kaletra generique luvox kaletra lopinavir ritonavir generique luvox imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » bekle

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
bekle
57 Mesaj -
ne hasta bekler sabahý
ne taze ölüyü mezar
ne þeytan bir günahý
seni beklediðim kadar...

nfk
Gönderen: 19.02.2006 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   ATEKER üyenin diger mesajlarini ara ATEKER üyenin Profiline bak ATEKER üyeye özel mesaj gönder ATEKER üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
<.DoSt.>
455 Mesaj -
Dostun tadýna varmak için
Dost olmak gerek
Dosta varmak için de
Nefsi yenmek gerek....

BAKÝ SELAM....
Gönderen: 19.02.2006 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ATEKER su an offline ATEKER  
57 Mesaj -
ÖLÜM SANA ÇOK YAKIN
OYSA SEN ÇOK UZAKSIN
UYAN EY KARDEÞÝM
HALEN UYKUDAMISIN

ATEKER

BAKÝ SELAM BÝZDEN DE..!
Gönderen: 19.02.2006 - 12:23
Bu Mesaji Bildir   ATEKER üyenin diger mesajlarini ara ATEKER üyenin Profiline bak ATEKER üyeye özel mesaj gönder ATEKER üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
455 Mesaj -
Uyan ey gözlerim
Beytullaha bak
Bak ki,kalbin nurlansýn
Bak ki,kalbinin içi paslanmasýn!!!

Kalbinin sahibi seni unutmasýn...

"MEVLA diyorki,ben hiçbir yere sýðmam,ancak kulumun kalbine sýðarým."
çok güzel deðilmi,her an MEVLAYI kalbinde hissederek taþýmak...:(
MEVLAM bizi hiçbir zaman ONSUZ býrakmasýn inþ....

BAKÝ KALPTEN SELAM....
Gönderen: 19.02.2006 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
57 Mesaj -
kimsesiz kimse yoktur
herkesin var kimsesi
kimsesiz kaldým yetiþ...!
ey kimsesizler kimsesi.

rabbim ne kadar büyük kerem sahibi kulunu hiç yalnýz býrakmýyor.keþke bunu anlayabilsek zaman dolmadan...

gönülden gelen baki selama baki selamlar gönülden...!
Gönderen: 19.02.2006 - 12:57
bekle
455 Mesaj -
Yetiþ Ey Yüceler Yücesi
Kalpler seni istiyor
Bak þu garip kuluna
Nasýl sensiz aðlýyor...

çok beðendim en son yazýnýzý hocam,bende ona istinaden biþiy yazmak istedim. kendiniz yazýyorsunuz herhalde?yazýlarýmýz karþýlýklý atýþma gibi oldu amasevinçli
Gönderen: 19.02.2006 - 13:27
57 Mesaj -
bana ait olanlarýn altýna imzamý atarým bana ait olmayanlar bildiðim kiþilerse isimlerini yazarým.evet ben de yazýyorum.bu güzel atýþma devam etsin.

budur perde ardýndan gelen haber
hiç güzel olmasaydý ölürmüydü PEYGAMBER...
Gönderen: 19.02.2006 - 13:35
bekle
455 Mesaj -
Ey Nebiler serveri
Ey Sevgililer Sevgilisi
Ey Nur
Kalpteki perdemizi kaldýrdýk
Senin sevgini koyduk
Gözümüzdeki perdeyi kaldýrdýk
Senin ümmetini gördük
Ve þimdi...
Bu gözler yaþlý
Seni görmek ister
Senin selamýný bekler
Gel Ey Nebii....:(
Gönderen: 19.02.2006 - 14:15
57 Mesaj -
AMAN KABÝR CANIM KABÝR
MUHAMMEDÝ GÖRMEDÝN MÝ
ÞÝMDÝYE KADAR SÝZÝNDÝ
BUNDAN BÖYLE BÝZÝM OLDU...

BAKÝ SELAMLAR BAKÝ OLMALI DOST DOSTUNU GÖRMEDEN SEVMELÝ...
Gönderen: 19.02.2006 - 14:22
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
sevinçli

gül
Gönderen: 19.02.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Somurtus ki bicak Nara ki tokat..
Zift dolu gözlerde kat kat..
Yalniz seccedemin yüzünde sefkat..
Beni kimseler oksamaz madem..
Öp beni alnimdan, sen öp seccadem.!:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Begum tarafından, 19.02.2006 - 15:00 tarihinde.
Gönderen: 19.02.2006 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bekle
455 Mesaj -
Senin aþkýndýr o gözlerdeki yaþ
Kalplerdeki sýzý ve hasret
Efendim gell...
Gelki dinsin bu feryatlar
Gelki bitsin bu savaþlar
Çocuklar yetim kalmasýn
Artýk aðlamasýn analar
Gel Ey Nebii...
Yüzüne hasret bu gözler...
Gönderen: 19.02.2006 - 16:10
abdullatif su an offline abdullatif  
RE:
173 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ATEKER

kimsesiz kimse yoktur
herkesin var kimsesi
kimsesiz kaldým yetiþ...!
ey kimsesizler kimsesi.

agla agla

Bizi sensiz býrakma Ya Rab ! Amin
Gönderen: 19.02.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   abdullatif üyenin diger mesajlarini ara abdullatif üyenin Profiline bak abdullatif üyeye özel mesaj gönder abdullatif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
57 Mesaj -
ADI GÜZEL KENDÝ GÜZEL MUHAMMED

Caným feda olsun senin yoluna
Adý güzel kendi güzel Muhammed
Þefaat eyle bu kemter kuluna

Mumin olanlarý çoktur cefasý
Ahirette çýkar zevk-ü safasý
Onsekiz bin alemin Mustafa'si
Gönderen: 20.02.2006 - 11:59
57 Mesaj -
ARAYI ARAYI BULSAM ÝZÝNÝ

Arayý arayý, bulsam izini
izinin tozuna, sürsem yüzümü
Hak nasip eylese, görsem yüzünü
Ey sevdiðim gönül arzular seni

Yitirdim o dostu, bilmem ne yanda
Sevgisi gönülde, muhabbet canda
Yarin mahþer günü, ulu divanda
Ey sevdiðim gönül arzular seni
Gönderen: 20.02.2006 - 12:17
güfte:)
455 Mesaj -
can cananý severse
cananda neye gelmesin canana
can candan olursa...
Gönderen: 26.03.2006 - 17:20
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 841 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58009 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.