp gözyaþlarýný tutamadýklarý gibi.Bu organizasyonun yapýmýnda emeði geçen tüm abilerimden,ablalarýmdan,kardeþlerimden Allah razý olsun,gerçekten süper bir organizasyon,
Rabbim hizmetlerini daim eyler inþ.
diðer medya gruplarýda izleyip örnek alýp utanýrlar inþ.
herkese hayýrlý akþamlar
selam ve dua ile
Gönderen: 18.06.2006 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   -=[ R_E ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ R_E ]=- üyenin Profiline bak -=[ R_E ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ R_E ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Bizler çok duygulandýk Tv karþýsýnda emeði geçen samanyolu Tv ve ekibinden Allah razý olsun...bu kadar güzellikleri bizlerle paylaþtýklarý için...
Gönderen: 18.06.2006 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Güney Afrikalý ve Iraklý kardeþlerimin þiirleri çok duygulandýrdý beni, çok güzel okudular, güzel bir organizasyon olmuþ.sevinçli
Gönderen: 18.06.2006 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 855 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61364 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.