fluvoxamine colchicine kaletra kaletra lopinavir ritonavir luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Peygamberimizin Karikatürünü Yayınlayan Siteye Bakın Bakalım Ne Olmuş:)

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Peygamberimizin Karikatürünü Yayınlayan Siteye Bakın Bakalım Ne Olmuş:)
Misafir
http://www.bible-land.net/

Týklayýn Abilerimsevinçli
Gönderen: 14.02.2006 - 19:41
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast Mehter..  
Misafir
Cumartesi günü rastladým bu siteye ve kaným kaynadý.. Mehteri dinleyin.. Maþallah
Gönderen: 14.02.2006 - 19:44
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
:)
1230 Mesaj -
sevdim sizi turkish youth..
Gönderen: 14.02.2006 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedyldz su an offline muhammedyldz  
22 Mesaj -
Asýl karikaturleri ekleyen gazetenin sitesi bu degil.Ancak bu da INCIL VATANI olarak bilinen meshur bir hristiyan sitesidir.SeSSizZ kardesimin emegine saðlýk.Size de paylasýmýnýz icin tesekkur ederim kardesim.
gül
Gönderen: 14.02.2006 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   muhammedyldz üyenin diger mesajlarini ara muhammedyldz üyenin Profiline bak muhammedyldz üyeye özel mesaj gönder muhammedyldz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
tebrik
1942 Mesaj -
teþekkürler kardeþim gurur duydum darýsý diger sitelere
Gönderen: 14.02.2006 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
By Sessiz'i tanýrým bir çok danimarka forumunu hacklemiþliði vardýr.

Ama ters týklayýnca çýkan hata uyarýsý hiç te hoþ deðil...

Üzüldüm...
Gönderen: 14.02.2006 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
22 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Üzüldüm...

Kardes buna bende deginecektim lakin cesaret edemedim.Gercekten de uzucu bir mesaj býrakmýs.Muslumana yakýsmayan bir tavýr.

Selametle
Gönderen: 14.02.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   muhammedyldz üyenin diger mesajlarini ara muhammedyldz üyenin Profiline bak muhammedyldz üyeye özel mesaj gönder muhammedyldz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
arkadaþlar sabýr kardeþlerimiz iþleme yeni baþladýlar hack lenen site sayýsý 10 u gecti sabýr...

sevgi saygý ve dua ile
Gönderen: 14.02.2006 - 20:48
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammedyldz

Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Üzüldüm...

Kardes buna bende deginecektim lakin cesaret edemedim.Gercekten de uzucu bir mesaj býrakmýs.Muslumana yakýsmayan bir tavýr.

Selametle

By Sessiz'in baðlý bulunduðu tim'in belirli bir vizyonu ve hedefi olduðu halde bunu yapmasý ilginç geldi...
Gönderen: 14.02.2006 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE:
22 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Alıntı
Orijýnalý muhammedyldz

Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Üzüldüm...

Selametle

By Sessiz'in baðlý bulunduðu tim'in belirli bir vizyonu ve hedefi olduðu halde bunu yapmasý ilginç geldi...

Evet ama sanýrým bu Hack olayýný time baglý olmadan kendi basýna gercekleþtirdi.Bu yuzden de tim bundan sorumlu degil.Yoksa onlar yoluna koyardý bu iþi.
Gönderen: 14.02.2006 - 21:06
2683 Mesaj -
Hangi Timden Bahsettiðimizden haberin varmý ki ?
Gönderen: 14.02.2006 - 21:11
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
arkadaþlar lütfen bu konuyu fazla uzatmayýn sessiz sesziz gitsin herkes sonuclarýna bakmakla yetinelim lütfen

sevgi saygý ve dua iledüsün düsün düsün
Gönderen: 14.02.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
22 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Hangi Timden Bahsettiðimizden haberin varmý ki ?

Ben CW den bahsediyorum ya sen ?
Gönderen: 14.02.2006 - 21:28
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
ters týklayýnca çýkan hatayý hakettiler fakat bu hata onlarýn dilinde olsa daha iyi olurdu ...
selam ve dua ile...
Gönderen: 14.02.2006 - 21:29
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
22 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý garip64

ters týklayýnca çýkan hatayý hakettiler fakat bu hata onlarýn dilinde olsa daha iyi olurdu ...
selam ve dua ile...

Kardes onlar ALLAH'tan belasýný bulmus zaten kafir olmakla.Lakin degmez bu sozleri deyipte bu pislikler icin gunaha girmek.
Gönderen: 14.02.2006 - 21:48
kamanliadem su an offline kamanliadem  
RE: Peygamberimizin Karikatürünü Yayınlayan Siteye Bakın Bakalım Ne Olmuş:)
1 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý SEMBOLÝKA

Týklayýn Abilerimsevinçli

EVET ABÝCÝÐÝM ÇOK GÜZEL OLMUÞ ALLAH KOLAYLIK VERSÝN HARÝKÜLADE OLMUÞ AMA TERS TIKLAYINCA ÇIKAN PE HOÞ OLMAMIÞ KARÝKATÜRÜN ÝLK ÇIKTIÐI GAZETE NEDEN ORADA DURUYOR GGAZETE ORADA ÖYLE DURACAKMI ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN (KAMANLI)
Gönderen: 14.02.2006 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   kamanliadem üyenin diger mesajlarini ara kamanliadem üyenin Profiline bak kamanliadem üyeye özel mesaj gönder kamanliadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -

Tekrar bakýn...

Hata düzeltildi...
Gönderen: 14.02.2006 - 22:56
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Valla ne diyeyim...

Elleriniz dert görmesin.
Gönderen: 14.02.2006 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1054 Mesaj -
Arkadaslar google de arama yaparken..

Bagislayin tam isim yazamiyorum..

....allah.com

(.... olan kisim ingilizce)

adli bir siteye rastladim.

Sitenin icerigi tahmin edersiniz ki yüz kizartici.

Icerigini bir yana birakin, ismi son derece rahatsiz edici ve yüce yaraticimiza hakaret ifadesi icermektedir. (Hasa)

Ilgili kardeslere duyurulur.
Gönderen: 15.02.2006 - 02:15
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rambo4242 su an offline rambo4242  
allah razi olsun
1 Mesaj
ellerin dert görmesin bunlara aslinda bu bile az ama yüce yarabbim devamini kendi verir insaallah
Gönderen: 15.02.2006 - 11:46
Bu Mesaji Bildir   rambo4242 üyenin diger mesajlarini ara rambo4242 üyenin Profiline bak rambo4242 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Arkadaslar google de arama yaparken..

Bagislayin tam isim yazamiyorum..

....allah.com

(.... olan kisim ingilizce)

adli bir siteye rastladim.

Sitenin icerigi tahmin edersiniz ki yüz kizartici.

Icerigini bir yana birakin, ismi son derece rahatsiz edici ve yüce yaraticimiza hakaret ifadesi icermektedir. (Hasa)

Ilgili kardeslere duyurulur.

Masallah ..
Kardesler isi fazla uzatmayip bu rezil siteyide hackleyip, cehenneme göndermisler.

Buradan kardeslere tesekkürü bir borc biliyor sükranlarimi sunuyorum...
gül gül gül

Allah Razı Olsun
Gönderen: 22.02.2006 - 00:31
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Bende acilmiyor ya telaşlıağlar
Gönderen: 22.02.2006 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Bende acilmiyor ya telaşlıağlar

Dedim ya Nazligul kardesim...

Cehenneme göndermisler...
sevinçli
Gönderen: 22.02.2006 - 01:37
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
hee ben baska biseyi sanmisdim kahkaha

oh olmus, Cehennemin 7 katina yerleri olur insallah...

Gönderen: 22.02.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast m.d.  
hayır
Misafir
bir arkadaþýmdan duyduðumu söylüyorum.böyle bir site yokmuþ normalde.yeni alýp hacklemiþ gibi gösterilmiþ.eðer doðruysa bu,yazýk gerçekten.ve asýl önemli olan da bu tarz þeylerle teselli aramayýp islam'ý layýkýyla yaþama gayretine girmemiz.
Gönderen: 22.02.2006 - 08:29
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 789 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59846 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.