generique kaletra ivermectin generique colchicine colchicine kaletra detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » canım kızımdan annsine şiir

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
Gönderen
canım kızımdan annesine şiir
208 Mesaj -
s.a kardeþlerim ,
size bugün 9 yaþýndaki3. sýnýfa giden kýzýmýn anneler günü hediyesi olarak bana yazýp verdiði þiiri sizlerle paylaþmak istedim,
SEVGÝLÝ ANNEME

caným anneciðim ,kimbilir ben karnýnda iken ne acýlar çektin
kimbilir benim nasýl biri olacaðýmý,ne kadar merak ettin,
kimbilir benim küçüçük bir yerim kanasa düþsem,
hastalansam baþýmda oturur iyileþmemi beklersin
ben senin her þeyinim
sende benim her þeyimsin
annem benim nur yüzlü güzel annem tatlý annem
ben okula gitsem akýn kalýr bende
sen beni hiç unutmazsýn annem
gülüm annem dalým annem benim
annem benim caným annem
acaba ben senin için ne yaptým?
odamý toplamadým,dediklerini yapmadým seni üzdüm aðlattým
benim caným annem sana söz veriyorum bir daha seni üzmeyeceðim
caným annem özür dilerim ,özür dilerim ,özür dilerim...............

okuduðunuz için hakkýnýzý helal ediniz þiiri yazmýþ olduðu gibi aktardým , caným kýzýým teþekkürler

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EBRARALEYNA tarafından, 14.05.2006 - 09:52 tarihinde.
Gönderen: 14.05.2006 - 09:51
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
ebraraleynacýðým benim kýzýmda 3.sýnýfta ve oda bana bir þiir yazmýþ bende paylaþsammý diye düþünüyordum .sen daha önce davrandýn.tüm annelerin ve senin anneler gününüz kutlu olsun.mevlam herkesede bizlerede hayýrlý evlat yetiþtirmek nasip etsin.mevlanýn yolunda hizmet edenler versin.

Annecim
Ak saçli basini alip eline!
Kara hülyalarda dal annecigim !
O titriyerek kalbini bahtin yeline!
Bir ince tüy gibi sal annecigim !

Sanma bir gün geçer bu karanliklar,
Gecenin ardnda yene gece var.
Çocuklar hiçkirir Anneleri aglar!
Yasli gözlerinle kal annecigim!

Gözlerinde aksi bir hiçin!
Kanadn yayilmis çirpilmak için!
Bu kis yolculuk diyorsa için!
Benide beraber al annecigim !!!!!!!!
Gönderen: 14.05.2006 - 10:16
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
gül

ne güzel bir duygudur annelik

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ABLALARIM sevinçli (F)

Gönderen: 14.05.2006 - 10:36
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
benim kizlarim henüz kücük olduklari icin bir siir veya kutlama almadimağlar

anneler gününüz kutlu olsun(

@@@f) gül@@@@ gül@@@@ gül @@@@gül@@@ gül@@@@

gül@@@@ gül@@@@ gül@@@@ gül@@@@@ gül
Gönderen: 14.05.2006 - 10:48
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
merve26 su an offline merve26  
11 Mesaj -
Caným kardeþlerim hepimizin anneler günü kutlu olsun benimde kýzým bana anneciðim sana hediye alamadým ama bir daha seni üzmeyeceðim dedi oysa onlarýn varlýklarý herþeye bedel
tüm anneleregül gül gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son merve26 tarafından, 14.05.2006 - 11:21 tarihinde.
Gönderen: 14.05.2006 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   merve26 üyenin diger mesajlarini ara merve26 üyenin Profiline bak merve26 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
Butun annelerin anneler gunu kutlu olsun.. sadece bir gune mahsuz degil hergun anneler gunu olsun insaALLAH.. rabbim anne olmayanada o duyguyu yasatsin insaALLAH (aminn)

saygi ve dua ilegül
Gönderen: 14.05.2006 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý jUsTiCe

gül

Gönderen: 14.05.2006 - 13:18
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HAKBIR

benim kizlarim henüz kücük olduklari icin bir siir veya kutlama almadimağlar

anneler gününüz kutlu olsun(

@@@f) gül@@@@ gül@@@@ gül @@@@gül@@@ gül@@@@

gül@@@@ gül@@@@ gül@@@@ gül@@@@@ gül

gül tum analarin anneler gunu kutlu olsun..
bugun degil sadece gül hergun Can Anneler..

Amin sevdamsin baci! Rabbim herkese bu guzel duygulari taddirsin insaAllah!

Gönderen: 14.05.2006 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý jUsTiCe

gül

sevinçli Ebraraleyna abla cok ama cok tatli bir kizin var masaALlah... Bal gibi annenin tap tatli kizi sevinçli sevinçli

jUsTiCe canin dedigi gibi ne guzel bir duygudar annelik sevinçli

Hakbir abla dur daha buyusunler sana neler neler yaparlar kizlarin...
onlarin yerine ben seni anneler gununu kutlarim göz kırpma

BUTUN ANNELERIN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN
... gül ...

Gönderen: 14.05.2006 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
SA BENDE TUM ANNELERIN ANNELER GUNUNU KUTLUYORUM INS BIZLERDE ANNE OLABILIRIZ...sevinçli
Gönderen: 14.05.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN CANLAR

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .-.-Saliha-.-. tarafından, 15.05.2006 - 00:34 tarihinde.
Gönderen: 14.05.2006 - 16:17
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZ YASI su an offline GÖZ YASI  
anne....
95 Mesaj -
hepinizin yüreðine saðlýk..

ablalarým annelik duygusunu yaþamanýn nasýl bir duygu olduðunu sorsam anlatamazsýnýz bilirim.

bazý þeyler anlatýlmaz yaþanýr dersiniz..

ben sizin gibi anneler olduðu için çok mutluyum, bütün annelerimizi ALLAH için seviyorum..

senide seviyorum evladýný yahudi zalimlerin kurþunlarýyla topraða veren FÝLÝSTÝNLÝ ANNEM..

senide seviyorum kundakda ki bebeðini kahpe bir mermi ile cennete gönderen IRAKLI ANNEM..

VE HEPÝNÝZÝ SEVÝYORUM EVLADI DOÐDUÐU ZAMAN "YA RABBÝ SANA BÝR ADAK ADIYORUM" DÝYEREK EVLADINI ÝSLAMA ADAYAN ANNELERÝM..

hepinize bu gül armaðan olsun..gül

Gönderen: 14.05.2006 - 16:30
Bu Mesaji Bildir   GÖZ YASI üyenin diger mesajlarini ara GÖZ YASI üyenin Profiline bak GÖZ YASI üyeye özel mesaj gönder GÖZ YASI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
guzel yurekli salihama gül..
can bacim..
sen ne guzel anne olacaksin insaAllh gül

Gönderen: 14.05.2006 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
konuk82 su an offline konuk82  
1 Mesaj
TÜM ANNELERÝN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
Gönderen: 14.05.2006 - 16:39
Bu Mesaji Bildir   konuk82 üyenin diger mesajlarini ara konuk82 üyenin Profiline bak konuk82 üyeye özel mesaj gönder konuk82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Esra_can bitaneemmm gül

BeYZa canim benim gül

Bacilarim canlarim aglattiniz beni ya agla
Diyecek bi söz bulamiyorum

ALLAH razi olsun sizin gibi güzellerden agla
Gönderen: 14.05.2006 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 867 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59431 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.