fluvoxamine lopinavir ritonavir generique rhinocortkamagra generique colchicine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » HADİS / SÜNNET » Resimli Hadisler

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
Resimli Hadisler
286 Mesaj -
slm arkadaslar

sizlerle resimli hadisler paylasmak istedim.
InsaAllah eklemeyi becerebirim. düsün

sevinçli !Resimleri eklemeyi basardim, elhamdulillah! sevinçli

... vesselam ...

"HIRÝSTÝYANLAR ALÝM OLDUKÇA, MÜSLÜMANLAR CAHÝL OLDUKÇA DÝNLERÝNDEN UZAKLAÞIRLAR."
(CHARLES MÝSMAR)
Gönderen: 28.05.2006 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(( NuR )) su an offline (( NuR ))  
57 Mesaj -
Cook guzel hadisler..
Paylasim icin Mevlam razi olsun !!
Gönderen: 06.06.2006 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   (( NuR )) üyenin diger mesajlarini ara (( NuR )) üyenin Profiline bak (( NuR )) üyeye özel mesaj gönder (( NuR )) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Resimli Hadisler
286 Mesaj -
Amin

InsaAllah cümlemizden Allah Razı Olsun ((Nur)) kardesim.

... vesselam ...

Güle Güle

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Gönderen: 09.06.2006 - 14:54
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
RABBIM razi olsun güzel kardesim, hepsi birbirinden güzel hadisler!

Müsadenle ben hepsini copy yapmak istiyorum sevinçli

birde ben hala foto eklemeyi beceremiyorumsevinçli, benide aydinlatirsan sevinirimsevinçlisevinçli

Selam, saygi ve Dua ile

gül gül gül
Gönderen: 09.06.2006 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Copylemek
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yazgülü

RABBIM razi olsun güzel kardesim, hepsi birbirinden güzel hadisler!

Müsadenle ben hepsini copy yapmak istiyorum sevinçli

birde ben hala foto eklemeyi beceremiyorumsevinçli, benide aydinlatirsan sevinirimsevinçlisevinçli

Selam, saygi ve Dua ile

gül gül gül

hm resim eklemek...

Avusturyadan oldugun icin belki almanca kelimelerle anlatirsam anlarsin
türk cesini pek becerememde simdi. sevinçli

1) Resmin üzerine gidip sag tusa basiyosun
2) sonra bir tane liste görünüyor
3) listete ,,Speichern unter" ya gidiyosun ve kendine bir dosya bulup oraya
ekleyebilirsin

yada 1+2 noktalari uygulayip ,,Kopieren" e basiyorsun listede sonra Microsoft wordu aciyorsun ve sag tusa basip ,,Einfügen" (ekleme galiba) basiyorsun ve sonra resim oraya geliyor.

insaAllah benim anlatis tarzimdan anlarsin.

... vesselam ...

Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Kubbetus-Sahra tarafından, 09.06.2006 - 15:28 tarihinde.
Gönderen: 09.06.2006 - 15:28
595 Mesaj -
ALLAh razi olsun kardesim cook güzel anlattin,

ama ben ravdaya nasil ekleycemi bilmek istiyorum, yani internetten diyelim bir güzel resim buldum , onu kopieren yapiyorum, sonra burda einfügen yapmak istiyorum ama olmuyordüsün

bu güzel güllerde almanyada bulunan güzel Kubbetus-Sahrasevinçlikardesime gül gül gül
Gönderen: 09.06.2006 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
286 Mesaj -
ok resim eklemek?

1) cevap yada konu eklemeye basiyorsun
2) sonra sag tarafta birinci siradaki sembole (agaca) basiyorsun
3) bilgisayarin üst kisminda bir pencere aciliyor
4) oraya beyendigin resmin adresini tam olarak yaziyorsun (yani o resmi buldugun sayfanin adresinin tam olarak yaziyorsun yada oraya kopyaliyorsun.)
5) ok´ye basiyorsun
6) yazdigin adres sonra mesaj yazma yerine geliyor
7) sonra ön izlemeye basip resme bakabilirsin, önizlemede göremiyorsan resmi yalnis eklemissin anlamina geliyor.

basarilar dilerim sevinçli

Not: Bu eklemeyi bende yeni örendim. O kadar zor degil.

Güle Güle

Gönderen: 09.06.2006 - 16:06
286 Mesaj -
Güller icin tesekkürler.

Allah razi olsun.

aşık

Gönderen: 09.06.2006 - 16:09
595 Mesaj -
Rabbim razi olsun senden kardesim, coooook ama cook detaili anlatmissin, merci beaucoupsevinçli

insALLAH bir resim buldugumda senin sayende burdada eklemis olcam.

ee ekledigimde artik görcem zormu yoksa kolaymisevinçli, ama anlatmana göre gercekten hic zor degilmis.

Dualarda bulusuruz insALLAH gül
Gönderen: 09.06.2006 - 16:16
595 Mesaj -
Und alle rosen stehen für DICHsevinçlisevinçlisevinçli

Gönderen: 09.06.2006 - 16:18
RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Yazgülü

Rabbim razi olsun senden kardesim, coooook ama cook detaili anlatmissin, merci beaucoupsevinçli

Yazgülü, pas de problème.
sevinçli

Gönderen: 11.06.2006 - 19:49
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Vous etez un aange si je vous di Mersi sa ne suifira pas je ne sais pas quoi vous direz a part :

Allah razi olsun ma soeur je vous aime gül sevinçli

Anladiniz insaAllah ?
Gönderen: 11.06.2006 - 22:29
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selcuk2626 su an offline selcuk2626  
9 Mesaj
ALLAH (CC) RAZÝ OLSUN ...

VESSELAM...
Gönderen: 14.06.2006 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   selcuk2626 üyenin diger mesajlarini ara selcuk2626 üyenin Profiline bak selcuk2626 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(( NuR )) su an offline (( NuR ))  
57 Mesaj -

Bunlarda benden olsungöz kırpma
Gönderen: 10.07.2007 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   (( NuR )) üyenin diger mesajlarini ara (( NuR )) üyenin Profiline bak (( NuR )) üyeye özel mesaj gönder (( NuR )) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
361isia su an offline 361isia  
61 Mesaj -
Hadisler için Allah Razi Olsun...
Arkadaslar aranizda bu hadislerin kaynaklarini bilen varsa bana soyleyebilir mi ????sevinçli

Slm ve Dua ile....
Gönderen: 30.07.2007 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   361isia üyenin diger mesajlarini ara 361isia üyenin Profiline bak 361isia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))zeynep(( su an offline ))zeynep((  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (( NuR ))

Bunlarda benden olsungöz kırpma

Hak razý olsun Canlar çok güzel hepside...
çiçeðim Esma-ul Hüsnalarýda bizimle paylaþman ümidiyle...

Gönderen: 23.08.2007 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 860 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59611 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.