kamagra generique colchicine budesonide lopinavir ritonavir generique colchicine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » ERKEKLER bu fikrayi YILIN FIKRASI SECMIS.BACILAR DA ONA GOREE:)

önceki konu   diğer konu
32 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ERKEKLER bu fikrayi YILIN FIKRASI SECMIS.BACILAR DA ONA GOREE:)
232 Mesaj -
BAYANIN biri kitapçiya gider ve tezgahtara :
Evin reisi BAYANDIR adli kitap var mi?." diye sorar.
Tezgahtar cevap verir :
"Maalesef HAMFENDÝ masal kitabi satmiyoruz
Gönderen: 17.02.2006 - 20:10
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
Konu icon    peki bu nasil
892 Mesaj -
Kadinin kendini feda etmesi ...

11 kisi, 10'u erkek ve biri kadin, ayni urganda tutunuyorlardi. O urgan ise bir helikopterden asili idi ve assag dogru sallaniyordu. Ancak urgan o 11 kisinin kilosunu tartabilecek kadar guclu degildi. Bunu dusunerek bir karar alindi, ve 11 kisiden birinin ipi birakmasi uygun goruldu. Yoksa hepsi olecekti. Ancak bu kisinin kim olacagini kararlastiramiyorlardi bir turlu.

Lakin birden kadin, kararli bir sestonuyla, kendini gonullu olarak birakacagini acikladi. Cunku dedi, alismisti o artik kendi istegini ikinci siraya koymaya.
Anne olarak cocuklarina oncelik taniyordu,
bir es olarak herzaman icin beyinin isteklerine oncelik taniyordu,
bir kiz olarak annesinin ve babasinin isteklerine oncelik taniyordu.
Iþ te mudurun onun elde ettigi basarilari kendisi adina kutlamasina musade ediyordu: "bir kadin olarak".. derken bulutlara bakarak ve elini kalbine koyarak konusuyordu..
"benim icin bir gorevdir bu. Kendimi baskalari icin kurban etmeye alistim, etmeliyimde, Hemde bunun icin hic bir karsilik beklemeden."

Erkekler kadini sonuna kadar dinlemisler ve cok dugulanmislardi, ve ayni zaman da da cok gurur duyuyorlardi onunla.. birden hepsi duygularina hakim olamadilar ve guclu bir alkis sesi yankilaniyordu havada. Hepsi alkislamaya basladi kadinin bu konusmasina ve kararina.. vee.. hepsi de dusmus oldu.kahkaha

Erkekler icin..kissadan hisse..
sakin bir kadinin kendini sizin icin kurban etmesine guvenmeyin, kadin cok asildir ancak asla aptal degildir!
sıkıntılı kahkaha sevinçli göz kırpma

Selametlee..

BeYZa..
Güle Güle
Gönderen: 19.02.2006 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
düsün düsün düsün ben gulmedim, komikte bulmadim.Sorun bendemi fikradamikahkaha
Gönderen: 19.02.2006 - 13:47
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
sakin bir kadinin kendini sizin icin kurban etmesine guvenmeyin, kadin cok asildir ancak asla aptal degildir!

Selametlee..

BeYZa..

bak buna bayildim kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 19.02.2006 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
adý üstünde FIKRAkahkaha kahkaha
bayan arkadaþlar sadece FIKRAkahkaha kahkaha

Güle Güle

bunlarý söylediðimi eþime söylemeyin yetergöz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son murat mutlu tarafından, 19.02.2006 - 14:08 tarihinde.
Gönderen: 19.02.2006 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   Yukari
amine1 su an offline amine1  
RE: peki bu nasil
295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

Selametlee..

BeYZa..
Güle Güle

SÜPERRRRRsevinçli
Gönderen: 19.02.2006 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý murat mutlu

adý üstünde FIKRAkahkaha kahkaha
bayan arkadaþlar sadece FIKRAkahkaha kahkaha

Güle Güle

bunlarý söylediðimi eþime söylemeyin yetergöz kırpma

kahkaha

Okumadigindan eminmisin Murat abi ?? sevinçli

Fikra güzeldi arkadaslar güldüm, güldük...

Beyzacim, cok haklisin, Kadinlar Aptal degildirler.. cok güzel göz kırpma

Gönderen: 19.02.2006 - 19:07
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eylül_02 su an offline eylül_02  
7 Mesaj
ay ne komik yaa allah razý olsun güldüm akþam akþam :D
Gönderen: 19.02.2006 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   eylül_02 üyenin diger mesajlarini ara eylül_02 üyenin Profiline bak eylül_02 üyeye özel mesaj gönder eylül_02 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
232 Mesaj -
SAKIN HA YANLIS ANLASILMASIN BEN SADECE BIR FIKRA YAZMISTIM.
YANLIS ANLAMAYIN CENNET ANALARIN AYAGI ALTINDADIR.LUTFEN BU FIKRAYI YANLIS ANLAMAYINIZ LUTFEN
Gönderen: 20.02.2006 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fi_Sebilillah su an offline Fi_Sebilillah  
20 Mesaj -
arkadaþlar sanýrým bu kadýn aþþaðýlama olayý çoðunluk olarak aile kökeninden kaynaklanýyo.Allah cc yüce kitabýnda bir kadýn adýna bir sure ayýrmýþtýr.Hz Zekeriyya as dahi o nun sýrrýna vakýf olamadý da EY mERYEM bu yiyecekler sana nereden geliyor diye sorduðunda,bunlar Allah cc katýndandýr O dilediðine rýzký hesapsýz verendir dedi.Þunu unutmayalým ki bizler erkekler ve bayanlar Allah a ibadet için yaradýldýk.bayan kendine düþen hizmeti yapmalý eþine hizmetini etmeli ve evladýný dini eðitim üzere yetiþtirmeli engüzel ahlaký ona bildirmeye çalýþmalý bence bu zaten ibadetin bir parçasý,Allah a cc olan görevini de en önde yapmalý.Þu biline ki bayanýn erkek üzerinde,erkeðin de bayan üzerinde hakký var
Gönderen: 24.02.2006 - 02:12
Bu Mesaji Bildir   Fi_Sebilillah üyenin diger mesajlarini ara Fi_Sebilillah üyenin Profiline bak Fi_Sebilillah üyeye özel mesaj gönder Fi_Sebilillah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zafer571

SAKIN HA YANLIS ANLASILMASIN BEN SADECE BIR FIKRA YAZMISTIM.
YANLIS ANLAMAYIN CENNET ANALARIN AYAGI ALTINDADIR.LUTFEN BU FIKRAYI YANLIS ANLAMAYINIZ LUTFEN

Gönderen: 24.04.2006 - 20:43
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
abowwwwwww ne demek bu simdi vallahi elime terligi almak hak olduuu soyleyin bacilarim hangisinden basliyalimmmm sevinçli sevinçli
Gönderen: 24.04.2006 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

abowwwwwww ne demek bu simdi vallahi elime terligi almak hak olduuu soyleyin bacilarim hangisinden basliyalimmmm sevinçli sevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Zafer571 abiden baslamaya ne dersin abla? sevinçli

Gönderen: 24.04.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
Esra_can ya ALLAH bismillah diyeyim ozaman sevinçli yanliz terlik icin sponsor bulun bana cunku terlik yetmicek kahkaha
Gönderen: 24.04.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hehe
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

Esra_can ya ALLAH bismillah diyeyim ozaman sevinçli yanliz terlik icin sponsor bulun bana cunku terlik yetmicek kahkaha

Burdaki butun bacilar sefer ber olur sana terlik bulmak icin
Ne eder eder buluruz olmadi komsularinkinide getiririk kahkaha
Obowww yaww bir insan bu kadar mi feminist olur kahkaha kahkaha

(zafer571 abi yanlis anlama insaAllah senin bu fikranin biraz tebesum amacli ekledigini biliyoruz göz kırpma )

Gönderen: 24.04.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
ne edem bacim hep biz bayanlarin ustune ustune geliyorlar, yahuu gecen gun anamda dedi sen feministmi olcak diye sevinçli sevinçli annelerin hisleri kuvvetlidir sevinçli sevinçli
Gönderen: 24.04.2006 - 22:13
Sevdamsin abla
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

ne edem bacim hep biz bayanlarin ustune ustune geliyorlar, yahuu gecen gun anamda dedi sen feministmi olcak diye sevinçli sevinçli annelerin hisleri kuvvetlidir sevinçli sevinçli

Abla sormaa annemde bana diyor feministsin sen diyee hatta gecenlerde kuzenimle konusuyoduk bir konu uzerine durdu durduu baktiii uleee sonra pis feminist dedii kahkaha kahkaha
Napakk dimiii hep erkeklerin sucuu dil uzat

Gönderen: 24.04.2006 - 22:42
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
ay gece gece iyi geldi valla kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
ay bende terlik var yeterince veririm size
heralde bi feminist de benim kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.04.2006 - 03:17
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
RE: ERKEKLER bu fikrayi YILIN FIKRASI SECMIS.BACILAR DA ONA GOREE:)
359 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zafer571

BAYANIN biri kitapçiya gider ve tezgahtara :
Evin reisi BAYANDIR adli kitap var mi?." diye sorar.
Tezgahtar cevap verir :
"Maalesef HAMFENDÝ masal kitabi satmiyoruz

sevinçli sevinçli

...gül...

O tezgahtarý görmeyi çok isterdim.Nede olsa bizim kabiledendir. sevinçli
Gönderen: 25.04.2006 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
Konu icon    Hille yapilmis,LÜTFEN DIKKAT,UYARIYORUM
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý amenna

BAYANLAR BU FIKRAYI YILIN FIKRASI SECMIS !!!

- Adamin biri kitapçiya gider ve tezgahtara :
- "Evin reisi erkektir adli kitap var mi?." diye sorar.> -
- Tezgahtar cevap verir :
- "Maalesef beyefendi masal kitabi satmiyoruz

Bu 24.01.2006 YAZILMIS Fikra..

Zafer571 Kardes 17.02.2006 - 19:10 yazmis

DEMEK ki..

Hille yapilmis, bu fikra original degil,
AMENNA Kardesimin fikrasi ORIGINAL,
iste link: HILLE YAPANLARI UYARIYORUM.. ::sevinçli))

Tamam simdi rahatca bi güleyim kahkaha kahkaha kahkaha
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ALLAHA kavusmak tarafından, 25.04.2006 - 14:26 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Bu fikraya bayildim ya,
herzamanki Kadin yine kandirmis Erkekleri

kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ALLAHA kavusmak tarafından, 25.04.2006 - 14:53 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
hehehe..
ya cidden gene kadinlar ilk adimi atmis oldu he..
once biz fikrayi yazdik, sonra erkekler faydalandi..
yaa goruyonuz ya..
herzamanki gibi, gene kadinlar isbasinda dil uzat kahkaha..
erkeklere kopya vermis olduk fikrada olsa bile kahkaha

Gönderen: 25.04.2006 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
beyza bacim sevinçli sevinçli
Gönderen: 25.04.2006 - 14:47
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

hehehe..
ya cidden gene kadinlar ilk adimi atmis oldu he..
once biz fikrayi yazdik, sonra erkekler faydalandi..
yaa goruyonuz ya..
herzamanki gibi, gene kadinlar isbasinda dil uzat kahkaha..
erkeklere kopya vermis olduk fikrada olsa bile kahkaha

alkıs kahkaha
Gönderen: 25.04.2006 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: peki bu nasil
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

Kadinin kendini feda etmesi ...

11 kisi, 10'u erkek ve biri kadin, ayni urganda tutunuyorlardi. O urgan ise bir helikopterden asili idi ve assag dogru sallaniyordu. Ancak urgan o 11 kisinin kilosunu tartabilecek kadar guclu degildi. Bunu dusunerek bir karar alindi, ve 11 kisiden birinin ipi birakmasi uygun goruldu. Yoksa hepsi olecekti. Ancak bu kisinin kim olacagini kararlastiramiyorlardi bir turlu.

Lakin birden kadin, kararli bir sestonuyla, kendini gonullu olarak birakacagini acikladi. Cunku dedi, alismisti o artik kendi istegini ikinci siraya koymaya.
Anne olarak cocuklarina oncelik taniyordu,
bir es olarak herzaman icin beyinin isteklerine oncelik taniyordu,
bir kiz olarak annesinin ve babasinin isteklerine oncelik taniyordu.
Iþ te mudurun onun elde ettigi basarilari kendisi adina kutlamasina musade ediyordu: "bir kadin olarak".. derken bulutlara bakarak ve elini kalbine koyarak konusuyordu..
"benim icin bir gorevdir bu. Kendimi baskalari icin kurban etmeye alistim, etmeliyimde, Hemde bunun icin hic bir karsilik beklemeden."

Erkekler kadini sonuna kadar dinlemisler ve cok dugulanmislardi, ve ayni zaman da da cok gurur duyuyorlardi onunla.. birden hepsi duygularina hakim olamadilar ve guclu bir alkis sesi yankilaniyordu havada. Hepsi alkislamaya basladi kadinin bu konusmasina ve kararina.. vee.. hepsi de dusmus oldu.kahkaha

Selametlee..

BeYZa..
Güle Güle

rifat abimin fikrasina karsilik bu nasil idare eder heraldekahkaha
Gönderen: 26.08.2007 - 03:04
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dj_twofun su an offline dj_twofun  
115 Mesaj -
Bir çift hiç konuþmadan arabayla yolda gitmekteydi.
Daha önceki bir tartýþma münakaþaya dönüþmüþtü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu.
Keçi, katýr,eþþþek,öküz dolu bir çiftliðin yanýnda geçerken koca alaycý bir biçimde sorar: "Akrabalarýn mý?"
Karýsý "Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarým"

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son dj_twofun tarafından, 26.08.2007 - 03:21 tarihinde.
Gönderen: 26.08.2007 - 03:20
Bu Mesaji Bildir   dj_twofun üyenin diger mesajlarini ara dj_twofun üyenin Profiline bak dj_twofun üyeye özel mesaj gönder dj_twofun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dj_twofun su an offline dj_twofun  
RE:
115 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý dj_twofun

Bir çift hiç konuþmadan arabayla yolda gitmekteydi.
Daha önceki bir tartýþma münakaþaya dönüþmüþtü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu.
Keçi, katýr,eþþþek,öküz dolu bir çiftliðin yanýnda geçerken koca alaycý bir biçimde sorar: "Akrabalarýn mý?"
Karýsý "Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarým"

Tahmin edin bu kadýn kim??
-Evet,az önceki fýkradaki kadýn göz kırpma göz kırpma göz kırpma

Gönderen: 26.08.2007 - 03:29
Bu Mesaji Bildir   dj_twofun üyenin diger mesajlarini ara dj_twofun üyenin Profiline bak dj_twofun üyeye özel mesaj gönder dj_twofun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Kadýnlarý Anlamak

Adamin biri California'da bir kumsalda yururken ayagi eski bir lambaya takilmis, adam lambayi kumlarin icinden cikarmis. Dalgasina Belki cin cikar" deyip ovalamis lambayi, harbi harbi cin cikmis.
Adam cok sasirmis, cin baslamis konusmaya "Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardin vs ..."
- "Bu, bu ay icinde dorduncu cikarilisim ve bu isten sikilmaya basladim bu yuzden 3 dilegi unut. Sadece 1 dilek hakkin var!"
Adam oturmus ve bir sure dusunmus ve "Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama ucaktan korkarim ve deniz beni cok tutar.Benim icin Hawaii'ye bir kopru yap boylece arabayla oraya gidebileyim" demis.
Cin gulmus ve
- "Bu imkansiz. Bu isin lojistigini dusun! Koprunun ayaklari nasil Pasifik'in dibine ulasabilir? Ne kadar beton gerektigini, ne kadar celik gerektigini dusun. Hayir, baska bir dilek dusun" demis.
Adam tamam demis ve gercekten guzel bir dilek dusunmeye baslamis. En sonunda,
- "Dort kere evlendim ve bosandim. Butun karilarim her zaman duyarsiz oldugumu ve onunla ilgilenmedigimi soylerdi. Bu yuzden, kadinlari anlayabilmeyi diliyorum... Nasil hissettiklerini ve neden agladiklarini, bir sey soylemedikleri zaman gercekten ne istediklerini...onlari nasil gercekten mutlu edebilecegimi bilmek istiyorum..."
Cin cevap vermis:
- "Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi ???!!!"

Ya arkadaslar bu fikrada cok hos
CIN hakli - cünkü biz bayanlari erkekler hicbirzaman anlayamacaklari icin Köprü yapmayi tavsiye ediyor.
Köprü yapmak onlara daha kolay ve basit geliyor. Eeeh kim kolay isten kacar??? kahkaha kahkaha

Lütfen BEYLER alinmayin Güle Güle
harbiden ilk Fikrayada güldüm kahkaha
Gönderen: 02.09.2007 - 01:07
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
VALLAHI COK HOS BENDE BEGENDIM
ALINMAZ BENIM ABILERIM KARDESLERIM
BIZ ONLARIN FIKRALARINA NASIL ALINMIYOSAKkahkaha
BU SAATTE GÜZEL OLDU
SAGOLASIN KARDES GÜZEL PAYLASIMIN ICIN
Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 02.09.2007 - 01:24
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ebranur su an offline Ebranur  
8 Mesaj
tek kelime süper
Gönderen: 02.09.2007 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   Ebranur üyenin diger mesajlarini ara Ebranur üyenin Profiline bak Ebranur üyeye özel mesaj gönder Ebranur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
VALLAHI COK HOS BENDE BEGENDIM
Gönderen: 04.09.2007 - 22:00
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
bende beðendim

paylaþým için saol kardeþim

Gönderen: 09.09.2007 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 911 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.73099 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.