kamagra lopinavir ritonavir chloroquine ivermektine kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » RAVDATeamde Degisiklikler....

önceki konu   diğer konu
23 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
RAVDATeamde Degisiklikler....
Moderator

1050 Mesaj -
Selamün Aleykün,

ekibimizde bazý deðiþiklikler oldu:

- Daha evvel MP3 ve Multimedya sorumlusu kardeþimiz SeVVa ablamýz özel nedenlerden dolayý görevini devrettiler. Kendilerine teþekkür ediyoruz.

- Ýdari iþler ve koordinasyon hözmetleri görevini yürüten GoLGe kardeþimizde yine mekan deðiþikliðinden dolayý belirsiz bir süre için görevini devrettiler. Kendilerine de þükranlarýmýzý iletiyoruz.

- Daha evvel ekibimizde iken geçici bir süre için ayrýlan MeLiSSaNuR ablamýz tekrar aramýzdalar.

Sitemizin üstünde RAVDATe@m linkine týkladýðýnýzda Ekip listemizi görebilirsiniz...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 31.12.2005 - 09:29
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Gölge abim gitti mi ?

:(

hemde haber vermeden gitti.

Gölge abi ev mi taþýyomuþ Fatih abim?

Bu arada MelissaNur kardeþim hoþgeldiniz.

gül
Gönderen: 31.12.2005 - 09:42
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Çok üzülme Fosaloðlu kardeþim.

Gölgemiz inþaALLAH yeni evine yerleþip net baðlantýsýný kurarsa tekrar aramýza dönecektir.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 31.12.2005 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
RavzaNur ablam; Gölgemizin temelli gittiðini düþünmedim zaten. Öyle olsa sular seller götürmüþtü burayýsevinçli

Ama kýsacýkta olsa "gitmek" fiili hüzün veriyor...

ÝnþAllah en yakýn zamanda tekrar güneþ çýkar, tekrar gölgemiz bizi takip etmeye devam eder.
Gönderen: 31.12.2005 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Betül su an offline Betül  
s.a kardeslerim
9 Mesaj
arkadaslar bana bir yardimci olun allah rizasini kazanirsiniz ha
bu gün yilbasi ve ben bir yere davetliyim ama hesabta yilbasi yoktu benim aklimda yoktu onlarinkinde varsa allah bilir ne yapmaliyim gidimmi gitmessem ortam cok gergin olacak eminim bana su sözü diyecekler( sen müslümansan bizde müslümaniz.)düsün
Gönderen: 31.12.2005 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   Betül üyenin diger mesajlarini ara Betül üyenin Profiline bak Betül üyeye özel mesaj gönder Betül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Betül Kardeþim;

Gideceðin davette ortam nasýl?

Çay daveti mi ? yemek daveti mi ?

Biraz daha açýklarsan; naçizane fikrimi yazacaðým...
Gönderen: 31.12.2005 - 17:03
guvendag su an offline guvendag  
yılbası yılanbası
148 Mesaj -
bence gitme ...benim cevremde mutedeyyin insanlar harama girmeden bir sekilde faaliyetler yapýyorlar.hedefleri ogrencilerini yakýnlarýný yýlbasýnda cirkin seyler yapmalrýný engellemek...

ama ben buna dahi biraz karsýyým .dolayýsýyla cok masumane bir davranýs olsada ben be gece hic bir sey yapmýcam...

bunun degisik sebebleri var benim nezdimde:

ilkokul 4 sýnýftaydým .yýlbasýndan sonra ogretmenýmýz yýlbasýnda ne yaptýgýmýzý herkese soruyordu.
ben eyvah ne dicem simdi ögretmenime onu kara kara dusunuyordum.cunku biz ailece yýlbasýný kutlamazdýk.

o sýralar sýrplar bosna hersekte musluman kardeslerimizi her turlu zulmu vahsice yapýyordu...

ögretmeným beni cok severdi bende onu cok severdim.ama ne soyleyeceghimi iyi dusundum. ve bana sýra geldiginde.

ögretmeným dedým : bu yýlbasýnda sýrplar, musluman kardeslerimizin kafataslarýyla sarap icerken ben onlarýn bayramýný kutlayamam...

ögretmenýmýz donup kalmýstý beným bu sozum karsýsýnda .belkide benden boyle bir cevap beklemedigi icindir.ama hoca sok olmustu ve benden sonraki arkadaslara sormaktan vaz gecti...hatýrlýyorum ben daha o yaslardayken bu konuda bu kadarduyarlý davrandýysam.kimse kusura bakmasýn bu konuda ben kardeslerimi de kýrarým baskasýnýda...zaten cocukken hep derlerdi.YILBASI YILAN BASI DÝYE ..
biz bu sarkýlarla buyuduk.. o zaman biraz daha duyarlý olmak lazým ...
kahkaha
Gönderen: 31.12.2005 - 17:10
Bu Mesaji Bildir   guvendag üyenin diger mesajlarini ara guvendag üyenin Profiline bak guvendag üyeye özel mesaj gönder guvendag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Kendi ilkokul 4. sýnýftaki halimi düþündüm de utandým gerçekten.Kararsiz güzel bi cevap vermiþsiniz. bende alternatif yýlbaþý kutlamalarýndan pek hoþlanmýyorum, bu akþam arkadaþlar davet ettiler ama Kur'an ziyafeti isimli baþka bir program var inþ. oraya gideceðim.

betül kardeþim, ben de gitmemeni tavsiye edeceðim. kararsýz kaldýðýna göre pek de iyi bi yer deðil gideceðiniz yer.düsün
Gönderen: 31.12.2005 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
a.s. Betül
498 Mesaj -
Öncelikle hosbulduk kardeslerim..

Bu linki okuyabilirsin..

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=35900&entries=0#post171254

Gitmeme imkanin varsa gitme bence ama gitmeliysen tabiki senin kalbinde oldugu gibi yilbasi kutlamasina degilde normal bir davete gidiyor gibi git. Bir muslumanin gercekten her konuda bilgili olup cevap verebilmesi ne kadar önemliki davamizi savunabilelim. Bence madem davetlisin git ve sana sen muslumansan bizde muslümaniz diyenlere bir muslumanin yilbasini kutlamamasi gerektigini anlatabilirsin. Tabiki hic kimseyi kirmadan.. Herseyde hosgörüyü gözönünde bulundurarak davranmak, gercegi anlatmanda fayda verir.. Eger yilbasini kutluyorsa bu arkadaslar bakarsin diger yil kutlamama karari almalarina vesile olursun..

Selam ve Duayla kardesim
Gönderen: 31.12.2005 - 17:26
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _BeTuL_
betül kardeþim, ben de gitmemeni tavsiye edeceðim. kararsýz kaldýðýna göre pek de iyi bi yer deðil gideceðiniz yer.düsün

katýlýyorum...
Gönderen: 31.12.2005 - 17:40
akinzen su an offline akinzen  
RE: RAVDATeamde Degisiklikler....
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý F a t i h

Selamün Aleykün,

ekibimizde bazý deðiþiklikler oldu:

- Daha evvel MP3 ve Multimedya sorumlusu kardeþimiz SeVVa ablamýz özel nedenlerden dolayý görevini devrettiler. Kendilerine teþekkür ediyoruz.

- Ýdari iþler ve koordinasyon hözmetleri görevini yürüten GoLGe kardeþimizde yine mekan deðiþikliðinden dolayý belirsiz bir süre için görevini devrettiler. Kendilerine de þükranlarýmýzý iletiyoruz.

- Daha evvel ekibimizde iken geçici bir süre için ayrýlan MeLiSSaNuR ablamýz tekrar aramýzdalar.

Sitemizin üstünde RAVDATe@m linkine týkladýðýnýzda Ekip listemizi görebilirsiniz...

Selam ve dua ile...

Rabbim inþallah yardýmcýnýz olur, yapýlan deðiþikliklerde hakkýnýzda hayýrlý olur......

Bizlerde yapmýþ olduðunuz hizmetler karþýlýðý her dem dua ile yanýnýzdayýz.......
Gönderen: 01.01.2006 - 11:45
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mertcan@ su an offline mertcan@  
10 Mesaj -
s.a sitenize yeni uye oldum sayýlýr..gercekten boþ cýkýlmayacak emekler var..bi sorum var yonetici kardeslerimize sitenin acilimindaki flash larý kim duzenliyor..gercekten guzel olmus benim de ilgi alanýmýn basýn da gelir .flash..flash bolumunde emegi gecen kardesleri ayrýntýlý olarak belirtilmis ama bazilarin da hatta en cogunda kimin emegi geçmis yazmiyor..toplu olarak calismamý yapildi anlamýna mý geliyor..eger ki disardan yapildiysa gercekten merak ettim o kardesimizi..bi malumatý olan varsa..cevap bekliyorum..s.aGüle Güle
Gönderen: 04.01.2006 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   mertcan@ üyenin diger mesajlarini ara mertcan@ üyenin Profiline bak mertcan@ üyeye özel mesaj gönder mertcan@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
V.a.s.....

ALLAH razý olsun güzel dilekleriniz için...
Üyeliðiniz hayýrlý olsun ..

Ekibimizden baþka dýþardan çalýþan yok,yazarlar hariç...
Gönderen: 04.01.2006 - 15:41
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suayb su an offline Suayb  
KIZDIĞIM İŞİ YAPTIRDIN HELAL SANA FASAOĞLU
154 Mesaj -
BUNDAN ÖNCEKÝ KONULARDA BÝR ÇOK ÝSLAMI YAZAR ÝÇÝN LAFLAR SÖYLENDÝaglaHASAN ELBENNA)AÐZINI AÇMADIN .BÝR KÝÞÝ ÝSMÝ ZÝKRETMEK ÝSTEMÝYORUM ONA ELEÞTÝRÝ GELDÝ HEMEN YOK OLUR MU O ÞÖYLE YAPTI BÖYLE YAPTI BÝZ BÝLMÝYOMUYUZ YAPTIKLARNI.ÜSTELÝK O ÝNSANI SAVUNDUKTAN SONRA ÝNSANLARA ÝCTÝHATTA BULUNUP FETVA VERÝYOSUN BU NASIL ÝÞ SÖYLESENE.ÝLMÝN NE KÝMSÝN BÖYLE HOÞ BÝR SÝTENÝN DE BU ARKADAÞIMIZLA YAKIN ÝLÞKÝSÝNE ANLAM VEREMÝYORUM.KARDEÞ ÝLAHÝYAT MI BÝTÝRDÝ KÝTAP MI YAZDI DELÝL OLARAK AYET MÝ SUNUYOSUN HADÝSMÝ SUNUYOSUN.YOK BEN GÖRMEDÝM.SADECE AKILLA MANTIKLA CEVAPLIYO. BU ARKADAÞ ATATÜRKÇÜ DÜÞÜNCE DERNEÐÝNE GÝTSÝN
Gönderen: 04.01.2006 - 16:13
Bu Mesaji Bildir   Suayb üyenin diger mesajlarini ara Suayb üyenin Profiline bak Suayb üyeye özel mesaj gönder Suayb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Suayb kardesim,
Foruma yazi eklerken lütfen konu basliklarina göre fikrinizi beyan ediniz. Konuyla ve icerigiyle alakasi olmayan sözler sarfetmez iseniz acilan konuyu da geregi disina tasimamamis olursunuz.

Eger Islami bir sitede tartismak istediginiz kisiler ve konular varsa lütfen burada düzeyli bir sekilde düsüncelerinizi vurgulayiniz.

Tesekkür ediyorum.
Gönderen: 04.01.2006 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Sumeyra kardeþim;

þuayb kardeþimiz ; nickimi gördüðü her yerde bana eleþtiri getirmeye zorunlu hissediyor kendini sen bakma ona...

Malum bir kuyruk acýsý varda...

Saygýlar þuayb kardeþim.
Gönderen: 04.01.2006 - 18:29
sen kimsin ki seni gale alayım faso
154 Mesaj -
bana cevaben bir bacým hakaret vari konuþma diye cevap yazdýn.senden hemen sonra adýný bile anmak istemediðim kiþi ben ona kardeþ dememe raðmen kuyruk acýsý var diyo.siz beni uyarýp onu uyarmadýðýnýza göre haddini bildirmek ve o lafý ona yedirmek bana düþer.kuyruðun kapýya mý sýkýþtý yoksa fikirlerin olamyýp sadece filim adamýmýsýn.bura senin yerin deðil,yeþil çama git ora sana göre
Gönderen: 05.01.2006 - 16:49
Bu Mesaji Bildir   Suayb üyenin diger mesajlarini ara Suayb üyenin Profiline bak Suayb üyeye özel mesaj gönder Suayb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
senin tarafýndan kaale alýnmak aþaðýlayýcý olurdu herhalde.

Allah bildiðin yoldan ayýrmasýn.
Gönderen: 05.01.2006 - 18:08
2683 Mesaj -
þuayb üye isimini kullanan þahýs;

Biliyorum ki yazdýklarýma cevap yazacaksýn.

Sonra ben yazacaðým, sonra sen...

Burayý arenaya çevirmek ne ben ne de sen istemeyiz herhalde.

Bundan sonra en iyisi birbirimize yazmayalým.Senin bir cevap hakkýn var.

Bundan sonra benden asla cevap alamayacaksýn.

Sende lütfen bundan sonra beni iliþkilendirecek hiç bir mesaj yazma...

Lütfen!

Hakkýný helal et. Benden yana hakkým varsa helal olsun...
Gönderen: 05.01.2006 - 18:11
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -

Konu kimin ne olduðu veya ne olacaðý deðil!
Konu kuyruk veya kafa deðil!
Konu isim veya soy isim deðil!

Burda Adminimiz teamde deðiþiklikleri belirtti, size de eyvallah demek düþer!

Polemik çýkarmayýn! Yeter koskoca insanlarsýnýz!!!!

Gönderen: 05.01.2006 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
EyvAllah...
Gönderen: 05.01.2006 - 18:17
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

RavzaNur ablam; Gölgemizin temelli gittiðini düþünmedim zaten. Öyle olsa sular seller götürmüþtü burayýsevinçli

Ama kýsacýkta olsa "gitmek" fiili hüzün veriyor...

ÝnþAllah en yakýn zamanda tekrar güneþ çýkar, tekrar gölgemiz bizi takip etmeye devam eder.

AYnen katiliyorum!!

linki daha bugun okudum..
Golge abimin gittigini, düsünmek bile istemiyorum...
insaAllah en yakin zamanda aramiza dönerler kendileri...

Melissanur Ablacigim hosgeldin... gül

Gönderen: 06.01.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
entschuldıgen
154 Mesaj -
o eleþtiri yazýsýný ilgisi olmayan konuya yazmam önceki konunun kapatýlmasýydý.inanýnki eve gittiðimde keþke sakin olup yazmasaydým diyorum fasaoðlu ismindeki vatandaþý tanýmam bilmem,kýcýðýmda yok ama yazýlarý sanki benim neyse bana hakkýný helel etmiþ saðolsun.benden tarafta h.helal olsun.benim asýl amacým bu forumda eðer bildiðim varsa onu paylaþmak.yazmadan öncede meal, hadis,ve bir çok kitap karýþtýrýr öyle yazarým.cevaplarýmý kuranla delillendirmeye çalýþýyorum.bana cevap vermiceni yazmýþ eyvallah yanlýz yanlýþ bir bilgi vermiþse uyarýrým bu benim ve hepimizin görevi
Gönderen: 06.01.2006 - 14:13
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 699 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59341 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.