ivermectin dexamethasone generique stromectol lopinavir ritonavir ivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » kadin erkek iliskileri evlenmeden önce

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kadin erkek iliskileri evlenmeden önce
Misafir
bu konuda bana yazin
Gönderen: 07.02.2006 - 19:12
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast Misafir  
la havle vela kuvvete illa billah
Misafir

zinaya yaklaþmayýn. Çünkü o, son derece çirkin bir iþtir ve çok kötü bir yoldur.

isra 32

Gönderen: 07.02.2006 - 19:24
ayse580 su an offline ayse580  
9 Mesaj
allah razi olsun
Gönderen: 09.02.2006 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   ayse580 üyenin diger mesajlarini ara ayse580 üyenin Profiline bak ayse580 üyeye özel mesaj gönder ayse580 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast AKIN  
Evlenmeden önce kadın-erkek ilişkileri
Misafir
Bir arkadaþým ve bu konuda muzdarip. Ana babasý yok, ama ayný zamanda ana babasý çok. Anlamýþýnýzdýr, karýþaný çok yani.

Kendisi çok iyi bir kiþiliðe sahip. Evlenmek için yaþý gelmiþ de geçiyor bile. 30 yaþýnda. Bir gün cemaatten yaklaþýk 50 yaþlarýnda bir abimiz buna kýz bulmuþ; kendi baldýzýnýn kýzýný. Ama hem kýz tarafý, hem de bizimkinin tarafý kýzla görüþmesine izin vermiyor. Arkadaþ ben kýzý görmeden onunla konuþmadan nasýl evlenirim diyor.

Neyse uzun görüþmelerden sonra bizimkine kýzý gösteriyorlar. Kýz sadece kahve sunup tekrar mutfaða dönüyor. Bizimki bakýyor kýz güzel, güzel olmasýna ama acaba nasýl birisi.

Ben diyor arkadaþým, kýzýn nasýl biri olduðunu bilmeden, fikirleri nasýldýr, yaþantýsý nasýldýr, bana uygun mudur bilmeden nasýl ömür boyu birlikte olmak için giriþimde bulunacaðým diyor. Ama aileler kanýmca biraz da aþýrýya kaçarak caiz olmadýðý gerekçesiyle görüþtürmüyorlar bu gençleri.

Peygamberimiz (SAV) evlenmek için gelen bir sahabeye "kýzý gördün mü?" diye soruyor. Yani görmekte bir sakýnca yok. Ama acaba telefonda konuþsalar diyorum bir sakýncasý olabilir mi. Ben sanmýyorum sakýncasý olacaðýný.

Neyse Allah evleneceklerin ve evlenmek isteyenlerin yardýmcýsý olsun.
gül gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 10.02.2006 - 10:55
namel su an offline namel  
zor iş ewlilik kararı.
50 Mesaj -
benim kesin bi bilgim yok ama inþ yanlýþ bilgi wermiyorumdur bildiðm kadarýla 3kez görüþme hakký war.ama yanlarýnda 3. bikiþi olmalý.çünkü bi kadýnla erkek baþbaþaysa 3.kiþi þeytandýr.
sürekli telde konuþmakta caiz olmaz seste haram biliyosunuz ki.
Gönderen: 11.02.2006 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mervenur2086 su an offline mervenur2086  
sorularla islamiyet
26 Mesaj -
þuanda herhangi biþey söyleyemem kardeþim yanlýþ yönlendirmek istemem ama sorularlaislamiyet.com diye bir site var.belki biliyosundur.istersen oraya bu sorunu yönelt engeç 3günde cevaplanýyor ve cevaplayan bilgisine inandýðým mehmet paksu..eminim size yardmcý olacaktýr.allaha emanet olun.dualarýnýzý eksik etmeyin.
Gönderen: 20.04.2006 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   mervenur2086 üyenin diger mesajlarini ara mervenur2086 üyenin Profiline bak mervenur2086 üyeye özel mesaj gönder mervenur2086 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 889 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58427 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.