kamagra generique colchicine kaletra budesonide kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » NASİPSE GEİLR ŞAMDAN YEMENDEN NASİP DEĞİLSE NE GELİR ELDEN

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
NASİPSE GEİLR ŞAMDAN YEMENDEN NASİP DEĞİLSE NE GELİR ELDEN
785 Mesaj -
EVLÝLÝK NASÝP ÝÞÝ BEEsevinçli

SELMANI FARÝSÝ HAZRETLERÝ RASULULLAH SAV EFENDÝMÝZN BERBERÝ ESHABI KÝRAMIN ÝLERÝ GELENLERÝNDEN ALLAH ÞEFAATLERÝNE NAÝL EYLESÝN BÝR GUN BÝR KIZA TALÝP OLUR (BU ARADA SELMANI FARÝSÝ HAZRETLERÝ 150 YIL KADAR YAÞAMIÞTIR PEYGAMBER EFNDÝMÝZDEN ONCE DUNYADA YAÞIYOR ÝDÝgöz kırpma

VE ÝSTETMEK UZERE BÝR ZAATI GÖNDERÝR, O ZATTA ALLAH-IN EMRÝ PEYGAMBERÝN KAVLÝ ÝLE ÝSTER KIZI, ANCAK KIZ BABSI ÞOYLE DER...

OLMAZ , AMA SANA VERÝRÝM HATTA BURDA DA HEMEN NÝKAHINIZI KIYALIM DER O ZAT AMA NASIL OLUR BEN SELMANI FARÝSÝ HAZRETLERÝNE ÝSTEMEYE GELDÝM BU ÞEKLÝDE OLMAZ DEYÝNCE ISRARLAR VE ÝÞTE EZELDE KÝ NASÝP ÝLE EVLÝLÝK TAHAKKUK EDER....

ÇOK MAHCUP BÝR VAZÝYETTE SELMANI FARÝSÝ HAZRETLERÝNÝN YANINA GELÝR VE DURUMU OLDUÐU GÝBÝ ANLATIR..

SELMANI FARÝSÝ HAZRTELERÝ O FERASET VE O KADERE OLAN ÝNANCI ÝLE HEMEN O KÝÞÝYE SOYLE DER...

EY KÝÞÝ BEN SENDEN OZUR DÝLÝYORUM HAKKINI HELAL ET MEÐER BEN SENÝN NASÝBÝNE GÖZ DÝKMÝÞÝM.

EFENDÝMÝZ SAV BÝR GENÇ GELÝR VE YA RASULALLAH BEN BÝR KIZI SEVÝYORUM VE ONUNLA EVLENMEK ÝSTÝYORUM LUTFEN DUA BUYURSANIZDA EVLENSEK DEYÝNCE...
EFENDÝMÝZ SAV : EY GENÇ BEN DUA ETSEM GÖKTEKÝ MELEKLER ELLERÝNÝ AÇIP AMÝN DESE HZ ALLAH CC SANA ONU,ONU SANA YAZMADIÐI MUDDETÇE EVLENEMEZSÝNÝZ.. BUYURMUÞLARDIR...

EFENDÝMÝZE YA RASULALLAH BÝRBÝRÝNÝ SEVNLER HAKINDA KÝ HUKMUUZ NEDÝR DÝYE SUAAL EDÝLÝNCE... BÝRBÝRÝNÝ SEVENLERÝN EVLENMELERÝNDEN BAÞKA YOL GÖREMÝYORUM BUYURMUÞTUR...

NASÝYBUKE YUSÝYBUKE VELEV KAANE TAHTEL CÝBAAAL:NASÝBÝNSE EÐER DAÐLARIN ALTINDA BÝLE OLSA SANA GELÝR...

SEVDÝKLERÝNÝZLE BÝR OMUR BOYU SAADET VE MUTLULUKLARRR

SAYGILAR
Gönderen: 20.04.2006 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Allah razi olsun Kemal-K abi
Rabbim cumlemiz icin hayirli es nasip etsin...
Allah'ým sevgini ve Seni sevenin sevgisini ve seni sevmeye yaklaþtýranýn sevgisini bizlere nasip et...
gül

Gönderen: 20.04.2006 - 22:23
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
RE:
238 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esra_can

Allah razi olsun Kemal-K abi
Rabbim cumlemiz icin hayirli es nasip etsin...
Allah'ým sevgini ve Seni sevenin sevgisini ve seni sevmeye yaklaþtýranýn sevgisini bizlere nasip et...
gül

gül gül
Gönderen: 20.04.2006 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Ýlk vecize bana çok komik geldi. Gerçekten yaþandýðý konusunda da ciddi endiþelerim var.

Biri benim için kýz istemeye gidecek ve orda bana istediði kýzla nikahlanacak.

belki günümüz þartlarý için komik gelebilir bilmiyorum ama pek akla mantýða uygun deðil gibi.

Eðer Salman-ý Farisi; Iranda yaþýyor iken bu olay vukuu bulduysa doðaldýr ama müslüman birisi diðer bir kardeþine bunu yapmaz gibi geliyor.

Ama yazý genel olarak olumlu.

Birinden bu gün nefret ediyorken yarýn aþýkolabiliyorsunuz ve evlenebiliyorsunuz.

Kýsmet...
Gönderen: 20.04.2006 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý ~KeMaL~

NASÝBÝNSE EÐER DAÐLARIN ALTINDA BÝLE OLSA SANA GELÝR...

Dogru.. gül
O yüzden kimse kafasina takmasin..
Kimse evde kaldim demesin..
Nasip isi..

RABBIM herkeze hayirli bir Es nasip etsin..

Paylasim icin tesekkürler..
ALLAH Senden razi olsun Kemal Kardesim..

Measselam..
Gönderen: 01.03.2007 - 08:45
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijýnalý ~KeMaL~

NASÝBÝNSE EÐER DAÐLARIN ALTINDA BÝLE OLSA SANA GELÝR...

Dogru.. gül
O yüzden kimse kafasina takmasin..
Kimse evde kaldim demesin..
Nasip isi..

RABBIM herkeze hayirli bir Es nasip etsin..

Paylasim icin tesekkürler..
ALLAH Senden razi olsun Kemal Kardesim..

Measselam..

gül
Gönderen: 01.03.2007 - 09:38
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN GERÇEKTEN COK HOSUMA GÝTTÝ EKLEMEN ÝÇÝM RAHATLADI NE OLURSA OLSUN NASÝBÝMÝZSE OLURMUÞsevinçli
Gönderen: 05.03.2007 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 768 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57442 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.