ivermectine kamagra colchicine generique stromectol generique colchicine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » kimse senin gibi degil be ana

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kimse senin gibi degil be ana
476 Mesaj -
Kimse senin gibi degil be ana ...gül

Basim, boynum agridiginda senin kadar hic kimse ayni agriyi yüreginde hissetmiyor be anam...

agrimmi varmis, sizimmi varmis...kimin umurunda ..
kimse senin gibi tatli diliyle merhem olmuyor be ana

yanlizmiyim?agliyormuyum? kime ne ...
kimse senin kadar deger vermiyor gözümün yasina be anam..

yani basimdaydin ...
sana deger vermedim..
tatli dilinin karsiliginda..
aci sözler söyledim...
sen derdime derman oldun ..
ben ise senin dertlerine dert kattim...
gözünün yasina bakmadan..
sana bagirdim...
sus kizim degisin ile daha da azdim..

gözlerimden yaslar damliyor..
pismanim demeye dilim varmiyor...
söyledigin sözler aklima geliyor..

,,elbet birgün pisman olacaksin,
ama cok gec kalmis olacaksin":(

Umarim begenirsiniz arkadaslar ...
Gönderen: 17.02.2006 - 23:08
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
anam
253 Mesaj -
bizim dinimizde cennet analarin ayaklari altinda oldugunu biliyoruz ben 11 yil anamdan ayri kalan biri olarak ananin degerini sonderece biliyorum ve analarindan ayri kalan kardeslerime ALLAH SABIR VERSIN BIR an once kavusturur insaallah siirinizi cok begendim ALLAH razi olsun devamini diliyorum

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DiLSuZ tarafından, 17.02.2006 - 23:29 tarihinde.
Gönderen: 17.02.2006 - 23:20
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
çok güzel ilknur-merve kardeþim...
devamýný bekliyoruz inþ.

...gül...

Gönderen: 17.02.2006 - 23:30
Bu Mesaji Bildir   Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -

ANNEME !...ağlar

.
Gönderen: 18.02.2006 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yalniz_firat su an offline yalniz_firat  
ANA
10 Mesaj -
Güzel mesajlar yazýyorsun....duygusallýga dayalý...

ANA siirin dahada güzelleþtýrýyo mesajlarý,analar fedakardýr hakký hiç býr zaman ödenmez...

FIRAT

ÝSTANBUL DAN.......
Gönderen: 18.02.2006 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   yalniz_firat üyenin diger mesajlarini ara yalniz_firat üyenin Profiline bak yalniz_firat üyeye özel mesaj gönder yalniz_firat üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
ANAMMMM:(
455 Mesaj -
s.aleyküm kardeþlerim
caným kardeþim bizi çok duygulandýrdýn:(ellerine saðlýk ALLAH razý olsun,bizlerle paylaþtýðýn için.inþ. MEVLAM anne olmaný nasip eder inþ.bambaþka bir duygu olsa gerek,çünkü bende çok merak ediyorumsevinçli

selam ve dua ile....
Gönderen: 18.02.2006 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
Konu icon   
621 Mesaj -
:(ağlar gül gül
Gönderen: 18.02.2006 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
cennet annelerin ayaklarýnýn altýndadýr bosuna söylenmemiþtir ve annemiz gibi olamaz kimse o merhameti bize baskasý veremez onun sýcaklýgýný kkimse gösteremez annem seni cok seviyorum!!!

selam ve dua ile
Gönderen: 19.02.2006 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý ilknur-merve

yani basimdaydin ...
sana deger vermedim..
tatli dilinin karsiliginda..
aci sözler söyledim...
sen derdime derman oldun ..
ben ise senin dertlerine dert kattim...
gözünün yasina bakmadan..
sana bagirdim...
sus kizim degisin ile daha da azdim..

ağlarağlar Annelerimize karsi nasil davrandiysak, bizede öyle davranilacakağlarağlar Kiymetini iyi bilmedim Annemağlar
IYIKI VARSIN ANNEM, IYIKI BANA YAKINSIN,
IYIKI YANIMDASIN agla
SENI COK SEVIYORUM ANNEM, ANNEM HAKKINI HELAL ET, ANNEM CANIM ANNEM SENI COK SEVIYORUM. NEKADAR COK SEVDIGIMI FARKINDA DEGILIM BAZEN agla agla agla

Gönderen: 20.02.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
:( aglaağlar aglaağlar agla annemmmmmmmmmmm sen ölünce kiymetini bildimmmm
Gönderen: 20.02.2006 - 18:53
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

ağlarağlarağlar Basiniz sag olsun kardesim.Allah rahmet eylesin,güzel Cennetine kavustursun..

Malesef gercekten öyle,Anamizi kaybettikten sonra kiymetini anlariz..Insa-Allah bu gidise bir son verip güzel kiymetli Analarimizin kiymetini biliriz.
Hakkini helal et Anam..

Affet anam baðrým yanýyor
Bu hasretlik beni her gün yakýyor
Aciz bedenim seni nasýl özlüyor
Gelmek istiyorum yollar izin vermiyor

Gönderen: 20.02.2006 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

ALLAH(c.c) rahmet eylesin kardeþim

...gül...

Gönderen: 20.02.2006 - 20:09
Bu Mesaji Bildir   Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali menteseci

ANNEME !...ağlar

.

TURKIYEDEKI ANNEME SELAM OLSUN VE AYRICA TUM ANNELERE SELAM EDERIM..

Gönderen: 20.02.2006 - 21:30
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 911 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59043 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.