generique kaletra lopinavir ritonavir ivermektin chloroquine stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » Bilgisayar Hk. E-kitaplar...

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bilgisayar Hk. E-kitaplar...
2683 Mesaj -
Dün bir abi bir taþ attý kafamý kýrdý. Bende bundan sonra bu forum altýnda bir kaç þey paylaþmak istiyorum sizinle.

Önce derslerden baþlayalým...

Rar dosyasýný açýn ve içinden istediðiniz derse baþlayýn.

Bilgisayar bilmiyorum diyen mi var?

Neeee? Duyamadýmsevinçli

Budur !
Gönderen: 22.05.2006 - 22:36
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Ýlgilenen olmadý galiba;

Gör abi görsevinçli
Gönderen: 23.05.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
kardeþ ALLAH (cc) razý olsun bilgiyi paylaþmadýkça ne önemi varki bilgi paylaþtýkça güzel evet insan paylaþýrken de taktir edilmek isteniyor sen paylaþýmýna devam et bu ilgisizlik seni çaydýrmasýnKararsiz Kararsiz Kararsiz

sevgi saygý ve dua ilegül
Gönderen: 23.05.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
fasaloglu kardeşim..........
919 Mesaj -
kardeþ dosyayý 10 kiþi indirmiþ 11 inçide benim 10 kiþi indiriyor ve sahmet edipte bir allah razý olsun demiyorşaşkın şaşkın şaşkın

eline saðlýk kardeþ
Gönderen: 23.05.2006 - 14:33
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Eh ucundan bu kadar anlýyorum bilgisayardan....
Artýk ilerletebilirmiyim bilmiyorum...

giripte içine yazarsam yeterli gibi geliyor...

Yani gönderdiðin ne kitap
Ne de bilgisayar beni ilgilendiriyor....

Ama beni sen çok ilgilendiriyorsun...

Çünkü Sende biliyorsunki, Seni Çok seviyorum.....

Bu sebeble buraya giriyorum ve sana diyorumki...

SENÝ ALLAH ÝÇÝN ÇOK SEVÝYORUM.....

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN...
CAN KARDEÞÝM BENÝM.............
Gönderen: 23.05.2006 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Vehbi ve akýnzen abim CANSINIZ!!!

Takdir edilmeyiþim deðildir sitemim;

Sitemim zahmet edip paylaþým eklendiðinde yeterince faydalýnýlmamasýdýr.
Gönderen: 23.05.2006 - 14:44
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
EY MUBAREK
2687 Mesaj -
RABBIM HESABINI KOLAYLASTIRSINgül
BEN INDIRDIM ZIP DOSYASINI
INSAALLAH ISTIFADE EDECEGIM
Gönderen: 23.05.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Ben acamadim Kararsiz
Uzuldum !!!
Ama Rabbim senden razi olsun biliyorumki harika bir konuyudu gül

Gönderen: 23.05.2006 - 20:13
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
ablam eðer dosyayý indiripte açamadýysan; winzip yada winrar yüklü deðildir sende. Bence bu iki sýkýþtýrma programýný da kurmalýsýn.

Ben linklerini veriyorum. Kurduktan sonra benim eklediðim dosyadan da yararlanabilirsin.

Winrar'ý fullemek isteyenlere de duyrulur.

Winrar Setup ( Kurulum) burdan indir!

Crack'te Burda !

nasýl crack edeceðini crack dosyasýnýn içindeki texti okuyarak çözebilirsin.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 23.05.2006 - 20:53
1505 Mesaj -
Olmadi olmadi olmadii ya SABIR
olmuyor ya indirdim simdide acmiyor şaşkın ????
Gönderen: 23.05.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
busenur ablam; sen önce setup ( kurulum ) yazan yere týkla ve dosyayý indir. Sonra indirdiðin dosyanýn üzerine iki kere týkla, kurulum baþlayacaktýr. sonra crack yazdýðým dosyayý indir ve aç. Açtýktan sonra içinde bir notepad dökümaný vardýr. Onu oku ve gereklerini yap. Ondan sonra programý fullemiþ olursun.

Winrarý kurduðun klasöre bilmiyorsan ben söylim.

C:\Program Files\Winrar...
Gönderen: 23.05.2006 - 21:05
1505 Mesaj -
besele o degil abi
ben setup yere tikladim ve dosyayi indirre bastim Ama
bana bunu yazip duruyor

''Sitemizden daha hýzlý dosya indirmek için, Flashget türü download programlarý kullanabilirsiniz.
Dosya indirmede sorun yaþýyorsanýz, lütfen bizimle iletiþim kurunuz.''
Gönderen: 23.05.2006 - 21:13
2683 Mesaj -
Öyle bir sorun çýkmamasý lazým. Yine dene ve dosya indir'e týkladýðýnda biraz bekle. Belki senden kaynaklanan bir yavaþlama olabilir.

Eðer sýnýrlý bir internet paketi kullanýyorsanda ve kotan dolmuþsa da indiremeyebilirsin.
Gönderen: 23.05.2006 - 21:16
1505 Mesaj -
internete benim boyle bir sey yok

Baska bir yontem yokmu acmak icin ?
Gönderen: 23.05.2006 - 21:19
2683 Mesaj -
Mesenger kullanýyorsan mod.larla adresini gönderebilirsin.
Gönderen: 23.05.2006 - 21:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 872 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59194 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.