fluvoxamine ivermectine ivermektine kamagra colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » http://www.kralsevgi.net/israil/

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
http://www.kralsevgi.net/israil/
12 Mesaj -

UYARI:Linkteki görüntüler çok aðýr. Dayanamayacak olanlar bakmasýn Lütfen

http://www.kralsevgi.net/israil/

ÇAÐRI
gelin görünki biz müslümanlarýn halini ne durumda.neden... neden biz böyle bir vahþete karþý eli kolu baðlý kalýyoruz.neden... neden biz içimizdeki islam aþkýný resul aþkýný hürriyet ve baðýsýzlýk aþkýný dýþarýya vermiyoruz.yarýn resullulah karþýsýna çýkýp ne cevap verecez.o bu islam bayraðýný bu deryayý bu güneþi biz nankörlere emanet etmedimi biz bu emanete nasýl sahip çýktýk.çok uzakta deðil saðýmýzda filistin arkamýzda azerbaycan gürcistan çeçenya afganistan ilerde bosna vs.diðer din yoldaþlarýmýzýn yaþadýðý heryerde zülüm yokmu en basit örneði abd sömürüsü iþkencesi altýnda kalan ýrak.söyleyin ne yardýmýmz dokundu dua etmekten baþka unutmayalým herþey dua ile bitmiyor.gelin varalým bizde Allah yoluna þehit olmaya gelin varalýn islam uðruna cihad etmeye kaybedecek neyimiz varki bu fani dünyada bir canýmýz var oda zaten emanet deðilmi onuda vermeye seve seve vermeye hazýr olalým.efendimiz deðilmiydi uhut ta bedirde hendekte canýný diþine katarak savaþan o bir savaþ yanlýsý deðildi ama sabýr boðaza dayanmýþtý týpki bu günlerde yaþadýklarýmýz gibi bizde onun gibi davranmayalýmmý o ne yaptýysa ona sünnet adýný vermedilermi biz mademki bu sünnetleri takip ediyoruzda cihat sünnetine neden yanaþmýyoruz ya çok korkaðýz yada dinine saygý gösteriþinde bulunan ve aslýnda saygýsý sadece gösteriþ amaçlý olan insanlarýz þimdi ben sizi çaðrýya davet ediyorum varmýyýz

Mesaj 8 kez düzenlendi. En son KaRaGuL tarafından, 11.04.2006 - 16:26 tarihinde.
Gönderen: 11.04.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   adem_balat üyenin diger mesajlarini ara adem_balat üyenin Profiline bak adem_balat üyeye özel mesaj gönder adem_balat üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
agla agla agla agla agla agla agla agla

ALLAH YARABBÝ
bunlar neeee böyleeee bebeðimmmmmmmmm agla
Gönderen: 11.04.2006 - 15:05
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
127 Mesaj -
þabra-þatillada yaptýklarýný tekrar yapýyor soysuzlar

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son ~mercandede~ tarafından, 11.04.2006 - 15:12 tarihinde.
Gönderen: 11.04.2006 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Kardesim durum icler acisi "ama" bir uyari falan yazin bari herkezin yüregi bu görüntüleri kaldiramaz ki!

mahvoldum ya....
Gönderen: 11.04.2006 - 15:11
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
RE:
238 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SaHRa

Kardesim durum icler acisi "ama" bir uyari falan yazin bari herkezin yüregi bu görüntüleri kaldiramaz ki!

mahvoldum ya....

mahvolmak ne kelime ablacýgým öldüm o küçüçük cocuklara yazýk ALLAH C.C. herseyin iyisini bilir bunu yapanlar alýcaklarýdýr haklarý üzüldüm öldüm bittim agla agla agla agla

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son jUsTiCe tarafından, 12.04.2006 - 20:55 tarihinde.
Gönderen: 12.04.2006 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 827 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59880 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.