colchicine generique plaquenil generique kaletra chloroquine generique plaquenil seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » HATİM: ÇOK ACİL BİR HASTA İÇİN Kapali

önceki konu   diğer konu
38 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HATİM: ÇOK ACİL BİR HASTA İÇİN
2338 Mesaj -
Selamun aleykum Sevgili kardeþlerimiz

Daha þimdi bir DOST'umuz tarafýndan malesef çok üzücü bir haber aldýk.
Almanya'da yaþayan ve çok aðýr bir hastasý olan bir aile için acilen bir Hatim düzenlememizi rica ettiler.

Rabbil Alemîn'in rýzasý için bu cüzlerin acilen daðýlmasý ve de okunmasý gerekiyor, katýlýmda bulunmanýzý ve dualarýnýzý eksik etmemenizi rica ediyoruz.

HATMÝN EN KISA ZAMANDA BÝTMESÝ ÝÇÝN GAYRET EDELÝM ÝNÞA-ALLAH, ZÝRA ÇOK FAZLA BÝR ZAMAN OLMAYABÝLÝR.. ALLAHU A'LEM..

HATMÝN BÝTME SÜRESÝ BUGÜN'DEN ÝTÝBAREN:
5 GÜN

SELAM VE DUA ÝLE

((( RAVDATE@M )))

1. Cüz SaHRa okunmuþtur
2. Cüz zehra gündüz okunmuþtur
3. Cüz ilknurMerve okunmuþtur
4. Cüz mehmet yiðit okunmuþtur
5. Cüz mehemt yiðit okunmuþtur
6. Cüz Murat Mutlu (teyze oðlu] okunmuþtur
7. Cüz umut yolcusu okunmuþtur
8. Cüz umut yolcusu okunmuþtur
9. Cüz umut yolcusu okunmuþtur
10. Cüz akarsu okunmuþtur
11. Cüz akarsu okunmuþtur
12. Cüz busenur okunmuþtur
13. Cüz busenur (annesi] okunmuþtur
14. Cüz MerveSena okunmuþtur
15. Cüz yusuflu okunmuþtur
16. Cüz yusuflu okunmuþtur
17. Cüz Nazligül okunmuþtur
18. Cüz yusuflu okunmuþtur
19. Cüz yusuflu okunmuþtur
20. Cüz Murat Mutlu (teyzesi) okunmuþtur
21. Cüz CENNETyolu okunmuþtur
22. Cüz mehemt yiðit (arkadaþýgöz kırpma okunmuþtur
23. Cüz kubra 1989 okunmuþtur
24. Cüz kubra 1989 okunmuþtur
25. Cüz GulenGul (F.Aygün ve talabeleri) okunmustur
26. Cüz GulenGul (F.Aygün ve talabeleri) okunmustur
27. Cüz GulenGul (F.Aygün ve talabeleri) okunmustur
28. Cüz GulenGul (F.Aygün ve talabeleri) okunmustur
29. Cüz GulenGul (F.Aygün ve talabeleri) okunmustur
30. Cüz unutabilsem okunmustur

Mesaj 21 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 27.03.2006 - 14:44 tarihinde.
Gönderen: 22.03.2006 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Allah (c.c.) acil sifalar versin ..

ilk cüzü ben aliyorum ins..

Selam ve dua ile..
Gönderen: 22.03.2006 - 00:48
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast zehra gündüz  
Misafir
s.a ablacým ikinci cüzüde ben alýyorum.
rabbim en kýsa zamanda þifasýný verir ve yardýcýsý olur inþaallah...
selam ve dua ile gül
Gönderen: 22.03.2006 - 00:52
Bu Mesaji Bildir   Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a
abla ücüncü cüzü ben aliyorum...
Allah acil sifalar versin...
Gönderen: 22.03.2006 - 01:28
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
17, Cüz benim insAllah ablacim...

RAbbim sifalar versin.. agla agla agla

Gönderen: 22.03.2006 - 10:48
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
ESSEKAMU ALEYKUM KARDEÞÝM BEN KENDIME 4 VE5. CUZLERU ARKADAÞIMA 22. CUZU ALABILIRIM ALLAH ACIL ÞÝFALAR VERSIN
Gönderen: 22.03.2006 - 10:53
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
20. cüzü alayým teyzem okuyocak inþ.
Gönderen: 22.03.2006 - 11:06
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
bende 10 ve 11 aliyorum.
Gönderen: 22.03.2006 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
12 ben alim
Annemde 13 alsin insAllah
Rabbim sifalar versin
Butun hastalara gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son busenur tarafından, 22.03.2006 - 11:48 tarihinde.
Gönderen: 22.03.2006 - 11:44
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
unutabilsem su an offline unutabilsem  
RABBIM YARDIMCISI OLSUN
32 Mesaj -
ben 30.cüzü alayim insallah
RABBIM acil sifalar versin okuyan tüm
kardeslerimdende razi olsun
herseyi gönlünüze göre versin
AMINNN

ESSELAMUALEYKUM
Gönderen: 22.03.2006 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   unutabilsem üyenin diger mesajlarini ara unutabilsem üyenin Profiline bak unutabilsem üyeye özel mesaj gönder unutabilsem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Allah Yardýmcýsý olsun.7,8,9.cüzleride ben alýyým Rabbim Þafi ismiyle þifasýný eksik etmesin
Gönderen: 22.03.2006 - 12:15
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
Rabbim acil sifalar versin 15 16 18 19. cuzleri aliyorum belirlenen zaman icinde ins. okunacaktir...
Gönderen: 22.03.2006 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
selamun aleykum kardeslerim,alinmayan Cüz varsa bana verin lutfen
Allaha emanet olun Allah kabul etsin.Güle Güle
Gönderen: 22.03.2006 - 13:16
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
s.a
544 Mesaj -
ben 23. ve 24. cuzleri aliyorum ins

Rabbim acil sifalar versin...
Gönderen: 22.03.2006 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
....
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý CENNETyolu

selamun aleykum kardeslerim,alinmayan Cüz varsa bana verin lutfen
Allaha emanet olun Allah kabul etsin.Güle Güle

Aleyküm selam kardeþim,

boþ cüzlermiz mevcut, almak istediðinizi söyleyin yazalým size inþaAllah...

selam ve dua ile..
Gönderen: 22.03.2006 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ay_i$igi su an offline ay_i$igi  
109 Mesaj -
Bende 25 26 27. cüzu alayim..Allahu Teala In$allah Okudugumuz Cüzleri Kabul Eder...
Gönderen: 22.03.2006 - 17:34
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
437 Mesaj -
Bende 21. Cüzü aliyorum..
Allah kabul etsin..
selametle.. Güle Güle
Gönderen: 22.03.2006 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
10 ve 11 inci cuzler okunmustur Allah acil sifalar versin.
Gönderen: 22.03.2006 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
6, 28, 29. cüzleri alýyorum
teyzemin oðlu okuyacak inþ.
Gönderen: 22.03.2006 - 19:13
Hasret su an offline Hasret  
Murat Mutlu ve ay i$igi
Admin

945 Mesaj -
Ay_ý$ýðý kardeþim sizin istediðiniz cüzler,

ve Murat abi senin istediðin cüzlerden 6. cüz hariç hepsi GülenGül tarafýndan alýnmýþtýr...

sadece 14. cüzümüz mevcut daha...

selam ve dua ile...
Gönderen: 22.03.2006 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
tamam 6, cüz alýnmýstýr
Gönderen: 22.03.2006 - 20:07
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
s.a..

1. cüz okunmustur, Mevlam kabul buyursun..

Selam ve dua ile..gül
Gönderen: 22.03.2006 - 22:28
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S. A.

14. cüzü aliyorum insaallah.

Rabbim "YA SAFI" adi ile acil sifa versin insallah.

Selam ve dua ile.
Gönderen: 22.03.2006 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
s.a..

6. cüz okunmustur, Mevlam kabul buyursun..

Selam ve dua ile..gül
Gönderen: 23.03.2006 - 18:43
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
tüh hatim icin gec kaldim üzüntülü

cok üzüldüm ALLAH acil sifalar versin insaALLAHağlar

böyle anlarda dua etmekten baska care yok

Selam ve Dua ile
Gönderen: 23.03.2006 - 20:06
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

Cenabi Allahin izniyle 14. cüz okunmustur.

Mevlam kabul buyurur insaallah. Kardesimize okunan hatmin yüzüsuyu hürmetine hayirli sifalar verir Insaallah.

Selam ve dua ile.
Gönderen: 24.03.2006 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
esselamu aleykum 4. 5.ve 22.cuzler okunmuþtur RABBIM hayýrlý þifalar ýhsan eylesýn
Gönderen: 24.03.2006 - 12:59
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
366 Mesaj -
S.A
7.8.9. cüzler okunmuþtur.Rabbim þifasýný eksik etmesin.
Gönderen: 24.03.2006 - 13:34
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
s.a
544 Mesaj -
23. ve 24. cuzler okunmustur
Rabbim kabul buyursun ins....
Gönderen: 24.03.2006 - 14:04
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
s.a..

20. cüz okunmustur, Mevlam kabul buyursun..

Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 24.03.2006 - 14:40
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
12. ve 13 cuz okunmustur
Gönderen: 24.03.2006 - 15:30
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast zehra gündüz  
Misafir
2.cüz okunmuþtur bilginize
ALLAH þifalar versin
SELAM VE DUA ÝLE gül
Gönderen: 24.03.2006 - 17:22
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Rabbim acil sifalar versin 15 16 18 19. cuzleri aliyorum belirlenen zaman icinde ins. okunacaktir...

Cuzler okunmustur ...
Gönderen: 24.03.2006 - 17:35
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a
ücüncü cüz okunmustur...
Rabbim sifa versin ins.
Gönderen: 25.03.2006 - 02:19
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
437 Mesaj -
Selamun aleykum

21 Cuz okunmustur Allah kabul etsin

biraz geciktiysem Allahim affetsin
hakkinizi helal edin
Hastaya Allahim sifa verir insaAllah
gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son CENNETyolu tarafından, 26.03.2006 - 12:28 tarihinde.
Gönderen: 26.03.2006 - 12:27
unutabilsem su an offline unutabilsem  
32 Mesaj -
30.cüz okunmustut RAbbim acil sifalar versin

dua ile ESSELAMUALEYKUM
Gönderen: 26.03.2006 - 12:39
Bu Mesaji Bildir   unutabilsem üyenin diger mesajlarini ara unutabilsem üyenin Profiline bak unutabilsem üyeye özel mesaj gönder unutabilsem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Nazlýgül ve Mehmet yiðit kardeþlerimiz..

Hatim duasýný yapmak için sizlerin aldýðý cüzlerin okunmasýný bekliyoruz inþaAllah, tez zamanda okuyup bildiriniz

Selam ve dua ile..

Gönderen: 26.03.2006 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
366 Mesaj -
Dilsuz abla Mehmet Yiðit arkadaþýmýz oraya 22. cüz okunmuþtur yazmýþ.
Hastadan iyi haberler vardýr inþallah
Selam ve Dua ile
Gönderen: 27.03.2006 - 11:21
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 609 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61402 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.