ivermektin colchicine generique stromectol lopinavir ritonavir generique colchicine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ozan Şerafettin Hansu » SEVDİĞİM

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
Konu icon    SEVDİĞİM
198 Mesaj -
Haberini aldým nazlý yarimin
Herkeslerden beni sormuþ sevdiðim
Farkýna mý varmýþ gönül yaremin?
Aklýný fikrini yormuþ sevdiðim.

Hasret koydu bizi ellerin yurdu
Gurbet aramýzda dað gibi durdu
Ayrýlsak da seni sorarým derdi
Bak yine sözünde durmuþ sevdiðim.

Çeke çeke çilesini doldurmuþ
O gül yüzlü gül benzini soldurmuþ
Baþýndan saç aðzýndan diþ aldýrmýþ
Sebebe intizar vermiþ sevdiðim.

Kaderime boyun büker pusarým
Gece aðlasam da gündüz susarým
Þu zamana her kinimi kusarým
Hilesini bize kurmuþ sevdiðim.

Beni gören herkes mutlu sanýyor
Deli gönül yaralanmýþ kanýyor
Bilmezler ki içim dýþým yanýyor
Sevenin yüreði kormuþ sevdiðim.

Ne bilirdim nerden bilebilirdim
Öl deseydi inan ölebilirdim
Düþüp peþi sýra gelebilirdim
Amma yad ellere varmýþ sevdiðim.

Almanya

Ozan Þerafettin Hansu
Gönderen: 30.05.2006 - 00:44
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Ah be abi..
Ne yaptýn sen?
Tutuþturdun yüreðin en sol yanýný..
Hiç keyif almazdým kafiyeli þiirlerden.. Keyif aldýrdýn..
Böyle mi dökülür kelimelerin dilinden..
Böyle yazar bir kalem..
Böyle bi sýralanýr Sýratý insanýn önüne..
Böyle mi yapýlýr gece gece..

Kalemin elinden eksik olmasýn..
Yüreðine saðlýk gül
Gönderen: 30.05.2006 - 01:36
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý DiLSuZ
Kalemin elinden eksik olmasýn..
Yüreðine saðlýk gül

ALLAH razi olsun Ozan Serafettin Abim,
herzamanki gibi harika..
Ellerine saglik,
paylasim icin Tesekkür ederim..

(Ara sira sitenize giriyorum, cok güzel,
tebrik ederim, hayirli olsun, basarilar dilerim..)
Selam ve DUA ile.. gül
Gönderen: 30.05.2006 - 01:42
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -

............... agla

yüreðine saðlýk...gül
Gönderen: 30.05.2006 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
:(ağlarağlar

S.a abim...
coook güzel! Allah´im (c.c)bizi sevdiklerizden ayirma... gül
Gönderen: 01.06.2006 - 19:40
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Kaderime boyun büker pusarým
Gece aðlasam da gündüz susarým
Þu zamana her kinimi kusarým
Hilesini bize kurmuþ sevdiðim.

Allah razi olsun abi:( gül
Gönderen: 01.06.2006 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DenizFeneri su an offline DenizFeneri  
Yüreğine sağlık abicim..
27 Mesaj -
Güzel abim, umulur ki bu þiirin hicranlý satýrlarýný yaþamamýþsýndýr ve umulur ki hiç bir can kardeþimiz yaþamaz ve yaþatmaz.. Gönül yaresi, nasýl bir yaradýr, nasýl insanýn kalbini daðlar, nasýl bizleri buhranlara ram eder tecrübeyle bizzat öðrenilmiþ bir hissiyattýr abicim. Kelimelerin kifayetsiz kaldýðý bu zamanlara þiirinle kifayet verdiðin için ALLAH razý olsun üstadým, rabbim kalemine ve yüreðine zeval vermesin. gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DenizFeneri tarafından, 01.06.2006 - 22:56 tarihinde.
Gönderen: 01.06.2006 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   DenizFeneri üyenin diger mesajlarini ara DenizFeneri üyenin Profiline bak DenizFeneri üyeye özel mesaj gönder DenizFeneri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
SEVDİĞİM
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý OZANSERAFETTIN

Almanya

Ozan Þerafettin Hansu

Allah razi olsun Ozan abi !!...ağlar gül
Gönderen: 01.06.2006 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HEPLÜTUF su an offline HEPLÜTUF  
Sevdiğim
37 Mesaj -
Sevdiðim

Ben aðlarken o gülüyor geziyor
Bir baktýmý yüreðimi yakýyor
Haberi yok gözlerim hep aðlýyor
Sen mutlu ol ben aðlayým sevdiðim

HEPKAHIR 22-07-2006 ALLAH razý olsun kardeþ güzel yazmýþsýn sevda ateþi ile yanan gönüllere kalemin kelam olmuþ dökülmüþ.eyvallah.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HEPKAHIR tarafından, 22.07.2006 - 18:54 tarihinde.
Gönderen: 22.07.2006 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   HEPLÜTUF üyenin diger mesajlarini ara HEPLÜTUF üyenin Profiline bak HEPLÜTUF üyeye özel mesaj gönder HEPLÜTUF üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 670 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57258 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.