generique colchicine generique kaletra budesonide generique luvox kamagra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » allah yardımcımız olsun kardeşler

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
allah yardımcımız olsun kardeşler
7 Mesaj
allah hepýmýzýn yardýmcýsý olsun dua ýsteyen arkadaslara rastladým msg larda onlara dua edelým tabii benýde unutmayýn
20 yasýndayým ve bu zamana kadar gozlerým kapalý uyuyomusumgozlerým acýldý tesetture gýrdým sýmdý namaz kýlmayý ogrenmeye calýsýyorum rabbým hepýmýze yardýmcý olsun o uyuyan kardeslerýmýzý uyandýrsýn banada dua nýzýeksýk etmeyýn..rabbým tum ýnananlarý korusun allaha emnet olundualarým sizler içindir...PC de Güle Güle
Gönderen: 18.03.2006 - 16:38
Bu Mesaji Bildir   ebru1986 üyenin diger mesajlarini ara ebru1986 üyenin Profiline bak ebru1986 üyeye özel mesaj gönder ebru1986 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Ne guzel kardesim senin adina cok sevindim Allah seni salih kullarinin arasina eylesin.Allah hepimizi bizi dogru yoldan ayirmasin.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 18.03.2006 - 16:45
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reken65 su an offline reken65  
Konu icon    SEN YENİSİN GALİBA
38 Mesaj -
SEN YENÝSÝN GALÝBA? HOÞGELDÝN KARDESÝM.KESKE HERKES SENÝN GÝBÝ UYKUDAN UYANABÝLSE.ALLAH CC SANA NASÝP EYLEDÝ ÝNSALLAH ÝSTÝKAMET ÜZERE OLURSUN.GELMÝÞKEN TANISALIM.TANIÞMAK TAKRÝRÝ SÜNNETTÝR. ADIM MEHMET 19 YASINDAYIM HAFIZLIK YAPTIM ÝSTANBULDA.SU AN KURANI KERÝM ÜZERNDE CALIÞMA YAPIYORUZ DUALARANIZI EKSÝK ETMEYÝN.ALLAHA EMANET OLUNUZ.Güle Güle
Gönderen: 18.03.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   reken65 üyenin diger mesajlarini ara reken65 üyenin Profiline bak reken65 üyeye özel mesaj gönder reken65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Hoşgeldiniz kardeşler
Misafir
Önce hoþgeldiniz aramýza.Rabbim ibadetlerinizi kabul etsin.Rabbim tüm insanlara hidayet nasip etsin

Selam ve dua ile...
Gönderen: 18.03.2006 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 884 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58561 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.