generique rhinocortlopinavir ritonavir generique colchicine ivermectin generique rhinocortluvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » tavugu nerde saklardiniz?

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
tavugu nerde saklardiniz?
476 Mesaj -
s.agül
babaniz iki tavuk alsa
ve o tavuklarin haram oldugunu biliyorsunuz
az vaktiniz var ...
tavuklari ortadan kaldiracaksiniz yoksa heran biri pisirebilir..
nerye saklardiniz o aceleyle??düsün
Gönderen: 25.01.2006 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
s.a
piyasada tavukmu kaldýkikahkaha
olduðunu varsayalým kardeþsevinçli
cevap:hatýralarýmda saklarým heraldekahkaha kahkaha
Gönderen: 25.01.2006 - 20:15
Bu Mesaji Bildir   Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Ýlahi...
Gönderen: 25.01.2006 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
ben ne yaptim biliyormusunuz??
gülmeyin sakin..ama güleceksiniz biliyorum.sevinçli
kardesimin yataginin altina koydum..
koymaklada kalmadim..orda unuttum...şaşkın
aradan bir kac gün gecti ve kardesimin odasi kokmaya baslamis,...
neyseki ben isten gelene kadar anam sakinlesmis..
yoksa benide tavuklarla birlikte cöpe atardi..kahkaha
Gönderen: 25.01.2006 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
bi dakika dur bakalým, SEN Ne yaptýn ne yaptýnnnnnnn, çatlamak üzereyim gülmekten. kahkaha kahkaha kahkaha

Ya Rabbi!

afetsin afet, yahu Ýlknur merve kardeþim, tavuklar odayý kümes olarak kullandýðý için mi koktu yoksa tavuklar kardeþinin aðýrlýðý altýnda kalarak öldü mü? kahkaha

Veya tavuk canlý deðildi de eti mi koktu anlayamadým kahkaha
Gönderen: 25.01.2006 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
tavuklar canli degildiki..kahkaha
etleri kokmus...anam küplere binmis...
enistem bütün gün benle dalga gecti..
sevinçli
Gönderen: 25.01.2006 - 20:29
2338 Mesaj -
Annem kýzmakta haklý caným, baksana evi kümes/morga çevirmiþin kahkaha

Hem eniþtende haklý buna gülünmez mi, bununla dalga geçilmez mi göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuMeYSa tarafından, 25.01.2006 - 20:33 tarihinde.
Gönderen: 25.01.2006 - 20:33
Sonofgavs su an offline Sonofgavs  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ilknur-merve

tavuklar canli degildiki..kahkaha
etleri kokmus...anam küplere binmis...
enistem bütün gün benle dalga gecti..
sevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Affola Gülmemek elde deðil... Bizi Neþelendirdin Allah(c.c) Da senin yüzünü Daim Güldürsün... Hayýrlara er...
Gönderen: 25.01.2006 - 20:50
Bu Mesaji Bildir   Sonofgavs üyenin diger mesajlarini ara Sonofgavs üyenin Profiline bak Sonofgavs üyeye özel mesaj gönder Sonofgavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
s.a gercektende sizin biraz olsun neselenmenize vesile olduysam ne mutlu bana...
Amin,Rabbim hepimizin yüzünü her daim güldürsünsevinçli
Gönderen: 06.03.2006 - 11:31
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
kardesim bu fikir aklina nerden geldikahkaha kahkaha

bende size civcivle ilgili bir olay anlatiyim
akrabamizin kizi civcivlerde bir halsizlik var
hastalar diye düsünerek civcivlerin su kabina asprin katiyor
annesi yemvermeye gittiginde civcivlerin hepsini olü olarak buluyor
Gönderen: 06.03.2006 - 11:46
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
swissnur su an offline swissnur  
136 Mesaj -
alemsin kardesim cok güldüm kahkaha
Gönderen: 07.03.2006 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   swissnur üyenin diger mesajlarini ara swissnur üyenin Profiline bak swissnur üyeye özel mesaj gönder swissnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
selam
68 Mesaj -
vah zavalli civcivler cok acidim:(

yazik degil mi

nasil unutursun ilknur o zavalli
tavuklar yatagin altinda ezilip kalmislarkahkaha
Gönderen: 07.03.2006 - 19:39
Bu Mesaji Bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diger mesajlarini ara aFrA - yetim kiz üyenin Profiline bak aFrA - yetim kiz üyeye özel mesaj gönder aFrA - yetim kiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
gerçekten buna gülmemek mümkün deðil saðolkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 09.03.2006 - 00:11
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HAKBIR

kardesim bu fikir aklina nerden geldikahkaha kahkaha

bende size civcivle ilgili bir olay anlatiyim
akrabamizin kizi civcivlerde bir halsizlik var
hastalar diye düsünerek civcivlerin su kabina asprin katiyor
annesi yemvermeye gittiginde civcivlerin hepsini olü olarak buluyor

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Bunlara benzer bir olayda benim basimdan gecti Kararsiz
Babamlar uctane civciv almislardi tabi o zamanlar kucuktum 7-8 yaslarinda civ civleri genis bir kartona koymustuk, oturma odasinda kaliyorlardi. Mevsim kisdi havalar baya soguktu sabahlari erken kalkar cizgi filimleri seyrederdim girer girmez oturma odasindaki zobamizi acardim kendim usudugume civcivlerde usumustur diye dusundum ve kartonu alip zobanin ustune koydum isinsinlar diye onlarda orda yanmislar pismisler saatler sonra annem geldi civcivleri olu buldu bana kizmadii cunku zaten yeterince sok olmustum kendimi katil gibi goruyodummağlar göz kırpma düsün
Selam ve dua ile gül

Gönderen: 10.03.2006 - 01:54
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
komikti
212 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha ilknur kardeþim çok komikti.benim kardeþim de nasrettin hoca hani kediyi yýkamýþ sonra kedi ölmüþtü ya nasrettin hocada demiþki yýkarken deðilde sýkarken öldü diye.benim kardeþimde öyle yaptý tüm civcivleri güzelce yýkadý sonrada sýktý.onlarý yatýrdý annem geldikten sonra da vay haline..........Güle Güle
Gönderen: 10.03.2006 - 08:35
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
nedir bu civcivlerin çilesi çok sevip öldürürler tabiki sevgiden çocuk iþte. yazýk yaa...
Gönderen: 11.03.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kaiser su an offline Kaiser  
32 Mesaj -
gerçekten çok güzeldi saolkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 12.03.2006 - 01:46
Bu Mesaji Bildir   Kaiser üyenin diger mesajlarini ara Kaiser üyenin Profiline bak Kaiser üyeye özel mesaj gönder Kaiser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
hakbir
esra can ve hulyam ablalar..
ben cok utandim ama simdi..
sizin anlattiklarinizda o yaramazliklari yapanlar daha cocukmusşaşkın
ben ise burya ekledigimden bir hafta önce yapmistim bu yaramazligisıkıntılı
Gönderen: 27.03.2006 - 18:54
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
S.A KARDEÞÝM
SEN BANA 18 YAÞLARIMDA YAPDIÐIM ÞEYLERÝ HATIRLATTIN
DARAÇIK EVÝMÝZE 3 TANE CÝVCÝV ALDIM VE ONLARI BÜYÜTMEYE BAÞLADIM
YAPTIÐIM ÞEYLERÝ YAZMAKLA BÝTMEZ,,,
TABÝ ONLARIN YAPTIKLARINIDA HÝÇ SÖYLEMEYEYÝM
EVÝ MAHVETTÝLER
ÖZELLÝKLE KOLTUKLARINLARIN ÜZERÝNE OTURUP DUVARA ÝSABET ETTÝRÝYORLARDI...
DERKEN 2 TANESÝ DAYANAMADI
KALANIDA ,PARDON HEPSÝNÝN ÝSÝMLERÝ VARDI:(ÖZLEM ,HASRET,VUSLAT)
VUSLAT YAÞAMAYI BAÞARDI ,KOCAMAN OLDU EVE SIÐMAZ OLDU
EVE GELEN HERKESÝN ÜZERÝNE ATLAMAYA BAÞLADI
MEÐERSE DÖÐÜÞ HOROZUYMUÞ
ZAVALLI BENÝM YÜZÜNDEN NELER ÇEKTÝ SONUNDA BÝR AKRABAMIZ SAMSUNA GÝDECEKMÝÞ
OTOBÜSLE YOLCULUK BÝLE YAPTI HOROZUM
ORADADA SADECE KÖPEKLE ARKADAÞ OLMUÞ
BÝR GÜNDE KARA HABER GELDÝ BÝR GÜZEL KESÝP YEMÝÞLER VUSLATIMIüzüntülü üzüntülü üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EBRARALEYNA tarafından, 27.03.2006 - 20:19 tarihinde.
Gönderen: 27.03.2006 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ilknurMerve

hakbir
esra can ve hulyam ablalar..
ben cok utandim ama simdi..
sizin anlattiklarinizda o yaramazliklari yapanlar daha cocukmusşaşkın
ben ise burya ekledigimden bir hafta önce yapmistim bu yaramazligisıkıntılı

oylsunn öyle veya böyle canavariz istee kahkaha kahkaha göz kırpma

gül

Gönderen: 27.03.2006 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 856 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61450 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.