generique plaquenil budesonide stromectol dexamethasone generique kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » GURBETTEN ANAMA MEKTUP

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
GURBETTEN ANAMA MEKTUP
68 Mesaj -
isim neydi buralarda?
bu imansiz diyarlarda.
anam, babam, kardeslerim
avep nasil oralarda?

kimsesizim derdim büyük
yüregimde agir bir yük.
özledigim büyük kücük,
yadimdaki diyarlarda.

rabbim böyle murad etti.
beni gurbet ele itti.
ahim artik cana yetti.
aglarim hep kenarlarda.

aglasam fayda etmez.
elim ermez, gücüm yetmez
bugurbetlik bitmez, bitmez.
nasibim bu diyarlarda.

derdime bir ortagim yok.
acik olsam sol sagim cok
bir canndan anlayanim yok
anin beni dualarla.

dualarda ümitlerim
soldu bütün hayallerim
duada kaldi ellerim
vatanimdan uzaklarda.

burcu burcu vatan kokan,
hasretime hasret katan,
beni bir parca avutan
mektubunuz nerelerde??

bu siiri sizinle paylasmak istedim...

alllah emanet olun...

k.i.b
Gönderen: 09.03.2006 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diger mesajlarini ara aFrA - yetim kiz üyenin Profiline bak aFrA - yetim kiz üyeye özel mesaj gönder aFrA - yetim kiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM afra kardeþim paylaþýmýnýz için ALLAH RAZI OLSUN...

RIZIK ÝÞTE NERDE NASIL TEMÝN EDECEÐÝNÝ BÝLEMESSÝN...
RABBÝM HELAL RIZIKLA RIZIKLANDIRSIN BÝZLERÝ.AMÝN
Gönderen: 09.03.2006 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
Allahýn selamý üzerine olsun..yüreðine saglýk...cok güzel bir konuyu iþlemiþsin...benimde döþümü bagrýmý yaktýn inan...
ne demiþler iþte dogdugun yermiii doydugun yer mi...bir cogumuz vatanýmýzdan uzaklarda rýzýk peþindeyiz iþte ...

Haber salmýþ Anam ,eþ ile dosttan
Gel seneye guzum, gelsin diyormuþ
Gözlerim kurudu, gam ile yaþtan
Akan göz yaþýmý, silsin diyomuþ.

selam ve dua ile

ozan serafettin

Almanya

http://www.ozanserafettin.com

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son OZANSERAFETTIN tarafından, 09.03.2006 - 23:16 tarihinde.
Gönderen: 09.03.2006 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 833 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57385 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.