colchicine stromectol ivermektine budesonide ivermektin imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » ÇOCUKKEN SANDIĞIMIZ ŞEYLER GÜZEL BİR OYUN..

önceki konu   diğer konu
62 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ÇOCUKKEN SANDIĞIMIZ ŞEYLER GÜZEL BİR OYUN..
51 Mesaj -
ÇOCUKKEN SANDIÐIMIZ ÞEYLERÝ YAZACAZ ARKADAÞLAR.
EÐLENCELÝ BÝR OYUN HEPÝNÝZÝ BEKLÝYORUM.
ÝLK BEN YAPAYIM ÖRNEK OLARAK ..

BEN BEBEKLERÝN HEP AÐLADIÐINI SANIRDIM..
Gönderen: 10.06.2006 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   mert2575 üyenin diger mesajlarini ara mert2575 üyenin Profiline bak mert2575 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ay_i$igi su an offline ay_i$igi  
109 Mesaj -
ben kucukken aksam ve sabahlari karistirirdim :D gunduze aksam aksama sabah derdim kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
=ADSIZ= su an offline =ADSIZ=  
43 Mesaj -

BEN KÜCÜKKEN ALLAH KULUNU SEVDIGINI BILDIRMEK ICIN MEKTUB GÖNDERIR SANARDIM.HER AKSAM "ALLAHIM BANADA BIR MEKTUB GÖNDER" DIYE YALVARIRDIM INANIN BU ISTEK YILLARCA SÜRDÜ

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   =ADSIZ= üyenin diger mesajlarini ara =ADSIZ= üyenin Profiline bak =ADSIZ= üyeye özel mesaj gönder =ADSIZ= üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
109 Mesaj -
o mektub zaten yillar önce gönderildi göz kırpma ama yinede gúzel birsey, sen kucukken Rabbime dua etmeyi ögrendin ama bizler kucukken dua nedir bilmezdik.. inanki 10 yasimdan sonra basladim camilere gitmeye..
Gönderen: 13.06.2006 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
ben küçükken küçük olduðumu sanardýmsevinçli..
Gönderen: 13.06.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
RE:
238 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ..~~48586~~..

ben küçükken küçük olduðumu sanardýmsevinçli..

kahkaha kahkaha sıkıntılı
Gönderen: 13.06.2006 - 15:41
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
babasinin cebinden para alan kisi
2687 Mesaj -
ben kucukken babamin parasini cebinden alinca cok zengin zannederdim megersem bana cok gelirmis
Gönderen: 13.06.2006 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
210 Mesaj -
BEN KÜÇÜKKEN ÝNSANLAR GÖZLERÝNÝ NASIL HAREKET ETTÝRÝYOR DÝYE DÜÞÜNÜRDÜM
BENÝM GÖZLERÝM HAREKET ETMÝYOR SANIRDIMdüsün kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 15:55
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
MUKEMMEL
2687 Mesaj -
SON YAZI MUKEMMEL HUMEYRA BACIM BENI GULDURDUN
HELE KENDINI KUCUK GOREN KUCUK
Gönderen: 13.06.2006 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Sanirim alakali olmayacak ama

Ben kücükken el lambasinin icindeki isiga ulasip ulasamayacagimi merak ededim. Ama yine kücükken giderdim bu meraki. El lambasini aldim evden, götürdüm bi tenhada tasla ezdim, parca parca olunca hayalkiriklina ugradim ve geri toprakla kapattim üstünü.
Kimseyede bahsetmedimsıkıntılı
Gönderen: 13.06.2006 - 16:06
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Harikasiniz ya kahkaha

Ben kücükken kalpler cizerdim, ama kalbin ne oldugunu bilmiyordum, öylesine güzel bir sembol sanardim.. düsün
Gönderen: 13.06.2006 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
ben küçükkene..yüksek daðlara çýkýp gökyüzüne deðebileceðimi sanýrdým..
bide gökkuþaðýnýn sonunda ne var diye merak ederdim ama bi türlü bulamadým...
en korkuncu da büyüyünce mini etek giyiliyo sanýrdým..
Allah tan çabucak öðrendim de..sıkıntılı
Gönderen: 13.06.2006 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~~~Sabahmeltemi~~~ su an offline ~~~Sabahmeltemi~~~  
41 Mesaj -
YA BENDE KÜÇÜKKEN NE YAPTIÐIMI YAZACAKTIM AMA HATIRLAYAMADIM BÝ TÜRLÜ KÜÇÜKLÜÐÜMÜsevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 13.06.2006 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   ~~~Sabahmeltemi~~~ üyenin diger mesajlarini ara ~~~Sabahmeltemi~~~ üyenin Profiline bak ~~~Sabahmeltemi~~~ üyeye özel mesaj gönder ~~~Sabahmeltemi~~~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
ben kucuken fransayi turkiye bilirdim turkiyeyide fransa sanirdim biturlu kafam almazdi
Ama simdi aklim basima geldi sevinçli
Gönderen: 13.06.2006 - 17:21
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
41 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

ben kucuken fransayi turkiye bilirdim turkiyeyide fransa sanirdim biturlu kafam almazdi
Ama simdi aklim basima geldi sevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 17:23
Bu Mesaji Bildir   ~~~Sabahmeltemi~~~ üyenin diger mesajlarini ara ~~~Sabahmeltemi~~~ üyenin Profiline bak ~~~Sabahmeltemi~~~ üyeye özel mesaj gönder ~~~Sabahmeltemi~~~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
Küçükken Polislerin Yakalarýna Taktýklarý Rozet yýldýz vardý evde..

Onu Gökteki yýldýz zannederdim ne zaman Görsem bi Acayip olurdum..

Ne kadar saçma diimisevinçli
Gönderen: 13.06.2006 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~KeMaL~

Küçükken Polislerin Yakalarýna Taktýklarý Rozet yýldýz vardý evde..

Onu Gökteki yýldýz zannederdim ne zaman Görsem bi Acayip olurdum..

Ne kadar saçma diimisevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha sen beni guldurdun abi Allah'da seni guldursun kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Yok sacma falan degil !
Gönderen: 13.06.2006 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
41 Mesaj -
ESTAÐFÝRULLAH!!!
SAÇMA DEÐÝL AMA ÇOK KOMÝKkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 17:27
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
busenur gül

~~~Sabahmeltemi~~~ gül

sevinçli
Gönderen: 13.06.2006 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
41 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 13.06.2006 - 17:37
43 Mesaj -

BIRDE MAVI GÖZLÜ INSANLAR DÜNYAYI MAVI GÖRÜYOLAR SANEDERDIM

düsün kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   =ADSIZ= üyenin diger mesajlarini ara =ADSIZ= üyenin Profiline bak =ADSIZ= üyeye özel mesaj gönder =ADSIZ= üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
41 Mesaj -
HEHEHEHEHEkahkaha kahkaha kahkaha

BELKÝDE ÖYLEDÝR?kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 17:49
1230 Mesaj -
Melissanur abla anlattida aklima geldi.

küçük olduðumu sanmaktan baþka .

birde elektronik malzemeler in göstergelerini merak ederdim.
acaba dijital sayilari nasil yazýldýgýný keþfedersem kendimi zamanin yaþayan en büyük mucidi olacaðýný zannederdim.
ve bir gün sabir tükendi.
güzelde bir hesap makinem vardi.
Melissanur ablanin formuluyle aleti bi güzel parçaladým.
bir kaç gün incelemelerim bir fayda vermedi.
keþfim büyük bir hayal kýrýklýðýyla sona erdisevinçli..
fakat ben eserimi gömmedimsevinçli.
ibret olsun diye sakladim.
ne zaman merakým depreþse
çýkarýp merakýmý giderdimsevinçli.
yani bir kere ile akillanmadimsevinçli..

þimdilerde de elektronik eþyalara karþý ilgim büyük ama
þükür artýk o eski merak yoksevinçli...

vesselam..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ..~~48586~~.. tarafından, 13.06.2006 - 18:36 tarihinde.
Gönderen: 13.06.2006 - 18:25
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
bende kücükken
polislerin beni yakaliycani sanardim
nerde bir polis görsem kacardimkahkaha

Gönderen: 13.06.2006 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sunida su an offline sunida  
Konu icon   
7 Mesaj
Ben küçükken babamýn bi arabasý vardý.Bi gün onu satmýþtýk.O gün babamýn çok parasý var zannetmiþtim.(Arabayý sattý ya)Ve o gün babamdan bi sürü þey istemiþtim.Bide o satýlan arabnýn parasýnýn hep benkada olduðunu yani bizim zengin olduðumuzu sanardýmsevinçli
Gönderen: 13.06.2006 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   sunida üyenin diger mesajlarini ara sunida üyenin Profiline bak sunida üyeye özel mesaj gönder sunida üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý =ADSIZ=

BIRDE MAVI GÖZLÜ INSANLAR DÜNYAYI MAVI GÖRÜYOLAR SANEDERDIM

düsün kahkaha

AYnen sıkıntılı
Gönderen: 13.06.2006 - 23:04
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ayneyn geçidi

ben küçükken mavi ile yeþili ayýrt edemezdim bide ayakkabýlarýmý ters giyerdim ve kardeþim diyo ki ben küçükken sümüklünün tekiymiþim
kahkaha kahkaha sevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha Abi ya cok fena halde guldurdun beni Allahda seni guldursun insaAllah kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha gül
Gönderen: 13.06.2006 - 23:09
43 Mesaj -
YA ABI SANA BIR SIR VEREYIMMI.BENIM BABAM HALEN YESILLE MAVIYI AYIRT EDEMEZkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.06.2006 - 23:21
tuncayzahid su an offline tuncayzahid  
ben artık büyüdüm
31 Mesaj -
ben küçük ken büyük olduðumu bir sene geçtikten sonra bir sene öncer küçük olduðumu ve o sene büyüdüðümü hissederdim ve bu yaþýma dek de sürdü bu alýþkanlýðým.
Gönderen: 13.06.2006 - 23:34
Bu Mesaji Bildir   tuncayzahid üyenin diger mesajlarini ara tuncayzahid üyenin Profiline bak tuncayzahid üyeye özel mesaj gönder tuncayzahid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
küçük olduðumu sandýðým zamanlarýn birinde

sanýrým yaþ altý

köydeyim o zamanlar.

casio nun göstergeli saatlerinden yeni haberdar olmuþum

annem ilçeye gidecek

bize ilçeden ne alayim size diye soruyor.

bende casio saat istiyorum

,lakin isteme þeklim biraz deðiþik

aynen þu cümle ve þu lehçeyle saati tarif ediyorum

- anne bana saat al
hani þu açiliy-kapaniy gösteriy-kaybediy

varya iþte o saatlerden alsevinçli)...

þimdi anlatýlarda
gülerler bana..

hala ayný satten istediðimi bilseler ne derler acabasevinçli)...

Gönderen: 14.06.2006 - 14:44
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
S.A

Biraz aný gibi olacak ama paylaþmak istedim.Bana küçükken (5 yaþlarýnda falan) bisiklet çarpmýþtý ve bir polikliniðe gittik dikiþ atýlacak baþýmdada babaannem duruyor.Dokturun iðneye iplik taktýðýný gördüm ve korkarak babaanneme ne yapacaklarýný sordum.Babaannemde halý dokuyacaklar kýzým demez mi babaannemin akýlna nerden geldi. Halý dokumak.. Ýþin garibi ben buna 3-4 sene inanmýþtým.

Ah Çocukluk Ahhsevinçli sevinçli
Gönderen: 14.06.2006 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
109 Mesaj -
hali dokumak haa sevinçli komikmis
Gönderen: 15.06.2006 - 16:48
suzunkopru su an offline suzunkopru  
179 Mesaj -
Giydiðim elbiselerin neden ufaldýðýný bir türlü anlayamazdým. Sanardým ki, elbiseler ufalýyor, meðer ben büyüyormuþum
Gönderen: 15.06.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   suzunkopru üyenin diger mesajlarini ara suzunkopru üyenin Profiline bak suzunkopru üyeye özel mesaj gönder suzunkopru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
RE:
212 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý suzunkopru

Giydiðim elbiselerin neden ufaldýðýný bir türlü anlayamazdým.
Sanardým ki, elbiseler ufalýyor, meðer ben büyüyormuþum

kahkaha suzunkopru nerelerdeydiniz bir süredir?gözlerim sizi aradý.selam ve dua üzerinize olsun.
Gönderen: 15.06.2006 - 17:20
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
suzunkopru su an offline suzunkopru  
179 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý münib suzunkopru nerelerdeydiniz bir süredir?gözlerim sizi aradý.selam ve dua üzerinize olsun.

Allah Razý Olsun güzel dost. Nedense iþyerinden Ravda.net'e girlmiyordu, o yüzden buralarda olamadým. Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son suzunkopru tarafından, 16.06.2006 - 11:20 tarihinde.
Gönderen: 16.06.2006 - 11:19
Bu Mesaji Bildir   suzunkopru üyenin diger mesajlarini ara suzunkopru üyenin Profiline bak suzunkopru üyeye özel mesaj gönder suzunkopru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

ablam 86 dogumlu bende 87
ama ablam benden niye büyük? bunu hic anlamazdim....sevinçli

87 sayisi 86 dan daha büyük degilmi?Kararsiz
Gönderen: 16.06.2006 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
72 Mesaj -

SELAMÜN AEYKÜM

BEN KÜÇÜKKEN DERS ÇALIÞMAKTAN FALAN ÇOK SIKILIR EVLENMEYÝ HAYAL EDRDÝM. HEP EVLENMÝÞÝM 30 YAÞINDAYMIÞIM 2 ÇOCUÐUM VARMIÞ. HER GÜN GEZMEYE GÝDÝYORMUÞUM GÝBÝ DÜÞÜNÜRDÜM 30 YAÞ BENÝM ÝÇÝN ÇOK YAÞLI DEMEKTÝ.ÞU AN 30 YAÞINDAYIM VE HALA GEZMEYE GÝDECEK VAKTÝM OLMAYACAK KADAR YOÐUNUM VE ÝNSANLAR 30 ZUNDA YAÞLI OLMUYORLARMIÞ.
Gönderen: 16.06.2006 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
***Mehtap*** su an offline ***Mehtap***  
39 Mesaj -
Düsünüyorumda benim kücüklügümden fazla güzel anilarim yok. Yoksullukla gecti kücüklügüm, babamdan ayri acilar icinde yasadik uzun bir süre.. Hatirladigim komik seylerden biri kardesime bastan asagiya camur banyosu yaptigimdir. Kararsiz
Annemin bana cok kizdigini hatirliyorum. Köylerde soba kurulur ya. Bide ona cok merakliydim. Catal, bicak ne varsa atiyormusum sobanin icine. Bundan dolayi az yakmadim kendimi yani.. Kararsiz
Kücükken cok yaramazmisim ama büyüyünce akillandim yani.. kahkaha
Gönderen: 16.06.2006 - 11:51
Bu Mesaji Bildir   ***Mehtap*** üyenin diger mesajlarini ara ***Mehtap*** üyenin Profiline bak ***Mehtap*** üyeye özel mesaj gönder ***Mehtap*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Bende ilk okula yeni baþladýðým zaman ilk önlüðümü almaya gitmiþtim..annemle..
çok sevdiðim bir arkadaþýmýn yanýna gitmek istedim annem önlüðü giydirir giydirmez...tabi çocuðuzya hoplya zýplaya koþuyorum birden ayaðým takýldý ve ben kendimi yerde buldum..
sonu hastanede bitti bana ablanýnda dediði gibi dikiþ attýlar ve sonra eve geldimm.hep çocuk kalsaydým diye düþünüyorum bütün yaramazlýklarý o zaman yapýyormuþum..
yine 3 -4 yaþlarýnda köyde annem teknede hamur yuðurmuþ fýrýna bakmak için aþþaðýya inndiðinde ben hamur teknesinin içine girip bir güzel yuðurmuþum hamuru..annem anlatýr ebru sana çok kýzmýþtým küçük olmana raðmen der hep...ee adý üstünde çocukluk..þimdi yaparmýyýz..

Gönderen: 16.06.2006 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
Ben de küçükken eve geldiðimde annem o gün yaptýðým bütün yaramazlýklarý anlatýp kýzardý.
bende nereden biliyorsun deyince? kuþlar söyledi derdi.
o kuþlara söylediðim sözleri buraya yazmaya utanýrým.kahkaha kahkaha kahkaha
nereye gitsem hep kuþ var mý diye kontrol ederdim...!
Çok sonradan ögrendim.kuþlar konuþmazmýþ.kahkaha
Gönderen: 16.06.2006 - 12:56
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
Cok yasayin ya
Ben kucukken kirazin karpuzun gibi cekirdeklerini yuttugum zaman cok aglardim icimden agac buyuyecek diye....
Gönderen: 16.06.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
benimda ablam benden
bir bucuk yas büyüktü
iste annemgil söylerdi o 7 yasinda sen alti
yasindasin diye bende o zaman seneye ayni oluyoruz
ablama yetisirim derdim
tabi seneye oda bir yas daha büyüyünce sinirlenirdim
niye ben ona yetisemiyorum diye
kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 16.06.2006 - 14:16
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
ben kucuk iken hep buyuklere ozenirdim ve keske bende buyuk olsaydim derdim, fakat buyudukten sonra keske kucuk olsaydim diye dusunuyom sıkıntılı sıkıntılı kahkaha kahkaha

saygi ve dua ilegül
Gönderen: 16.06.2006 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gul-Demeti su an offline Gul-Demeti  
90 Mesaj -
ben kucukken annem bana dunya soyle batacak boyle batacak anlatirdi cocuk akli bende hazir cvp dunya batarsa bende almanyaya kacarim derdim sanki bura batmiycakkahkaha
Gönderen: 19.06.2006 - 22:36
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
küçük olduðumu sandýðým zamanlarýn birinde

hala küçük olduðumu sanýyordumsevinçli

Gönderen: 19.06.2006 - 22:46
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Ben kucukken 2000 yilinda kiyametin kopacagini saniyordumağlar

yillar yaklastikca icimdeki korku buyuyordu agla agla agla

2000 yilinda millet acayip cosmustu kendi kendime diyodum ki
" herhalde kiyamet alemeti var disarisi, millet bir birinden kaciyor" pencereden bakmaya bile korkuyodum. kahkaha kahkaha

Gönderen: 19.06.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((SOLMAZ)) su an offline ((SOLMAZ))  
126 Mesaj -
Ben küçükken uçaklar düþmeden havada nasýl uçuyor diye hayret ederdim. Hâlâ hayret ediyorum... Demekki ben daha büyümemiþim
kahkaha kahkaha
Gönderen: 21.06.2006 - 01:14
Bu Mesaji Bildir   ((SOLMAZ)) üyenin diger mesajlarini ara ((SOLMAZ)) üyenin Profiline bak ((SOLMAZ)) üyeye özel mesaj gönder ((SOLMAZ)) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
941 Mesaj -
Evet yaa bendee... hala daha anlam veremiyorum ucaklarin nasil havada durduguna düsün
Gönderen: 21.06.2006 - 13:40
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

bende küçükken hayatý toz pempe sanýrdým.
maalesef hayat öyle deðilmiþ kardeþlerim.
küçükler hiç büyümeyin emi
yaþýnýz büyüsede yüreðinizi çocuk olarak býrakýn.
ALLAHA EMANET OLUN
Gönderen: 21.06.2006 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sana_hasret su an offline sana_hasret  
41 Mesaj -
ben kücükken annem bize anlatirdi allah bizi yanina alcak falan diye, bende ozamanlar "ben sobanin arkasina saklanirim beni bulamaz" derdim... cocukluk istesıkıntılı
Gönderen: 21.06.2006 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   sana_hasret üyenin diger mesajlarini ara sana_hasret üyenin Profiline bak sana_hasret üyeye özel mesaj gönder sana_hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kayrabahar su an offline kayrabahar  
140 Mesaj -
Ben kücükken bulutlarin pamuk oldugunu sanirdim, yagmur bulutlarinda kirlendigini sanirdimkahkaha kahkaha
ha bide ucakla gidenlerin bulut larin üzerinde mola verdigini sanirdim.kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 23.06.2006 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   kayrabahar üyenin diger mesajlarini ara kayrabahar üyenin Profiline bak kayrabahar üyeye özel mesaj gönder kayrabahar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
BENDE KÜCÜKKEN BIR BAYANLA ERKEK EVLENDIGI ZAMAN NISAN YÜZÜKLERINI PARMAKLARINA TAKTIGI ZAMAN BEBEKELERI OLUR SANIRDIM hahahaha kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son ELIFSENA tarafından, 24.06.2006 - 11:59 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2006 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Cok komik ya kahkaha kahkaha kahkaha

Benim düsünceleirmde bi arkadasinkine uyuyor,
nerde mavi gözlü biri görsem sorardim sen sunu benim gördügüm gibi mi görüyorsun diye, yesil gözlülerin her yeri yesil görüyor sanardim..
oysam kendim de kahverengi görmem lazimdi o halde kahkaha kahkaha

Cocukluk iste...

Birde ne zaman TR de dedemlerle konussak, dedeme hep, Dede ordada hava böyle aydinlikmi yoksa karanlikmi diye sorardim kahkaha yada saati sorardim, aklim almazdi bi türlü kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nazligul tarafından, 29.07.2006 - 21:51 tarihinde.
Gönderen: 29.07.2006 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Valla ben hicbir sey hatýrlamýyorum... Kararsiz Kararsiz kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son menteseci tarafından, 29.07.2006 - 22:05 tarihinde.
Gönderen: 29.07.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SONUMUDUMUZ su an offline SONUMUDUMUZ  
151 Mesaj -
yaw arkadaþlar ben de acayip miþim. televizyonun içine küçücük insanlar nasýl girer ne yer ne içer hep merak ederdim. sonra sessizce yaklaþýp ani bir atakla görmeye çalýþýrdým ama hep saklanýrlardý.:(
korktuklarýný düþünürdüm.
sonra oturup beklerdim belki bitanesi çýkar gelir ve bana anlatýr diye.
ama hep orda kaldýlar. hala yoklar valla. yazýk yaw ömürleri bir kara kutunun içinde geçti.... agla
Gönderen: 29.07.2006 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   SONUMUDUMUZ üyenin diger mesajlarini ara SONUMUDUMUZ üyenin Profiline bak SONUMUDUMUZ üyeye özel mesaj gönder SONUMUDUMUZ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ELIFSENA

BENDE KÜCÜKKEN BIR BAYANLA ERKEK EVLENDIGI ZAMAN NISAN YÜZÜKLERINI PARMAKLARINA TAKTIGI ZAMAN BEBEKELERI OLUR SANIRDIM hahahaha kahkaha kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha

Nazligul canimmm

Simdi tr saatini kafan aliyomu anlatsana bi dil uzat sevinçli)

Kiz bende mavi gozlu veya yesil gozlu birini gorunce surekli sorardim sen bunu nasil goruyon filan diye sevinçli)

o bana ne kadar anlatmaya calissada "yok sen bilmezsin kesin etrafini olsun mavi goruyosundur derdim " kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 03.09.2006 - 01:45
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
En ufak birsey yapsam annemin sesi ''Kýzým Allah kafana Tas atar'' bu yüzden ne zaman yaramazlýk yapsam kafamý göge kaldýrýr sonra ohh görmedi herhalde der ve devam ederdim..

Birde gökkusagýnýn altýndan gecince erkek olacagýmý sanardým..Ne zaman gökkusagý görsem kacardýmsevinçli

Cocukluk iste.. Birde derlerki akýl yasta degil bastakahkaha
Gönderen: 03.09.2006 - 02:05
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
BEN KÜÇÜKKEN (BEBEKKEN) ÇOK YARAMAZMIÞIM HEP AÐLARMIÞIM ZIRLARMIÞIM ANNEMDE BANA KIZARMIÞ...kahkaha kahkaha kahkaha ÖYLE YARAMAZIMKÝ BALKONDAN AÞAÐI ... YAPARMIÞIM (SÝZ ANLADINIZ)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yasin056 tarafından, 06.09.2006 - 14:07 tarihinde.
Gönderen: 06.09.2006 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
bende küçükken mevsimleri karýþtýrýrdým kahkaha kahkaha
Gönderen: 05.10.2007 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
küçükken anneciðim oturmaya gezmeye gitse bir daha eve gelmeyecek diye

eve dönene kadar annem yok diye aðlarmýþým bu yüzden anneciðime

hepinizin olduðu gibi çok ama çoooooookk düþkünümdür

þimdi aynýsýný büyük kýzým yapýyor nede olsa babasýnýn kýzýya düsün kahkaha :-

selam ve dua ile...........
Gönderen: 05.10.2007 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Ben kucukken har yagmur yagdiginda hep sey zannederdim soylemeye utaniyorum yaa ne safmisim kahkaha

Hani cicekleri sulamaya yarayan cicek sulama kovasi varya iste birgun komsumuz cicekleri onunlar suladigini gordum.Ve ayni gun yagmur yaginca baktim ayni kovadan yagan su taneleri gibiydi yagmurlar.Bende o an ve ondan sonraki yillarda da her yagmur yagdiginda ( tobe tobe ) Allahinda kocaman bir sulama kovasinin oldugunu ve dunyayi onunla islattigini zannederdim.Allahim sana sukur simdi akillandim kahkaha kahkaha kahkaha

Ahada bahsettigim kovayi hatirlamayanlar icin resminide koydum.kahkaha

Gönderen: 05.10.2007 - 19:37
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
ähm $ey bende bayagi safmi$im Kararsiz

bende beyaz tenlileri deterjanla yikandiklari icin beyaz saniyordum.
ve hatta bi günü bende esmerim diye bi beyaz olayim demi$tim ve denemeye kalki$mi$tim - sagolsun ANNEM yeti$mi$ti Kararsiz Kararsiz
(ama burda annemim sucu var - cocugun yaninda ne diye Camasir suyu / Deterjan camasirlari iy beyazlatiyor diyooo) düsün düsün dimi ama kahkaha kahkaha

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 09.10.2007 - 21:33
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 875 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66426 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.