generique luvox generique luvox generique kaletra generique stromectol generique plaquenil fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Lutfen bana dua edermisiniz

önceki konu   diğer konu
52 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Lutfen bana dua edermisiniz
895 Mesaj -
Benim icin dua edermisiniz Allah'im yolundan ayirmasin bu gunlerde esimle sorun yasiyoruz, Allah ona hidayet versin;beni zor durumda birakiyor calismami istiyor ve ben istemiyorum.
Allah hepinizden razi olsun.
Gönderen: 25.04.2006 - 10:58
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Canim Akarsu Kardesim,
öncedende okudum ve cok üzüldüm agla agla

ALLAH Yar ve Yardimcin olsun,
Esinede hidayet versin..

InsaALLAH Hersey yoluna gider..

DUAlarimda olucaksin.. gül
Gönderen: 25.04.2006 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
ALLAH c.c. yar ve yardýmcýn olsun ablam...

inþaALLAH eþine ALLAH hidayet verir üzüldüm ciddenağlar

genelde baylar eslerinin calýsmasýný istemez ama eþiniz demek ki istemek zorunda kaldý inþALLAH istemediginiz biþi yapmassýnýz

AMÝN

Gönderen: 25.04.2006 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Caným kardeþim Rabbim hiç kimseyi yolundan ayýrmasýn ÝNÞALLAH..Yolunda olmayanlarada hidayet versin ve ýslah eylesin.
Rabbimde sana sabýr versin ve her þey senin gönlündeki gibi gerçekleþsin..

Allaha Emanet ol...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son umut yolcusu tarafından, 25.04.2006 - 11:50 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
Zulmü alkışlayamam,Zalimi asla sevemem...
359 Mesaj -
Fesubhanellah...

Ne günlere kaldýk Ya rab!

Kardeþim Allaha sýðýnýnýz.Zulmedenlere karþý boyun eðmeyiniz.Çünkü zulmünün yanýnda þerefinizde gider.

Sizi kocanýz eðer zorla iþe göndermek istiyorsaki bu durumdan o anlaþýlýyor,Bütün sorumluluk eþinize aittir.Sizin günahýnýz onun boynunadýr.Ancak sizde cüz-i iradenizi kullanýp islamýn emirlerini ve yasaklamýþ olduðu nehiylerini anlatýnýz.

Hiç sevmediðim þey eþler arasýndaki huzursuzluktur.Bizler Anne veya babalarýmýzla daha doðrusu en yakýnýmýzla konuþamayacaðýmýz þeyleri eþimizle paylaþýrýz.Malesef çok üzgünüm ahir zamanda yaþýyoruz.

Sabrediniz...

Sabrediniz...

Sabrediniz...

Zulm edenlere karþý Allah c.c sizlere bir yol gösterecektir.

üzüntülü üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son akincimetin tarafından, 25.04.2006 - 11:56 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
akarsu caným bacým çok üzüldüm agla agla benzer durumlarý yaþadým aileme karþý.arasýra çalýþma mevzuu yine nüksediyor fakat direniyorum.en etkili ve tek yol dua kardeþim.Allah seni feraha çýkarsýn.eþini hayýrla ýslah etsin hidayet versin kardeþim.dualardasýn kardeþimgül
Gönderen: 25.04.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
RE:
374 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

Canim Akarsu Kardesim,
öncedende okudum ve cok üzüldüm agla agla

ALLAH Yar ve Yardimcin olsun,
Esinede hidayet versin..

InsaALLAH Hersey yoluna gider..

DUAlarimda olucaksin.. gül

:(
Gönderen: 25.04.2006 - 11:58
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Benim icin dua edermisiniz Allah'im yolundan ayirmasin bu gunlerde esimle sorun yasiyoruz, Allah ona hidayet versin;beni zor durumda birakiyor calismami istiyor ve ben istemiyorum.
Allah hepinizden razi olsun.

Rabbim yar ve yardýmcýn olsun inþallah...
Dünya tersinemi dönüyor anlamadýk ki..
Bayanlar genellikle ister çalýþmayý..
Burda durum farklý bey istiyor...
Hayat müþterektir yine...
Her iþte bir hayýr vardýr...
Size düþen sabretmek...
Ve en büyük ilacýnýz dua olsun..
Rabbim bizleri hidayet yoluna ulaþtýrsýn inþallah..
Dualarýmýzda olacaksýn her zaman inþallah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül
Gönderen: 25.04.2006 - 12:26
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Selamün aleyküm güzel insan,
akarsu kardesim herzaman dualarimdasin.. Rabb´im sana bol sabir versin.. Ins-Allah hakkin(nizda) en hayirlisi olur..
Nerde calismani istiyor?? ve neden istiyor? Aile´ye katkin olsun diye mi yoksa ben calismayayim sen calis ben yiyeyim hesabi mi? Sayet iyi düsünceleri varsa, calismak kötü birsey degil ki.. Ama en cok kendi menfaatini düsünüyorsa Allah (c.c) yardimcisi olsun.. Bütün kalbimle dua edecegim.. Üzülme!! Allah (c.c) cekemeyecegimiz derdi bize yüklemez..

Rabb´ima emanetsiniz.. gül

Gönderen: 25.04.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Allah hepinizden razi olsun kardeslerim ben calismaya karsi degilim ama anlayana ben 10 senedir evliyim ve bir bucuk senedir eve katkim olmamistir o da tasindik ortami daha pek tanimiyorum ve esimden dolayi calismak istemiyorum. Calismadim tokat yedim calistim dayak yedim Allah'a sukur hic bir zaman sikinti cekmedik parasal yonden ve yine oyleyiz egerki esim gercekten zor durumda olsa ona yine yardim ederim gel gor ki esimin gucune gidiyor benim evde oturup onun kazancisini yemek ya aslinda o da sorun degil sorun bana soyleme tarzisi gucume gidiyor sanki esi degilde kolesiymisim gibi konusuyor.Yasadiklarimi iki satirda anlatamiyorum sadece Allah tan beni dogru yoldan ayirmasin korkum o bu yuzden calismak istemiyorum.Ama yine calismak hayirliysa calisirim.Neyse hepinizden Allah razi olsun derdimi anlatacak kimsem yok bu yuzden buraya yazdim
Selam ve dua ile...
Gönderen: 25.04.2006 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
akarsu kardeþim rabbim sana selamet versin ,sabýr versin demiyorum çünkü mevla bu kulum sabýr istiyor deyip daha fazlasýný verirmiþ,rabbim eþinizin kalbine merhamet versin,kardeþ eþler zaman zaman böyle yapabiliyorlar,hiç kimse imtihansýz deðil bunu unutma,sana da bu nu vermiþ,

]ÝNSANLAR ÝMTÝHAN OLMADAN BÝRAKILACAKLARINIMI SANIYORLAR-BAKARA155[/red]

ÝÞTE CAN BENÝ ANLARSIN ÝNÞALLAH ,cenneti kazanmak o kadar kolay deðil ya ,elbet oraya seçecekleride bilmek için baþlarýmýza bir þeylerin gelmesi lazým can ,böyle düþün ve devamlý rabbe dua et,tek yardýmcý odur her zaman can..........
sen selametle mevlaya havale et,gerisini düþünme rabbim bilir güzel mevlam
mevlam görelim neyler
neylerse güzel eyler..................
selam ve dua ile
gül gül gül gül
Gönderen: 25.04.2006 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
S.a.
261 Mesaj -
Ablam;

DUA ET

DUA ET

DUA ET

Gönderen: 25.04.2006 - 13:47
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
sevgili akarsu abla..
Rabbim eþinize hidayet nasip etsin...
amin...

ablam bundan daha iyisini bilsem onu ederdim..

hidayet hidayet hidayet...

inþaAllah hidayet...

vesselam
Gönderen: 25.04.2006 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
bacim ALLAHc,c yardimcin olur insaALLAH, rabbim sna sabir ve esinede sniper kardesimin dedigi gibi hidayet nasip etsinn insaALLAH..

saygi ve dua ile..
Gönderen: 25.04.2006 - 21:19
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullatif su an offline abdullatif  
173 Mesaj -
Þer'an koca, karýya küfüv olmalý, yani, birbirine münasip olmalý. Bu küfüv ve denk olmak, en mühimi, diyanet noktasýndadýr.
Ne mutlu o kocaya ki, kadýnýnýn diyanetine bakýp taklit eder; refikasýný hayat-ý ebediyede kaybetmemek için mütedeyyin olur.

Lem'alar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son abdullatif tarafından, 25.04.2006 - 22:56 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   abdullatif üyenin diger mesajlarini ara abdullatif üyenin Profiline bak abdullatif üyeye özel mesaj gönder abdullatif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdullatif

Þer'an koca, karýya küfüv olmalý, yani, birbirine münasip olmalý. Bu küfüv ve denk olmak, en mühimi, diyanet noktasýndadýr.
Ne mutlu o kocaya ki, kadýnýnýn diyanetine bakýp taklit eder; refikasýný hayat-ý ebediyede kaybetmemek için mütedeyyin olur.

Lem'alar

demek bu güzellik lemalardan bediüzzamandan geliyormuþþsevinçli
Allah razý olsun...

akarsu ablacým ..
her namazdan sonra duacýnýzým inþaAllah..
Gönderen: 25.04.2006 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullatif su an offline abdullatif  
173 Mesaj -
Allah'ýn Selamý, Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun kardeþ!

Rabbimizin ihlasýmýza göre muamele ettiði unutmamak lazým...
Gönderen: 25.04.2006 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   abdullatif üyenin diger mesajlarini ara abdullatif üyenin Profiline bak abdullatif üyeye özel mesaj gönder abdullatif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
selamün aleyküm..

akarsu bacim cok üzüldüm...

Rabbim yardimcin olsun insaAllah,

Bu da bir nevi imtihan, Rabbim sabredip kazananlardan eylesin insaAllah..

Dualarimizdasin Can,

Selam ve dua ile..
Gönderen: 25.04.2006 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
Allah hepinizden razi olsun dun is gorusmesine goturecekti beni ama sizlerin dualariniz sayesinde nedense dun gelemedi inanin simdilik rahatladim sizlere nasil tesekkur edecegimi bilemiyorum Allah hepinizi en yuksek makama O' na kavustursun.
gül gül gül bu guller sizin icin sizleri cok seviyorum canlar...
Selam ve dua ile...
Gönderen: 26.04.2006 - 13:14
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
akarsu abla Rabbim sana sabir versin
unutmaki dua mu'minin silahidir

Bu sabrin mukafatini elbet bir gun alirsin

abla diyorum ki esin için bi tefriciye baslatsan nasil olur??

selam ve dua ile....
Gönderen: 26.04.2006 - 13:17
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
ben bir kac kere okumustum ama yine denesemmi Allah'tan umit kesilmez.
Bugun basliyayim o zaman InsaAllah
Gönderen: 26.04.2006 - 13:22
544 Mesaj -
Tabiki umit kesilmez...
Abla ben 200 le basliyorum bitirebilirsem daha alirim Rabbim yardimcin olsun insAllahgül
Gönderen: 26.04.2006 - 13:25
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
Allah razi olsun guzel kardesim benim hersey gonlunce olsun.
Gönderen: 26.04.2006 - 13:27
544 Mesaj -
Sendende ablacim

En guzeline emanetsinGüle Güle
Gönderen: 26.04.2006 - 13:28
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
esselamu aleykum akarsu abla RABBIM kýmseye kaldýramýyacaðý yuku yuklemezmýþ ve unutmýyalým ký bu dunya ýmtýhan dunyasý ýnanýyorum ký bu ýmtýhandan baþarýyla geçeceksýnýz tefrýcýye okutuyormusunuz?okutuyorsanýz ne zaman býtýrýlecek katýlmak ýsterým
Gönderen: 26.04.2006 - 14:35
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
Allah razi olsun kardesim evet okutuyorum sure yok bitinceye kadar.
Gönderen: 26.04.2006 - 14:43
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
esselamu aleykum abla o zaman ben þuanlýk 200 tane alayým mevlam her ne nýyetýnýz varsa kabul eylesýn
Gönderen: 26.04.2006 - 14:53
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
selmun aleykum
1420 Mesaj -
Akarsu kardeþime hazýrýmda var 200 tefriciye benden Allah Ýnþallah selamete çýkarýr çok üzüldüm eþinizin hidayetini allah rýzasý için isteyin ben hep kendi nefsim için eþimin hidayetini istemiþtim ama 16 yýl boyunca olmadý birgün birþey oldu ve allah rýzasý için hidayetini istemeye baþladým çok þükür iki aya kalmadý namaza baþladý din kardeþin olarak tavsiye ediyorum inþaallah hemen düzelir allah yar ve yardýmcýnýz olsun

tefriciye eksiðiniz olursa yine çekerim
ALLAH SELAMET VERSÝNüzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 26.04.2006 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
peehhhh su an offline peehhhh  
S.aleyküm
5 Mesaj
Çok önemli ve tek noktaya temas edilmiþ zaten. Ýmtihan....Kiþi samimi bi kalp ile Ýslam camiaasýna girdiðinde omzuna aðýr, hiç tahmin etmediði yönden yük yüklenir, atmak ister bu yükü bunalýr Amma ona denseki sýrtýndakiler altýn, mücevher birden hafifler o yükü taþýr insan. Allah Yardýmcýn olsun.Sabýr Sabýr Sabýr Kardeþim Ýnsallah...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son peehhhh tarafından, 26.04.2006 - 15:40 tarihinde.
Gönderen: 26.04.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   peehhhh üyenin diger mesajlarini ara peehhhh üyenin Profiline bak peehhhh üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
ben 200 okudum
100 daha aliyorum

selametlegül
Gönderen: 26.04.2006 - 16:22
siyahinci su an offline siyahinci  
31 Mesaj -
Allah yardýmcýn olsun akarsu kardeþim,,senin için dua edicem ,,inþallah herþey yoluna girer...
Gönderen: 26.04.2006 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   siyahinci üyenin diger mesajlarini ara siyahinci üyenin Profiline bak siyahinci üyeye özel mesaj gönder siyahinci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
212 Mesaj -
500 tane aldým kardeþim.içini ferah tut.Rabbime sýðýn o senin niyetine göre lutufta bulunacaktýr.lütfen sabýrlý olgül
Gönderen: 26.04.2006 - 17:07
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullahbilgefiliz su an offline abdullahbilgefiliz  
ya sabır..
96 Mesaj -
canýn kardeþim allah senin tüm sýkýntýlarýný gidersin iþallah...rabbim yar ve yardýmcýn olsun ...eþine mutmain bir kalp ve hidayet nasip etsin iþakllah..insaný acýlar ve olumsuzluklar piþiriyor...yeterki sabr edip namaz ile rabbimizden yardým dileyeleim...unutmayalým ki bu dünya güzellikler yurdu deðil..bütün güzellikler ahirette kardeþim...iþallah cümlemiz ahirette o güzelliklerle yaþarýz amin..amin..amin..
Gönderen: 26.04.2006 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diger mesajlarini ara abdullahbilgefiliz üyenin Profiline bak abdullahbilgefiliz üyeye özel mesaj gönder abdullahbilgefiliz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
YA SAFII YA ALLAH LAILAHE ILLA ENTE SÜBHANENEKE INNI KÜNTÜ MINEZZALIMIN

FAZLA ALAMAYACIGIM
COK VAR 30 TANE
Gönderen: 26.04.2006 - 19:07
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
RE: ya sabır..
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdullahbilgefiliz

canýn kardeþim allah senin tüm sýkýntýlarýný gidersin iþallah...rabbim yar ve yardýmcýn olsun ...eþine mutmain bir kalp ve hidayet nasip etsin iþakllah..insaný acýlar ve olumsuzluklar piþiriyor...yeterki sabr edip namaz ile rabbimizden yardým dileyeleim...unutmayalým ki bu dünya güzellikler yurdu deðil..bütün güzellikler ahirette kardeþim...iþallah cümlemiz ahirette o güzelliklerle yaþarýz amin..amin..amin..

aynen katiliyorum, Rabbim sabir versin kardesim gül ne kadar tefriciye kaldi ve nezamana kadar? ona gore bende alabilirim belki gül

Gönderen: 26.04.2006 - 19:14
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
S.A Muhterem bacým
Öncelikle senin adýna
sonsuz bir üzüntü içersinde olduðumu
belirtmek isterim.
Ýnanki herkez aile hayatýnda
birtakým problemler yaþýyor
ve eþlerin birçoðu birbirlerinden
þikayetçidir,evet eþiniz size karþý
yanlýþ bir tutum içersinde olabilir
ama unutmayýnki onu düzeltmekte
sizin elinizdedir,sabrederseniz
ve inatla deðilde daha akýlcý yaklaþýrsanýz
yanlýþ anlamayýn inatla yaklaþýyorsunuz demiyorum. yani hem tatlý tatlý konuþarak
hem sabrederek hemde ALLAHC.C.Dua ederek
problemlerinizi çözeceðinize inanýyorum
acizane görüþlerim bunlardýr ALLAHC.C.
yardýmcýnýz olsun sabredin ÝNÞAALLAH
Selam ve dualarýmla bacým
Gönderen: 26.04.2006 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Akarsu kardeþim bende 100 tane alýyým inþ. Rabbim her þeyin hayýrlýsýný versin.Hayýr bildiðimizde þer,þer bildiðimizde hayýr olabilir. Ýnan çok üzüldüm gerçekten dualarýmdasýn ravdanýn tüm üyeleri dualarýmda Rabbim cümlemizin üzerinden hayrýný eksik etmesin.
Selametle...
Gönderen: 26.04.2006 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
Allah hepinizden razi olsun ve sizi salih kullarin arasina eylesin.
2614 tefriciye kaldi 614 ben okurum bugun InsaAllah geriye 2000 kaliyor.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 27.04.2006 - 10:38
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a canim ablam ...

ben 500 tane aliyorum ins.

(arkadaslarimda okumakta yardim ediyorlar bana,yane hepsini kendim okumayacagim )

abla bitince yazamam belki ama bir kac gün icinde Rabbimin izni ile biter ins.

SELAM VE DUA ILE...gül
Gönderen: 27.04.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
akarsu bacým ALLAH (cc) yardýmcýnýz olsun rabbim eþinize hidayet ve mantýk versin inþallah

200 adet te ben alayým

sevgi saygý ve dua ile
Gönderen: 27.04.2006 - 10:58
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yusuf kuyu su an offline yusuf kuyu  
ALLAH'A DAYAN
26 Mesaj -
Sizi sýkýntýya sokan þu durumunuzun bir imtihan olduðunu unutmayýn. Herkesin imtihaný imanýna göredir.Allah(cc) kimseye kaldýramýyacaðý yükü yüklemez. Hz.Asiye'nin imtihaný Firavunlaydý.
Eðer bizler AllAh'a dayanýrsak VALLAHÝ hiçbir kimse karþýmýzda duramaz.
Güzellikle mücadele etmek lazým. Ancak Allah'ýn emrinden kesinlikle taviz vermemek gerekir.
Güzel sonuç Allah'a dayananlarýndýr.
EL-Hadi olan Rabbimiz eþinize hidayet etsin.Size Hz.Asiye'nin
sabrýnýversin. Amin
Gönderen: 27.04.2006 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   yusuf kuyu üyenin diger mesajlarini ara yusuf kuyu üyenin Profiline bak yusuf kuyu üyeye özel mesaj gönder yusuf kuyu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
212 Mesaj -
500 okundu.bir 500 daha aldým kardeþim.
Gönderen: 27.04.2006 - 12:09
544 Mesaj -
100 okundu.
100 daha aliyorum...
Gönderen: 27.04.2006 - 14:43
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
bende 100 tane aliyorum ablacim insaallah..
haber edemeye bilirim, ama okuyorum insaallah..
baska bi yerden daha almistim 100 tane ama nerden hatirlamiyorum, ama oda okunuyor..
nerden aldiysam, hakkini helal etsinler haber edemiyorum Kararsiz
gül

Gönderen: 27.04.2006 - 15:34
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
CAN KARDEÞIM DUALARA ÝHLASLA NDEVAM ÝNÞALLAH
BENDE 500 TANE ALIYORUM ALLAHIN ÝZNÝYLE
SELAMETLE KALaşık
Gönderen: 27.04.2006 - 17:46
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
895 Mesaj -
Salavat sayisi tamamlanmistir kardeslerim Allah hepinizden razi olsun butun guzellikler sizin olsun Allah iki cihanda mutlu olmanizi nasib etsin sizleri en yuksek makama Ona kavustursun.
Selam ve dua ile...gül gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 28.04.2006 - 11:17
MISRA su an offline MISRA  
AKARSU
23 Mesaj -
NEDEN CALISMAK ISTEMIYORSUN BILMIYORUM AMA SENI ANLIYORUM BEN TAM !( YILDIR CALISIYORUM VE CALISMAK ZORUNDAYIM BEN HER GUN DUA EDIYORUM KI BIR GUN EVIMIN KADINI OLMAK COCUGUMA BAKABILMEK ICIN
AMA COK ZOR BEN IKI AYLIK HAMILEYKEN ESIM BENI VE BEBEYIMI BIRAKIP TERKETTI ALMANYAYI SEVMEMIS BURDA YASAYAMAZMIS
BEN YANLIZ BASIMA EVLADIMI DUNYAYA GETIRDIM VE ONUN ICIN CALISMAK ZORUNDAYIM
KARDESIM EYER CALISMAN COCUKLARININ IYILIYI ICIN SE ONLARIN GELECEYI ISE GOCUNMA CALISMAKTAN ALLAH YARDIMCIN OLUR
BEN BUTUN HER SEYI OMUZLARIMDA TASIYORUM BABALIK VE ANNELIK YAPIYORUM HEM MADDI HEM MANEVI ZORLUKLARLA SAVASIYORUM
AMA ALLAHIM YARDIM EDIYOR INAN BANA DOGRU YOLDAN AYRILMAYANIN ALLAHIM HEP YANINDA OLUYOR BEN BUNLARI YASADIGIM ICIN SÖYLUYORUM

ALLAHA EMANET OL
Gönderen: 28.04.2006 - 11:59
Bu Mesaji Bildir   MISRA üyenin diger mesajlarini ara MISRA üyenin Profiline bak MISRA üyeye özel mesaj gönder MISRA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Aldigim 100 tefriciye okunmustur...

AMINN ablacim insAllah senin dualarinda kabul olur...gül

MISRA abla Allah seninde yardimcin olsun çook zor:(
Gönderen: 28.04.2006 - 12:02
gonca gül65 su an offline gonca gül65  
173 Mesaj -
Allah yar ve yardýmcýn olsun.

Taþýyamýyacaðýn derdi ve kederi yüklemesin.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 28.04.2006 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MISRA kardesime
895 Mesaj -
Kardesim Allah kolaylik versin ben yukarda yazmistim neden calismak istemedigimi ve yine soyluyorum benim icin calismak hayirliysa calisirim Allah hakkimda neyse hayirlisi onu eylesin seninde yar ve yardimcin olsun kardesim.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 28.04.2006 - 13:29
erdall su an offline erdall  
2 Mesaj
Rabbim Yar ve yardimcin olsun
Gönderen: 06.05.2006 - 02:16
Bu Mesaji Bildir   erdall üyenin diger mesajlarini ara erdall üyenin Profiline bak erdall üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -

Ya Rabbi !..

"Veririm" diyorsun !..

"Dileyin" diyorsun !..

"Isteyin" diyorsun !..

Senden...

sükunet, rahmet ve ferahlýk istiyoruz !..

Senden...

huzur, bereket ve merhamet diliyoruz !..

Senden...

kolaylýk, magfiret ve muzafferiyet istiyoruz !...

Gönderen: 06.05.2006 - 02:29
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 539 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62145 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.