ivermektin fluvoxamine colchicine generique luvox lopinavir ritonavir naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » Msn

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Msn
941 Mesaj -
Es'selamun aleykum,
Ya kardeslerim ayni anda bir kac msn acmak istiyorum bunun icin sizin bildiginiz bir site vs... varmi bilgisayarima yuklemek icin..

Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 13.03.2006 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Esra_can..
Canim Kardesim, cevap yarin gelir InsaALLAH..

kahkaha kahkaha kahkaha Belki Kardesleriyle beraber MSNe girmek ister, herkez kendi adresiyle kahkaha kahkaha
Gönderen: 14.03.2006 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nefsi_Levvame_ su an offline Nefsi_Levvame_  
14 Mesaj -
Bi msn messengerden ac msnni . Birde windows msn var ordan ac, o zaman iki msnyi ayný anda kullanabilirsin. Zaten windows msn bilgisayarýnda mevcut onu bi yerden indirmene gerek yok yani. Hadi kolay gelsin
Gönderen: 14.03.2006 - 01:17
Bu Mesaji Bildir   Nefsi_Levvame_ üyenin diger mesajlarini ara Nefsi_Levvame_ üyenin Profiline bak Nefsi_Levvame_ üyeye özel mesaj gönder Nefsi_Levvame_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
71 Mesaj -
Selamunaleykum Esra_can kardesim.

MSN coklu oturum acma yamasini burdan indirebilirsin..

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 14.03.2006 - 08:15
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý NiLüFeR

Selam ve Dua ile..

NiLüFeR Canim Cevap icin Cok Tesekkür ederim..
Esra_can, dedim ya Sana yarin cevap gelicek diye, NiLüFeR Cana haber vermistim, oda Sana cevap yazdi.. gül
Gönderen: 14.03.2006 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Konu forumda detaylý þekilde tartýþýlmýþtý.

Forumda Msn diye aratýrsan birçok yama bulursun.Ve detaylý bilgi sahibi olursun.
Gönderen: 14.03.2006 - 11:42
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -
fosaloglu moderator mü oldun sevinçli
Gönderen: 15.03.2006 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EnToRia

Ne alaka anlayamadým ?
Gönderen: 15.03.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijýnalý NiLüFeR

Selam ve Dua ile..

NiLüFeR Canim Cevap icin Cok Tesekkür ederim..
Esra_can, dedim ya Sana yarin cevap gelicek diye, NiLüFeR Cana haber vermistim, oda Sana cevap yazdi.. gül

Allah razi olsun Allah'a kavusmak can kardesimm benimm bitanemsin sen ya
aşık gül aşık
Gönderen: 15.03.2006 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NiLüFeR

Selam ve Dua ile..

Nilufer cann cok sagol yardimin icin, Rabbim senden razi olsun...
Ama bi sorunum daha var Kararsiz
Nasil dowland edecegimi anlamadim biraz karistirdim ama sanirim uye olmak lazim telaşlı
Selam ve dua ile canlar... Güle Güle
Gönderen: 15.03.2006 - 15:34
EnToRia su an offline EnToRia  
RE: RE:
103 Mesaj -
Alıntı
Ne alaka anlayamadým ?

Forum Hakkinda Genel Bilgileri veren ve nerde neyin oldugunu bilen kisidir. moderator...

Genede Tebrik Ederim...
Gönderen: 16.03.2006 - 15:41
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
RE:
127 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EnToRia

olmak istiyorda yapmýyorlargöz kırpma
Gönderen: 16.03.2006 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý ~mercandede~

Alıntı
Orijýnalý EnToRia

Olmak istemiyor göz kırpma
Isteseydi coktan olurdu göz kırpma
Gönderen: 16.03.2006 - 16:04
yasinkalp su an offline yasinkalp  
biraz açar mısınız
59 Mesaj -
slm
Gönderen: 16.03.2006 - 16:08
Bu Mesaji Bildir   yasinkalp üyenin diger mesajlarini ara yasinkalp üyenin Profiline bak yasinkalp üyeye özel mesaj gönder yasinkalp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
RE:
127 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijýnalý ~mercandede~

Alıntı
Orijýnalý EnToRia

Olmak istemiyor göz kırpma
Isteseydi coktan olurdu göz kırpma

sen nereden biliyorsun
Gönderen: 16.03.2006 - 16:15
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Mercandede kardeþem; bir bildiði vardýr mutlaka demi ?

Bu forumda mod. olmak istemediðim doðrudur.

Olmak isteseydim olurmuyumdum bilmiyorum.

Yanlýþ anlaþýlmasýn sakýn; Allaha kavuþmak kardeþimi çok uzun zamandýr tanýrým. Bahsi geçen bir zamanda mod. olmak istemediðimi söylemiþtim.

Ýsteseydi olurdu yorumu tamamen kendisine aittir.

Eðer buna layýk görmüþ ise ne mutlu bana.

Allaha kavuþmak ablam;

bu sana gül
Gönderen: 16.03.2006 - 18:44
RE: RE: RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EnToRia

Alıntı
Ne alaka anlayamadým ?

Forum Hakkinda Genel Bilgileri veren ve nerde neyin oldugunu bilen kisidir. moderator...

Genede Tebrik Ederim...

3 yýl boyunca bir labirentte bile bu kadar kalsan herhalde nerden girilir nerden çýkýlýr bilirsin.

Tesekkür ederim kardesim.
Gönderen: 16.03.2006 - 18:47
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  
124 Mesaj -
msn plus yükleyin gitsin
Gönderen: 24.01.2007 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   kalp süvarisi üyenin diger mesajlarini ara kalp süvarisi üyenin Profiline bak kalp süvarisi üyeye özel mesaj gönder kalp süvarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 643 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59320 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.