generique plaquenil fluvoxamine ivermektin lopinavir ritonavir ivermektine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » neredesiniz?

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    neredesiniz?
941 Mesaj -
Es'selamun aleykum:

Ya yanlis anlamayin insaAllah ama aramizda buyuk eksiklikler varmis gibime geliyor... GolGe abimi artik goremiyorum ve daha cok admin, moderator kardeslerimiz aramizdan yok artikağlar
nerelerdeler acep bilen, duyan var mi? telaşlı
selam ve dua ile sevinçli gül

Gönderen: 05.04.2006 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
düsün düsün düsün düsün düsün
Gönderen: 05.04.2006 - 17:21
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Yahuu konu daha onceden konusulmus telaşlı

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=38389

Komik olan bide ben yorum yapmissim kahkaha kahkaha Ama hic hatirlamiyorum cidden kahkaha Allaha kavusmak kardesim sagolsun onun sayesinde gordumsevinçli Allah'imm rezillik yaa kahkaha kahkaha
Hakkinizi helal edin...

Gönderen: 05.04.2006 - 19:00
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha ALLAHIM hic gülecegim yoktu ALLAH iyiligini versin senin Esra_can
Gönderen: 05.04.2006 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 05.04.2006 - 20:40
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
kahkaha kahkaha kahkaha
Bende o yaziyi aradim ve burda eklemek istedim,
dedimki önce bi bakim..
Aklimda kalmisti, Esranin yazdigini hissettim bi baktim kendiside yorum yapmis..
Sonra eklemekten vazgectim, rezil etmiyim kizi dil uzat Kendisine söyledim, ama bakiyorum..

Sonunda dayanamayik anlatti neler oldugunu sevinçli
kahkaha kahkaha
Gönderen: 05.04.2006 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1021 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59076 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.