fluvoxamine stromectol kaletra stromectol budesonide 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » !!! miting !!!

önceki konu   diğer konu
40 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
!!! miting !!!
49 Mesaj -
tüm müslümanlar "ÝNANCA SAYGI ZALÝMLERE LANET MÝTÝNGÝ" nde buluþalým.
yer:çaðlayan meydaný
tarih:19 þubat pazar
saat:12.00
Gönderen: 17.02.2006 - 13:42
Bu Mesaji Bildir   @hmed üyenin diger mesajlarini ara @hmed üyenin Profiline bak @hmed üyeye özel mesaj gönder @hmed üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Düzenleyen kim kardeþim?

Sadece merak ettiðim için soruyorum.
Altýnda yanlýþ anlamlar aramayýn lütfen!
Gönderen: 17.02.2006 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
ÝNANCA SAYGI, PEYGAMBERE SEVGÝ MÝTÝNGÝ...
CUMHURÝYET TARÝHÝNÝN EN BÜYÜK ORGANÝZASYONU, PEYGAMBER EFENDÝMÝZE HAKARET ÝÇEREN KARÝKATÜRLERÝ PROTESTO MÝTÝNGÝ, 19 SUBAT PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00'DAN ÝTÝBAREN ÝSTANBUL ÇAÐLAYAN MEYDANI'NDA
30'a yakin sivil toplum kuruluslari, benim bildiklerim: Memur-sen, Askon, Esam, Anadolu Gençlik
Susmak istemeyenler, bu Pazar günü Çaðlayan’da en Sevgiliye muhabbetlerinizi sunun.
Yüreðindeki Peygamber sevgisini, Müslüman kardeþleriyle paylaþmak isteyenler, inancý bir gül gibi þefkatle üzerlerinde taþýyanlar, zulme baþkaldýranlar Çaðlayan’a!!
Zalimlere, emperyalistlere, iþgalcilere, Ýslâm düþmanlarýna; Peygamber sevgisinin umman olup gönülleri nasýl fethettiði gösterilmelidir. Ýnþallah gösterilecektir de…
Gönderen: 17.02.2006 - 18:44
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mitinge katılacak arkadaslar...
2683 Mesaj -
arkadaþlar bu mitinge katýlmayý planlayan arkadaþlar varsa o gün orda buluþup tanýþabiliriz.

Eðer katýlacak arkadaþlar varsa ortak bir yer belirleyelim...
Gönderen: 17.02.2006 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Katýlacak kimse yok galiba!!!
Gönderen: 18.02.2006 - 13:34
274 Mesaj -
S.A.
Büyük bir katilim olmasi bekleniyor ama sanirim sitemizdeki arkadaslarimizin çogunun bu mitingten haberleri yok.
Arkadaslar lütfen imkani olan katilsin, Türkiyede yasiyor olsaydim giderdim, sevgili fosaloglu arkadasimizin davetine icabet edin.
Dua ile..
Gönderen: 18.02.2006 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
miting hakkinda
274 Mesaj -
S.A. arkadaslar..
Bugün miting vardi..
Tv5 ekranlarindan takip ettim ve bir saniyesini kaçirmadim.. Aman Yarabbim o ne kalabalikti..o nasil bir insan seliydi..
1 milyondan fazla insan vardi diyorlar, ve birçok insanda yollarda..

Daglari oyup zindan etseler..
Allah nurunu söndüremezler..
Davamin önüne geçemezler..

Geçemediler iste...
Ümmet, Peygamberine sahip çikti iste..

Sevgili arkadaslar miting'e giden varsa lütfen duygularini anlatsin, orada bulunmayi o kadar isterdim ki..:(
Dua ile..
Gönderen: 19.02.2006 - 16:55
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
V.a.s

bende sizin gibi Tv5 den takip edebildim..ağlarağlar Cok güzeldi.. Oraya gidenlerden Rabb´im razi olsun..ağlarağlar cok güzeldi cokkkkkkkkk

selam ve dua ile
Gönderen: 19.02.2006 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
ilk defa utanmadım
1942 Mesaj -
KARDEÞÝM.miting inanýn harikaydý sanki EFENDÝMÝZ içimizde gibiydi.SANKÝ BÝR EMÝRLE CANINI SUNACAK YÜZBÝNLERCE peygamber aþýklarý.Gözyaþlarý ile baþladý ve ne yazýkki gözyaþlarý ile bitti. ve ben ilk defa birkaç saatte olsa KENDÝMDEN UTANMADIM,UTANMADIM,UTANMADIM.BÜTÜN ÝÞTÝRAKÇÝ KARDEÞLERÝMDEN VE GÖNÜLLERÝ BURADA OLANLARDAN mevlam razý olsun.Selam ve Dua ile........
Gönderen: 19.02.2006 - 19:55
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
keþke baþka þehirde olmasaydým, gerçekten çok isterdim, orda olmayý. Rabbim düzenleyen ve katýlanlardan razý olsun. Rabbim bize yardým etsin, bizi kurtuluþa eriþtirsin inþ. agla
Gönderen: 19.02.2006 - 20:41
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kartal1965 su an offline kartal1965  
RE:
43 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _BeTuL_

keþke baþka þehirde olmasaydým, gerçekten çok isterdim, orda olmayý. Rabbim düzenleyen ve katýlanlardan razý olsun. Rabbim bize yardým etsin, bizi kurtuluþa eriþtirsin inþ. agla

bende betül gibi uzaktaydým. ona katýlýyorum
Gönderen: 19.02.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   kartal1965 üyenin diger mesajlarini ara kartal1965 üyenin Profiline bak kartal1965 üyeye özel mesaj gönder kartal1965 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Katilim hem yüksek hem güzeldi dogru.
Ama arkadaslar LÜTFEN yanlis anlasilmasin, o kadar Saadet partisinin bayrak ve flamalarini görünce sasirdim. Bana biraz secim meydanlarini hatirlatti.

Siyasi parti sembolleri olmasaydi daha isabetli olurdu bence.

Herseye ragmen tepki göstermek namina yapilmis güzel bir organizasyon. Emegi gecenlerden ALLAH razi olsun.

dua bizden, rahmet ALLAHtan...
Gönderen: 19.02.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
43 Mesaj -
Kim yaparsa yapsý zalimleri protesto ettiler ya Allah razý olsun.
Gönderen: 19.02.2006 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   kartal1965 üyenin diger mesajlarini ara kartal1965 üyenin Profiline bak kartal1965 üyeye özel mesaj gönder kartal1965 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
RE: miting hakkinda
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RuBAi

Aman Yarabbim o ne kalabalikti..o nasil bir insan seliydi..
1 milyondan fazla insan vardi diyorlar, ve birçok insanda yollarda..

Masallah barekallah !..

Bu ne sevgi Ya Rab..
Bu ne ask..

Bu ne vefa Ya Rab..
Bu ne sadakat..

Ya Rab bu ümmete Resulunun sevgisini sen verdin.
Süphesizki Resulunu bizden daha cok seversin.

Süphesizki onun adini sen korur, sen muhafaza edersin.

Süphesizki zalimlerin cezasini sen verirsin.

Süphesizki zafere eristirici sensin.

Biz dönmedik Ya Rab..
Biz inandik Ya Rab..
Biz samimiyetle korumaya, Resulunu savunmaya calistik Ya Rab..

Biz terketmedik Ya Rab..
Biz savastik Ya Rab..
Biz üzüldük Ya Rab..
Biz agladik Ya Rab..:(

Yarab bilki senin rizan icin, Resulunun adini korumak icin bu degersiz canimi veririm.ağlar

Ölürüm ugruna Ya Rab
Feda ederim bu cani yoluna...
Senin icin..
Resulun icin..
Ümmet icin..

Ya Rab !..

Bizi Affet..

Affet Bizi ..

Bizi Affet..ağlar

Resulunun Hatirina...ağlar

Bu ümmet Hatirina.........ağlar

Gönderen: 19.02.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammet talha su an offline muhammet talha  
35 Mesaj -
bugün 19 subat

müslümanlarýn peygamberiyle buluþtugu kucaklaþtýgý gün

bugün ümmetin tek bir agýzdan anam babam sana feda olsun ya resuluklah diye bagýrdýgý gün

bugün 7 den 70 e ümmetin birlik oldugu gün

bugün kelimelerle ifade bile edilmesi mümkün olmayan.

bugün baþka birtadlý baþka bir hazý olan gündü
resulun ümmetinin yanýnda oldugu gündü

bugün küfre karsý tek vücut olunan gündü

bugün ellerin semaya acýlýp lebbeyk allahümme lebbeyk diye haykýrýlan gündü

bugünn...............................................................................................
bugün ifade edilemiyor kelimelerle........................................
öncelikle bu mitingin yapýlmasýnda emegi gecen kardeþlerimden rabbým razýolsun insallah............

ve acizane bir uyarý kardeþlerime.....

bir kardeþim siyeset meydaný oldugunu vurgulamýþ.. lütfen allahrýzasý için þu müslümanlarýn haykýrýsýný peygamberine baðlýlýgýný bazý bahaneler arayarak baþka yönlere cekmeyelim ve býrakalým kardeþlerim mitingin güzelliðini anlatsýnlar
hazýr ümmet bir olmuþken bu internet ortamýnda araya buzlar sokmayalým
görüþü ne olursa olsun bu ümmetin kardeþ oldugunun bilincini insallah bundan sonrada yasayalým

bugünü yasatan rabbime hamdý senlar olsun

selam ve duayla
Gönderen: 19.02.2006 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Rabbim razi olsun bu ummetten
1071 Mesaj -
Rasulu sevmek onun icin mitink yapmak ve o mitinke katilmak ne guzel ama sebebi ne kotu. ins o karikaturler ummet bilincimiz sayesinde biter ve Once Resulullahtan sonrada tum Islam aleminden ozur dilerler.
Gönderen: 19.02.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
harikasın M.TALHA
1942 Mesaj -
MUHAMMEDTALHA HARÝKASIN KARDEÞÝM.ALLAH SENDEKÝ ÞUURU HEPÝMÝZE NASÝP ETSÝN.NE GEREK VAR MÝTÝNGTEKÝ BAYRAKLARI KONUÞMAYA VEYA SÝYASETE..RAHATSIZ OLAN ARKADAÞIM MESELA SENÝN PARTÝN DÜZENLEDÝDE BÝZ GÝTMEDÝKMÝ SAADET PARTÝSÝ EGER GÖRÜÞÜNÜZÜ YANSITMIYORSA YARIN SABAH KENDÝ PARTÝNÝZE BASKI YAPINDA HAFTAYADA SÝZÝN TERTÝPLEDÝÐÝNÝZ MÝTÝNGE GÝDELÝM.AH BÝR ANLAYABÝLSEK BÝRLÝK OLMADIKCA DAHA COK KARÝKATÜRLER ÇÝZECEKLER AH BÝR BÝLEBÝLSEK.SELAM VE DUA ÝLE.....
Gönderen: 19.02.2006 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
@hmed su an offline @hmed  
49 Mesaj -
selam sana ya muhammed
selamsana ya sevgili
sesimizi duydunmu ya muhammed..
haykýrýþýmýzý..?
onbinlerce yürek ayný dil de ve ayný sevgiyle seni andýk
sesimizi duydunmu ya muhammed..?
kimi kýrkbin dedi kimi bir milyon kimi ise hiç bahsetmedi...
sen duydunmu sesimizi ya muhammed...?
her cinsten her ýrktan ordaydýk
yüreðimizde aþkýn ve özlemin
sana seslendik duy sesimizi
duydunmu ya muhammed.?
saldýrýyorlar dör bir yandan
kafir tek ses olmuþ amansýz
ümmetin bin parça ya muhammet
her biri bir köþede aðlar olmuþ
olmadýk zulme maruz kalmýþ
göz yaþlarý sel olmuþ
birlik yok
düzen yok
baþ yok..

ama umut var ya muhammed
sen hep umut oldun
sen hep ýþýk oldun
karanlýkta yüzümüze yansýyan
yolumuzu aydýnlatan

duy haykýran bu çýðlýðý..
biz seni çok sevdik

mahþer günü sende bizi sev ya muhammed !!!
Gönderen: 20.02.2006 - 10:49
Bu Mesaji Bildir   @hmed üyenin diger mesajlarini ara @hmed üyenin Profiline bak @hmed üyeye özel mesaj gönder @hmed üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
35 Mesaj -
duy haykýran bu çýðlýðý..
biz seni çok sevdik

mahþer günü sende bizi sev ya muhammed !!!
(alýntýgöz kırpma
yüreyine saðlýk kardeþim

önemli olan onun bizleri sevmesi ...

ya sevmese...

ya kendimizi sevdiremezsek.. allah muhafaza

insallah sevgisine nail olanlardan oluruz

kardeþim yüreyine saðlýk

selam ve duayla
Gönderen: 20.02.2006 - 11:25
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SENCER BEY su an offline SENCER BEY  
RE: BİR TANESİ BUNU YAPABİLİYORSA
38 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammet talha

bugün 19 subat

müslümanlarýn peygamberiyle buluþtugu kucaklaþtýgý gün

bugün ümmetin tek bir agýzdan anam babam sana feda olsun ya resuluklah diye bagýrdýgý gün

bugün 7 den 70 e ümmetin birlik oldugu gün

bugün kelimelerle ifade bile edilmesi mümkün olmayan.

bugün baþka birtadlý baþka bir hazý olan gündü
resulun ümmetinin yanýnda oldugu gündü

bugün küfre karsý tek vücut olunan gündü

bugün ellerin semaya acýlýp lebbeyk allahümme lebbeyk diye haykýrýlan gündü

bugünn...............................................................................................
bugün ifade edilemiyor kelimelerle........................................
öncelikle bu mitingin yapýlmasýnda emegi gecen kardeþlerimden rabbým razýolsun insallah............

ve acizane bir uyarý kardeþlerime.....

bir kardeþim siyeset meydaný oldugunu vurgulamýþ.. lütfen allahrýzasý için þu müslümanlarýn haykýrýsýný peygamberine baðlýlýgýný bazý bahaneler arayarak baþka yönlere cekmeyelim ve býrakalým kardeþlerim mitingin güzelliðini anlatsýnlar
hazýr ümmet bir olmuþken bu internet ortamýnda araya buzlar sokmayalým
görüþü ne olursa olsun bu ümmetin kardeþ oldugunun bilincini insallah bundan sonrada yasayalým

bugünü yasatan rabbime hamdý senlar olsun

selam ve duayla

O MUHTEÞEM KALABALIÐI BENDE ANCAK TV DEN ÝZLEYE BÝLDÝM.EÐER BÝR SÝYASÝ PARTÝNÝN ORGANÝZASYONU ÝLE BUKADAR MÜSLÜMAN BÝR ARAYA GELE BÝLÝYORSA, KEÞKE, ALLAHINI, PEYGAMBERÝNÝ SEVEN BÜTÜN TEÞKÝLATLAR (SÝYASÝ PARTÝLER, SÝVÝL TOPLUM KURULUÞLARI V.S.)BÖYLE BÝR MÜÞTEREKTE BÝR ARAYA GELÝP ÝSTAMBUL TRAFÝÐÝNÝ FELÇ ETSEYÝ, KEÞKE TV.LER ÝSTANBULA AKIN AKIN KOÞAN PEYGAMBER SEVDALILARININ FELÇ ETTÝÐÝ ULUSLAR ARASI VE ÞEHÝRLER ARASI YOLLARIN EN AZ ÜÇ GÜNDEN ÖNCE AÇILAMAYACAÐI HABERLERÝNÝ GEÇSELERDÝ.KEÞKE BENDE ORADA OLABÝLSEYDÝM,KEÞKE EFENDÝMÝZÝN BÝZE OLAN SEVGÝSÝNÝN BÝNDE BÝRÝ KADARINI BÝZ ONA GÖSTERE BÝLSEYDÝK. ALLAH (C.C.) BU MÝTÝNGÝ HAZIRLAYANLARDANDA KATILANLARDANDA RAZI OLSUN, BÝZEDE (ÞAHSIMA) GERÇEKTEN PEYGAMBERÝNÝ SEVEN ÜMMET BÝLÝNCÝNÝ NASÝB ETSÝN.
Gönderen: 20.02.2006 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   SENCER BEY üyenin diger mesajlarini ara SENCER BEY üyenin Profiline bak SENCER BEY üyeye özel mesaj gönder SENCER BEY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Kardeslerim yaa.. agla Lütfen böyle seyler en az 1hafta önce duyurun, ben bu yaziyi simdi gördüm ya agla

Ben göremedim, görenlere ne mutlu.. Mitingi yapanlardan ALLAH razi olsun..

Cok üzüldüm ya.. Eyer bidaha TV5'te gösterirlerse duyuru yapin, ona göre TV5i bakayim, LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNN..

agla
Gönderen: 20.02.2006 - 12:18
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
274 Mesaj -
Evet kimi 50.000 dedi kimi hiç bahsetmedi, bre gözleri kör olmus medya! o kiyamet kadar milleti görmezmisin sen!
Ama farkli kesimlerden insanlarimiz tek gaye için toplandiya, varsin görmezlikten gelsinler..
Miting'i izlerken heyecandan titriyordum, hem o muhtesem atmosfer için hemde en ufak bir olay yasanmamasi için miting sonuna kadar dua ettim "Rabbim ne olur provokasyon olmasin kardeslerime zarar gelmesin" diye, Rabbim'e sonsuz sükürler olsun en ufak bir taskinlik dahi yasanmadi.
Hani bi ara dendi ya " Hz.Muhammed (s.a.v.) aramizda, bizimle..." orada bittim.. agla
Gönderen: 20.02.2006 - 14:30
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
Selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Miting!! Gercekten güzel bir organizasyon.. elbette istanbulda olsaydik ordaydýk parti grup cemaat dernek farký gozetmeksizin ordaydik insaALLAH.. sunu da biliyorum saadet partisi farkli sehirlerden otobusler de kaldýrmýs.. katýlým cok yuksekti.. RABBÝM bu organizasyonu duzenleyenlerden emegý gecenlerden katýlanlardan ve duyarlý olanlardan razý olsun..

Tv5 ekranlarýndan takip ettigim kadari ile bu organizasyon zaten bir haftalik cok ani gelisen organizasyon.. bir haftada bu kadar kitleyi bir araya getirebilmek biraz zordur.. kararýn alinmasýndan itibaren afislerin hazýrlanmasý halka duyuru basýna yansimalar hatta dunyanýn dýger cografyalarýndaki Müslüman organizasyonlara yansýmalar icin cok buyuk caba sarfedilmesi gerekiyordu ve bu caba da sarfedildi.. sadece istanbulda deil anadolunun avrupanýn ve dunyanýn bircok yerinde bu caba sarfedildi..

insaALLAH bu duyarlilik bu topraklarda yasanan basortusu zumlu ve nice zulumlere de yansýr.. su bir gercek onlar zulumlerini artýrdýkca Müslümanlar arasýndaki kardeslik baglarý daha da gucleniyor.. RABBÝMÝZ olan bitene sahid.. gonulden inaniyorum ki bu acýlar birgun mukafat ile geri donecek..

selam ve dua ile..
Gönderen: 20.02.2006 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý omer furkan

Selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Miting!! Gercekten güzel bir organizasyon.. elbette istanbulda olsaydik ordaydýk parti grup cemaat dernek farký gozetmeksizin ordaydik insaALLAH.. sunu da biliyorum saadet partisi farkli sehirlerden otobusler de kaldýrmýs.. katýlým cok yuksekti.. RABBÝM bu organizasyonu duzenleyenlerden emegý gecenlerden katýlanlardan ve duyarlý olanlardan razý olsun..

Tv5 ekranlarýndan takip ettigim kadari ile bu organizasyon zaten bir haftalik cok ani gelisen organizasyon.. bir haftada bu kadar kitleyi bir araya getirebilmek biraz zordur.. kararýn alinmasýndan itibaren afislerin hazýrlanmasý halka duyuru basýna yansimalar hatta dunyanýn dýger cografyalarýndaki Müslüman organizasyonlara yansýmalar icin cok buyuk caba sarfedilmesi gerekiyordu ve bu caba da sarfedildi.. sadece istanbulda deil anadolunun avrupanýn ve dunyanýn bircok yerinde bu caba sarfedildi..

insaALLAH bu duyarlilik bu topraklarda yasanan basortusu zumlu ve nice zulumlere de yansýr.. su bir gercek onlar zulumlerini artýrdýkca Müslümanlar arasýndaki kardeslik baglarý daha da gucleniyor.. RABBÝMÝZ olan bitene sahid.. gonulden inaniyorum ki bu acýlar birgun mukafat ile geri donecek..

selam ve dua ile..

evet gercekten bu miting cok kýsa bir sürede hazýrlandý...
hemde cok ani bi kararla....
bu mitingin hazýrlanmasýnda bir rüyanýn cok etkisi var .....
bu rüya yý bizzat büyüðümüzün agzýndan duyduk..
ama o güzel RÜYA YI buraya nakledemeyecegim kusura bakmayýn .....
ama þu bir gercek insan rüya yý dinledikce tüyleri diken diken oluyor...
evet kesinlikle ALLAH RESULU ogün ordaydý.....
(rüya yý anlatma mý istemeyin arkadaþlar ...
cýkar bi kardeþimiz rüya hakkýnda farklý bir yorum yapar ve gercekten istemediðimiz seylere vesile oluruz onun için kusura bakmayýn
selam ve duayla
Gönderen: 20.02.2006 - 19:29
2683 Mesaj -
Evet miting gerçekten çok coþkulu ve güzeldi ama bir arkadaþýmýz bahsetmiþ; bir siyasi partinin seçim mitingi gibiydi.

Bu konuda kim beni nasýl eleþtirirse eleþtirsin fikrim budur.

Madem mitingi ismi "inanca saygý ve zalimlere lanet mitingi" O zaman siyatesi bu kadar ön plana almanýn ne alemi var.

Sakýn yanlýþ anlaþýlmasýn bu mitingi hangi parti düzenlemiþ olsaydý aynýsýný yapacaktý. Bunu siyasi bir show'a dönüþtürecekti.

yinede oraya toplanan insanlarýn hangi amaçla, duyguyla orda olduðu belliydi.

Düzenleyenden de katýlandan da Allah razý olsun...
Gönderen: 20.02.2006 - 19:32
RE:
43 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

Kardeslerim yaa.. agla Lütfen böyle seyler en az 1hafta önce duyurun, ben bu yaziyi simdi gördüm ya agla

Ben göremedim, görenlere ne mutlu.. Mitingi yapanlardan ALLAH razi olsun..

Cok üzüldüm ya.. Eyer bidaha TV5'te gösterirlerse duyuru yapin, ona göre TV5i bakayim, LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNN..

agla

Senin görmen o kadar önemli deðil, senin kalbinin ,gönlünün onlarla olmasý önemli, oda sende var. duygularýný ifade etmiþsin,
Ýnþallah ayný sevabý almýsýndýr.

***Selam ve dua ile...***
Gönderen: 20.02.2006 - 19:56
MİTİNG!!!!!
35 Mesaj -
Madem mitingi ismi "inanca saygý ve zalimlere lanet mitingi" O zaman siyatesi bu kadar ön plana almanýn ne alemi var.(alýntýgöz kırpma

YA KARDEÞÝM CÝDEN ANLAMADIM BU SERZENÝÞÝ...

BEN 4 SAAT ORDA KALDIM TEK KELÝME SAADET PARTÝSÝNÝ ÖVEN BÝ ANONS YAPILDIMI?
MÝTÝNGÝN HANGÝ BÖLÜMÜNDE SAADET PARTÝSÝ ADINA SLOGAN ATILDI YADA ÖVÜLEN ANONSLAR YAPILDI?

BEN ORDA SÝYASETÝN ÖN PLANA CIKARILAN BÖLÜMÜNÜ SEZEMEDÝM
YOKSA BAÞKA MÝTÝNGLERÝMÝ ÝZLADÝK BÝZ YADA BEN FARKLI BÝR MÝTÝNG ALANINAMI GÝTTÝM?

KAHROLSUN ÝSRAÝL.....

KAHROLSUN ABD EMPERYALÝZMÝ.....

KAHROLSUN ÝÞBÝRLÝKCÝLER......

KAHROLSUN RUSULE UZANAN ELLER.....

KAHROLSUN IRAKTA....

KAHROLSUN CECENYADA....

KAHROLSUN BOSNADA.....

KAHROLSUN FÝLÝSTÝNDE ZULÜM YAPANLAR....

DÝYE HAYKIRMAK SÝYASETMÝ?

YOLUNA CANIMIZ FEDA YA RESULULLAH....

SANA DÝL UZATANIN DÝLÝNÝ KESERÝZ DEMEK.....

GÖK KUBBEYÝ BASINA YIKARIZ DEMEK.....

YOLUNA ANAM BABAM FEDAOLSUN DÝYE HAYKIRMAK....

SÝYASETMÝ?

BUNLAR SÝYASETSE BEN SÝYASET YAPTIM

VE SAADET PARTÝSÝ BAYRAGI ALTINDA OLMAKTANDA HÝÇ HUZURSUZ OLMADIM

AKSÝNE BÖYLE GÜZEL BÝ ORGANÝZASYONU YAPTIKLARI ÝÇÝN RABBÝM KENDÝLERÝNDEN RAZIOLSUN

BUNU YAPMAK SAADET PARTÝSÝNE NASÝP OLDU

ALLAH RESULU KENDÝNÝ MUTMAÝN SEKÝLDE ANAN ÜMMETÝNÝN YANINDA OLUR

VE BENDE ÝNANDIM DAVETE ÝCAP ETTÝM MEVLADA NASÝP ETTÝ O GÜZELLÝÐÝ YASATTI BÝZLERE....

BENCE AYRINTILARA KAFAYI YORMAMAK GEREK ...

OGÜNÜN GÜZELLÝÐÝNÝ HÝSSETMEK GEREK.....

KÝMÝN YAPTIGI DEÐÝL KÝMÝN ÝÇÝN KALPLERÝN FERYAD ETTÝÐÝNE BAKMAK GEREK

TEK KELÝME TAKDÝRE ÞAYANDI BENÝM GÖZÜMDE.....

ÝNSALLAH BAÞKA SÝYASÝ KURUMLARDA BÖYLE GÜZEL BÝ GAYELERÝ OLURDA HÝÇ GOCUNMADAN SÝYESÝ DÜÞÜNMEDEN ORDA OLURUM...

DEDÝM YA NASÝP ÝÞÝ......

PEYGAMBERE SEVDALALANLARI BÝ ARAYA GETÝRMEK ONA VESÝLE OLMAK COK HOÞDU ÝNSALLAH BAÞKALARIDA ÜMMETÝN SESÝNE KULAK VERMEK ÝÇÝN BÝ ÇABA SARFEDERLER....... DEDÝM YA NASÝP ÝÞÝ......

BEN BEKLERDÝMKÝ MÝLYONLARIN OYUNU ALMIÞ ...
ADI A. ADI B.. ADI C... OLAN SÝYASÝ PARTÝLERDE BÖYLE GÜZEL ORGANÝZASYON YAPSINLAR SEVE SEVE ORDA DA CANIMIZ SANA FEDAOLSUN YARESULALLAH BAGIRABÝLELÝM.... AMA DEDÝM YA NASÝP ÝÞÝ....

ONUN ÝÇÝN LÜTFEN BÝR KEZ DAHA TEKRARLIYORUM KARDEÞLERÝM TADINI CIKARMAYA CALISIN ....

SELAM VE DUAYLA
Gönderen: 20.02.2006 - 20:53
2683 Mesaj -
Kardeþim demekki objektif bakamamak bu olsa gerek...

Al sana siyasi bir slogan örneði;

"Mücahit Kutan"

Mücahit kimlere denilir hepimiz biliyoruz.

Neyse burasý önemli deðil.

Kardeþim ikimiz farklý sloganlarýn atýldýðý yerlerde durmuþuz demekkisevinçli

Kardeþim ben zaten siyasetin ön plana çýkartýlmasýný eleþtirmedim. Bu organizasyonu kim düzenlese de ayný þeyi yapacaktý. Bu olaðan bir durum.

Belki sen yazdýklarýmý eleþtiri olarak alðýladýn...

Tekrar düzenleyenden de , gelenlerden de Allah razý olsun...
Gönderen: 20.02.2006 - 21:02
zafer571 su an offline zafer571  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali _BeTuL_

Gönderen: 20.02.2006 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
35 Mesaj -
Tekrar düzenleyenden de , gelenlerden de Allah razý olsun...(alýntýgöz kırpma

allah senden de razýolsun kardeþim..

sen nerde duruyordun bak yoksa yanýmda dikilen sen olmayasýngöz kırpma yerini söyle ben sana söylerim farklý yerlerde olup olmadýgýmýzýgöz kırpma

selam ve duayla
Gönderen: 20.02.2006 - 21:09
2683 Mesaj -
sevinçli

Kardeþim ben konu açýldýðýnda bu siteden mitinge katýlacak arkadaþlara buluþma çaðrýsý yapmýþtým ama duyan olmadý.

Galiba hep beraber gitsek bu yanlýþ anlaþýlmada olmazdý sevinçli

Ben kürsünün camii tarafýndaydým...
Gönderen: 20.02.2006 - 23:01
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
UZaklarda gurbete olmasaydim,

Seve Seve gelirdim... sevinçli

Gönderen: 20.02.2006 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

sevinçli

Kardeþim ben konu açýldýðýnda bu siteden mitinge katýlacak arkadaþlara buluþma çaðrýsý yapmýþtým ama duyan olmadý.

gördüm seni fosaloðlu kardeþim
binlerce fosaloðlu vardý þükürgöz kırpma
Gönderen: 20.02.2006 - 23:38
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RE:
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

sevinçli

bende kürsünün cami tarafýndaydým
öðle namazýný benzinliðin meydanýnda kýldýk bak benim le orda sohbet ettiysen
saklamana gerek yok göz kırpma
hadi itiraf et ... bak kýzmayacam sözgöz kırpma
Gönderen: 21.02.2006 - 16:08
RE: RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammet talha

Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

sevinçli

bende kürsünün cami tarafýndaydým
öðle namazýný benzinliðin meydanýnda kýldýk bak benim le orda sohbet ettiysen
saklamana gerek yok göz kırpma
hadi itiraf et ... bak kýzmayacam sözgöz kırpma

Yoksa yanýmda duran arkadaþ senmiydin sevinçli
Gönderen: 21.02.2006 - 17:10
SOSYOLOG su an offline SOSYOLOG  
mitig
6 Mesaj
ORDA OLMAYI ÇOK ÝSTERDÝM.RASULULLAHA UZANAN ELLERE,UTANMADAN O KARÝKATÜRLER BASIN ÖZGÜRLÜÐÜ DÝYEN DARUN NEDVE PARLEMENTERLERÝNE,BAÐIRMAK ÝSTERDÝM,SESÝMÝ
DUYMASALARDA,
O MÝMSÝZ MEDENÝYETÇÝLERE,O DÝALOGÇULARA BÝR ÇÝFT LAF SÖYLEMEK ÝSTERDÝM.
evet orda olmayý çok isterdim,eminim rasullulahta oradaydý onun yanýnda olmak isterdim.en azýndan safýmýz belli olurdu.
Gönderen: 21.02.2006 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   SOSYOLOG üyenin diger mesajlarini ara SOSYOLOG üyenin Profiline bak SOSYOLOG üyeye özel mesaj gönder SOSYOLOG üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: mitig
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SOSYOLOG

ORDA OLMAYI ÇOK ÝSTERDÝM.RASULULLAHA UZANAN ELLERE,UTANMADAN O KARÝKATÜRLER BASIN ÖZGÜRLÜÐÜ DÝYEN DARUN NEDVE PARLEMENTERLERÝNE,BAÐIRMAK ÝSTERDÝM,SESÝMÝ
DUYMASALARDA,
O MÝMSÝZ MEDENÝYETÇÝLERE,O DÝALOGÇULARA BÝR ÇÝFT LAF SÖYLEMEK ÝSTERDÝM.
evet orda olmayý çok isterdim,eminim rasullulahta oradaydý onun yanýnda olmak isterdim.en azýndan safýmýz belli olurdu.

sende ordaydýn gönlün ordaydý milyonlar hatda 1.5 milyar iman ehli ordaydý sizide hissettik merak etme kardeþim
yüreklerinize saðlýk
selam ve duayla
Gönderen: 21.02.2006 - 18:18
karabulutmurat su an offline karabulutmurat  
İNANCA SAYGI ZALİMLERE LANET PEYGAMBER EFNDİMİZ (SAV) E SADAKAT
2 Mesaj
BÝZ BURSA DAN YAKLAÞIK OLARAK TAM 350 CÝVARI OTOBÜSLE YANÝ 12000 KÝÞÝ ÝLE HEPBERABER BU MÝTÝNTE PEYGAMBERÝMÝZLE BULUÞTUK ÇOLUK,ÇOCUK,GENÇ,YAÞLI AMA HEP BERABER TEK SES,TEK YÜREK VE TAM BÝR SADAKATLE..........
Gönderen: 21.02.2006 - 19:28
Bu Mesaji Bildir   karabulutmurat üyenin diger mesajlarini ara karabulutmurat üyenin Profiline bak karabulutmurat üyeye özel mesaj gönder karabulutmurat üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: İNANCA SAYGI ZALİMLERE LANET PEYGAMBER EFNDİMİZ (SAV) E SADAKAT
43 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý karabulutmurat

BÝZ BURSA DAN YAKLAÞIK OLARAK TAM 350 CÝVARI OTOBÜSLE YANÝ 12000 KÝÞÝ ÝLE HEPBERABER BU MÝTÝNTE PEYGAMBERÝMÝZLE BULUÞTUK ÇOLUK,ÇOCUK,GENÇ,YAÞLI AMA HEP BERABER TEK SES,TEK YÜREK VE TAM BÝR SADAKATLE..........

Yüreðizize saðlýk
Gönderen: 21.02.2006 - 22:36
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
RE: harikasın M.TALHA
618 Mesaj -
Alıntı
Orijinali utaniyorum

MUHAMMEDTALHA HARÝKASIN KARDEÞÝM.ALLAH SENDEKÝ ÞUURU HEPÝMÝZE NASÝP ETSÝN.NE GEREK VAR MÝTÝNGTEKÝ BAYRAKLARI KONUÞMAYA VEYA SÝYASETE..RAHATSIZ OLAN ARKADAÞIM MESELA SENÝN PARTÝN DÜZENLEDÝDE BÝZ GÝTMEDÝKMÝ SAADET PARTÝSÝ EGER GÖRÜÞÜNÜZÜ YANSITMIYORSA YARIN SABAH KENDÝ PARTÝNÝZE BASKI YAPINDA HAFTAYADA SÝZÝN TERTÝPLEDÝÐÝNÝZ MÝTÝNGE GÝDELÝM.AH BÝR ANLAYABÝLSEK BÝRLÝK OLMADIKCA DAHA COK KARÝKATÜRLER ÇÝZECEKLER AH BÝR BÝLEBÝLSEK.SELAM VE DUA ÝLE.....

Selamunaleyküm,

Arsivi gezerken bu yaziya rasladim.
Herhalde benim üstteki yazima ithafen yazilmis. Üstünden alti ay kadar vakit gecmis olmasina ragmen bu yaziya cevap vermeden gecemiyecegim.

Utaniyorum abim,
ben bu yazinizi henüz gördüm,
Allah (c.c.) biliyor maksadim bir polemik cikarmak degil.
Siz benim yazimi anlamamissiniz.
Ben bu organizasyonu yapanlari,
bu toplumu bir araya getirdiklerinden elestirmedim. Hatta...,yaptiklari organizasyon icin Allah razi olsun ve dua bizden, rahmet Allahtan dedim..., yani yapanlardan duaciyim .

Ne gerek var siyasetten konusmaya demissiniz.
Ben siyasetten konusmadim. Yalnizca SIYASET üstü olan bu dayanismaya siyasi bir partinin sembolleri karistirilmamis olsaydi daha isabetli olurdu, birlik ve beraberlik suurunu gelistirirdi. Ve bu kadar siyasi sembolü görünce, saskinligimi dile getirdim. Fakat yapilmis organizasyonu asla elestirmedim.
Ayrica bana hitaben diyorsunuzki;
"Rahatsiz olan arkadasim sizin partiniz düzenledide biz gitmedikmi? sizin partide düzenlesin orayada gidelim."

Muhterem abim,
ben ömrümde hic bir siyasi partiye ne üye oldum, ne de destekledim. Partici filan degilim. Hele futbol takimi tutar gibi herhangi bir partiye baglida degilim. Dünyanin ve Ülkemin siyasi meselelerine uzakda degilim..., benim icin Ülkeme en layik olan akim basa gelsin.
Dolayisiyla, hassasiyetimde bundan kaynaklaniyor sanirim.
Kendim hic bir partiye bagimli olmadigimdan,
bu organizasyonada her hangi bir siyasi parti sembollerininde karistirilmasini hazmedemedim.
Bu yazdiklarim diger kardesim icinde gecerlidir.
Utaniyorum abim ,
anlamanizi temenni ederim.
Burada Saadet partili arkadaslara sunu söylemek istiyorum. Arkadaslar...,
bu elestirim kesinlikle partinize filan degil, benim icin o meydanda sizin partinizin degilde baska partilerin bayraklari asili olsaydi yine ayni elestiriyi yapardim. Yanlis anlamayin lütfen!

Acizane bu kardesinizin düsünceleridir.

Dua bizden, Rahmet ALLAH'tan...
Gönderen: 07.08.2006 - 11:03
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 536 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62594 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.