ivermektin colchicine generique colchicine generique kaletra fluvoxamine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » iste arkadaslar oturdugum mahalle

önceki konu   diğer konu
32 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
iste arkadaslar oturdugum mahalle
2687 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 29.01.2007 - 10:32 tarihinde.
Gönderen: 01.06.2006 - 16:49
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Buda bizim sehir..

Gönderen: 01.06.2006 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
yesilkubbe neresiymis orasi bu kadar güzel mi
2687 Mesaj -

Gönderen: 01.06.2006 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bu kadar da olamaz yani
2687 Mesaj -

Gönderen: 01.06.2006 - 23:53
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
ISTANBUL GIBI GÜZEL YER VARMI göz kırpma

Gönderen: 01.06.2006 - 23:56
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj

NurBahcesi Abim peki bu nasil? Burasi Isvicre..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YeSiLKuBBeM tarafından, 02.06.2006 - 00:07 tarihinde.
Gönderen: 02.06.2006 - 00:06
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aha da evim
2687 Mesaj -
MEASSELAMET

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 02.06.2006 - 13:18 tarihinde.
Gönderen: 02.06.2006 - 00:08
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
541 Mesaj -
Kararsiz telaşlı sıkıntılı düsün
Gönderen: 02.06.2006 - 11:03
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2687 Mesaj -
BEN BURADA YATIYORUM BASINI KASIMA
Gönderen: 02.06.2006 - 12:35
RE:
541 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi

BEN BURADA YATIYORUM BASINI KASIMA

baþka bi emrin varmý sevinçli

ben sakýncalý olacaðýný ve uygun olmadýðýný düþündüðüm için...
sadece tepki mahiyetinde smilleri kullandým....

takdir senindir.....

Allah(c.c) sabredenlerden ve ahiretini cennete çevirenlerden eylesin.....

selametle..........

Gönderen: 02.06.2006 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2687 Mesaj -
BENDE SAKA YAPTIM MUBAREK SENI SEVERIM
YANLIS MI ANLADIN MUBAREK KARDESIMgül
Gönderen: 02.06.2006 - 15:31
541 Mesaj -
sorun yok inþaAllah....göz kırpmagül

selametle........

Gönderen: 03.06.2006 - 11:10
astaravista253 su an offline astaravista253  
ankaradan güzel yer yok kardeşim bu dünyada
791 Mesaj -
http://www.cs.wisc.edu/~hbwang/photo/pcd4856/Ankara-10-Atatuk.jpg

ankaradan güzel yer yok kardeþim bu dünyada
Gönderen: 16.06.2006 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -

bu da bizim sehrin sembolü ....

Kararsiz Kararsiz

... vesselam ...
Güle Güle

Not: Bende aslen Ankarali oluyorum! Ama Istanbul Ankaradan daha güzel. sevinçli sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Kubbetus-Sahra tarafından, 16.06.2006 - 14:24 tarihinde.
Gönderen: 16.06.2006 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dubai de mi oturuyorsunuz
2687 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Gönderen: 16.06.2006 - 16:50
RE: dubai de mi oturuyorsunuz
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi
dubaide mi orturuyorsunuz?
kahkaha kahkaha

Bana mi dediniz?

Yok yahu bu camdan fil sadece bizim sehrin sembolü. Sehrin heryerini masallah fillerle donattilar, insanlarin gözü güzel birseyler görsün diye. sevinçli

Ama tesbitiniz cok komik. gül

sevinçli sevinçli sevinçli

... vesselam ...

Gönderen: 17.06.2006 - 02:40
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hahaha
791 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha çok komik filler evinizi yýkmamýþtýr inþallah

Güle Güle
vesselam
Gönderen: 17.06.2006 - 13:15
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: hahaha
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yasin056

kahkaha kahkaha kahkaha çok komik filler evinizi yýkmamýþtýr inþallah

Güle Güle vesselam

Yok yok, Allah´a sükür yikmadilar. kahkaha
Gönderen: 17.06.2006 - 21:33
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
Konu icon   
815 Mesaj -
abilerim bende sizlere yaþadýðým yerin güzelliklerini göstermek istiyorum ama resmi bir türlü buraya kopyalayamadým..Kararsiz Kararsiz sıkıntılı düsün ne yapacaðýmý bilemiyorum...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son beautiful_cherub tarafından, 17.06.2006 - 21:56 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2006 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -

Burasý da bizim þehir

Gönderen: 18.06.2006 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý beautiful_cherub

abilerim bende sizlere yaþadýðým yerin güzelliklerini göstermek istiyorum ama resmi bir türlü buraya kopyalayamadým..Kararsiz Kararsiz sıkıntılı düsün ne yapacaðýmý bilemiyorum...

Selamun aleykum kardesim

Resmin nasil eklendigini sormussun. Ben resim eklenmesini baska sayfada anlatmistim. Oryaya bakipda yapabilirsin.
InsaAllah yazdiklarimi cözebilirsin.
Ayrica sana calismanda basarilar dilerim.

Bu linkten sayfaya ulasabilirsin:

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=41328&entries=0#post208581

... vesselam ...
Güle Güle

Gönderen: 18.06.2006 - 14:56
RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~~&suqunet&~~

Burasý da bizim þehir

Oturdugunuz sehir cok güzel bir sehre benziyor. Orasi Istanbul degil demi? telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı

düsün

Gönderen: 18.06.2006 - 15:00
791 Mesaj -
ankarada çok güzel bir þehir onu boþvermeyelim
Gönderen: 18.06.2006 - 15:03
alemihuccet su an offline alemihuccet  
yaşadığım yer...
359 Mesaj -
]http://amasia05.sitemynet.com/url/id2.htm

esselam benim güzel ya resimleri indiremiyorum ama acemiliðimi hoþ görün iþte benim memleketim olan Amasya.... þimdi yaz orda bi baþkadýr...Amasyam nasýl çok güzellllll..
Gönderen: 18.06.2006 - 16:18
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
RE: RE:
858 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kubbetus-Sahra

Alıntı
Orijýnalý ~~&suqunet&~~

Burasý da bizim þehir

Oturdugunuz sehir cok güzel bir sehre benziyor. Orasi Istanbul degil demi? telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı

düsün

Eþi bulunmaz baþkentimizin bir kesiti resimdeki
Gönderen: 19.06.2006 - 20:08
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sana_hasret su an offline sana_hasret  
41 Mesaj -
ben okadar baskente gittimde böyle güzel hic görmedim..aşık

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sana_hasret tarafından, 19.06.2006 - 20:18 tarihinde.
Gönderen: 19.06.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   sana_hasret üyenin diger mesajlarini ara sana_hasret üyenin Profiline bak sana_hasret üyeye özel mesaj gönder sana_hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast MuR@T MuTLu  
buda bizden...:)
Misafir

istanbul/sarýyer

bende iki yer eklemezsem yasadýðým yerden çatlarýmsevinçli

Gönderen: 19.06.2006 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RE: RE: RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~~&suqunet&~~

Alıntı
Orijýnalý Kubbetus-Sahra

Alıntı
Orijýnalý ~~&suqunet&~~

Burasý da bizim þehir

düsün

Eþi bulunmaz baþkentimizin bir kesiti resimdeki

Olamaz yahu, bende baskentliyim ama hic böyle birsey görmedim. sevinçli
Tabi malesef her sene memlekete gidemiyoruz.
Gönderen: 20.06.2006 - 00:18
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
buda benden
544 Mesaj -

Arkadaslar burasi konyaGüle Güle
Gönderen: 20.06.2006 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -

Burasida benim evin arkasi
Gönderen: 20.06.2006 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
Konu icon    Esselemu Aleykum..
500 Mesaj -
Ya Canlar biraz ayýp olmuyor mu sizce...göz kırpmaböyle dört duvar arasýnda, -1. katta ömür tüketen birine karþý böyle yerleri göstermek...göz kırpmabana da yazýk deðil mi canlar...kahkaha kahkaha kahkaha

RABBim muhabbetinizi arttýrsýn...gül

ALLAH'a emanet olun....gülgülgül

Sevgi, Selam ve Dua ile...Güle Güle

Gönderen: 20.06.2006 - 13:10
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Esselemu Aleykum..
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý canan_yy

Ya Canlar biraz ayýp olmuyor mu sizce...göz kırpmaböyle dört duvar arasýnda, -1. katta ömür tüketen birine karþý böyle yerleri göstermek...göz kırpmabana da yazýk deðil mi canlar...kahkaha kahkaha kahkaha

RABBim muhabbetinizi arttýrsýn...gül

ALLAH'a emanet olun....gülgülgül

Sevgi, Selam ve Dua ile...Güle Güle

Üzülmeyin siz.göz kırpma
Allah sizede dört duvar arasinda dünyayi gezmeyi ve görmeyi nasip ediyor! Yoksa bu kadar güzel yerleri nasil görecektiniz! sevinçli Allah insanlari ummadiklari yerlerden nimetlendiriyor. Ama marifet o nimeti görmekte, buda herzaman kolay olmuyor. Siz sükredin internetiniz var ve dünyaya kocaman bir
kapi aralaniyor hemde sizin evinizden. sevinçli

Allaha emanet olun
Güle Güle

bu gül size
gül

Gönderen: 20.06.2006 - 21:37
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 544 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58031 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.