kaletra hydroxychloroquine dexamethasone ivermectin chloroquine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ben ve Sen

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ben ve Sen
56 Mesaj -
Ben ve Sen

Ben ve sen
yakýnýz ama yollar var aramýzda
Ben ve sen
paylaþýyoruz sevgiyi sözlerle
Sesin var ama görünmüyorsun
birkez olsun bana
Biliyorsun aslýnda
alýþýlmýþlýðýmýzýn farkýndayýz birbirimize
Anlatmak istediklerimiz
içimizde tutuyoruz her defasýnda
ben sana tutuluyorum bin bir arzularla
Ve sen bana alýþýyorsun yalnýzlýðýnýn heranýnda
Ben ve sen
yenemiyoruz imkansýzlýðý gelemiyoruz
Birkez olsun karþýkarþýya..

(nerden geldiyse aklýma düsün )
Gönderen: 29.04.2006 - 13:56
Bu Mesaji Bildir   zeyd82 üyenin diger mesajlarini ara zeyd82 üyenin Profiline bak zeyd82 üyeye özel mesaj gönder zeyd82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast MuR@T MuTLu  
Misafir
olsun be can yüreðine saðlýk

arada insanýn gönlüne düþer bir kaç satýr...

senide burdayken yakalamýs...

yüreðine saðlýkgül

selam ve dua ile....

Gönderen: 29.04.2006 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
Ben ve Sen
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeyd82

(nerden geldiyse aklýma düsün )

Icindeki firtinalar... Ve uzerine eklenen hasretten gelmistir abi...
Tek cikmaz yol aklin ve gonlun bir birine olan dusmanligidir, seninki insaAllah oyle degildir... Rabbim yar ve yardimcin olsun.
Allah kavustursun sevinçli gül

Gönderen: 29.04.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
alkıs alkıs alkıs
Gönderen: 29.04.2006 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 827 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57612 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.