generique rhinocortgenerique kaletra fluvoxamine lopinavir ritonavir ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » ne yapmalıyım

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ne yapmalıyım
2 Mesaj
selamun aleyküm deðerli kardeþlerim benim 3 yaþýnda kýzým var kýzým oje sürmeye çok hevesli babasý karþý geliyor veasla izin vermiyor tanýdýklarýmýza gezmeye gittiðimizde aðlayarak sürdürüyor babasýný görünce ya elini saklýyor yada ojelerini sildiriyor bende babasýna kýzma biraz hevesini alsýn daha sonra oda analama çaðýna gelince sürmez diyorum birde yasaklar hep tatlý olur bizim kabul etmediðimiz þeyi ileride büyüyünce gizli yapar diye korkuyorum sizce sürmesine izin verdðim için doðrumu yapýyorum yoksa yanlýþmý yapýyorum lütfen beni aydýnlatýn allah cümlenizden razý olsun
Gönderen: 24.03.2006 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   ZEYNEP65 üyenin diger mesajlarini ara ZEYNEP65 üyenin Profiline bak ZEYNEP65 üyeye özel mesaj gönder ZEYNEP65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
127 Mesaj -
bir gün çocuk annesinden tezgahta duran býçaðý vermesini ister..Anne vermek istemez ama küçük laf idnlemez ve annesinde tekrar aðlayarak býçaðý vermesi ister.. ama Anne vermemkte ýsrarlýdýr.. küçük bu sefer aðlamaya sýzlama baþlar..Anne dayanamaz býçaðý verir.. fakat çocuk býçakla oynarken yere düþer ve býçak sol güzne gelir.. hemen hasteneye götrürler ama artýk küçüðün bir gözü gitmiþtir..

yýllar geçer ve o küçük çocuk büyür .. hep içinde bir gözü olmamasýnýn burukluðunu hisseder içinde..

ve annesi bir gün yine mutfakta ymemek yaparken oda mutfaða girer.. ve annesine þunu der..

Anne o zaman ben daha çocuktum.. ben ne kadar aðlasamda ne kadars ýzlasamada keþke anne keþke o buýçaðý bana vermeseydin der..

Anne de iþman çocukta ama iþ iþten çoktan geçmiþtir

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~mercandede~ tarafından, 24.03.2006 - 23:04 tarihinde.
Gönderen: 24.03.2006 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
karapapak su an offline karapapak  
137 Mesaj -
sevinçli býcakla ojenýn ne alakasý var ..sevinçli
Erkeklerin bu tip olaylara olumsuz bakmasý dogaldýr.Eþinize bence fazla baský yapmayýn ve ona onun bir çoçuk oldugunu bu þekýlde geliþimini etgiledigini çoçuklarýn çok hassas olduklarýný bazý durumlara göz yummasý gerektigini açýklamanýz gerekir.

bu çoçuk be kardeþim çoçuk yaa.yaþatmadan evvel anlatmak gerekir.Bebekleri olmasý gerekir,çoçuga bir konuyu anlatýrken zararlarýný faidelerini belirtmek gerekir .
- kýzým ruj kullanma
-neden anne veya baba
-kýzým ruj dudaklarýna zarar verir yapýldýgý maddeler iyi degildir mesela içinde asit vardýr asitin ne oldugunu anlatýrsýn.dogru sabýrla ama herþeydede kýsýtlama olmamalý.acaba o bababa sigara kullanýyormu veya içki veya kahve alýþkanlýgý varmý vs... gibi önce kendimizi tartmalýyýz ama herþey bence
TATLI DÝLLE,KONUÞULARAK OLUNUR.tabiki muhakkak aþýrý olmasada kzýlmasý gereken yerlerde olur.
LÜTFEN O DAHA BÝR BEBEK COCUK BÝLE SAYILMAZ..ONA GEREKTÝGÝ GÝBÝ ANLATIN VE AÞIRI KISITLAMA YAPMAYIN .EÞÝNÝZEDE SERT TEPKÝYLE DEGÝL ÝLÝMSEL ,BÝLÝMSEL YÖNLERDEN YAKLAÞIN.
selametle
Gönderen: 24.03.2006 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   karapapak üyenin diger mesajlarini ara karapapak üyenin Profiline bak karapapak üyeye özel mesaj gönder karapapak üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
karapapak su an offline karapapak  
137 Mesaj -
çoçuk aglýyor eldiven istiyorum.babasý kýzýyor ne eldiveni aglama çoçuk...
babasý kýzar cocugun ellerini baglar iple odaya kapatýr anasýna tembih eder sakýn acma.babasý bir haftalýgýna iþ seyahatine cýkar o vakit.
çoçuk -anne lütfen ac..lütfen gözyaþlarý içinde eli uyuþur...
Babasý iþ dönüþü çoçugu aklýna gelir ve eldiven alýr
eve gelir kapýsýný eþi acar eþinin suratý binparca..içeri girer bavulunu salonda býrakýr.salona girer çoçugu yatýyor uyanýk..
elinde eldivenleri babanýn
AMA AMA KAHRETSÝN
ÇOÇUGUN ELÝ KANGEREN OLDUGUNDAN ELLERÝ KESÝLMÝÞTÝR agla
BIRAKIN SACMALIGI O DAHA BÝR ÇOÇUK
o daha bir çoçuk
selametle
Gönderen: 24.03.2006 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   karapapak üyenin diger mesajlarini ara karapapak üyenin Profiline bak karapapak üyeye özel mesaj gönder karapapak üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
RE:
127 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý karapapak

sevinçli býcakla ojenýn ne alakasý var ..sevinçli

anlayan anladý
Gönderen: 27.03.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sade_06 su an offline Sade_06  
7 Mesaj
bir misal vermek istiyorum inþ. sizin içinde yararlý olur benim abimin Oðlu var.Allah baðýþlasýn cümlesinin evledýný içinde bizimkinide o da bi aralar oje sürmek isterdi abim kýzardý ama ben býrak sürsün sonra kendiliðinden sürmek istemez yasaklarsa daha cazip gelir derdik kýz kardeþimle beraber ve sürerdik þimdi inanýrmýsýnýz oje þiþesini bile eline almýyor baþkasýnýn elinde görünce bile bu ne diye sormuyor yaþýda ikibuçuk yaþýnda

bence yasaklar hep tatlý gelir

selam ve dua ile
Gönderen: 27.03.2006 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   Sade_06 üyenin diger mesajlarini ara Sade_06 üyenin Profiline bak Sade_06 üyeye özel mesaj gönder Sade_06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 642 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60435 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.