generique rhinocortstromectol stromectol dexamethasone generique kaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » DOĞUM GÜNÜ... TEBRİK....

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DOĞUM GÜNÜ... TEBRİK....
Misafir
Gülendam ve melih58
ve
tüm üye kardeslerimizin doðum günleri kutlu
olsun
...gül...

Gönderen: 26.02.2006 - 01:26
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Dogumgününüz kutlu ve Mutlu olsun insallah...
Daha nice nice senelere

gülMutlu yillargül

Gönderen: 26.02.2006 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Doðum gününüz kutlu olsun canlar,
Rabbim uzun ve hayýrlý ömürler nasip etsin.......
Gönderen: 26.02.2006 - 01:34
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Dogum gününüz vatana millete
hayirli ugurlu olsun
gül sevinçli

Gönderen: 26.02.2006 - 01:35
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Ýki güzel..
Ýki GÜL güzeli.. (Gülendam ve Melih58)

Ve diðer güzel insanlar..

Hepinize Mevla'dan;
hayýrlý, saðlýklý, imanlý ve mutluluk dolu bir ''geri kalan'' yaþam sürmeyi temenni ediyorum..

gül

Gönderen: 26.02.2006 - 01:53
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
dogum gününüz kutlu olsun nice yillara gül gül
Gönderen: 26.02.2006 - 01:59
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
RE:
639 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DiLSuZ

Ýki güzel..
Ýki GÜL güzeli.. (Gülendam ve Melih58)

Ve diðer güzel insanlar..

Hepinize Mevla'dan;
hayýrlý, saðlýklý, imanlý ve mutluluk dolu bir ''geri kalan'' yaþam sürmeyi temenni ediyorum..

gül

Gönderen: 26.02.2006 - 13:04
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
doğum gününüz kutlu olsun
1942 Mesaj -
Bacým bir yerde dinlemiþtim.Efendimiz (S.A.V) müslümaný tarif ederken;yokken özlediðiniz,yanýna oturunca kalkmak istemediðiniz ve ÖLÜNCE ARKASINDAN YOKLUÐUNA DAYANAMADIÐINIZDIR.demiþ.Bende aciz kardeþiniz size tarifini efendimizin yaptýðý bir hayat diliyorum.Rabbim sevdiklerinizin acýsýný göstermesin.Rabbime emanet olunuz.Selam ve dua ile........................ABÝNÝZ.Güle Güle
Gönderen: 26.02.2006 - 13:22
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Yeni yaþýnýz hayýrlara vesile olur inþallah kardeþlerim.
Rabbim saðlýklý uzun ömürler nasip etsin inþallah.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 26.02.2006 - 17:39
Bu Mesaji Bildir   Yukari
amine1 su an offline amine1  
295 Mesaj -
Doðum gününüz hayýrlý ve mübarek olsun..nice yýllara...
Gönderen: 26.02.2006 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

RABBÝM hayýrlý ömürler verir insaALLAH..

hepimiz iyi birer kul olarak O'NA donenlerden oluruz insaALLAH..

selam ve dua ile..
Gönderen: 26.02.2006 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
dogum günü olan arkadaslar

Rabbim saglikli huzurlu ve mutlu omürler versin

gül gül gül gül (f)
Gönderen: 26.02.2006 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 933 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58179 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.