stromectol kaletra kaletra generique plaquenil kamagra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » kocasına 2 dedirtmemek

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kocasına 2 dedirtmemek
1 Mesaj
allah selamý ve rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.
henüz yeni üyesiyim ravda netin.güzel forum baþlýklarý var cidden faydalanacagýma inanýyorum."Hanýmdan korkmak" baslýklý bir forum okudum aslýnda oraya eklemek isterdim ama yeni bir baþlýk olsun istedim.Yþanmýþ bir hikaye bu sizlerle paylaþmak istedim.
Yönetim kadrolarýnda kariyer edinmiþ bir abimizin hanýmý anlattý.
--Eþi ile yeni evlenmiþler,karadenizli olunca bayan bayanýn ailesini ziyaret ve el öpmeye gitmek için yola çýkarlar.karadeniz bu düz degil ki yollarý.belli bir yere kadar otobüsle giderler ondan sonrasý araç gitmez ,daðlýk .... Binerler eþege. Eþek bu yolda haným biner eþege abimiz öncen yürür, yürür ama yolda eþek hanýmý düþürür.Abimiz koþar hanýmý yerden kaldýrýr yeniden eþege bindirir ve eþegin önünde durur -BÝRRR der.Biraz daha yol alýrlar, daða týrmanýrlar, bayanýn köyüne ulaþmak için.Eþek tökezler hanýmý bir daha düþürür.yine hanýmý yerden kaldýrýr,eþege bindirir,eþegin karþýsýna geçer -ÝKÝÝÝ der. Köy nihayet uzaktan görünür ve köy eydanýna yaklaþýrlar ki eþek 3. kez düþürür hanýmý. Abimiz kadýný yerden kaldýrýr. Ve çýkarýr silahýný eþegi vurur ve - ÜÇÇÇÇ der.
--- hanýmý diyor ki bu bana ders oldu. Ben eþime hiç BÝRRR dedirtmedim. Çünkü ÝKÝÝÝ den sonrasýndan korktum... sevinçli)))

bu türk erkeklerinin kadýna bakýþ açýlarýnda ki farký gösteren yaþanmýþ bir hikaye.halbu ki islamiyetin kadýna verdigi haklarý tam ve eksiksiz verseler sorunlar yaþanmayacak.Arabistanda kutsal topraklarda çok ilgimi çekti.Erkeklerin çocuklarý taþýdýðýný kadýnýn sadece kol çantasýný taþýdýðýný görünce ,orada yaþayan türk arkadaþýma sebebini sordum.Dedi ki erkek kadýna bir bakýcý,bir þöför ,bir hizmetçi ,birde araba verdigini bunu veremeyen cocuguna bakýcý tutamayanlarýn kendisinin çocuklarý taþýdýðýný anlatýnca derin bir AHHHHHHH çektim.Bizim türk erkeklerinin dini ile bunlarýn dini ayrýmý acaba diye düþünmeden edemedim.Bu yazdýgýma onlar 4 tane evleniyor diye itiraz gelecektir.Bizim türk erkekleri de gizli gizli hatta helal olayan yollarla evleniyorlar onada cevabým bu olur. Allaha emanet olunuz efendim....
Gönderen: 30.04.2006 - 21:32
Bu Mesaji Bildir   mavirose üyenin diger mesajlarini ara mavirose üyenin Profiline bak mavirose üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Veselamum aleyküm Kardeþim hoþgeldin sefalar getirdin güzel bi giriþti.
Evli deðilim ama ilerde Rabbim kocalarýmýza iki dedirtmesin
Selametle...kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.04.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 880 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59246 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.