lopinavir ritonavir chloroquine generique colchicine dexamethasone kamagra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » trabzonlular sorum size:ARAMIZDA TRABZONLU VARMI?

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
trabzonlular sorum size:ARAMIZDA TRABZONLU VARMI?
151 Mesaj -
sa kardeslerim.ya ben aslen trabzonluyum merak ettim aramizda nekadar trabzonlu var?
ya yanlis anlamayalim irkci felan deyilim ama ne biliyim insanin hemsosu baska oluyor.

DUA VE SELAMET ILE...
Gönderen: 05.04.2006 - 17:24
Bu Mesaji Bildir   rüya18 üyenin diger mesajlarini ara rüya18 üyenin Profiline bak rüya18 üyeye özel mesaj gönder rüya18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
Güle Güle
Gönderen: 05.04.2006 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
ben ebraraleyna'nýn kýzý ebrar ben aslen trabzonluyumkahkaha kahkaha doðru söylüyorum göz kırpma alkıs dil uzat selam ve dua ile
Gönderen: 05.04.2006 - 17:51
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EBRARALEYNA

ben ebraraleyna'nýn kýzý ebrar ben aslen trabzonluyumkahkaha kahkaha doðru söylüyorum göz kırpma alkıs dil uzat selam ve dua ile

Ben giresunluyum ama trabzona daha yakýn olduðum için trabzonu hem daha iyi bilirim.Hayatým orda geçti sayýlýrsevinçli
Gönderen: 05.04.2006 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
a.s.Kardeþ sakaryada yaþýyorum ama aslen Trabzonluyum mumkun oldukça yazlarý gýtmeye çalýþýyorum sýz Trabzonun neresýndensýnýz
Gönderen: 06.04.2006 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rüya18 su an offline rüya18  
RE:
151 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mehmet yigit sýz Trabzonun neresýndensýnýz

abicim ben trabzon köprübasindanim,malesef bende trabzonda deyilde almanyada oturuyorum tabi istemeyerek
Gönderen: 07.04.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   rüya18 üyenin diger mesajlarini ara rüya18 üyenin Profiline bak rüya18 üyeye özel mesaj gönder rüya18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nerdesin_z su an offline nerdesin_z  
RE: trabzonlular sorum size:ARAMIZDA TRABZONLU VARMI?
5 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý rüya18

sa kardeslerim.ya ben aslen trabzonluyum merak ettim aramizda nekadar trabzonlu var?
ya yanlis anlamayalim irkci felan deyilim ama ne biliyim insanin hemsosu baska oluyor.

DUA VE SELAMET ILE...

a.s topraðým ne demek trabzonlunun olmadýðý bir yer varmý söylermisin bende bir trabzonlu olarak evet var diyorum akçaabat ilcesinden herhangi bir sorun ile karþýlaþýrsan biz burdayýz..
Size her konuda yardým ede bilirsem ne mutlu bana..

Selametle..
Gönderen: 07.04.2006 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   nerdesin_z üyenin diger mesajlarini ara nerdesin_z üyenin Profiline bak nerdesin_z üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rüya18 su an offline rüya18  
RE: RE: trabzonlular sorum size:ARAMIZDA TRABZONLU VARMI?
151 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nerdesin_z

Alıntı
Orijýnalý rüya18

DUA VE SELAMET ILE...

herhangi bir sorun ile karþýlaþýrsan biz burdayýz..
Size her konuda yardým ede bilirsem ne mutlu bana..

Selametle..

kardesim olur ya insanlik hali seninde bir sorunun olur bende seve seve yardimci olmaya calisirim,dertlesecek birini ariyorsan daima kapim acik

dua ile...
Gönderen: 07.04.2006 - 17:15
meltem61 su an offline meltem61  
3 Mesaj
Güle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   meltem61 üyenin diger mesajlarini ara meltem61 üyenin Profiline bak meltem61 üyeye özel mesaj gönder meltem61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
aaaaaaaaaaaaaaaa bende trabzon akcaabatk1y1mmmmmmmm.düsün
Gönderen: 07.04.2006 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tacon su an offline tacon  
10 Mesaj -
Güle Güle trabzon güzeldir iyidir hostur.her sene özlüyorum memleketi de ne zaman trabzona gitsem özlemim sadece bir kac gün sürüyor...

insan rahata alýþýnca bazý iþler zor geliyor.. neyse ne kadar yoruyorsa da bende trabzonluyumGüle Güle
Gönderen: 02.05.2006 - 18:44
Bu Mesaji Bildir   tacon üyenin diger mesajlarini ara tacon üyenin Profiline bak tacon üyeye özel mesaj gönder tacon üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Bu konu'yu kapatalim lütfen...
Bende 'Trabzonluymusum' (AHO)
Ama hiç alaka yok
annem Trabzonda ve Babam Trabzonda dogdu
Ama ben Belçika-Anvers sehrinde dogdum...

Hiç farketmez nereli oldugun...

"Müslümanlar kardestir"
Gönderen: 02.05.2006 - 20:09
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
elhamdülillah....
Gönderen: 02.05.2006 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selaminhiye su an offline selaminhiye  
RE: trabzonlular sorum size:ARAMIZDA TRABZONLU VARMI?
34 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rüya18

DUA VE SELAMET ILE...

ilginç ...

Hemþo veya hemþehirli yok ki ölüm ötesinde!

Hz muhammedin bile hemþosu yokmuþ!Kaldý ki sahabeye bile ;sizler benim kardeþlerim degilsiniz ,kardeþlerim gelecektir demiþtir!Kýsaca, bu tip ayrýmcýlýða girmek yanlýþtýr; sana uyaran olsun yapma böle þeyler...Tüm mezheplerde kardeþ üstünlükleri de yoktur!Üstünlük gonüller arasýndadýr!

Bu arada sakýn haaaa seni uayarana karþý düþman olma!!! Yoksa kendine düþman olursun!Allah gurur yapanlarý sevmez!
Ben rasulullaha olan saygýmdan dolayý uyardým degerli arkadaþým! Umarým bunu hoþ karþýlarsýn!

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son selaminhiye tarafından, 02.05.2006 - 22:47 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2006 - 22:27
Bu Mesaji Bildir   selaminhiye üyenin diger mesajlarini ara selaminhiye üyenin Profiline bak selaminhiye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Trabzonlu'mu ?... düsün düsün

Niye ?`...

Baska memleketli olmazmi ?...

Trabzon'un bir özelligimi var ?... Kararsiz

Gönderen: 03.05.2006 - 00:59
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tacon su an offline tacon  
10 Mesaj -
valla ilginç bir yaklaþým yapmýþ sevgili kardeþlerim.

"kendi görüþümdür"

bence sorulan soru da bir ayrýmcýlýk yoktur... soru da hemþo kelimesi mealen hemþehr kelimesinin kýsaltýlmasý olarak kullanýlmýþ. sözlük anlamý çok açýk ayný ilden olan kiþiler.

þimdi soruda benim anladýðým; benim soluduðum havayý, benim aldýðým kültürü, benim gördüðüm yerleri gören, benim doðduðum topraklarý bilen kýsacasý benim hemþehr'im var mý? sevgili arkadaþlar bir konuda haklarý var bütün müslümanlar kardeþtir diye ama bütün müslümanlar hemþehr'i deðil.. hemþehr diye de insanlarý ayýrmýyoruz. ayrýmcýlýk ne zaman olur; bence eðer siz buraya yazý yazar bende size burada sadece trabzonlular yazý yazabilir dersem o zaman ayrýmcýlýk olur..

sevgi ve selametle kalýn.. (yalnýþým varsa düzeltin.)
Gönderen: 03.05.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   tacon üyenin diger mesajlarini ara tacon üyenin Profiline bak tacon üyeye özel mesaj gönder tacon üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
210 Mesaj -
BENDE ASLEN TRABZON OFLUYUM Güle Güle

EN SON MEMLEKETE 2001 DE GÝTMÝÞTÝMsevinçli
Gönderen: 03.05.2006 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yarin su an offline yarin  
Konu icon   
24 Mesaj -
selam kardeþ bende tokatlýyým uzaktan hemþeri sayýlýr. peki aranýzda tokatlý varmýtelaşlı telaşlı telaşlı Güle Güle
Gönderen: 03.05.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   yarin üyenin diger mesajlarini ara yarin üyenin Profiline bak yarin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Trabzonlu'mu ?... düsün düsün

Niye ?`...

Baska memleketli olmazmi ?...

Trabzon'un bir özelligimi var ?... Kararsiz

abicim...

trabzon un bir özelliði yok...

sen neresliysen bizde oralýyýz...

canlar ayrý memlekette olur mu hiç..???

can abime.. gül
Gönderen: 03.05.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selaminhiye su an offline selaminhiye  
yalanlardan kaçasım yoookkk
34 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yarin

selam kardeþ bende tokatlýyým uzaktan hemþeri sayýlýr. peki aranýzda tokatlý varmýtelaşlı telaşlı telaşlı Güle Güle

kelimelerin arasýnda yolum var....
çýkasýýmmm yokkk....
penceremden dýþarý buz gibi...
bakasým yoookkk

kýrdýðýn kalplerin hesabýný sormadan...
isteðin çoookkkk be tokatlý...
Gönderen: 05.05.2006 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   selaminhiye üyenin diger mesajlarini ara selaminhiye üyenin Profiline bak selaminhiye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
RE: RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SniPeR

canlar ayrý memlekette olur mu hiç..???

can abime.. gül

sevinçli sevinçli sevinçli

Eyvallah!.. gül
Gönderen: 06.05.2006 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 859 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61617 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.