budesonide lopinavir ritonavir generique kaletra lopinavir ritonavir hydroxychloroquine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ENGLISH / DEUTSCH / OTHER » INTERNATIONAL » Quelqu'un parle français? Kapali

önceki konu   diğer konu
80 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (6): < zurück 1 2 (3) 4 5 weiter >
Gönderen
MERAK
34 Mesaj -
Quelqu'un parle français?
KONUYA fransýz kaldým.kahkaha kahkaha kahkaha
ama ilk mesajdaki -Mahmut ustaosmanoglu?- kýsmýný merak ettim.
acaba bizde anlasak büyügümüzün adý olunca belki bizde bisey söyleriz.VESSELAM.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ***KuRt*** tarafından, 18.06.2006 - 15:06 tarihinde.
Gönderen: 18.06.2006 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   ***KuRt*** üyenin diger mesajlarini ara ***KuRt*** üyenin Profiline bak ***KuRt*** üyeye özel mesaj gönder ***KuRt*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
RE:
465 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

nayiiiiiiiiiiiiinn!!!
kayn fransözisch bitteee..
yaw hec sevememistim su fransizcayi..
sizde sak sak otuyonus bacilar..
noolarsiziniz.. Alamanca yada hollandaca gonusun yaww.. yada ingilizce bak ona da raziyim.. yeterki fransizca olmasin..

yazdiklarinizi anladiysam fransiz olayim yane..

tercume s.v.p!..Kararsiz düsün aşık

kahkaha kahkaha kahkahakahkaha

er bacim sen hele bi hollandaca basla devamini biz getiririz kahkaha
Gönderen: 18.06.2006 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

La plus Belle langue du monde pour moi est l'Arabe et comme vous savez parlez l'arabe et ce que vous comprenez le Coran .??
MasaAllah
MasaAllah

Que Allah soit avec vous mes fréres et soeurs .

benim icin dunyadaki en guzel lisan arapca ve arapca konucanlar ve Kurani anliyanlar..

MasaAllah
MasaAllah

Allah sizlerle olsun abilerim ve ablalarim..

dil uzat abaaw.. soktum be fransizcayi..
gizz soylee.. dogrumu didiiim.. hehe..

Gönderen: 18.06.2006 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

hehe.. nou.. dan gaan we al he..
zullen we ze dan maar eens nederlands leren..
SEVDAMSIN IK HOUD VAN JOU... kahkaha.. hehe..

Gönderen: 18.06.2006 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

SEVDAMSIN IK HOUD VAN JOU... kahkaha.. hehe..[/B]

Chère -=[ E_R ]=- soeure,

please don't speak hollandish sevinçli
Ici on parle seulement français..

Tu peu aussi parles un peu allemande,
alors viens à http://www.ravda.net/de, là tu peux praqticer l'allemande..

Güle Güle
Gönderen: 18.06.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

SEVDAMSIN IK HOUD VAN JOU... kahkaha.. hehe..[/B]

Chère -=[ E_R ]=- soeure,

please don't speak hollandish sevinçli
Ici on parle seulement français..

Tu peu aussi parles un peu allemande,
alors viens à http://www.ravda.net/de, là tu peux praqticer l'allemande..

Güle Güle

banane konuscam iste..Kararsiz
Gönderen: 18.06.2006 - 20:16
sevdamsin su an offline sevdamsin  
RE: RE: RE:
465 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

SEVDAMSIN IK HOUD VAN JOU... kahkaha.. hehe..

ER can ik hou ook heel erg van jougöz kırpma kahkaha
Gönderen: 18.06.2006 - 21:38
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
düsün düsün

bende arapca ögreniçem....

sıkıntılı şaşkın
Gönderen: 18.06.2006 - 21:53
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý jUsTiCe

düsün düsün

bende arapca ögreniçem....

sıkıntılı şaşkın

Bende insaAllah bu yaz tatilinde baslicam arapca ögrenmeye. Bir kere basladim ama devami malesef gelmedi.

A mes copins francaises,
Je vais apprendre la langue arabe en las vacances d´été. sevinçli

Güle Güle

Gönderen: 18.06.2006 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kubbetus-Sahra

A mes copins francaises,

Güle Güle

dil uzat fransiz arkadaslarima..
ben yaz tatilinde arapca ogrenecem didin dimiiiiii.. soyleeee.. dil uzat cat pat cozuyom su fransizca bilmecesini beaa.. kahkaha

Gönderen: 18.06.2006 - 22:12
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
RE: RE: RE:
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

Alıntı
Orijýnalý Kubbetus-Sahra

A mes copins francaises,

Güle Güle

dil uzat fransiz arkadaslarima..
ben yaz tatilinde arapca ogrenecem didin dimiiiiii.. soyleeee.. dil uzat cat pat cozuyom su fransizca bilmecesini beaa.. kahkaha

Evet öyle didim. Benim de fransizcam pek iyi degil zaten bir seneden beri fransizca dersi almiyorum okulda. Unutmamak icin cat pat birseyler söylemeye calisiyorum. telaşlı

Güle Güle

Gönderen: 18.06.2006 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zumruduanka su an offline zumruduanka  
Ilan
Admin

246 Mesaj -

Fransizcayi iyi derecede yazabilen , Web sayfasindan anlayan , yetenekli görevliler aranmaktadir ....

Gönderen: 19.06.2006 - 01:46
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE: RE:-=[ E_R ]=- Ablam
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

Alıntı
Orijýnalý busenur

La plus Belle langue du monde pour moi est l'Arabe et comme vous savez parlez l'arabe et ce que vous comprenez le Coran .??
MasaAllah
MasaAllah

Que Allah soit avec vous mes fréres et soeurs .

benim icin dunyadaki en guzel lisan arapca ve arapca konucanlar ve Kurani anliyanlar..

MasaAllah
MasaAllah

Allah sizlerle olsun abilerim ve ablalarim..

dil uzat abaaw.. soktum be fransizcayi..
gizz soylee.. dogrumu didiiim.. hehe..

Evt dogru dedin MasaAllah ogrenmeye basliyorsun MasaAllah
aferim sana bak isteyince nasilda anliyorsun
kahkaha kahkaha kahkaha
Sana ogreteyim istersen kahkaha kahkaha
Gönderen: 19.06.2006 - 18:40
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
RE: Ilan
1023 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zumruduanka

Fransizcayi iyi derecede yazabilen , Web sayfasindan anlayan , yetenekli görevliler aranmaktadir ....

Ilani okudum efendim. Aday olmak istiyorum.kahkaha
Ne yapmam gerekiyor?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HuRi tarafından, 19.06.2006 - 19:54 tarihinde.
Gönderen: 19.06.2006 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -

Bende merak ettim
Gönderen: 19.06.2006 - 20:01
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (6): < zurück 1 2 (3) 4 5 weiter >
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 675 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58295 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.