kaletra ivermectin generique stromectol generique colchicine fluvoxamine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » UYARI

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
UYARI
Moderator

548 Mesaj -
Selamun Aleykum

Kardeþim dün gece bir rüya görmüþ. Sadece yer ve Göðün oldugu baþka hiç bir þeyin yerinde olmadýðý bir rüya.
Ve hesap günü. Orda söylenen þey çok mühim. Sadece bir mesaj veriliyor.

ÝLK HESABA ÇEKÝLECEK ÞEY NAMAZ

O an kardeþim kendine kendine "keþke tekrar dirilsemde dünyaya dönüp bu mesajý insanlara iletsem. Onlara ilk hesaba çekilecek þeyin namaz oldugunu söyleyebilsem , onlarý uyarsam" diyor.
Uyanýyor ve bakýyor ki bir rüya...

Kendisi internete giremediði için onun yerine onun vazifesini ben yapýyorum. Biliyorum bir çoðunuz bunu biliyorsunuz. Ben yinede uyarýyorum.
Lütfen, müslüman olduktan sonra gelen islamýn þartý NAMAZ. Namaza önem verelim. bu konuda çevremizi bilgilendirelim.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 19.01.2006 - 09:06
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
:(ağlar Allah razi olsun can ablam...

Rabb´im belkide bize görmemiz bana okumamam icin bi firsat daha verdi.. Elimizden gelen herseyi yapiyoruz.. Ins-Allah Rabb´ima güzel bir kul Hz. Muhammed (s.a.v) yakisan bir ümmet oluruz.

Selam ve dua ile.
Gönderen: 19.01.2006 - 09:34
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
koc su an offline koc  
selamun aleykum
21 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN DOGRU BIZ MÜSLÜMANLARIN HER ZAMAN BAGZI HATIRLATMALARA HITIYACI VAR ALLAH SENDEN RAZI OLSUN....
Gönderen: 20.01.2006 - 13:51
Bu Mesaji Bildir   koc üyenin diger mesajlarini ara koc üyenin Profiline bak koc üyeye özel mesaj gönder koc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Secde de Alnýmýzý aþýndýrma zamanýdýr...
Gönderen: 20.01.2006 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Hâlâ Ýlk hesaba çekilecek olan amel NAMAZ...

Kul ile Yaradani arasindaki tüm mesafelerin kalktiði an.
Ýnsanin Kendisini Rabbinin huzurunda hissetmesi gereken an.
Ve sadece O'na kulluk edileceðini,
Yalniz O'nun önünde boyun eðim alnini topraga sürecegini idrâk ettiði an.
NAMAZ...
Ve günde sadece 5 vakit toplansa 1 saat bile etmez.
Ve biz hâlâ onada üþeniyoruz.
Sanki Rabbimizin bizim namazimiza ihtiyaci varmis gibi oflayip pufluyoruz...

Keþke farkýna vardýðýmýz hatalarý birde uygulamasak. En kötüsüde bilerek hata yapmak.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 16.03.2007 - 12:55
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
KaRaGuL Hanýmefendi ALLAH sizden razý olsun...
Gerçekten de Namazýn önemi büyük bunu idrak ettiðimiz halde yeri gelir boþladýðýmýz anlar olur...
Mevlam'dan Namazýn her vaktini kýlma iradesini ve aklýmýzdan bir an Namazýn çýkmamasýný ve sebep ne olursa olsun önce vaktinde veya vakit sonrasýnda Namazýmýzý kýlmayý nasip eylesin...
RABBÝM bizlere merhamet eylesin ÝNÞAALLAH

Gönderen: 16.03.2007 - 13:30
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 915 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57360 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.