budesonide chloroquine kaletra ivermectin kamagra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Fatima'nin Rasulumuze Mektubu kursda birinci oldu

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Fatima'nin Rasulumuze Mektubu kursda birinci oldu
41 Mesaj -
Esselamu aleykum
Tevbelerimi sunuyorum Rabbime
Ve selamla açýyorum ellerimi semaya özlemlerimi sevgilerimi salat ve selamlarýmý dünyanýn en güzel güllerini , yetim sevdamý , öksüz yüreðimi gönderiyorum
Sünnetlerine sarýlemedýðým Rasulüme gül yüzlü Nur peygamberime ... Gönüllerin sultaný alemlern sevgilisi yüreðimi yoluna serdiðim , düþlerimin gerçeði, içimdeki bilinmeyen benliðim, gönlümün yarasý , gözümün Nuru , Nur yüzlü Rasuller Rasulu Sultaným .
Sevdan ya Rasulallah ! zulme uðrayan Mu'minlerin yorganý idi , Sevdan yoksullarýn aþiydi , Sevdan yaralý yüreklerin tebessümü , neþesiydi. Sevdan gecelerimizin Teheccüdü karanlýk duymamýzýn ýþýðý idi , yarýnlara umutla bakmamýzdýr sevdan Senin aþkýn ve muhabbetin dolu yüreklerimizde Seni seviyorum ya Rasulallah ! Seni cok seviyorum .
ve þu zaman dediðimiz girdabýn içerisinde önce ürperdi mumin yürekler yoksullar yorgansýz yetimler babasýz kaldý , gökler aðladý gizlice muminler sahibsiz kaldý , hazan vurdu yapraklar tek tek soldu gözlerimiz hasret yaðmuru ile ýslandý güneþ sensiz hüzünlü doðdu sabahlarýmýza uykuya maðlup sabahlarýmýza dünya muhabbetsiz merhametsiz kaldý , dünya çaresiz gülsüz sevgisiz kaldý , dünya sensiz kaldý
ve Sen cübbeni toplayýp gittiðinden beri ey Nebi mescidler üstümüze çöker oldu .
Biz insanoglu o kadar çok deðiþtik ki artýk zamana kusur bulur olduk amma unuttuðumuz bir þey vardý zaman hep ayný zaman artýk çabalarýmýz gayretlerimiz üzüntü ve neþelerimiz mala mülke dair , servet peþinde koþuyor çoðumuz karun gibi yeri geldiðinde selam vermeye bile gururlanýyoruz ebrehenin gururundan
evlerimizde sohbeti muhabbeti yok ettk o dört köþeli kutularda ömrümüzü bitirdik boþu boþuna , yaþantýmýzý senin Sünnetlerinle güzelleþtireceðimizi öðrenmek yerine akþamki filmin ve ya dizinin sonu merak konusu idi o mahrem görüntüleri anamýzda babamýzda bizlerde izledik hiç çekinmeden oysa Gül Peygamberimiz senin en sevdiðin meziyeti haya erkeðe benzeyen kadýna kadýna benzeyen erkeðe lanet ettiðini öðrenmiþtim Hadisi þerifinden þimdi haya örtülerimiz olan baþ örtümüze uzanýyor kirli eller yeni yeni þekiller vermeye çelýþýyor ebu cehil yürekliler ,
Miracýmýz namazýmýza beþ vaktin zikri olan Ezanýmýza uzanýyor kirli diller
Senin güzel sesli müezzinin Bilali üzdük ey Nebi Hazreti Ebu Bekir gelsin Hicret arkadaþýn Sýddýyk gelsin ne olur kurtarsýn bizi esir düþtüðümüz bu zalim nefsin elinden .
yazýk ki insanlýk zulmü merhametten daha çok sevmiþ ya Rasulullah
geçenlerde bir anda karardý dünya güneþ söndü Nurunla þereflendirseydin güneþ karanlýk kalacaktý Seni görünce bizler karartýk güneþi ya Rasulallah gel ne olur Sultaným kararmýþ kalbler aydýnlansýn , þereflensin topraklar yeniden yeþersin , fidan versin Rasulünü yeni tanýmýþ mümin yürekleri UMMETÝM diye sevindir bizi, gel duasý makbul kullar hatrýna , Seni anasýndan babasýndan canýndan cok seven kullar için , bekliyoruz . TEKBÝR sesleri duyulsun dünyada TALAALBEDRU larla gel Seni seven gözler yollarýndan hiç ayrilmiyor bir an dahi ...
NE OLUR GEL YA RASULALLAH.
Gönderen: 14.05.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZ YASI su an offline GÖZ YASI  
95 Mesaj -
kardeþim kusura bakma ama okuyamýyorum..

yazýyý satýrlara ayýrsaydýn daha güzel okunurdu düþüncesindeyim..

bu þekilde çok karýþýk oluyor ve okuyamýyorum..

hakkýný helal et.. kusura bakma..

Gönderen: 14.05.2006 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   GÖZ YASI üyenin diger mesajlarini ara GÖZ YASI üyenin Profiline bak GÖZ YASI üyeye özel mesaj gönder GÖZ YASI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ismailaktas su an offline ismailaktas  
S.A.
76 Mesaj -
Çok güzel kardeþim.

Ellerine kollarýna saðlýk.

Allah Yar ve Yardýmcýn Olsun!aşık

aşık
Gönderen: 14.05.2006 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   ismailaktas üyenin diger mesajlarini ara ismailaktas üyenin Profiline bak ismailaktas üyeye özel mesaj gönder ismailaktas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erida60 su an offline erida60  
yeniden yazdim okunuyor mu?
41 Mesaj -
Esselamu aleykum
Tevbelerimi sunuyorum Rabbime
Ve selamla acýyorum ellerimi semaya Ozlemlerimi sevgilerimi salat ve selamlarimi dunyanin en guzel gullerini , yetim sevdami , oksuz yuregimi gonderiyorum
Sunnetlerine sarýlamedýgým Rasulume gul yuzlu Nur peygamberime ... Gonullerin sultani alemlerin sevgilisi yuregimi yoluna serdigim , duslerimin gercegi, icimdeki bilinmeyen benligim, gonlumun yarasý , guzumun Nuru , Nur yuzlu Rasuller Rasulu Sultanim .
Sevdan ya Rasulallah ! zulme ugrayan Mu'minlerin yorgani idi , Sevdan yoksullarýn asiydi , Sevdan yarali yureklerin tebessumu , nesesiydi. Sevdan gecelerimizin Teheccudu karanlik dunyamýzýn ýsýgi idi , yarinlara umutla bakmamizdir sevdan Senin askin ve muhabbetin dolu yureklerimizde Seni seviyorum ya Rasulallah ! Seni cok seviyorum .
ve su zaman dedigimiz girdabin icerisinde once urperdi mumin yurekler yoksullar yorgansýz yetimler babasýz kaldý , gokler agladi gizlice muminler sahibsiz kaldi , hazan vurdu yapraklar tek tek soldu gozlerimiz hasret yagmuru ile islandi gunes sensiz huzunlu dogdu sabahlarimiza uykuya maglup sabahlarýmiza dunya muhabbetsiz merhametsiz kaldi , dunya caresiz gulsuz sevgisiz kaldi , dunya sensiz kaldi
ve Sen cubbeni toplayip gittiðinden beri ey Nebi mescidler ustumuze cuker oldu .
Biz insanoglu o kadar cok degistik ki artik zamana kusur bulur olduk amma unuttugumuz bir sey vardi zaman hep ayni zaman artik cabalarýmýz gayretlerimiz uzuntu ve neselerimiz mala mulke dair , servet pesinde kosuyor cogumuz karun gibi yeri geldiginde selam vermeye bile gururlaniyoruz ebrehenin gururundan
evlerimizde sohbeti muhabbeti yok ettk o durt koseli kutularda omrumuzu bitirdik bosu bosuna , yasantimizi senin Sunnetlerinle guzelleþtirecegimizi ogrenmek yerine aksamki filmin ve ya dizinin sonu merak konusu idi o mahrem guruntuleri anamýzda babamýzda bizlerde izledik hic cekinmeden oysa Gul Peygamberimiz senin en sevdigin meziyeti haya, erkege benzeyen kadina, kadina benzeyen erkege lanet ettigini ogrenmistim Hadisi serifinden simdi haya ortulerimiz olan bas ortumuze uzanýyor kirli eller yeni yeni sekiller vermeye celisiyor ebu cehil yürekliler ,
Miracimiz namazimýza bes vaktin zikri olan Ezanimiza uzaniyor kirli diller
Senin guzel sesli muezzinin Bilali uzduk ey Nebi Hazreti Ebu Bekir gelsin Hicret arkadasin Siddiyk gelsin ne olur kurtarsin bizi esir dustugumuz bu zalim nefsin elinden .
yazik ki insanlik zulmu merhametten daha cok sevmis ya Rasulullah
gecenlerde bir anda karardi dunya gunes sundu Nurunla sereflendirseydin gunes karanlik kalacakti Seni gurunce bizler karartik günesi ya Rasulallah gel ne olur Sultanim kararmis kalbler aydinlansin , sereflensin topraklar yeniden yesersin , fidan versin Rasulunu yeni tanimýs mumin yurekleri UMMETÝM diye sevindir bizi, gel duasi makbul kullar hatrina , Seni anasindan babasindan canindan cok seven kullar icin , bekliyoruz . TEKBÝR sesleri duyulsun dunyada TALAALBEDRU larla gel Seni seven guzler yollarindan hic ayrilmiyor bir an dahi ...
NE OLUR GEL YA RASULALLAH
Gönderen: 14.05.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 844 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58490 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.