lopinavir ritonavir fluvoxamine generique kaletra hydroxychloroquine lopinavir ritonavir voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Bir can daha...HaKYoL...

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Bir can daha...HaKYoL...
941 Mesaj -

gül ...: HaKYoL :...gül

Canlar... insaAllah dunden itibaren yeni bir canimiz daha oldu...
Benim cok deger verdigim ve cok sevdigim biri...
Kendisine hos geldin diyorum insaAllah guzel paylasimlarindan bizleri mahrum birakmaz onunda aramizda gormek cok guzell...
Uyeligii hayirli olsun sevinçli
gülgülgülgülgül

Gönderen: 12.04.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pürkusur su an offline pürkusur  
maşallah
9 Mesaj
esra arkadaþýn adýna sevindim .inþallah bu sitedeki güzelliklerden nasibini alýr
Gönderen: 12.04.2006 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   pürkusur üyenin diger mesajlarini ara pürkusur üyenin Profiline bak pürkusur üyeye özel mesaj gönder pürkusur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
HaKYoL kardesime....
1183 Mesaj -
s.a..

HaKYoL kardesimize hosgeldiniz diyor hayirli paylasimlar diliyorum
..gül

Selam ve dua ile..
Gönderen: 12.04.2006 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
HaKYoL

Degerli Kardesim.. Esra_can icin özel oldugunuz icin, bizler icinde özelsiniz göz kırpma

Aramiza HOSgeldin, Sefalar getirdin..
Üyeligin hayirlara vesile olur InsaALLAH..
Nice güzel paylasimlarda bulusmak üzere..

Selam ve DUA ile..
InsaALLAH Senin icinde RAVDA faydali olur..
... gül ...
Gönderen: 12.04.2006 - 19:44
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
S.A KARDEÞÝM
SEVGÝYE AÇILAN BAHÇEMÝZE HOÞ GELDÝNÝZ
HAYIRLI OLSUN SÝZE VE
HEPÝMÝZEgöz kırpma
Gönderen: 12.04.2006 - 20:56
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
HaKYoL kardesim hosgeldiniz

...gül...

Gönderen: 12.04.2006 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   Yukari
HaKYoL su an offline HaKYoL  
Selam'ün Aleyküm
7 Mesaj
Hak yolun yolcusu olmaya hak kazanmýþ sevgili kardeþlerim, kendimi bu güzel ortamda aranýzda bulmaktan dolayý duyduðum onur emsalsizdir. Kalübela'dan baþlayýp son yolculuðumuza dek sürecek olan bu yolculuðun cümlemiz için hayýrlara vesile olmasýný Cenap-ý ALLAH'tan niyaz eder, gösterdiðiniz selama kalben, fikren ve hissen mukabele ederim. ALLAH'ýn selamý üzerinize olsun göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HaKYoL tarafından, 13.04.2006 - 00:39 tarihinde.
Gönderen: 13.04.2006 - 00:39
Bu Mesaji Bildir   HaKYoL üyenin diger mesajlarini ara HaKYoL üyenin Profiline bak HaKYoL üyeye özel mesaj gönder HaKYoL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.MeLiKe.-. su an offline .-.MeLiKe.-.  
108 Mesaj -
Aleykum selam Hakyol kardeþim
selamýný almadan geçemedim
hoþgeldin gül
Gönderen: 13.04.2006 - 00:46
Bu Mesaji Bildir   .-.MeLiKe.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.MeLiKe.-. üyenin Profiline bak .-.MeLiKe.-. üyeye özel mesaj gönder .-.MeLiKe.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
hoþ geldiniz kardeþim HAKYOL
üyeliðiniz hayýrlara vesile olsun.utanýyorum abiyi unutursan utanýrým tamam mý?
Gönderen: 13.04.2006 - 00:47
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
"HAKYOL"Hos geldin güzel kardesim,üyeliginiz hayirli olsun.gül

Rabbim sizi ve siz gibi yüzbinlercesini HAKYOL´dan ayirmasin.

Gelecegimiz,umudumuz,varisimiz HAK davanin ilerlemesi icin gözlerimizi arkada birakmayacagimiz Imanli genclerimiz,sizleri ALLAH icin seviyor,kucakliyoruz.gül
Gönderen: 13.04.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Aleykum selam kardesim
Uyeligin hayirli olsun, aramiza hosgeldin forumlarda bilgilerini paylasmak uzere diyorum Insallah.
Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 14.04.2006 - 12:32
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
RE: Selam'ün Aleyküm
359 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HaKYoL

Hak yolun yolcusu olmaya hak kazanmýþ sevgili kardeþlerim, kendimi bu güzel ortamda aranýzda bulmaktan dolayý duyduðum onur emsalsizdir. Kalübela'dan baþlayýp son yolculuðumuza dek sürecek olan bu yolculuðun cümlemiz için hayýrlara vesile olmasýný Cenap-ý ALLAH'tan niyaz eder, gösterdiðiniz selama kalben, fikren ve hissen mukabele ederim. ALLAH'ýn selamý üzerinize olsun göz kırpma

Aleyna We Aleyküm selam!!

Üyeliðiniz hayýrlý olur inþaAllah.

Böyle ðüzel bir duaya ancak amin demek düþer bize.

Aminnnn.

Ýlk mesajýnýz olmasýna raðmen sanki bana yýllardýr aramýzdaymýþsýnýz gibi geldi sanýrým muhabbetli bir kardeþimizsiniz.

Rabbim yolunda muvaffak kýlsýn cümlemizi...

gül
Gönderen: 14.04.2006 - 13:00
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 876 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64798 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.