ivermektine ivermectine kaletra budesonide colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » akınzen beyin dikkatine..

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
akınzen beyin dikkatine..
1942 Mesaj -
sayýn akýnzen bey kardeþim ben sitenin yeni müdevimlerinden cahilkardeþiniz.Affýnýza sýðýnarak sorabilirmiyim bu zen nedir abi.abi diyorum ama 67 liyim doðrumu yapýyorum.Çok özelinizse özür dilerim.Hani kimse yok diye soruyorum.Kardeþiniz
Gönderen: 05.03.2006 - 01:58
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
selamun aleykum..
1230 Mesaj -
Zen kelimesi
semazen deki
zen kelimesi alýnmýþ..
ve akýn a eklenerek hem semazenlere bir göndeme hemde akýn yapan insan manasýnda bir türetme yapýlmaya çalýþýlmýþtýr...
anladýðýnýzý varsayaraksevinçli..
vesselam
Gönderen: 05.03.2006 - 02:14
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
akinzen abi bekliyorum cevabinisevinçli
Gönderen: 02.04.2006 - 16:09
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
bence ak1n abinin soyad1 zen ya sizce.........Kararsiz
Gönderen: 02.04.2006 - 16:24
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Aha... akinzen kardesim gelmis...

Hosgeldin kardesim.

Islambolumun taze kokusu geldi canlar...

Gönderen: 03.04.2006 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Utaniyorum abiiiiiii kahkaha kahkaha
Yaa neden bu konuyu cocuk egitimine koydunnn??
bende bunu merak ettim yaa sevinçli
dua ile gül

Gönderen: 03.04.2006 - 00:47
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Gökyüzüne ne kadarda yakýþýyor hilal ay...

Ne kadar isterdim yaþama akýnzen olarak ay gibi yakýþmak...

Karanlýklara öylece doðmak....

Akýnzen....

Kalbimin sesini dinliyorum

Siyahlýk ve karanlýk.....

Siyahtan ne beklenirki.....
Karanlýktan ne umulurki..........

Ýþte o benim, bir hiçim............

Hiçlik içersinde iken,
Meczubsu dokunuþlar yine belki klavyeye yazdýðým.........

Ne yapayým,
Ben böyleyim.......

Duygularýn doruða eriþtiði vakitlerde,
Kalbe gelendir yazdýðým....

Yani bir hiçim....

Hiçliði yaþarkende,
Vallahi sizleri sevmekteyim.........

Ne derseniz deyin,
Deli deyin,
Akýldan yoksun deyin
Meczub deyin.........
Ruh dünyasý karýþýk biri deyin.....

Ama ben böyleyim...........

Delicesine bir ümmeti sevmekteyim....
Ýçimde size duyduðum hayranlýktýr..........

Sizler bunlara fazlasý ile layýk olanlar......

Ve çýkmýþ,

Akýnzeni Muhattap alýrsýnýz.........
Kimbilir belkide klavye arkasý dokunuþlardýr buna sebeb.....

Bir çoþma esnasý kaleme alýnan yazýlar......

Ben size hayranken,
Dualarýnýzý en içten beklerken.....

Ve rabbimden sizin adýnýza isterken

Bir hesab gününde,
Bu güzel insanlar yüzü suyu hürmetine derken.....

Sevgili Utanýyorum abi,

Sen abisin.... Akýnzen 1974 doðumlu...

Akýnzen isminin doðuþ serüveni þöyleki,

Akýnzenin 4 yareni vardýr,
Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýz,
Ve de
Bebekzen...........

Zen, akýnzen ailesinin soyadýnýn ilk 3 harfi, ayný zamanda baba akýnzen, semazenlere hayran... Ordanda esinlenerek sanal alem isminin ardýna zeni yerleþtiriyor.......

Biliyorsunuz Arap kültüründe oðul künyesi meþhur......

Peygamberimizin künyeside malum..

Eh abizenin ismide Muhammed akýn zülfikar.........
Akýnýda ordan aldýk,
Oldumu akýnzen............

Tabi akýnzen ismini aldýðýmýzda daha dünyada bebekzen yoktu...

O, o zaman rabbimin bildiði bir alemde idi........

Sevgili Sniper,

Can kardeþim,
Deli Oðlan,
Güzel insan......

O akýnzeni bilir,

Akýnzende onun yüreðinin derinliklerindeki Sevgiyi iyi bilir..........

Sevgili Beyza abla,

Bu yazýyý yazmaya sebeb olan abla....
Ýnþallah matlup hasýl olmuþtur.......

Sevgili Hülya abla,

Zen de isabet var...

Sevgili Menteseci can,

Ýslambol,
Ýnþallah serbest kürsüdeki Yurt dýþýnda yaþayan türk oldunuzmu yazýsýný oku can...

Geldim iþte menteseci can,
Geldim...
Neleri neleri býrakýp geldim...
Neleri neleri terk edip geldim.....

Ama gönlümü getiremedim, can.....
Hayallerimi getiremedim.......

Arkadaþlar saðolsunlar.......

Geleceðim gün sabah namazýna Eyüp el ensari hz. Oraya götürüp,
Peygamber kokulu,
Melek kanatlarý çýrpýnýþlý esen rüzgarýnda...
Sabah namazý kýlmama vesile oldular,
Hemen ardýndan,
Eyüp mezarý içersinde kaþgari dergahý büyüklerinin kabri bulunan türbe dergahta yapýlan zikirde, býraktým gönlü ve hayali can.......

Getiremiyorum bir türlü buraya can............

Sevgili esra ablanýnda sorusunun sýrrý utanýyorum abide....

Zen in macerasý böyle.............
Gönderen: 03.04.2006 - 01:36
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
mevlam raz1 olsun abi yaaaaaaaaaa bu ne güzel yaz1 böyle ama ben bunun s1rr1n1 neredeyse çözmüstüm.asas bizler sizin duygular1n1za dostlugunuza hayran1z.Kararsiz
Gönderen: 03.04.2006 - 01:43
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1054 Mesaj -
Yutkunamadiginiz zamanlar olur...
Yada konusmak isteyipte konusamadiginiz...

Yada kendinizi kastiginiz...
Yada üsürsünüz durup dururken...

Iste öyle bir an...

Yasadigim...
Yasanilan an...
Bu an...

Yazamadigim an...
yazacak birseyin kalmadig.................................:(
Gönderen: 03.04.2006 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1054 Mesaj -
Unuttum...

Okumadigimi kim söyledi can...........:(
Gönderen: 03.04.2006 - 01:46
RE:
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Yutkunamadiginiz zamanlar olur...
Yada konusmak isteyipte konusamadiginiz...

Yada kendinizi kastiginiz...
Yada üsürsünüz durup dururken...

Iste öyle bir an...

Yasadigim...
Yasanilan an...
Bu an...

Yazamadigim an...
yazacak birseyin kalmadigý.................................:(

Böyledir bizim sevdamýz,
Ha yüreðin bir yaný menteseci,
Ha diðer yarýsý akýnzen.........
Gönderen: 03.04.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Akýnzenin 4 yareni vardýr,
Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýz,
Ve de
Bebekzen...........

ya abi..
simdi bebekzen senin bebisin oluyo galiba (Allah bagislasin..aşıkop mendeeen gül)
vanilya pasta kiz da esin desem..
cikolata pastada kizin..
abizen kim ozaman? yoksa ben hepsini birbirinemi karistirdim yaw düsün düsün
Gönderen: 03.04.2006 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1256 Mesaj -
Beyza abla,

Abizen 10 yaþýndaki babanýn diðer yaný, baba Balkondan atlasa atlýyacak olan....

Vanilya pasta kýz 8 yaþýnda yarý anne, bebekzenin yani.... 8 yaþýnýn arefesinde kendi arzu ve isteði ile kapanan can tanesi...

Çikolota pasta kýz, 6 yaþýnda, babayý býrakýn bebekzenden annezenden kýskanan yaren... ablanýnda belalýsý...
en güzeli, en iyiyi hep bilen...24 saat baba deme imkaný olsa 24 saat baba diyecek olan...

Bebekzen, kelimeler susar...

Annezen, atýn onu denizlere...(Ýnþallah burayý ev halký okumaz)

6 nufuslü bir hane....

Ama,
Mutlu huzurlu,
Hoþ bir hane....

Rabbimden duam inþallah bir ömür böyle olur....
Gönderen: 03.04.2006 - 13:18
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
akinzen abi yazilarin hepsini okudum sanirim, evine sag salim dondugun icin sevindim Allah yuvaniza mutluluk huzur saglik ve bereket versin.Istanbulu o kadar guzel anlattin ki sanki gitmis gibi oldum vede hissettiklerini ve yasadiklarini bende yasamis ve hissetmis gibi oldum.Ellerine yuregine saglik.Yazilarin devamini bekleriz insallah Selametle kalin.
Gönderen: 03.04.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Akýnzen kardeþ yazýlarýnýz çok anlamlý çok çok beðendim her nedense bende hayatýnýzýnda anlamlý geçtiði gibi bir his uyandý Ben yeni üye sayýlýrým. sizi tanýdýðýma çok memnun oldum Siz ravda ailesine katýlalý çok uzun zaman olmuþ , daha tecrübelisiniz.bende üç çocuk annesiyim. en küçüðümüz onbir aylýk
çok güzel deðilmi insanýn huzurlu ailesi gibi yok. Size ve ailenize selamlar. Allah dahada arttýrsýn inþ.Güle Güle
Gönderen: 16.03.2007 - 01:19
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 928 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62539 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.