generique rhinocortivermektine lopinavir ritonavir stromectol hydroxychloroquine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » cin

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
cin
Misafir
ben geceleyin karabasana uðruyom.hareket edemiyorum,sesim kýsýlýyor ve korkuyorum bunun kkolay ve kýsa bir çaresi varmý her gece yatarken namaz surelerini okuyorum fakat oþey geldiðinde hiçbir duayý okuyamýyorum.adeta dilim tutuluyor,bana yardým edin
Gönderen: 26.01.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
sa
fazla bende bilmiyoum ne yapacagini ama ayetul kirsiyi oku yatarken felan kuran oku dualar yap bence faydasi olur ins.

dua ile..
Gönderen: 26.01.2006 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a Allah yardimcin olsun..Insallah en kisa zamanda gecer bu durum..
benim sana tavsiyem bol bol CEVSEN okuman...
hocamiz bize hep bunu tavsiye ederdi..gül
Gönderen: 26.01.2006 - 18:11
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dava yolcusu su an offline dava yolcusu  
19 Mesaj -
Selamün aleyküm kardeþim..
Allah (cc) yardýmcýnýz olsun..
tavsiyem Allah a sýðýnýnýz dua ediniz çünkü cinler de Rabbimizin mahluklarýdýr öyleyse Allah a sýðýnmak gerekir
Bol bol Felak ve Nas surelerini okuyun özellikle yatarken..Zira Peygamber Efendimiz (asm) yatarken Ýhlas Felak ve Nas surelerini okurmuþ..Ayetel Kürsi yi de okuyunuz..
Allah a emanet olun selametle
Gönderen: 29.01.2006 - 19:54
Bu Mesaji Bildir   dava yolcusu üyenin diger mesajlarini ara dava yolcusu üyenin Profiline bak dava yolcusu üyeye özel mesaj gönder dava yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
A.S Deðerli Kardeþim;

Burdan bakýnýz;
http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=35659
Gönderen: 29.01.2006 - 20:44
Gast misafir:tuba  
Misafir
banada son zamanlarda çok oluyor.çok korktum,doktora bile gitmeyi düþündüm.sonra yakýnlarým kurþun döktürttü.döktürdüðüm akþam yine geldi.cüzlerde þeytan ve cinlerin kahrý için dua var.onu okuyorum ayrýca felak nas ve ayetel kürsiyide çok okuyorum.bence tek çare bu.korkmamaya çalýþýyorum.yalnýzca Allahtan korkmalý, Allah izin vermedikçe hiçbiþey zarar veremez çünkü.Allah yardým etsin tüm korkutulanlara...
Gönderen: 20.02.2006 - 11:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1011 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60456 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.