stromectol stromectol kamagra kaletra stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Bir kardesiniz daha geldi

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Bir kardesiniz daha geldi
162 Mesaj -
Selamun alekyüm din kardeslerim

Yesilkubbem kardesiniz yengem oldugundan beri Ravdayi taniyorum sevinçli
Ravdayi bana okadar isitti ki, üye olmak icin can atiyordum,
malesef kendi evimde net yok, ama her firsatta sizlerle olacagim,
Ravdayi görmeden bile sevdim.

Dualarimdasiniz..
Beni duanizla sevin olurmu?
tikpi sevildiginiz gibi

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 02.06.2006 - 21:40
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ve aleykum selam verahmetullah..

Hoþ geldiniz kardeþim..

Ne güzel bir konuyla paylaþýma adým attýnýz.
Allah c.c. razý olsun.
Güzel paylaþýmlarýnýzýn devamýný temenni ediyoruz.

Tekrar tüm güzelliklere..
Tüm güzelliðinizle hoþ geldiniz kardeþim.
Mevla doðru güzel yolundan ayýrmasýn.
...

Gönderen: 02.06.2006 - 21:51
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
Hosgeldin Umuda_Dogru
595 Mesaj -
Hosgeldin Kardesim!!

Üyeligin hayirli olur insALLAH!

Mutlaka Yesilkubbem anlatmistir bunun bir hastalik oldugunusevinçli, mükemmel bir site, buna emin olabilirsin. Demek Yesilkubbem yengensevinçli!!TEkrar tekrar hosgeldin kardesim, sefalar getirdin.

Dualarda bulsuruz insALLAH

Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Yazgülü tarafından, 02.06.2006 - 21:54 tarihinde.
Gönderen: 02.06.2006 - 21:53
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Ulan,
milletin 16 yasindaki yakinlari ne güzel yazilar yaziyor...

Bizim kazmalar, birakin yazmayi iki lafi bir araya getirip konusmasini bilmiyor !..

Tövbe Estagfrullah...................üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Hosgeldin kardesim... Kararsiz
Gönderen: 02.06.2006 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Ulan,

Bizim kazmalar, birakin yazmayi iki lafi bir araya getirip konusmasini bilmiyor !..

Soyleyecek soz bulamiyorum . . .
Gönderen: 02.06.2006 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Hoþgeldin kardeþim.
Gönderen: 02.06.2006 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast MuR@T MuTLu  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Ulan,

abi isimde vereydinkahkaha

kardes hosgelmissingül
Gönderen: 02.06.2006 - 22:21
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RE: RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Üzerinize alýnmayýnýz kardes !.. göz kırpma
Gönderen: 02.06.2006 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  
162 Mesaj -
Hos buldum can kardeslerim.Ilginiz icin ALLAH razi olsun,cok tesekkür ederim. Selam ve dua ile ....sevinçli

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 02.06.2006 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
hosgeldin bacim hosgeldin
insaallah istifade ederiz insaallah
mutlu oluruz sizin burada olmanizdan yesilkubbe bacimiz sevap kazandi
Gönderen: 02.06.2006 - 23:19
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DenizFeneri su an offline DenizFeneri  
27 Mesaj -
Hoþ geldin kardeþim, ailemizi þereflendirdin, kalbinin sýcaklýðý hepimizi ýsýttý can, bu hararetin ömür billah bizlerle olmasý temennisiyle, sefalar getirdin kardeþim sevinçli gül
Gönderen: 02.06.2006 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   DenizFeneri üyenin diger mesajlarini ara DenizFeneri üyenin Profiline bak DenizFeneri üyeye özel mesaj gönder DenizFeneri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE: RE: RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Üzerinize alýnmayýnýz kardes !.. göz kırpma

sevinçli Hayir hic bir sekilde uzerime alinmadim ama birilerinin konusma tarzini begenmezken sizin kullandiginiz kelimeler super birilerine bahane bulmadan once kendimizi duzeltmemiz gerekmezmi tepkimle bunu anlatmak istemistim anlarsiniz diyede dusunmustum yanilmisim sorun yok bosverin . . .
Gönderen: 03.06.2006 - 00:30
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: Bir kardesiniz daha geldi
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Umuda_Dogru

Dualarimdasiniz..
tikpi sevildiginiz gibi

Güle Güle Güle Güle

HOÞ GELDÝN GÜZEL KARDEÞÝM..

FORUMLARIN EN GÜZELÝNE HOÞ GELDÝN
BÖYLE BÝR FORUMLA SENÝ TANIÞTIRAN YEÞÝLKUBBEM YENGENEDE BOL BOL DUA ET EMÝ ..

SEVGÝ VE BÝLGÝ PAYLAÞTIKÇA ANLAM KAZANIR

Gönderen: 03.06.2006 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Ulan,

Abii yaww hic gulecegim yoktu sevinçli)) gerci aglanacak halimize guluyorum yaağlar(( ...

Hos geldin Umuda_dogru can, Yesilkubbem canin demek kayinisin yaneee Cennetyolu abinin kucuk kardesisin he? dil uzat

Cok sanslisin boyle gul gibi insanlarin yakini oldugun icin

Uyeligin hayirli olsun, tekrar hos geldin gül

Gönderen: 03.06.2006 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE: RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu
sevinçli Hayir hic bir sekilde uzerime alinmadim ama birilerinin konusma tarzini begenmezken sizin kullandiginiz kelimeler super birilerine bahane bulmadan once kendimizi duzeltmemiz gerekmezmi tepkimle bunu anlatmak istemistim anlarsiniz diyede dusunmustum yanilmisim sorun yok bosverin . . .

Eyvallah...

Bu iki kelimenin sözlük anlamlarini veriyorum...
Bilgiler TDK nin internet sitesinden alinmistir.göz kırpma

Ulan : ünlem, kaba konuþmada..

Kazma : Topraðý kazýp kaldýrma, düzeltme vb. iþlerde kullanýlan aðaç saplý demir araç

göz kırpma
Gönderen: 03.06.2006 - 00:52
utaniyorum su an offline utaniyorum  
RE: Bir kardesiniz daha geldi
1942 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Umuda_Dogru

Dualarimdasiniz..
tikpi sevildiginiz gibi

Güle Güle Güle Güle

UTANMIYORUM
GURUR DUYUYORUM.
NE GÜZEL KARDESÝM VARMIÞ DÝYE

Gönderen: 03.06.2006 - 01:06
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kardeslik_18 su an offline kardeslik_18  
hosgeldin can kardesim
61 Mesaj -
Ravdamiza uye olman hayirlara vesile olur insAllah canim benim..

gül Sende bizim Dualarimizdasin gül
Gönderen: 03.06.2006 - 02:58
Bu Mesaji Bildir   kardeslik_18 üyenin diger mesajlarini ara kardeslik_18 üyenin Profiline bak kardeslik_18 üyeye özel mesaj gönder kardeslik_18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
162 Mesaj -
Tekrar hosbuldum kardeslerim,
ALLAH razi olsun hepinizden.

Yengeme Dua ediyorum,ve ona tesekkür ediyorum.
Dualarimiz tüm müminlerin üzerine olsun.

Ben Cennetyolunun halasinin kiziyim. sevinçli

Insaallah üyeligim hayirli olur.
Hepinizi ALLAH icin seviyorum.

Selam ve dua ile
Gönderen: 03.06.2006 - 03:04
162 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Sey Kararsiz kusura bakmayin Yesilkubbenin görümcesi olarak dil uzat bugünlük PC de ele koymus bulunuyorum...

Güle Güle Güle Güle Güle Güle aşık aşık
Gönderen: 03.06.2006 - 03:27
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Hosgeldin kardesim uyeligin hayirli olsun ha bu arada Yesil Kubbeme selamlar ona iyi bak o bizim nazli cicegimizdir.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 03.06.2006 - 11:17
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Hosgeldin Abla

Uyelin hayirli olur insaAllah

yesilkubem ve cennetyolu abi ve abla gibi seninde guzel bir kalpin vardir ve sevgin ! sevinçli masaAllah

Sen bizim dualarimizdasin sende bizleri unutma

Allah emanet olun

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son busenur tarafından, 03.06.2006 - 11:23 tarihinde.
Gönderen: 03.06.2006 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~eSRa~

Hos geldin Umuda_dogru can, Yesilkubbem canin demek kayinisin yaneee Cennetyolu abinin kucuk kardesisin he? dil uzat
[/B]

Alıntı
Orijýnalý Umuda_Dogru Ben Cennetyolunun halasinin kiziyim. sevinçli

seyyyy Kararsiz kemmmm kümmm telaşlı Hakkini helal et yaww sevinçli)
tekrar hos geldin can bacimmmmmmmmm gülgül

Gönderen: 03.06.2006 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 861 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.68020 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.