generique kaletra lopinavir ritonavir ivermektin fluvoxamine ivermectin 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » MeLiSSaNuR CAN...

önceki konu   diğer konu
29 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MeLiSSaNuR CAN...
1113 Mesaj -
Can Ablamin Mutlu bir günü ...

Dogumgünün kutlu olsun Canim Ablam..
Aslinda güzel bir Siir`le Bu yaziyi asmak isterdim ama, Senin Gibi Can`a kelimeler yetersiz kalir...

Mutlu Yillar CAN, Yüzün daima hep gülsün
Gercekten Can Ablam iyki varsin, iyki Cana Canansin
Seni Cok Seviyorum
...gül...

Gönderen: 14.04.2006 - 01:30
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
ABLAM DOÐUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

DAHA NÝCE SENELERE, SAÐLIK HUZUR VE HAYIRLI BÝR ÖMÜR DÝLERÝM

...gül...

Gönderen: 14.04.2006 - 01:35
Bu Mesaji Bildir   Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Doðum günün kutlu....

her günün mutlu...

olsun inþ ablam gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DiLSuZ tarafından, 14.04.2006 - 02:52 tarihinde.
Gönderen: 14.04.2006 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
ABLACIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

NICE YILLARA SAGLIKLI HUZURLU VE

HAYIRLI OMÜRLER DILERIM

(güzel bi pasta resmi eklemek isterdim ama bi türlü resim eklemeyi beceremedeim sadece gül verebilirim

gül gül gül gül gül
Gönderen: 14.04.2006 - 01:42
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Hakbir Kardesim..

Pastalarimiz Sayacginden..
Herzamanki gibi ...
Yarin pastalarimizi yeriz insAllahgöz kırpma

Gönderen: 14.04.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Rabbimin bictigi süreden...

Bir yýl daha gitti...

Bir gülmü versem ?...
Yoksa gözyasýmý ?...

Karar sizin sayýn ablam...

gül ağlar

Gönderen: 14.04.2006 - 01:46
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Oooy ooy bugün benim Can Ablamin Dogum günü demek....
DOGUM GÜNÜNÜ EN ICTEN DILEKLERIMLE KUTLUYORUM canim ablam
SENI COK SEVIYORUM gül gül
Gönderen: 14.04.2006 - 01:52
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
Yüzün daima hep gülsün.KARDEÞÝM.
HAYIRLI ÖMÜRLER DÝLERÝM.
FAZLA ACELE ETMEYÝN SONRA YILLAR GERÝ GELMÝYOR....!
Gönderen: 14.04.2006 - 01:54
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
Nazligül canim sagol biraz rahatladim üzülmüstüm

ins yarin pastalarimizi yeriz simdiden afiyet olsun

HAYIRLI CUMALAR
Gönderen: 14.04.2006 - 01:55
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun canim benim Nice mutlu yillara. Her sey gönlünce olsun.

Senin icin Allah`dan Saglik, Sihhat ve Afiyet diliyorum.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sayacgin1 tarafından, 14.04.2006 - 02:12 tarihinde.
Gönderen: 14.04.2006 - 02:11
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
MeLiSSaNuR CANim.. gül

Iyiki Dogdun CAN..
Iyiki Varsin CAN..
Iyiki bizimlesin CAN..
Seni cok Seviyorum CAN..

ALLAHtan hayirli ömürler dilerim..
Hayirli Isler yapmani dilerim..
ALLAHin yolunda dosdogru yürümeni dilerim..
Hersey gönlünce olsun..

ALLAH tüm DUAlarini kabul etsin..

... gül aşık gül ...
Gönderen: 14.04.2006 - 02:30
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Doðum günün kutlu olsun kardeþim;

Allah bereket ve huzur dolu bir ömür nasip etsin.
Gönderen: 14.04.2006 - 11:44
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Günes kadar sicak
Kartanesi kadar berrak
Yagmur kadar saf ve temiz bir ömür dilegiyle
Melissanur ablacim
Seni Seviyoruz Iyiki dogdun ve iyiki seni tanimisiz
gül ... gül ... gül

Gönderen: 14.04.2006 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Dogum gunun kutlu olsun
Daha nice hayirli, mutlu ve saglikli
yillara

gül

Gönderen: 14.04.2006 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Canim ablam benim!..
dogumgunun kutlu olsun..
Rabbim sana ve bizlere seninle dolu daha bissuru cok hayirli gunler yasamayi nasip etsin!..
Seni cok seviyorum gül aşık

Gönderen: 14.04.2006 - 15:05
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Dogum gunun kutlu olsun Ablam.
Dilerim Allah tan ömrundeki her gunun ibadetle gecsin.

Iyiki dogdun iyi ki varsin.
Selam ve Dua ile..
Gönderen: 14.04.2006 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Doðum günün kutlu olsun ablam..

iyi ki varsýn..

Gönderen: 14.04.2006 - 15:29
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun Melissanur Can, Rabbim hayirli ömürler versin, nice saglikli ve huzur dolu yillara insaAllah...gül

Gönderen: 14.04.2006 - 15:38
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
OoOoOoOoOo MeLiSSaNuR ablacigim yaslaniyosun göz kırpma
Rabbim uzunn ömur nasip etsin insaAllah iyiki dogdun iyiki varsin...
Mevlam sana ve sevdiklerine mutlu, huzurlu, bereketli, sevgi dolu, iman dolu bir omur nasip etsin...
gül yemek gül

Gönderen: 14.04.2006 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.MeLiKe.-. su an offline .-.MeLiKe.-.  
108 Mesaj -
Rabbim hayýrlý kaderler nasip etsin..
yüzün hergün gülsün kardeþim
Gönderen: 14.04.2006 - 16:15
Bu Mesaji Bildir   .-.MeLiKe.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.MeLiKe.-. üyenin Profiline bak .-.MeLiKe.-. üyeye özel mesaj gönder .-.MeLiKe.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hiranur79 su an offline hiranur79  
164 Mesaj -
GÖNLÜNDE VE KALBÝNDE NEYE ÝHTÝYACIN VARSA RABBÝM ONU NASÝP ETSÝN
RABBÝM YARDIMCIN OLSUN BÝR SENE DAHA YAKLAÞTIN...VE ARTIK YAÞLANDIN GALÝBA
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle düsün düsün düsün düsün düsün düsün düsün Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 14.04.2006 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   hiranur79 üyenin diger mesajlarini ara hiranur79 üyenin Profiline bak hiranur79 üyeye özel mesaj gönder hiranur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Can ablam....

Bende Dogum Gününü kutlar , nice hayirli seneler gecirmeni Allah´tan (c.c) niyaz ederim..
Dualarimin Melek kalpli CAN´i....

gül gül gül

Gönderen: 14.04.2006 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
sa dogum gununu en ic dileklerimle kutlarim daha nice yillara..Yuce rabbim kalbinde ne dileklerin isteklerin varsa onu sana nasip eylesin yeni yasin yasanmamis tum guzellikleri ve mutluluklari yasatsin..

dua ile..
Gönderen: 14.04.2006 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -

dogum günün kutlu olsun Rabbim hayirli uzun ömürler versin ins

aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 14.04.2006 - 23:35
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RAVZA29 su an offline RAVZA29  
82 Mesaj -
Dogum gunun kutlu olsun.Rabbim uzun,saglikli,bereketli ve mutlu bir yasam nasip etsin insaallah.

MeLiSSaNuR bacim bu guller sana gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül
28 tanesevinçli
Gönderen: 14.04.2006 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   RAVZA29 üyenin diger mesajlarini ara RAVZA29 üyenin Profiline bak RAVZA29 üyeye özel mesaj gönder RAVZA29 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Arkadaslar hepinize teker teker cok tesekkür ediyorum.. Ince düsünceli yazilariniz, pastalariniz ve gülleriniz.. Cok zahmet etmisiniz.
Hepinizi cok seviyorum..

Evet bugun benim dogum günüm..

Ömür treninde 28 numarali vagona gecmekte varmis..
Hangi vagonda inecegim bilemem..
Indigimdede Insaallah dualarinizdan mahrum etmezsiniz..

28 de neymis
Ben hala annemin minik kiziyim
Ellerim hala camurlu
Oyun bahcelerinde salincagi kapan benim
Lunaparklarda en tehlikeli ve heyecanli oyuncaklara binmesem olmaz

Galiba ben daha büyümedim..sevinçli

gül

Gönderen: 15.04.2006 - 00:40
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
melissanur abla...
1256 Mesaj -
Bundan tam 28 sene öncesi....

Bir annenin caný,
Bir babanýn sol yaný olarak dünyaya geldin....

Ne de sevdiler....

Kalblerinden Mutluluk, gözlerinden yaþ akýttýlar.........

Çünkü dünyaya gelen,

O kadar büyük bir misafirdiki..........

CAN VE SOLYAN.............

Sevdilerde,
Can ve solyan sevilmezmi...

Adýnýda koydular,
Adý kendinde saklý,
Sanal alemdeki adý,

Melissanur kýz..........

Güneþ gibi doðdu ana ve baba yüreðine......

Hoþgeldin dünyaya melissanur kýz.....
Sefalar getirdin,

Sen anneye ve babaya yýllarca sürecek bir sevda getirdin...

28 yýl sonra.........

Kusura bakma,

Melissanur abla,

Hayatta çok þey deðiþti,

Dünün melissanur kýzý,
Bugün sanal alemde,
Bir sitede,
Abla,

Yani artýk o melissanur abla...........

Yýllar geri gelmezki abla,

Geçen sadece tren ve vagonlarýmýdýr.......
Deðildir be abla.........

Dön bak arkaya,
Neler neler bulacaksýn sen o vagonlarda.......

28 yýlýn muhasebesi.........

Yýllarýnda,
Melissanur kýz saklýdýr...........
Yaren olan......

Hani,
Can ve solyan olan........

Ýstesende artýk sen,
Ellerin çamur,
Oyun bahcelerinde salýncaðý kapan sen olamazsýn...

Çünkü sen 28 yaþýndasýn.........
Ve sanal alemde birilerinin ablasýsýn...........

O BÝRÝLERÝ Yürek þiirlerini okur,
Dev gibi bir yürek görür,

Ulan bu yürek,
Bizleri aþar,
YÜREKLERÝ KAPSAR...........

Yani YÜREK ÜSTÜ YÜREK...........

Dönüþü yoktur yani abla bu yolun,
Yani 28 yaþýn.........

Yani ABLA GÝBÝ ABLANIN............

Dimdik duruþun,
O sevgiyi sunuþun.........
Þiirlere yürek koyuþun,
Dönüþü yoktur...........

Yýllar geriye gitmez,
Melissanur kýz geri gelmez..........

Ne kadar,
HALA BÝR ANNENÝN CANI,
BÝR BABANIN SOL YANIDA OLSA.........

ARTIK BÝR ARTISI DAHA VARDIR.........

Ve de aðýrlýðý aðýrdýr,
O aðýrlýðý,

O bir abladýr,
MELÝSSANUR ABLADIR.......

Akýnzen yukarýdaki yazýyý yazarken,

Vallahi bu ablayý öyle gördü,
Öyle sevdi.......

Bu abla kendini böyle sevdirdi,
Herkeste sevdi.......

Bunu anlamak mesajlara bakmak kadar basittir.......

Cansýn, solyansýnda..........

Ayný zamanda sen,
MELÝSSANUR ABLASIN.......

Doðum günün kutlu olsun abla...........

Artýk lunaparktaki en tehlikeli ve heyecanlý oyuncaklara binemezsinde abla,

Bir sitedeki, kýzgýn yürekleri,
Rahmete muhtaç gönülleri,

Bir þiirinle, bir yazýn ile, deðiþtirebilirsin,

Vede o yüceliktesin........

Sen çok büyüdün abla,
Çok büyüklere bile abla olacak kadar........

28 yaþ gibi..........
Gönderen: 15.04.2006 - 00:59
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
akinzen abi.. Cok tesekkür ediyorum.. Zahmet verip yazan ellerine saglik..

Hayat sorumluluk istiyor.. 2 kelime ile hayatin sorumlulugundan kurtulmuyor insan..
Bugünü biraksam yarinlar korkutur beni..

Biz asirlar önce büyüdük abim asirlar önce..

Allah Razi olsun..gül
Gönderen: 15.04.2006 - 01:34
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdetun su an offline abdetun  
88 Mesaj -
BEN BÝRAZ GEÇ KALDIM GALÝBA....NEYSE DAHA YENÝ DOÐDUN CANIM..ALLAH HAYIRLI BÝR ÖMÜR NASÝP EYLESÝN...BUGÜN VE HER GÜN SANA HAYIR GETÝRSÝN KARDEÞÝM...
Gönderen: 15.04.2006 - 01:55
Bu Mesaji Bildir   abdetun üyenin diger mesajlarini ara abdetun üyenin Profiline bak abdetun üyeye özel mesaj gönder abdetun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 884 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66365 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.