kaletra generique plaquenil generique rhinocortlopinavir ritonavir colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » Begüm`üm...

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Begüm`üm...
1113 Mesaj -
Bugün belki de çok kiþiden doðumgünü mesajý alacaksýn, ancak þu an okuduðun içlerinde en farklýsý çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluþmuþ bir mesaj. Hep olduðun gibi sevgi dolu ve neþeli kal. Nice mutlu yaþlara...

gül*Seni Cok Seviyorum Canim Arkadasim* gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Nazligul tarafından, 04.04.2006 - 01:40 tarihinde.
Gönderen: 04.04.2006 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun canim nice yillara ins.

Gönderen: 04.04.2006 - 01:51
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Arkadaþlar yýldýzlar gibidir, onlarý her zaman göremezsin.
Ama senin için her zaman varolduklarýný bilirsin.
Doðum günün kutlu olsun caným arkadaþým...aşık
Rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin gül

gül

Gönderen: 04.04.2006 - 03:20
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Sakýn üzülme hayatýn hýzýna,
en güzel yýllar çabuk geçenlerdir...
Geleceðini oluþturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel,
isteklerine uygun ve seni mutlu edecek þekilde olmasýný dilerim.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakýþýyor.

gül ...Daha nice mutlu yýllara... gül

Gönderen: 04.04.2006 - 03:33
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
bu gün doðum günü olan arkadaþlar doðum gününüz kutlu olsun.

sevgi saygý ve dua ile
Gönderen: 04.04.2006 - 09:12
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj

BEGÜM

..
Canim Arkadasim..
Canim Dostum..

SEN..
IYIKI VARSIN..
ALLAHA Sonsuz Sükürler olsun Seni taniyabildigim icin..
Senin sayende Ibadetlerim artti..
Senin sayende cok seyler ögrendim..
SEN..
CANSIN..

Senin kalbin ALLAH Aski ile yaniyor,
öyle yaniyorki, etrafi'da ALLAHin Aski ile yakiyorsun..
O yüzden bende Sana asigim, ALLAH icin asigim..

... agla

SENI COK SEVIYORUM

agla ...
Okadar cok seviyorum ki anlatamam..

Dogum Günün kutlu olsun..
Senin gibi Kullara ihtiyacimiz var..
InsaALLAH herkez Senin gibi Dostlara sahib olur
Ve InsaALLAH hepimiz birbirimize faydali oluruz
ve Birbirimizi CENNETTE götürürüz..

DUALARIMDASIN..
Canimsin..
ALLAHA emanetsin..
Hersey gönlünce olsun..
ALLAH tüm DUAlarini kabul etsin..

... CANIMSIN ...
En güzel yanimsin..
Cok özledim hasretimsin..
Gönderen: 04.04.2006 - 10:24
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
ömrün bilincinde olan kardeslerim..
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

RABBÝM'den kendim ve tüm kardeslerim icin dilegim odur ki:
bizi kendi yolundan ayýrmasýn..
O'na sonsuz sukurler olsun ki bizi kendi yoluna iletti..
insaALLAH bu yoldan ayrýlmamaya herdaim O'na hizmet etmeye
hayatýmýzý O'nun rizasýna sarfetmeye dogru..
heran O'na dogru..

bizleri bir damlacýk sudan yaradan'a sonsuz sukurler olsun..
neden dogdugumuzun bilincini ölüm anýna tasýyabilme duasi ile..

hayýrlý ömürler kardeslerim..

selam ve dua ile..
Gönderen: 04.04.2006 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
s.a..

Begüm, Can kardesim ...

Rabbim sana hayirli, saglikli, huzur dolu ömürler nasip etsin ins..

Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi gecmesi dilegiyle nice senelere insaAllah..

Iyiki varsin..

...gül
Gönderen: 04.04.2006 - 18:11
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Begüm CAN..

Yeni yasin hayirli olsun..
Her zaman böyle yüregi sicak, merhametli kal..
Seni seviyorum..
Rabbim sana hayirli ömürler versin..

gül

Gönderen: 04.04.2006 - 18:22
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun Begüm canim benim...
Seni daha tanimiyorum maalesef ama inan icimde sana karsi büyük bir SEVGI var canisi iyki dogdun gülüm....gül
Gönderen: 04.04.2006 - 21:41
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
:(ağlarağlar

...gülgülgülgül...

Nazligül´üm: Senin mesajin 2. mesajdi. Inan coooook sevindim! Allah (c.c) razi olsun.. Iyi ki varsin.. gül

Sayacgin1 abla: Pastan cok güzel olmus... Misafirler yedi.. Ellerine saglik!göz kırpma Bana bile kalmadi.. Keske 3 tane ekleseydin.
Cooooooook tesekkürler! gül

Esra-can: Ya Mas-Allah sen neymissin!göz kırpma Niye önce söylemedin böyle güzel pastalar yaptigini?aşık.. Canim arkadasim gönlüne saglik!
Pastalari görünce 1 yas genclestim..sevinçli gül

DiLSuZ ablam: Güzel insan!! Herkesin keske keske bende öyle olabilsem dedigi kalbi pirlanta olan GÜL!! Abla yazdiklarini hic unutmayacagim..:( Sen... Allah (c.c) razi olsun! Gönlüne göre versin.. gül
Vehbi70 abi: Allah (c.c) razi olsun.. gül

Allaha kavusmak:ağlarağlar Cizdigin bu yol Cennet-i Firdevse varsin! Bütün kötülükler senden uzakta dursun.. Yüzünden tebessüm hiccc ama hic eksik olmasin.. Hersey Sende baslar!!:( gül

Ömer Furkan abi: Allah razi olsun.. O güzel dualara öyle ihtiyacim var ki:( cook tesekkür ederim..gül Iman dolu bir yürekle AMIN!!:( gül

SaHRa abla: Allah´in (c.c) sadik dostu.. Iyiki SEN, sizler varsiniz! Ablam, can insan seni cooooook seviyorum...!:( gül

MeLiSSaNuR abla: Melek kalplim!ağlar Kalbinin güzeligi kalemine ayna olmus ablam.. Sen Can´a CAN´sin.. Coook seviyorum Allah (c.c) icin.
Dualarimdasin.göz kırpma gül

Canim Ravda´ma.... Hani insanlar Vuslata erdikten sonra ki yasini sayarlar ya? Iste ben Ravdayla tanistigim günden beri yasiyorum..:( Allah´im (c.c) sana sonsuz hamd! Sana sonsuz salat..Bugün icin duam, Rabb´im beni RAVDA´mdan ayirma! Beni Senin yolunda giden güzel kullarindan ayirma... (amin)
Hepiniz Allah (c.c) icin sevilensiniz.. Hepinize tüm RAVDA´ya (aileme) sonsuz tesekkürler...:(ağlar gül gül

Selam ve dua ile..
Gönderen: 04.04.2006 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdetun su an offline abdetun  
88 Mesaj -
ALLAH HAYIRLI BÝR ÖMÜR.....

UÐRUNDA HARCANAN GÜNLER...

YOLUNDA DÖKÜLEN TERLER...

AÞKINA AÐLAYAN GÖZLER....

NASÝP ETSÝN....

VE YAÞADIÐIN GÝBÝ BÝR SON.....

BU YIL VE HER YIL HER GÜN HER AN RABBÝMLE OLASIN....

SELAMETLE BEGÜM KARDEÞ....
Gönderen: 04.04.2006 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   abdetun üyenin diger mesajlarini ara abdetun üyenin Profiline bak abdetun üyeye özel mesaj gönder abdetun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
dogum günün kutlu olsun kardesim

gül

Gönderen: 04.04.2006 - 21:51
Bu Mesaji Bildir   Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
Dogum gunun kutlu olsun Begum kardesim gül

Allah huzur ve mutluluk dolu hayirli uzun ömürler versin ins.
Gönderen: 04.04.2006 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
DOGUM GÜNÜNÜNkutlu olsun Begüm Kardesim Begüm Kardesim (ve ayrica diger Dogum günü olan ravda üyelerine)gülgülgül
ALLAH nice saglikli mutlu yillar nasip etsin.

Hersey gönlünüzce olsun.gül
Gönderen: 04.04.2006 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Doðum günün kutlu olsun Begüm can..

iyi ki varsin..

Gönderen: 04.04.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
514 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Begum

Nazligül´üm: Senin mesajin 2. mesajdi. Inan coooook sevindim! Allah (c.c) razi olsun.. Iyi ki varsin.. gül

Sayacgin1 abla: Pastan cok güzel olmus... Misafirler yedi.. Ellerine saglik!göz kırpma Bana bile kalmadi.. Keske 3 tane ekleseydin.
Cooooooook tesekkürler! gül

Esra-can: Ya Mas-Allah sen neymissin!göz kırpma Niye önce söylemedin böyle güzel pastalar yaptigini?aşık.. Canim arkadasim gönlüne saglik!
Pastalari görünce 1 yas genclestim..sevinçli gül

DiLSuZ ablam: Güzel insan!! Herkesin keske keske bende öyle olabilsem dedigi kalbi pirlanta olan GÜL!! Abla yazdiklarini hic unutmayacagim..:( Sen... Allah (c.c) razi olsun! Gönlüne göre versin.. gül
Vehbi70 abi: Allah (c.c) razi olsun.. gül

Allaha kavusmak:ağlarağlar Cizdigin bu yol Cennet-i Firdevse varsin! Bütün kötülükler senden uzakta dursun.. Yüzünden tebessüm hiccc ama hic eksik olmasin.. Hersey Sende baslar!!:( gül

Ömer Furkan abi: Allah razi olsun.. O güzel dualara öyle ihtiyacim var ki:( cook tesekkür ederim..gül Iman dolu bir yürekle AMIN!!:( gül

SaHRa abla: Allah´in (c.c) sadik dostu.. Iyiki SEN, sizler varsiniz! Ablam, can insan seni cooooook seviyorum...!:( gül

MeLiSSaNuR abla: Melek kalplim!ağlar Kalbinin güzeligi kalemine ayna olmus ablam.. Sen Can´a CAN´sin.. Coook seviyorum Allah (c.c) icin.
Dualarimdasin.göz kırpma gül

KÜSTÜÜÜÜÜM agla agla
Gönderen: 04.04.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
ne zaman yazmaya kalkýþsam bir engel çýkýyor bu sefer yazýcam iþte

Begüm gülüm canýmm kardeþim
RABBÝM hayrlý uðurlu eylesin inþ...hayýrlý uzun ömürler yaþayasýn...ve FATIMA validemizle sýraatten beraber geçesiniz inþ...

MEVLAYA has kul,HABÝBÝNE has ümmet,sevdiklerimizede has kardeþ eylesin seni,tüm ümmedi MUHAMMEDÝ ve tüm RAVDA üyelerini inþ...

selam ve dua ile...

gülgülgülgülbu güller EFENDÝMÝZÝN kokusundan esintilergülgülgülgül
Gönderen: 04.04.2006 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
.-.-.Saliha.-.-. KARDESIME..
7 Mesaj
.-.-.Saliha.-.-.
Kardesimmmmmmm..
CAN ya.. Küsmene sebeb yok..
Dikkatli bak..
Begüm yazisini saat 20:45 eklemis,
Sende 20:41..

Ve Onun yazisi uzun olduguna göre.. Senin yazini görmeden önce baslayip yazmis
Ve gönderikten sonra Senin yazin görülmüstür.. Ama o an belki Begüm cikmistir..
Yazini görücek ve Sanada cevap yazicak..

Söylemeden duramadim.. aşık

Begüm CAN.. ALLAH razi olsun gül
Gönderen: 04.04.2006 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -

RABBÝM HAYIRLI ÖMÜRLER NASÝP ETSÝN KARDEÞÝM,
YENÝ YAÞINIZI TEBRÝK EDERÝM.
Gönderen: 04.04.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ALLAHA kavusmak
514 Mesaj -
CAN CAN CAAAN seni cok seviyorum ya sevinçli
yok canim hic küsermiyim ben sizin gibi güllere aşık
Biraz naz yapayim dedim sevinçli

Begüm bacim mesajini bekliyorum bak banane bende dua almak istyoooomağlar göz kırpma
Gönderen: 04.04.2006 - 22:51
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1013 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59883 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.