generique stromectol generique luvox lopinavir ritonavir budesonide kaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » ilknurMerve kardesime

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ilknurMerve kardesime
32 Mesaj -
GÜLÜN icin cok tsk ederim

sende almanyadan misin neresinden sorabilirmiyim ben

SENde PEYGAMBER efendimize komsu olasin insallah

AMINNN
Gönderen: 23.03.2006 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   unutabilsem üyenin diger mesajlarini ara unutabilsem üyenin Profiline bak unutabilsem üyeye özel mesaj gönder unutabilsem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
Ilknur Merve Kardesimden, Unutabilsem Kardesime..
7 Mesaj
Selamun Aleyküm Unutabilsem Kardesim..

Ilknur-Merve suan RAVDAya yazamiyor,
PCsi bazen hastalaniyor.. En kisa zamanda
ameliyat etmesi gerek sevinçli

Sunlari Size iletmemi söyledi..

Ilknur-Merveden COK SELAM:s.a unutabilsem abla , bende almanyadayim(BONN)

sen neresindensin?

Aminn abla Aminn Rabbim hepimizi Resulune komsu eylesin

Gönderen: 23.03.2006 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
unutabilsem su an offline unutabilsem  
ben dortmunda kaliyorum
32 Mesaj -
yasin benden kücük ama

bilgin benden cokkk MASALLAH
Gönderen: 23.03.2006 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   unutabilsem üyenin diger mesajlarini ara unutabilsem üyenin Profiline bak unutabilsem üyeye özel mesaj gönder unutabilsem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a
est.abla ben ne biliyorumki...
abla bu sitenden cikma,burda bilgilerinden öyle cok faydalanabilecegin insanlar varki....sende zamanla göreceksin ve taniyacaksin....
benim hayatimdada burya girdigimden beri cogu sey degisti...düsünsene her girdiginde ya Allah c.c hakkinda yada Resulu hakkinda bir yazinin eklenmis oldugunu görüyorsun...
bos seyler ile ilgilenirdim eskiden ...
Rabbime cok sükürki bende bu site sayesinde biraz olsun kendimi toparladim...
Seni Allah icin cok sevdim unutabilsem ablagül

abla hanim hanima ya üye ol...
ordada cok güzel konular var..senide en kisa zamanda orda görmeyi isteriz..

Selam ve dua ile...
Gönderen: 24.03.2006 - 09:38
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

unutabilsem abla nerelerdesin sen bakim???
hmmm hic sesin cikmiyordüsün

iyisindir ins.?

öptüm canimmmaşık Güle Güle
Gönderen: 10.04.2006 - 09:37
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1015 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59197 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.