ivermectin generique plaquenil ivermectin kaletra ivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Telefonunuz Dinleniyor mu ?? (öğrenmek için tıklayın)

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Telefonunuz Dinleniyor mu ?? (öğrenmek için tıklayın)
25 Mesaj -
Selamýn aleyküm
telefonunuzun dinlenip dinlenilmediðini öðrenmek istiyorsnýz #31#31 yazýp kendi numaranýzý girin mesela #31#310505,,,,,,,, gibi
numarayý girdikten sonra arama tuþuna basýn .Eðer aradýðýnýz numara çalýyorsa dinleniyorsunuzdur. sonuçlarý bekliyorum
esselamun aleyküm
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 24.02.2006 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   Darendeli_44 üyenin diger mesajlarini ara Darendeli_44 üyenin Profiline bak Darendeli_44 üyeye özel mesaj gönder Darendeli_44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
ben denedim ama bir bayan cýktý
meðer kontürüm bitmiþkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 24.02.2006 - 20:56
Bu Mesaji Bildir   Yukari
muhammet talha su an offline muhammet talha  
RE: Telefonunuz Dinleniyor mu ?? (öğrenmek için tıklayın)
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Darendeli_44

Selamýn aleyküm
telefonunuzun dinlenip dinlenilmediðini öðrenmek istiyorsnýz #31#31 yazýp kendi numaranýzý girin mesela #31#310505,,,,,,,, gibi
numarayý girdikten sonra arama tuþuna basýn .Eðer aradýðýnýz numara çalýyorsa dinleniyorsunuzdur. sonuçlarý bekliyorum
esselamun aleyküm
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle

böyle bir sistem yoktur kardeþim bu kulaktan duyma biþey sadece
bütün 536 hatlar türkiye genelinde arkadasýmýn nosu aranýyor isterseniz deneyin bakýn 536 lý hatlarý cevirdiðinizde bir erkek cýkacak karsýnýza
biz arkadaþýmýzla sabahtan akþama kadar bunu konusuyoruz ve arkadasým bunu medyaya bile verdi
yani kýsacasý öðle biþey yok kardeþlerim
selam ve duayla
Gönderen: 24.02.2006 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
ama benim kontürüm yinede bitmiþ
kahkaha kahkaha
Gönderen: 24.02.2006 - 21:09
RE:
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý murat mutlu

kahkaha kahkaha

yaz numaraný kontür göndereyim nasýl olsa benim arayacagým kimse yokgöz kırpma
Gönderen: 24.02.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Darendeli_44 su an offline Darendeli_44  
RE: RE:
25 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammet talha

Alıntı
Orijýnalý murat mutlu

kahkaha kahkaha

vay be ne kardeþlik ama sevinçli)
Allaha emanet olunGüle Güle
Gönderen: 24.02.2006 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   Darendeli_44 üyenin diger mesajlarini ara Darendeli_44 üyenin Profiline bak Darendeli_44 üyeye özel mesaj gönder Darendeli_44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
RE: RE: RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý Darendeli_44

Alıntı
Orijýnalý muhammet talha

Alıntı
Orijýnalý murat mutlu

kahkaha kahkaha

vay be ne kardeþlik ama sevinçli)
Allaha emanet olunGüle Güle

ALLAH razý olsun
aile içi yardýmlasma diyelimgöz kırpma
Gönderen: 24.02.2006 - 21:24
35 Mesaj -
kesinlikle öðle denilebilirgöz kırpma
Gönderen: 24.02.2006 - 21:25
ord_prof su an offline ord_prof  
BÖYLE SAÇMA ŞEY
93 Mesaj -
YOK
Gönderen: 07.03.2006 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   ord_prof üyenin diger mesajlarini ara ord_prof üyenin Profiline bak ord_prof üyeye özel mesaj gönder ord_prof üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1033 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59254 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.