ivermektin ivermektin generique stromectol chloroquine ivermektin aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » Vahset

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
Vahset
251 Mesaj -
Selamün Aleyküm Cümleten uzun bir aradan sonra tekrar aranizdayim ve ibret alinmasi gereken bir konuylada sizlerleyim ben bu görüntüleri bu sabah izledim tüylerim diken diken oldu tam bir vahset yüce mevlam bunlarin hesabini verecek bir gün cok yakindir bilmiyorum uzun süreden belli girmedigim icin böyle konu daha önce acildimi acilmadimi bilemiyorum...

Evet Kürk elbise giyen arkadaslar sizlere sesleniyorum eger bu görüntüleri seyrettikten sonra hala kürk giymeye kararlimisiniz...

Bu film, insanoðlunun milyonlarca yýllýk medeniyet yürüyüþünün onu nasýl baþladýðý noktaya, vahþi bir dað adamý konumuna getirdiðini belgeliyor.
Bu film insanlýðýn geldiði son aþama olup benzerini daha önce görmemiþsinizdir.
Onun için "ben bu görüntülerden çok gördüm" deme lüksünüz yok.
Lütfen Çocuklara izletmeyiniz.
Görüntüler karþýsýnda olumsuz etkilenebileceðinizi unutmayýnýz...

Not: Bu görüntüleri lütfen ama Lütfen cocuklarinizin yaninda izlemeyiniz...

Görüntüleri izlemek icin Tikla

Görüntüler karþýsýnda olumsuz etkilenebileceðinizi unutmayýnýz..

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son 44ilhandemirci tarafından, 06.03.2006 - 12:50 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2006 - 17:35
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN

ilk once hosdeldiniz ben burda bu konu ile ilgili birsey gormedim

acinca icim bir tuhaf oldu ve devamini izleyemedim

acaba bu caresiz hayvanlarin hakkini nasil verecegiz diye düsündülermi

gerci düsünseler yapmazlardi

HAYIRLI AKSAMLAR
Gönderen: 05.03.2006 - 18:53
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
yuh bunu yapan insana
yazýklar olsun
ALLAH cezasýný tez zamanda versin inþ.
Gönderen: 05.03.2006 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   Yukari
ilkhuzun su an offline ilkhuzun  
hangisi guzel
72 Mesaj -
acaba hangileri kurksuz daha guzel. sagdaki ve soldakimi yoksa hunharca katledilen ortadaki masum hayvanciklarmi. yaziklar olsun tonlarca para dokup o kurkleri giyenlere:(
Gönderen: 06.03.2006 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   ilkhuzun üyenin diger mesajlarini ara ilkhuzun üyenin Profiline bak ilkhuzun üyeye özel mesaj gönder ilkhuzun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
Vahset
176 Mesaj -
bu ne vicdansizlik bu nebicim insanlik Allah islah etsin böyle insanlari merhametsizler onlarin hesabi sorulur birgün hesap günü cok cetindir RABBIM katinda:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MeLiSSaNuR tarafından, 06.03.2006 - 00:13 tarihinde.
Gönderen: 06.03.2006 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nezaketcan su an offline nezaketcan  
ÜÇ DAKİKA SEYREDEMEDİM,,,İĞRENÇ
7 Mesaj
ALÝMÝN BÝRTANESÝ YILLARCA KENDÝSÝNÝ GÜNAHLARDAN VE ÝNSANLARDAN UZAK BÝR ÞEKÝLDE MEVLANIN EMÝRLERÝNE ADAMIÞ,BELLÝ BÝR KIVAMA GELDÝKTEN SONRA--YARABBÝ BANA HAK ETTÝGÝMÝ DÜNYADA ÝKEN VER DÝYE AMELLERÝNDEN EMÝN RABBÝNE DUA ETMÝÞ.DUASI KABUL OLMADIKCA ÝSTEMÝÞ VE BÝR GÜN KARNINA PASLI DEMÝR BÝR ÇUBUK BATMIÞ,BÝRTÜRLÜ ÖLMÜYOR AZRAÝL BÝR TÜRLÜ CANINI ALMIYORMUÞ BÝRMÜDDET SONRA KOLLARI KANGREN OLMUÞ AMA VUCUDU GÜNDEN GÜNE ERÝDÝGÝ HALDE ÖLEMÝYORMUÞ.EN SONUNDA AHALÝ HOCASINI ÇAGIRMAYI AKIL ETMÝÞ.HOCA EFENDÝ BELLÝ MÜDDET ÝSTEHAREYE YATMIÞ VE O KARNINDA PASLI ÇUBUKLA KIVRANAN YILLARINI MEVLANIN EMÝRLERÝNE ADAMIÞ TALEBESÝNÝN ÇOÇUKLUGUNDA PASLI BÝR ÝGNEYÝ KANATLARINI KOPARDIGI BÝR SÝNEGÝN KARNINA BATIRDIGINI GÖRMÜÞ....RABBÜL ALEMÝN ENGÜZEL ÝNTÝKAM ALICIDIR ONLARI RABBÝME HAVALE ETTÝM...SELAMETLE.
Gönderen: 06.03.2006 - 00:54
Bu Mesaji Bildir   nezaketcan üyenin diger mesajlarini ara nezaketcan üyenin Profiline bak nezaketcan üyeye özel mesaj gönder nezaketcan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat_32100 su an offline murat_32100  
haklısınız
104 Mesaj -
arkadaþlar haklý imiþsiniz içim dýþýma çýktý o insanlarý allah cc hak ettiklerini verir korkmayýn
orada sadece hayvanlara yapýlana iþkence ama ýrak ve filistindeki iþkenceler nasýl onlarada insanlarý o þekilde yapýyorlar o hayvanlarýn elleri yok ama oradaki din kardeþlerimizn elleri ve dilleri var ama kendilerini savunamýyorlar oda bizim peyganber ahlakýmýz oldugundan artýk onlara bir osmanlý lazým ama þimdi o osmanlý nerede bizim içimizdeki bir kanayan yara
bizim onlara sadece dua ve o iþkence cektirenlerede buguz etmeliyiz müslümanýn müslümana dua sý gecer
Gönderen: 06.03.2006 - 01:30
Bu Mesaji Bildir   murat_32100 üyenin diger mesajlarini ara murat_32100 üyenin Profiline bak murat_32100 üyeye özel mesaj gönder murat_32100 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra 29 su an offline azra 29  
32 Mesaj -
COCUKLARA dayanamadim ,ya RABBIM NE BU YA ......
INSALLAH ALLAHIM GÜZEL rabbimizin tecelisi ,ve cezasi cabuk bulur bunlari yapanlari.
Gönderen: 06.03.2006 - 01:46
Bu Mesaji Bildir   azra 29 üyenin diger mesajlarini ara azra 29 üyenin Profiline bak azra 29 üyeye özel mesaj gönder azra 29 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
251 Mesaj -
Ben bu görüntüleri izleyince ve o zavalli hayvanlara o eziyeti gördükce göz yaslarimi tutamadim ne diyecegimi bilemiyom ben gercekten dilim tutuldu...
Gönderen: 06.03.2006 - 12:44
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
martim su an offline martim  
gerçekten vahşet ama..
13 Mesaj -
S.a

Murat kardeþim doðru söylüyor. Belki tam olarak ayný þey deðil ama Müslüman kardeþlerimize yapýlan iþkenceler bunlarýn benzeridir. Belki de þuan bildiðimiz esir kamplarýndan çok daha fazlasý var.
Kürklere gelince; Hakkýndaki fetvalarý bilmiyorum ama þahsen caiz olduðunu düþünmüyorum. Hele bu görüntüleri izledikten sonra. Yalnýz þu da var. Dünyada kürk giyen kesim gayrimüslimlerdir, yani büyük bir kýsmý. Bu görüntüleri onlarýn da izlemesi gerekiyor. Eðer vicdanlarý varsa amacýmýza ulaþmýþ oluruz.

Vesselam..
Gönderen: 06.03.2006 - 13:01
Bu Mesaji Bildir   martim üyenin diger mesajlarini ara martim üyenin Profiline bak martim üyeye özel mesaj gönder martim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1010 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60384 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.