generique plaquenil kamagra kaletra kaletra kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » dogum gunu olan kardeslerim

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
dogum gunu olan kardeslerim
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selaimi kardeslerimin üzerine olsun..

dogum gunu olan kardeslerim RABBÝM hayýrlý ömürler versin,
yasamimizi O'na adayan mü'min kullarýndan oluruz insaALLAH..

pertev abicim foruma cok az yazý eklemissiniz..
oysa yazmýs oldugunuz herbir yazý gercekten cok hos
dogum gününüzü firsat bilerek,
sizden bilgi ve tecrube anlamýnda
biraz daha cömert davranmazýnýzý isterim göz kırpma

selam ve dua ile..
Gönderen: 12.04.2006 - 12:14
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
sa bende tum kardeslerimin ablalarimin ve abilerimin dogum gununu enm ic dileklerimle kutlarim rabbim yasanmamis tum guzellikleri ve mutluluklari yeni yasinizda yasatsin...

dua ile...
Gönderen: 12.04.2006 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
bende dogum gunlerini kutluyorum
Rabbim hayirli saglikli omurler
versin insAllah
gül
Gönderen: 12.04.2006 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Kardeslerimin dogum gununu kutlar daha nice hayirli uzun omurler dilerim.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 12.04.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Dogum günü olan kardeslerim; Rabbim hayirli ömürler versin, nice saglikli ve huzurlu yillara ins..

..gül
Gönderen: 12.04.2006 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
ÖMER FURKAN KARDESIME !..
601 Mesaj -
Gönlü güzel kardesim,iltifatlarina tesekkür ederim.Ayrica dogumgünü yapmamakla beraber,sizlerden gelen tebrikler beni fazlasiyla duygulandirdi.
Bende buradan herkese sukranlarimi sunuyorum.Dogumgününü idrak eden tüm kardeslerime nice hayirli seneler diliyorum.
Allah(cc)ve Habib-i Ekrem'in(SAS)iltifatlarina ducar olunuz insaallah.

Firsat buldukca yazmaya calisiyorum.Rabbim ne ikram ederse, onu sizlerle paylasmak beni mutlu ediyor.Bende olan birsey yok.Allah(yazelcelali velikram)dan gelen havatir(fikirler,düsünceler)paylasildikca lezzetleniyor.

Dünya ve ahiret seadetlerinin hazinesi olan Kur'an sofrasinda diz dize oturalim.(Fakreu ma teyessere minel kur'an)emr-i sübhanisiyle o aziz kitabdan nasibimizi toplayalim,onun sadrina kulagimizi koyup,oradan vicdanimiza gelen sadayi duyup onunla amel edelim,temiz bir ihlas ile"ESHEDÜ EN LA ILAHE ILLALLAH ve ESHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN RESULULLAH"diyelim.

istedigini istedigine veren,istedigi vakit almak kudretinin sahibi olan yegane Ma'budumuz!

Kalbimize huzur ihsan et.Seadet ve selamet yollarini ac.

Bir seyi her sey,her seyi bir sey yapan Halikimiz!

O nurül Envar olan Habibin hürmetine bizi huzuruna avare,bicare,yüzü kara cikarma.

AMIN !..

.
Gönderen: 12.04.2006 - 19:23
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1035 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59717 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.