generique luvox generique kaletra generique colchicine generique plaquenil generique kaletra luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » s.aleykum

önceki konu   diğer konu
28 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
s.aleykum
1420 Mesaj -
SELMUN ALEYKUM BEN ARANIZA YENÝ GELDÝM SÝZLERÝN BURADAKÝ DÝALOÐU ÇOK GÜZEL BÝR AÝLE GÝBÝSÝNÝZ ÝNÞAALLAH FIRSAT BULDUKÇA BENDE ARANIZA SOHBETLERÝNÝZE KATILICAM ALLAHA EMANET OLUN SIK SIK GÖRÜÞÜCEÐÝZ ÝNÞAALLAH
Gönderen: 25.04.2006 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
A.slm aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur ins-ALLAHGüle Güle
Gönderen: 25.04.2006 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
ARAMIZA HOSGELDIN KARDES ÜYELIGIN HAYIRLI VE DAIM OLUR INSALLAHGüle Güle
Gönderen: 25.04.2006 - 12:56
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlAt_ÖzLeMi90 su an offline VuSlAt_ÖzLeMi90  
Aleykum Selam
6 Mesaj
Hoþgeldin arkadaþým inþaAllah hepimiz için hayýrlý olur...
Gönderen: 25.04.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin diger mesajlarini ara VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin Profiline bak VuSlAt_ÖzLeMi90 üyeye özel mesaj gönder VuSlAt_ÖzLeMi90 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firdevs01
1420 Mesaj -
s.aleykum ya kusura bakmayýn profilinize baktým doðum tarihiniz tuhafýma gitti þaka olsun diyemi yoksa yanlýþlýkmý var allaha emanet olun
Gönderen: 25.04.2006 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
hoþgeldiniz
hayýrlý paylaþýmlarýnýzý bekleriz
selam ve dua ile
Gönderen: 25.04.2006 - 13:42
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
a.s
hayýrlý olsun inþ aramýza katýlýþýnýz....
güzel paylaþýmlarda buluþalým inþ
selam ve dua ile...
gülGüle Güle
Gönderen: 25.04.2006 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Hosgeldin aramiza
uyeligin hayirlara vesile ilsun insAllah

gül

Gönderen: 25.04.2006 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HOŞBULDUM
1420 Mesaj -
HOÞTU ZATEN ÞÝNDÝ DAHA HOÞ OLDU HOÞBULDUK ALLAH RAZI OLSUN SÝZLERDEN ÝNÞAALLAH BURADA BÝRBÝRÝMÝZE ÇOK FAYDALI OLACAK KONULARI KONUÞUCAGIZ...

ÝMAN ETMEDÝKÇE CENNETE GÝREMEZSÝNÝZ,
BÝRBÝRÝNÝZÝ SEVMEDÝKÇEDE GERÇEK ANLAMDA
ÝMAN ETMÝÞ OLAMAZSINIZ ^^Hadis,i þerif^^

yaradýlaný severim yaradandan ötürü

evet birbirimizi sevelim allaha emanet olun allah her daim yar ve yardýmcýmýz olsunsevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 26.04.2006 - 02:13
Gast MuR@T MuTLu  
Misafir
hosgeldiniz kardesim
üyeliðiniz hayýrlara vesile olur inþ.
Allah yardýmcýmýz olsun

...gül...

Gönderen: 26.04.2006 - 02:17
siyahinci su an offline siyahinci  
Konu icon   
31 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEÞLERÝM!Ben yeni üyeyim,,,burasý gerçekten çok renkli bi forum,,,ne arasam var burda,,,buraya katkýda bulunan herkesten Allah razý olsun.!

HEPÝNÝZÝ ÇOK SEVÝYORUM!
sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son siyahinci tarafından, 26.04.2006 - 02:53 tarihinde.
Gönderen: 26.04.2006 - 02:51
Bu Mesaji Bildir   siyahinci üyenin diger mesajlarini ara siyahinci üyenin Profiline bak siyahinci üyeye özel mesaj gönder siyahinci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullatif su an offline abdullatif  
173 Mesaj -
su damlasý ve siyahinci Ravda net'e hoþgeldiniz.gül
Gönderen: 30.04.2006 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   abdullatif üyenin diger mesajlarini ara abdullatif üyenin Profiline bak abdullatif üyeye özel mesaj gönder abdullatif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
RE: firdevs01
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su damlasý

s.aleykum ya kusura bakmayýn profilinize baktým doðum tarihiniz tuhafýma gitti þaka olsun diyemi yoksa yanlýþlýkmý var allaha emanet olun

Neden saka olsunki kardes...
Burada hepimiz ilim ögrenmek için beraber'e geldik..
ben 14 yasindaysam sen 40 yasinda bi yengem olsan bile Bu Forumda herkes esittir Hepimiz kardesiz
Hepimiz bir aileyiz bu Ravda 'da 36.000 kisilik bir aileyiz biz ve bizim aramizda öbür aileler deki gibi problemler çikmaz

Hos geldin sefa getirdin...
Hakkini helal et...
Allah senden razi olsun...
Gönderen: 30.04.2006 - 00:35
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3.HANEDARA CEVAP
1420 Mesaj -
s.aleykum kardeþim sen yanlýþ anladýn onu ben sana yazmadým
FÝRDEVS01 kardeþe yazdým fakat ben FÝRDEVS01,den cevap bekledim gelmedi sende FÝRDEVS01,in profiline bakarsan anlarsýn size hayýrlý geceler
ALLAHA EMANET OLUN
Gönderen: 30.04.2006 - 00:42
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdullatif

su damlasý ve siyahinci Ravda net'e hoþgeldiniz.gül

... gül ...
Gönderen: 30.04.2006 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: 3.HANEDARA CEVAP
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su damlasi

FÝRDEVS01 kardeþe yazdým fakat ben FÝRDEVS01,den cevap bekledim gelmedi sende FÝRDEVS01,in profiline bakarsan anlarsýn size hayýrlý geceler
ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...
Firdevs neyini sakliyomuski '4 yasindayim' diyor...
insan konusdugu kisinin en azindan kaç yasinda oldugunu bilmesi dogal bir hakdir...

Firdevs abla( /kardes) kaç yasindasin söyleyebilirmisin??
Gönderen: 30.04.2006 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: 3.HANEDARA CEVAP
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý 3. Hanedar

Alıntı
Orijýnalý su damlasi

ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...
insan konusdugu kisinin en azindan kaç yasinda oldugunu bilmesi dogal bir hakdir...

Yaaa Kemalllllllllll kardesimm kahkaha ne yapacan ki yasini firdevs ablanin? yaa ister kor ister komaz... sende haaaa Kararsiz sevinçli
Burada senin dedigin gibi yas onemli degil hepimizin amaci belli ilim ogrenmek icin... iliminde yasi olmaz.... birak herkez nasil istersen oyle yapsin sen kendinle ilgilen sevinçli göz kırpma gül

Gönderen: 30.04.2006 - 00:52
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE: 3.HANEDARA CEVAP
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esra_can

Alıntı
Orijýnalý 3. Hanedar

Alıntı
Orijýnalý su damlasi

ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...

Yaaa Kemalllllllllll kardesimm kahkaha ne yapacan ki yasini firdevs ablanin? yaa ister kor ister komaz... sende haaaa Kararsiz sevinçli
Burada senin dedigin gibi yas onemli degil hepimizin amaci belli ilim ogrenmek icin... iliminde yasi olmaz.... birak herkez nasil istersen oyle yapsin sen kendinle ilgilen sevinçli göz kırpma gül

Tmm da ben simdi o kardesimizee ne diyim...
Abla/Abi belki onuda sakaya almistir?:P:P

Ama KARDES en iyisi...
KARDES derim bende..
Gönderen: 30.04.2006 - 01:00
AÇIKLAMA GEREĞİNİ HİSSETTİM...
1420 Mesaj -
ALLAHIN RAHMETÝ VE BEREKETÝ ÜMMETÝ MUHAMMEDÝN ÜZERÝNE OLSUN
S.ALEYKUM SÝTEDEKÝ KARDEÞLER BÝLÝYORMUSUNUZ RAVDA NETE ÜYE OLMAK ÝÇÝN NE KAÇ GÜN UÐRAÞTIÐIMI NEYSE EN SONUNDA ÜYE OLABÝLDÝM RAVDA NETÝ NASIL BULDUM NASIL KARÞIMA ÇIKTI HATIRLAMIYORUM FAKAT BÝR ANDA MÜPTELASI OLDUM HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDÝM YANÝ BEN ÝNTERNETTEN FALAN FAZLA ANLAMAM EN NÝHAYETÝNDE EV HANIMIYIM VE BENÝM GÖREVLERÝM VAR NEYSE ALLAHA ÞÜKÜRLER OLSUN ÜYE OLABÝLDÝM BEN KENDÝMÝ TANITMA YAZISI YAZDIM FAKAT SANIRIM ALTI KÝÞÝ HOÞGELDÝN DEDÝ BENÝM YENÝ ÜYE OLDUÐUMUN FARKINA VARILMAMASI TUHAFIMA GÝTTÝ BEN SEKÝZ GÜNLÜK ÜYE OLMAMA RAÐMEN YENÝ ÜYELERÝ ESKÝ ÜYELERÝ HEMEN HEMEN BÝLÝYORUM HÝÇBÝRÞEY YAZMMAMAYA KARAR VERMÝÞTÝM FAKAT (ÜYE ABDULLATÝF)VE (ÜYE ESRACAN ) HOÞGELDÝN DÝYORLAR HOÞBULDUK ÝNÞAALLAH BÝRBÝRÝMÝZE ÇOK FAYDALI OLUCAÐIZ BÝRDE BEN FÝRDEVS01 PROFÝLÝNE BAKTIM ÞAHSINA SORMUÞTUM FAKAT BÝR HAFTA SONRA BURADA BANA BUNUN KONUSU YAPILIYOR BEN BURAYA ALLAH ADINA BÝRÞEYLER KATMAK ÝÇÝN VE ÖÐRENMEK ÝÇÝN ÜYE OLDUM BÖYLE GEREKSÝZ KONULARA GÝRMEM ÇÜNKÜ BÝRBÝRÝMÝZDEN ÖÐRENECEK OKADAR ÇOK ÝLÝM VARKÝ BOÞVERELÝM GEREKSÝZ KONULARI BEN BURDAN BÜTÜN SAYFALARI FORUMLARI TAKÝP EDÝYORUM FAKAT BÝRAZ KIRGINLIÐIM OLDUÐU ÝÇÝN KATILMADIM
BANA HOÞGELDÝN DÝYENLERE BENDE HOÞBULDUK DÝYORUM BU ARADA YENÝ ÜYELERE BENDE HOÞGELDÝNÝZ DÝYORUM ÝNÞAALLAH HEPÝMÝZ ÝÇÝN HAYIRLI OLUR BUNDAN BÖYLE BOÞ KONULARI BIRAKIP DOLU DOLU KONUÞALIM YÜRÜNECEK ÇOK UZUN YOLUMUZ VAR ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN
ALLAHA EMANET OLUN DÝN KARDEÞLERÝM SELAMETLE KALIN
KUSURA BAKMAYIN SADECE MÝNÝK BÝR SÝTEMDÝ
HAKKINIZI HELAL EDÝN
Gönderen: 30.04.2006 - 01:16
941 Mesaj -
Su damlasi ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa burdakileri yanlis anlamaaa kesinn sana hepsi hos geldin der herkeze acik burasii...
Bu kucuk sitemini anliyorum insanin hosuna gidiyor cok guzel bir sekilde agirlanmak ama kardesler su aralar iyi degiller
yani ravda.net'imizin kapanacak haberini aldigimizdan bu yana moreller gercekten bozulmustu ama cok sukur kapanmiyacakmis...
Bu yuzden ilgilenen olamadi yoksa her zaman cok sicak kanli kardeslerimiz vardir...
tekrar hos geldin diyorum insaAllah uyeligin hayirli olur...
Guzel paylasimlarini bekliyorum can ablamm...
hakkini helal et tekrar... kocaman optummm....
InsaAllah bu guller kirilan kalbini azda olsa tamir eder
gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül

Gönderen: 30.04.2006 - 01:25
RE: AÇIKLAMA GEREĞİNİ HİSSETTİM...
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su damlasi

ALLAHIN RAHMETÝ VE BEREKETÝ ÜMMETÝ MUHAMMEDÝN ÜZERÝNE OLSUN
S.ALEYKUM SÝTEDEKÝ KARDEÞLER BÝLÝYORMUSUNUZ RAVDA NETE ÜYE OLMAK ÝÇÝN NE KAÇ GÜN UÐRAÞTIÐIMI NEYSE EN SONUNDA ÜYE OLABÝLDÝM RAVDA NETÝ NASIL BULDUM NASIL KARÞIMA ÇIKTI HATIRLAMIYORUM FAKAT BÝR ANDA MÜPTELASI OLDUM HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDÝM YANÝ BEN ÝNTERNETTEN FALAN FAZLA ANLAMAM EN NÝHAYETÝNDE EV HANIMIYIM VE BENÝM GÖREVLERÝM VAR NEYSE ALLAHA ÞÜKÜRLER OLSUN ÜYE OLABÝLDÝM BEN KENDÝMÝ TANITMA YAZISI YAZDIM FAKAT SANIRIM ALTI KÝÞÝ HOÞGELDÝN DEDÝ BENÝM YENÝ ÜYE OLDUÐUMUN FARKINA VARILMAMASI TUHAFIMA GÝTTÝ BEN SEKÝZ GÜNLÜK ÜYE OLMAMA RAÐMEN YENÝ ÜYELERÝ ESKÝ ÜYELERÝ HEMEN HEMEN BÝLÝYORUM HÝÇBÝRÞEY YAZMMAMAYA KARAR VERMÝÞTÝM FAKAT (ÜYE ABDULLATÝF)VE (ÜYE ESRACAN ) HOÞGELDÝN DÝYORLAR HOÞBULDUK ÝNÞAALLAH BÝRBÝRÝMÝZE ÇOK FAYDALI OLUCAÐIZ BÝRDE BEN FÝRDEVS01 PROFÝLÝNE BAKTIM ÞAHSINA SORMUÞTUM FAKAT BÝR HAFTA SONRA BURADA BANA BUNUN KONUSU YAPILIYOR BEN BURAYA ALLAH ADINA BÝRÞEYLER KATMAK ÝÇÝN VE ÖÐRENMEK ÝÇÝN ÜYE OLDUM BÖYLE GEREKSÝZ KONULARA GÝRMEM ÇÜNKÜ BÝRBÝRÝMÝZDEN ÖÐRENECEK OKADAR ÇOK ÝLÝM VARKÝ BOÞVERELÝM GEREKSÝZ KONULARI BEN BURDAN BÜTÜN SAYFALARI FORUMLARI TAKÝP EDÝYORUM FAKAT BÝRAZ KIRGINLIÐIM OLDUÐU ÝÇÝN KATILMADIM
BANA HOÞGELDÝN DÝYENLERE BENDE HOÞBULDUK DÝYORUM BU ARADA YENÝ ÜYELERE BENDE HOÞGELDÝNÝZ DÝYORUM ÝNÞAALLAH HEPÝMÝZ ÝÇÝN HAYIRLI OLUR BUNDAN BÖYLE BOÞ KONULARI BIRAKIP DOLU DOLU KONUÞALIM YÜRÜNECEK ÇOK UZUN YOLUMUZ VAR ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN
ALLAHA EMANET OLUN DÝN KARDEÞLERÝM SELAMETLE KALIN
KUSURA BAKMAYIN SADECE MÝNÝK BÝR SÝTEMDÝ
HAKKINIZI HELAL EDÝN

Ben Firdevs abla 'ya bir soru sordum senin ile alakasi yok sen neden aliniyorsun ablacigim benim
Senin kalbin sakina kirilmasin benim yüzümden...
Sen bizim böyle yazismalarimiza biz çok yakina aileyiz burada herkes öz kardes gibi seviyor birbirlerini...
Yine Hos Geldin diyorum...
Hakkini Helal et...
Gönderen: 30.04.2006 - 01:31
Gast ahmet gunay  
Misafir
Yeni üye olan tüm kardeþlerim hoþgeldiniz.Rabbim hayýrlý eyler inþallah.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 30.04.2006 - 01:45
RE:
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ahmet gunay

Yeni üye olan tüm kardeþlerim hoþgeldiniz.Rabbim hayýrlý eyler inþallah.

Selam ve dua ile...

Amiin!!
Gönderen: 30.04.2006 - 01:49
HAYIRLI SOHBETLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE
1420 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN ASLA KÝMSEYE KIRGIN DEÐÝLÝM RAVDA NETÝN KAPANACAÐINI BENDE GÖRÜNCE ÇOK ÜZÜLDÜM FAKAT ÝLGÝLENEMEDÝM YOÐUNDUM AMA SÜREKLÝ KAPANMAMASI ÝÇÝN DUA ETTÝM ÇÜNKÜ ELÝMDEN FAZLASI GELMEDÝ AMA OLSUN SANIRIM BAÐIÞLA OLAY ÇÖZÜLDÜ ALLAHA ÞÜKÜRLER OLSUN RAVDASIZ KALMIYACAÐIZ ÇÜNKÜ BEN ÇOK GEÇ BULDUM BU SÝTEYÝ VEDE ÇOK HOÞUMA GÝTTÝ KAYBETMEK ÝSTEMEZDÝM NEYSE BUNDAN SONRA SÝZLERLE DAHA FAYDALI KONULARDA KONUÞUCAÐIZ ÝNÞAALLAH ALLAHA EMANET OLALIM
BENDE RAVDA NETÝN KAPANMASI ÝLE ÝLGÝLÝ ÝLGÝLENEMEDÝÐÝM ÝÇÝN RAVDA NET YÖNETÝMÝNDEN ÖZÜR DÝLERÝM
Gönderen: 30.04.2006 - 02:05
aygun su an offline aygun  
22 Mesaj -
Aleyküm selam .

Cümlemiz için hayýrlý olur inþallah.
Gönderen: 30.04.2006 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   aygun üyenin diger mesajlarini ara aygun üyenin Profiline bak aygun üyeye özel mesaj gönder aygun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MuSLimaNKa su an offline MuSLimaNKa  
S.A
17 Mesaj -
hayirli olsun kardesim bende yeni gibiyim uzun zamandir girmiodum ravdaya ama sükürler olsun kavusturana aşık kahkaha Ins.. faydali seyler ögrenir ve paylasirsin Allaha emanet olun .. W.A.S

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son MuSLimaNKa tarafından, 01.05.2006 - 01:00 tarihinde.
Gönderen: 01.05.2006 - 00:59
Bu Mesaji Bildir   MuSLimaNKa üyenin diger mesajlarini ara MuSLimaNKa üyenin Profiline bak MuSLimaNKa üyeye özel mesaj gönder MuSLimaNKa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hiranur79 su an offline hiranur79  
164 Mesaj -
ALEYKÜM SELAM
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOÞ GELDÝNGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 01.05.2006 - 01:11
Bu Mesaji Bildir   hiranur79 üyenin diger mesajlarini ara hiranur79 üyenin Profiline bak hiranur79 üyeye özel mesaj gönder hiranur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
S.ALEYKUM
1420 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN KARDEÞLERÝM CÜMLEMÝZ ÝÇÝN HAYIRLI OLUR ÝNÞAALLAH
SAÐOLASINIZ ALLAHA EMANET OLUNGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 01.05.2006 - 02:18
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 849 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60238 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.