ivermektin stromectol kaletra ivermektine hydroxychloroquine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ozan Şerafettin Hansu » ÇEVİRME MEVLAM

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
Konu icon    ÇEVİRME MEVLAM
198 Mesaj -
ÇEVÝRME MEVLAM

Kulunum diyerek kapýna geldim
Ellerim boþ geri çevirme Mevlam
Yoktan varedensin gönülden bildim
Hallerim boþ geri çevirme Mevlam.

Kurtlar sofrasýnda aþ etme beni
Tutup zalimlere baþ etme beni
Mazlumun gözünde yaþ etme beni
Sellerim boþ geri çevirme Mevlam.

Sana layýk olan kulundan eyle
Kazancýmý helal malýndan eyle
Gittiðim yollarý yolundan eyle
Yollarým boþ geri çevirme Mevlam.

Toplanýp huzura varýldýðý gün
Defterler açýlýp sorulduðu gün
Kullarýn ter döküp yorulduðu gün
Dillerim boþ geri çevirme Mevlam.

OZAN=ÞERAFETTÝN HANSU
Almanya
Gönderen: 05.04.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RAVZA29 su an offline RAVZA29  
Konu icon   
82 Mesaj -
alkıs alkıs alkıs alkıs alkıs
Gönderen: 05.04.2006 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   RAVZA29 üyenin diger mesajlarini ara RAVZA29 üyenin Profiline bak RAVZA29 üyeye özel mesaj gönder RAVZA29 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý OZANSERAFETTIN

Sana layýk olan kulundan eyle
Kazancýmý helal malýndan eyle
Gittiðim yollarý yolundan eyle
Yollarým boþ geri çevirme Mevlam.

... agla AMIN agla ...
Ne güzel yazmissin yine OzanSerafettin Abim..
Ellerine saglik, yüregine saglik..
Siirlerin Sayesinde, sanki hergün yeniden uyanirim.. ALLAH razi olsun Senden Abim.. gül

O'na layik Kul olursun InsaALLAH..
ALLAHA emanetsin..
Selam ve DUA ile..
Gönderen: 05.04.2006 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 835 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58895 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.